Peerk 20 peedu juuras konteineri / paard

draco Reģ.: 25.07.2002

taa, ir vajadziiba peec 20 peedu ( 6m) juuras konteinera normaalaa staavoklii, veelams ar papiiriem, lai nau taa, ka man vinju peec tam konfiscee, jo izraadaas nozaudeets / nosperts/ etc. cena vajadziiga zem 750 Ls.

otrs - ir uz paardoshanu metaala garaaza, paarvietojama, taisiita no metaala dzelzcelja vagona, ok staavoklii, ar vietu skirotavaa. diemzeel izmeerus preciizi taga nepateikshu, un foto ar nav - vajadzees aizbraukt kaukad to visu izdariit - bet diezgan liela iraid. cena apm 1500 Ls vareet buut...

 
Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Es pirku pirms ~ 3-4 gadiem konteineri - izmeklējos pa visādām rūpnīcām un kur, beigās teritorijā pie ostas caur kaukādu fūres šoferi dabuju pa 350 Ls + piegāde. Nekādu papīru loģiski ka nebia, konteiners ar tāds, biš aprūsējis no virspuses, bet savas funkcijas pilda vnk ideāli!

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

es i dzirdeejis, ka dzeks nopeerk shitaa, "bez papiiriem", uun peec tam pie vinja atbrauc, un konfiscee to konteineri, jo tas redz skaitaas kaa "nozaudeets"...un visiem tiem konteineriem esot kaukaads borta numurs kaukur virsuu, as so bailiigi - var ioelidot uz naudu, un rezultaataa ne naudas, ne konteinera

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

njaa... Būs laikam tas borta numurs jānodauza nost...

A atbrauc un konfiscē tad jau visticamāk tie paši kas pārdeva )

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

draco joprojām turpina laist luni.....

sirupss Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Pa 350 Ls es arī būtu gatavs kādus 2,vai trīs iegādāties

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Gadus 10 atpakaļ nogrūdām vienu garo jūras konteineru pa 10 k$.

tikkai netirsz ja

gadus 3-4us apakalj , tepat caur iAuto , nopirciju 20' kasti pa ls700.- ar PVN , nez waj tagad taada nemaxaa 2x daargaak - cenas ta kaapushas

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

900 mazais, 1200 lielais.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

ja ir piedāvājumaa no 800...900 un leetāk pērku 1gb.

Motorcraft Reģ.: 07.03.2007
0 0 Atbildēt

Kādiem mērķiem jums (tiem kas taisaties pirkt) tie konteineri ir vajadzīgi? Tak ne jau lai celtu uz kuģa un vestu pekeles pāri okeānam, vai arī es kļūdos? :>>

Vienkārši ir piedāvājumā vairāki konteineri, kas savulaik pārtaisīti celtnieku vajadzībām. Siltināti + reģipsis iekšpusē, ievilkta elektrība, aizmetināts gals un tā vietā metāla vai koka durvis.

Faktiski perfekta pagaidu būda kur glabāt instrumentus, vērtīgākos materiālus, ieturēt maltīti, varbūt pat nakšņot, kamēr tiek celta jaunbūve.

Ir kādam interese?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Motorcraft rakstīja: Kādiem mērķiem jums (tiem kas taisaties pirkt) tie konteineri ir vajadzīgi? Tak ne jau lai celtu uz kuģa un vestu pekeles pāri okeānam, vai arī es kļūdos? :>>

Vienkārši ir piedāvājumā vairāki konteineri, kas savulaik pārtaisīti celtnieku vajadzībām. Siltināti + reģipsis iekšpusē, ievilkta elektrība, aizmetināts gals un tā vietā metāla vai koka durvis.

Faktiski perfekta pagaidu būda kur glabāt instrumentus, vērtīgākos materiālus, ieturēt maltīti, varbūt pat nakšņot, kamēr tiek celta jaunbūve.

Ir kādam interese?

nu man - paarsvaraa instrumentus, materiaalus glabaat. par paartaisiitajiem ( a-la celtnieciibas vagoninji, utt) savukaart nemeeriijamu kaapostu grib,. taa ka ja tie tavi paartaisiitie ir pa 750 pieejami, un ir ok staavoklii ( neizjuks shos ar manipulatoru paceljot), tad es buut gatavs apskatiit. info@sten.lv

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Motorcraft rakstīja: Kādiem mērķiem jums (tiem kas taisaties pirkt) tie konteineri ir vajadzīgi? Tak ne jau lai celtu uz kuģa un vestu pekeles pāri okeānam, vai arī es kļūdos? :>>

Vienkārši ir piedāvājumā vairāki konteineri, kas savulaik pārtaisīti celtnieku vajadzībām. Siltināti + reģipsis iekšpusē, ievilkta elektrība, aizmetināts gals un tā vietā metāla vai koka durvis.

Faktiski perfekta pagaidu būda kur glabāt instrumentus, vērtīgākos materiālus, ieturēt maltīti, varbūt pat nakšņot, kamēr tiek celta jaunbūve.

Ir kādam interese?

Man ir interese, tieshi straadnieku vajadzibaam vai materialu glabaashanai.

Ja ir, kas reāls piedāvājams uzraksti uz e-pastu cenas, varbuut foto.

atisx@inbox.lv

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Aizmirsti par tādu naudu, neko tu nedabūsi, ja nu vienīgi kads losis uzradīsies kuram token smadzenes nav, es pirms dažiem menešiem panemu pa 700+atvesana 50 ls ,īsti neatceros, un nevaretu teikt ka bija jauns,ieksā bija elektrība ievilkta , lampas un galds pie ka stradat.Un uz to konteineri rinda jau bija, es dabūju ka tiko ielika sludinajumu.

Gribi jaunu 990 ls

Lētak būs tikai malkas šķūnis sapuvis.

Pieprasījums liels, bet tāds piedāvājums par normalu cenu minimals.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

taa, tai garaazai izmeeri, ja nu kaadu interesee, ir garumaa - 6m, platums 3m, augstums: taisnaa galja apm 2 metri, augstaakaa jumta dalja apm 2.60 m ( jumts tipa pusapaljais.

atrodas kengaragaa, stac skirotava rajonaa, netaalu no ruupniicas "Jauda". pirbraukshana no krustpils ielas puses. staavoklis - jaapiekraaso, mazliet apruuseejusi no aarpuses, bet kopumaa ok, imho. galiigs grausts nava

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti