pērk angāru

mx_black Reģ.: 19.05.2004

vajag pusapaļo alumīnija angāru, ar demontāžu un uzstādīšanu citā vietā. ja kādam ir kas piedāvājams, atsūtiet info uz corvette@inbox.lv vai atstājiet savus kontaktus!

paldies.

 
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: vajag pusapaļo alumīnija angāru, ar demontāžu un uzstādīšanu citā vietā. ja kādam ir kas piedāvājams, atsūtiet info uz corvette@inbox.lv vai atstājiet savus kontaktus!

paldies.

atcapini uz Muukusalas 41b tur kaa reiz taisaas jaukt vienu nost...

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Man vajadzētu tādu pārvietojamu angāru-telti. Esmu redzējis metāla konstrukcija no kvadrāta trubas un pa virsu tents nospriegojams. Mož kāds zin?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Man vajadzētu tādu pārvietojamu angāru-telti. Esmu redzējis metāla konstrukcija no kvadrāta trubas un pa virsu tents nospriegojams. Mož kāds zin?

sha uznaju

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Man vajadzētu tādu pārvietojamu angāru-telti. Esmu redzējis metāla konstrukcija no kvadrāta trubas un pa virsu tents nospriegojams. Mož kāds zin?

konkas.lv

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tolji tentlat vai kaukas tamliidziigs.. pazinja uztaisiija 7x10 (vai otraadi) tjip azvani shito fruktu: Žanis 29118823

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

O,kur fiksi. Laikam TDI gaidiija šito jautājienu visu dienu abi ar Kindzuli. Paldies par infu,rīt zvanīšu. No Sarkanā telefona.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: O,kur fiksi. Laikam TDI gaidiija šito jautājienu visu dienu abi ar Kindzuli. Paldies par infu,rīt zvanīšu. No Sarkanā telefona.

dekster: ne tikai shodien... vakar gaidiiju.. aizvakar... a tu.. pee... tik tagad prasi

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

mx_black rakstīja: vajag pusapaļo alumīnija angāru, ar demontāžu un uzstādīšanu citā vietā. ja kādam ir kas piedāvājams, atsūtiet info uz corvette@inbox.lv vai atstājiet savus kontaktus!

paldies.

atcapini uz Muukusalas 41b tur kaa reiz taisaas jaukt vienu nost...

tu nezini, pie kaa tur grieties, kursh atbildigais? varbuut vari kaadu kontaktu iemest?

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Kindzulis,laikam, ir Angāru Ministrs.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

mx_black rakstīja: vajag pusapaļo alumīnija angāru, ar demontāžu un uzstādīšanu citā vietā. ja kādam ir kas piedāvājams, atsūtiet info uz corvette@inbox.lv vai atstājiet savus kontaktus!

paldies.

atcapini uz Muukusalas 41b tur kaa reiz taisaas jaukt vienu nost...

tu nezini, pie kaa tur grieties, kursh atbildigais? varbuut vari kaadu kontaktu iemest?

pie iebrauktuves kaa reiz aiz angaara ir jaunbuuve.. tjip tr galvenais shishka ir Aleksandrs... celtniekiem arii paprasi.. vari mekleet Sergeju... tas tjip taa kaa darbu vadiitaajs...

tel riit vareetu pamekleet

vieniigais: tas ka angaaru jauks nost ir fakts.. nav vieniigi zinaams vai kaads jau nav aizrunaajis

Dekster: jaa ministrs un nepavisam ar to nelepojos

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Man vajadzētu tādu pārvietojamu angāru-telti. Esmu redzējis metāla konstrukcija no kvadrāta trubas un pa virsu tents nospriegojams. Mož kāds zin?

forums.daripats.lv/...

Reģ.: 04.05.2024
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

deksters rakstīja: Man vajadzētu tādu pārvietojamu angāru-telti. Esmu redzējis metāla konstrukcija no kvadrāta trubas un pa virsu tents nospriegojams. Mož kāds zin?

forums.daripats.lv/...

?????

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tavs sapņu pārvietojamais angārs - telts.

ko brīnies

keems Reģ.: 27.07.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Man vajadzētu tādu pārvietojamu angāru-telti. Esmu redzējis metāla konstrukcija no kvadrāta trubas un pa virsu tents nospriegojams. Mož kāds zin?

ja veel interesee uzzvani t.26411511

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

marihuaānu adzēsiet?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

kindzulis, atradi tel nr?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti