Pārdod VW Passat 4Motion 2.8 V6

s1rma1s Reģ.: 13.10.2003
 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nezinu kā pasātā, bet golfam šitas motors bija galīgi garām. Taisnēs cēla labi, bet līkumos to priekšu tā nesa ārā.

Iekš mana iepriekšējā auto 1993.gada Volkswagen-Vento šis motors bija baudāms, priekšu nekur nenesa.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Nezinu kā pasātā, bet golfam šitas motors bija galīgi garām. Taisnēs cēla labi, bet līkumos to priekšu tā nesa ārā.

Iekš mana iepriekšējā auto 1993.gada Volkswagen-Vento šis motors bija baudāms, priekšu nekur nenesa.

Tev arī 1,7 dīzelis ir baudāms, tā ka šo viedokli var neņemt vērā.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Nezinu kā pasātā, bet golfam šitas motors bija galīgi garām. Taisnēs cēla labi, bet līkumos to priekšu tā nesa ārā.

Iekš mana iepriekšējā auto 1993.gada Volkswagen-Vento šis motors bija baudāms, priekšu nekur nenesa.

Tādam mega tormozam un sēņu vecim kā tu neko nekad nekur nenes. Ziemā tu kādu reizi esi saslīdējis? Nerunājot par sanslīdi vasarā uz asfalta....

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Vaitad GOLF un VENTO ar šādu motoru bija pieejami 4MOTION versijā? 2.8 uz GOLF IV iespējams, ka arī ir 4MOTION, bet tādu manuprāt ir ļooooti maz (ka tik tos 2.8 GOLF IV nelika tikai ASV tirgum ražotos autiņos), bet VENTO manuprāt toč nebij 4MOTION. Negribētos ticēt, ka 4MOTION kautkas izslīd ārā. Lai gan viss jau var būt.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

taxman rakstīja: Vaitad GOLF un VENTO ar šādu motoru bija pieejami 4MOTION versijā? 2.8 uz GOLF IV iespējams, ka arī ir 4MOTION, bet tādu manuprāt ir ļooooti maz (ka tik tos 2.8 GOLF IV nelika tikai ASV tirgum ražotos autiņos), bet VENTO manuprāt toč nebij 4MOTION. Negribētos ticēt, ka 4MOTION kautkas izslīd ārā. Lai gan viss jau var būt.

Motors ta smags un inerces dēļ līkumos nes ārā priekšu.

Aizej pie roku ārsta.

s1rma1s Reģ.: 13.10.2003
0 0 Atbildēt

Man jau liekas ka auto vadās lieliski! OK piekrītu ka nav īsti paredzēts kartodromiem, bet citādi ļoti kluss un ērts, kā arī preikš passata extras gana daudz!

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

s1rma1s rakstīja: Man jau liekas ka auto vadās lieliski! OK piekrītu ka nav īsti paredzēts kartodromiem, bet citādi ļoti kluss un ērts, kā arī preikš passata extras gana daudz!

Atliek tikai pateikt vēlamo naudas daudzumu ar jārēķinās potenciālajam autopircējam .

s1rma1s Reģ.: 13.10.2003
0 0 Atbildēt

nu domāju, ka īpaši nemainīsies naudas daudzums!

apmēram 9500eur

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

s1rma1s rakstīja: nu domāju, ka īpaši nemainīsies naudas daudzums!

apmēram 9500eur

Neskatoties uz to, ka auto izskatās labs, un normāli aprīkots, tad paredzu, ka nebūs viegli to pārdot. Man bija 2000. gada Pasāts ar 2,3 motoru un 4Motion, grūti gāja, lai arī mašīna bija laba. Liela daļa tautas jauc synchro ar 4Motion... un tad sākas visādi spriedelējumi par tēmu.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tirgū vispār novērojama tendence autiņiem palikt vecākiem, bet cenām tādām pašām. Arī detaļu cenas ir neadekvātas. Kautvai salīdzinot ar to pašu Lietuvu.

Pabrauc ar "Lietuvas" mašīnu, un tad parunāsim...

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Tirgū vispār novērojama tendence autiņiem palikt vecākiem, bet cenām tādām pašām. Arī detaļu cenas ir neadekvātas. Kautvai salīdzinot ar to pašu Lietuvu.

Pabrauc ar "Lietuvas" mašīnu, un tad parunāsim...

ar ko atšķiras Lietuvas auto no Latvijas. ar cenu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti