kasko ar pašrisku VS kasko bez pašriska

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Vēlos padomu par KASKO. Iauto.lv meklētājā uzsērčoju, bet neko prātīgu tur neatradu. Tad nu jautājumi svarīguma secībā:

1. pēc kādiem kritērijiem izvēlēties vai ņemt ar pašrisku vai bez

2. vai vispār man to KASKO vajag vai nē

3. cena un vieta (kantoris)

4. uzbraucieni autoram un citas gurrības

 
1 2 3
meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja:

Man KASKO bez pašriska, zādzība, laupīšana 15%. Total pa Latviju 510 Ls (tikai KASKO).

tas skaitlis viens pats neko neizsaka...

apdroshinaashanas summa 300 ls vai 20 000 ls?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

znatj ne znaju, no mnenije imeju!

ja visas savas mašiņas drošināji BTA, pričom tur BALTIKUMS?

Ir profesionāla saskarsme bijusi. Vēl šobrīd gatavoju pieteikumu tiesai, kur Baltikums negrib maksāt atlīdzību pilnīgas bojāejas gadījumā.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja:

Karlsone rakstīja:

Man KASKO bez pašriska, zādzība, laupīšana 15%. Total pa Latviju 510 Ls (tikai KASKO).

tas skaitlis viens pats neko neizsaka...

apdroshinaashanas summa 300 ls vai 20 000 ls?

8 800 Ls.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja:

meridu_fans rakstīja:

Karlsone rakstīja:

Man KASKO bez pašriska, zādzība, laupīšana 15%. Total pa Latviju 510 Ls (tikai KASKO).

tas skaitlis viens pats neko neizsaka...

apdroshinaashanas summa 300 ls vai 20 000 ls?

8 800 Ls.

Tas jau pa dārgo, laikam riska grupa augsta, parasti kasko ~5% no summas.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

A6 riska grupā. Smuki un dārgi

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: A6 riska grupā. Smuki un dārgi

Jā, tas līdzīgi kā "DG" - doraga i glupo

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Katram savs.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja autins nav riska grupā tad laikam vislabākais ir BTA Minikasko.

Četreiz leetaak gan nebuus bet 2x gan. Un man jau liekas ka visslielaakais risks ir tieši ceļus satiksmes negadījumi ar citām mašīnām un satiksmes dalībniekiem.

Ja autiņs nav riska grupā tad nozagšana gandrīz neiespējama (ja ir signalizaacija kaada sekretka utml.)

Tas ka kaada dabas katastrofa izniicinaatu? Man liekas arii gandriiz neiespeejami ja speciaali neatstaaj veetras laikaa zem koka.

Vieniigais ziemaa iespeeja iesliideet kaadaa graavii un taa norakstiit autiņu bet nu buus stimuls braukt uzmaniigi

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Pašam darbs ar apdrošināšanu, gan NĪ, bet varu teikt, ka +- zinu kas un kā. Tātad apdrošinātāju tops:

1. Balta - vidēji dārgi bet maksā bez čakarēšanās

2. BTA - ļoti labs, lētāks par Baltu, pats lietoju NĪ un mantas apdroš.

3. Parex - var izrādīties padārgi, toties maksā bez liekas žegošanās.

4. ERGO - arī var gadīties padārgi, maksā ārā $ ar ļoti retām aizķeršanās reizēm

5. If, Seesam - ļoti dārgi, vvz vai drošina autiņus KASKO

6. BAN, Baltikums, Balva, Slimokase u.c. ir pip*ļbrenči un tur kasko ņemt ir vienkārši aizliegts!!!

Vai ņemt bez pašriska paskaties pats, ja ir līdz 50Ls starpība tad ņem, ja iet virs tad skaties lai tev neiedod vairāk par 15% pašrisku!

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja:

5. If, Seesam - ļoti dārgi, vvz vai drošina autiņus KASKO

droshina, bet ne vecaakus par 10 [?] gadiem. neatceros, maajas lapaa nav, bet uz @ smuki atbildeeja

pazinja no brokeru kantora labi atsaucaas.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja:

kliks rakstīja:

5. If, Seesam - ļoti dārgi, vvz vai drošina autiņus KASKO

droshina, bet ne vecaakus par 10 [?] gadiem. neatceros, maajas lapaa nav, bet uz @ smuki atbildeeja

pazinja no brokeru kantora labi atsaucaas.

Man tur tieši bija darīšana šonedēļ. Par apkalpošanas kvalitāti neko sliktu teikt nevaru. Vienīgi neērtības radīja tas, ka eksperti uz vietas nav un klientam jābraukā pa Rīgu un jāmeklē,kur viņu kāds no sadarbības partneriem pieņems.. Ar pašu ekspertu nebija problēmu. Pagaidām. Rīt viņš redzēs tāmi

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

BALTĀ pagājušā gadā bija kasko 0%pašrisks,15%bojāeja,10%zādzība.Šogad iepriecināja ar90Ls atlaidi,bet10%pašriskam.Paskaidroja,ka visas kompānijas uz to iet un turpmāk tikai tā.Man tiešām ABIDNA,jo gada laikā nebija atlīdzības izmaksu,ķipa labs klients.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Ja autins nav riska grupā tad laikam vislabākais ir BTA Minikasko.

Četreiz leetaak gan nebuus bet 2x gan

sanāk četrs reizes lētāk. Pats tikko savam Picaso taisīju. Uz gadu Minikasko sanāca 45 Ls.Papildus paņēmu par 2 Ls KASKO bedres un brucu uz nebēdu.

Tu minēji par to grāvi.Ja pats iebrauc grāvī, tad šādu remonuarī apmaksā pēc MiniKasko. Nemaksā tikai atlīdzību par apzagšanu (zādzību), ugunsgrēku, plūdiem, kā arī, ja pats esi apskādējis savu mašīnu,bet neatceries, kur un kādā veidā.

Runājot par If...,paršo kantori atsauksmes ir vislabākās tieši no autorizētajiem dīleriem. If eksperti ir ļoti profsionāli, ātri un arī ar izmaksām If nekavējas, BET If... nepiedāvā apdrošinā auto bez pašriska un tas, manuprāt, ir liels mīnuss.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Gribu mainīt arī brokeri. Man tur apdrošināts gan kustamais, gan nekustamais

Varu ieteikt savējo. Mārtiņš 29416493, strādā @ Inko brokeros.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: Ja autins nav riska grupā tad laikam vislabākais ir BTA Minikasko.

Četreiz leetaak gan nebuus bet 2x gan

sanāk četrs reizes lētāk. Pats tikko savam Picaso taisīju. Uz gadu Minikasko sanāca 45 Ls.Papildus paņēmu par 2 Ls KASKO bedres un brucu uz nebēdu.

Tu minēji par to grāvi.Ja pats iebrauc grāvī, tad šādu remonuarī apmaksā pēc MiniKasko. Nemaksā tikai atlīdzību par apzagšanu (zādzību), ugunsgrēku, plūdiem, kā arī, ja pats esi apskādējis savu mašīnu,bet neatceries, kur un kādā veidā.

# Par CSNg tiek uzskatīta tikai sadursme ar citu auto, gājēju vai citu personu, kas piedalās ceļu satiksmē. Par CSNg netiek uzskatīta sadursme ar garāžas vārtiem, ceļa apmali un citiem šķēršļiem, kā arī nenoskaidrotas automašīnas nodarīti bojājumi;

# CSNg iesaistītajai otrai pusei (auto, cilvēkam) jābūt zināmai un nepārprotami fiksētai;

TAS no BTA mājas lapas.

Tā kā grāvis nepiedalās ceļu satiksmē tad laikam tur atlīdzība nesanāks.

Vispār nežēlīgi lēti tie 45 LS tavam Picasso ir? Minikasko manam Saab 9-5 98.g (apdrošināšanas vērtība 5100LVL) bija 155LVL

gadā ieskaitot Eiropas teritoriju.

Parastais kasko ap 300LVL. Cik Picaso ir vērtību par kuru drošināja?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

frančus pēc tolmeta cenām drošina

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: frančus pēc tolmeta cenām drošina

Neuzminēji!

Labus paziņas pēc VIP tarifiem drošina.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

ja tā stingri ņem tad eiropas teritrijas apdrošināšana ir brutāla cilvēku krāpšana, jo ES teritorijā tam casko ir jādarbojas, bet parasti vēlīgi uztaisa uz LV LT EE un tad jāpērk ES klāt. cita lieta ir NVS.

plamamba Reģ.: 28.02.2003
0 0 Atbildēt

nezinu ko tu domā ar casko, kuram jādarbojas visā ES teritorijā, bet KASKO ir absolūti brīvprātīga apdrošināšana, kura darbojas kaut vai 1 pilsētas robežās, ja tā vienojušies līguma slēdzēji.

Reģ.: 22.05.2024
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

anonimikis rakstīja: frančus pēc tolmeta cenām drošina

Neuzminēji!

Labus paziņas pēc VIP tarifiem drošina.

Nu bļā...nu tu sakakājies...baigā VIP personā atradusies-gomiks

Tāds tirliņš tu esi...vips, bet braukā ar mēslu....

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

tas Minikasko ir mesls. Viņš tak darbojās tāpat kā OCTA, tikai reversā. Cilvēku šmaukšana

Reģ.: 22.05.2024
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: tas Minikasko ir mesls. Viņš tak darbojās tāpat kā OCTA, tikai reversā. Cilvēku šmaukšana

Citroeniem tas der. Un , kā redzi, VIPiem ar

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

MiniKasko priekš Picasso ņēmu, jo zināju, ka drīz pārdošu.

A FR-V KASKO izmaksāja 535 Ls. Domāju, ka tas ir ļoti lēti!

Interesanti, cik par savu FR-V maksā Niekalbis?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai ta beidzot būtu pienācis tas svētlaimes moments, kad nomiks ar augstu paceltu zodu ripina gondu pa Rīgas ielām?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Vai ta beidzot būtu pienācis tas svētlaimes moments, kad nomiks ar augstu paceltu zodu ripina gondu pa Rīgas ielām?

Svētlaimes momentsbūs pienācis vēl tikai šodien. Taču KASKO jau noformēju piektdien, jo šodien apdrošināšanas kantoris nestrādā.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti