Jaunie Citroen

opc Reģ.: 04.01.2003

Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

 
1 2 3 4 5 6 7
UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Man darbā ir jauns C4. Pārsēdos no Fokusa. Var jau būt, ka pie vainas 1.4 motors, bet Fokuss bija labāks. Piekare un izjūta, kā mašīna tev piespiežas pie sēdvietas, Fokusam ir labāka.

Citādi C4 tīri normāls braucamais, dizains savdabīgs, defaultā mūzika pat ļoti OK, kruīzs arī defaultā... Ja pērk jaunu operā, tad varētu būt 8 balles...

Kā Tu vērtē nekustīgo stūres vidu(cik tas ir ērti/neērti) un lielo spidometru(diena/nakts)?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja: Kā Tu vērtē nekustīgo stūres vidu(cik tas ir ērti/neērti) un lielo spidometru(diena/nakts)?

Man, piemēram, lielais digitālais spidometrs, kas atrodas paneļa vidū, ir tieši tas, kas bija Picasso, bet pietrūkst FR-V. Biju tik ļoti pieradis skatīties uz cipariem nevis bultiņu! Pie tam patiešām paneļa vidū vērot dažādus rādījumus ir daudz eºtāk nekā priekšā (aiz stūres).

Cik esmu braucis ar C4 un C4 Picasso, tad nekustīgā stūres vidusdaļa aboslūti neiespaido braukšanas sajūitas, tā kā pats stūres rats griežas tieši tāpat, nekustīga ir tikai vidus daļa.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

UUSA rakstīja: Kā Tu vērtē nekustīgo stūres vidu(cik tas ir ērti/neērti) un lielo spidometru(diena/nakts)?

Man, piemēram, lielais digitālais spidometrs, kas atrodas paneļa vidū, ir tieši tas, kas bija Picasso, bet pietrūkst FR-V. Biju tik ļoti pieradis skatīties uz cipariem nevis bultiņu! Pie tam patiešām paneļa vidū vērot dažādus rādījumus ir daudz eºtāk nekā priekšā (aiz stūres).

Cik esmu braucis ar C4 un C4 Picasso, tad nekustīgā stūres vidusdaļa aboslūti neiespaido braukšanas sajūitas, tā kā pats stūres rats griežas tieši tāpat, nekustīga ir tikai vidus daļa.

tavs viedoklis ir 100% subjektiivs. tu runā nevis par objektīviem un pamatotiem "+" vai "-" bet gan tikai un vienīgi par savu personīgo pieredzi un izteiktiem pieradumiem

un no braukšanas drošības viedokļa ir daudz ērtāk novirzīt skatu no ceļa uz "priboriem" tieši acu priekšā mazliet uz leju ("aiz strūres) , nekā novirzīt to skatu gandrīz 45 grādu leņķi uz sāniem, lai pavērot savu ātrumu u.c. būtisksus "priboru" rādījumus

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Mashiic

VO VO!!! 101% Pilnībā Tev piekrītu!!! Man tieši tas pats variants. Uz aizmugurējā paklājiņa atstāj detaļas... Un to, ka visu tāpat nesataisa arī skaidra lietas. Piemēram, manam auto aizmirsa sataisīt priekšējo plastmasu.

Bet tā visā visumā normāls kantoris. Attieksme servisa džekiem varēja būt mazliet normālāka. Vnk. tur jāpaplašina serviss un jāpaņem klāt jauni darbinieki.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Mashiic

VO VO!!! 101% Pilnībā Tev piekrītu!!! Man tieši tas pats variants. Uz aizmugurējā paklājiņa atstāj detaļas... Un to, ka visu tāpat nesataisa arī skaidra lietas. Piemēram, manam auto aizmirsa sataisīt priekšējo plastmasu.

Bet tā visā visumā normāls kantoris. Attieksme servisa džekiem varēja būt mazliet normālāka. Vnk. tur jāpaplašina serviss un jāpaņem klāt jauni darbinieki.

Ksneps

Cik lielu nobraukumu ar C3 1,4 HDI esi sasniedzis? Nesen Tevi redzēju braucam pa Rīgu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Kā Tu vērtē nekustīgo stūres vidu(cik tas ir ērti/neērti) un lielo spidometru(diena/nakts)?

Pie nekustīgā vidus ir jāpierod, sākumā tā jocīgi jau ir, bet ātri aprod. Vislielākā problēma ir skaņas signāls, to diemžēl jāspiež uz nekustīgā vidus apakšu, vēl neesmu pieradis Ar to spidometru gan nav nekādu problēmu, spilgtumu var regulēt...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

probleema i skanjas signaals?!? savos 8 autobrauceeja gados laikam kaadas 2 reizes esmu lietojis skanjas signaalu nafig vinjsh vispaa i vaidziigs?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

TO: VWfans

Tagad kādi 22 Tkm ir salasījušies... Gada laikā apmēram 20 Tkm nobraucu.

Es jau drīz visus servisa večus no Veho zināšu. Man izsita logu un nozaga radio. Rezultātā es pa Veho kādu mēnesi regulāri braucu ciemos. Dzinēja apkope ir pie 30 Tkm, es viņiem teicu, lai taisa apkopi uz 20Tkm, bet šie atbildēja, lai braucu, kad būs 30 Tkm.

Nekas, nekas... Laikam Latvenergo paņēma 400 jaunus citroen... Nu tad jutīsies, ko nozīmē stāvēt rindās uz veho servisu. Jau tagad viņu kapacitāte nevelk.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Klausos tekstus par "nestrādājošiem sīkumiem" un priecājos ka man tomēr Mazda 6 kā kantorauto.. Skaņas izolācija tāda pašvaka, bet toties nekādu elektrības un citu gļuku 3 gados.. Laikam nav vērts gaidīt kad ražotāji viņpus Reinai spēs uztaisīt negļukojošu elektrību ..

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: probleema i skanjas signaals?!? savos 8 autobrauceeja gados laikam kaadas 2 reizes esmu lietojis skanjas signaalu nafig vinjsh vispaa i vaidziigs?

Nu, nu brāl, trīs reizes pie koka piesit... Manā praksē tikai pateicoties skaņas signālam nav notriekta pešehoda...

Uzi Reģ.: 23.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu pats ar C4 VTS Coupe jau 12 000, būšu nogāzis.Tfu,tfu, tfu, bett pagaidām nekādu problēmu nav.

A apkopes taisu Kuldigā. Lētak un cilvēki normālāki.

Kad taisījos pirkt auto tad veho man viņu neizrādīja nekadu velmi pārdot. Gāju vairākas reizes, zvanīju. Šie tikai, mēs jums atzvanīsim, viss notiksies. Nospļāvos un aizbraucu uz Kuldīgu un pasūtīju tur to auto.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Klausos tekstus par "nestrādājošiem sīkumiem" un priecājos ka man tomēr Mazda 6 kā kantorauto.. Skaņas izolācija tāda pašvaka, bet toties nekādu elektrības un citu gļuku 3 gados.. Laikam nav vērts gaidīt kad ražotāji viņpus Reinai spēs uztaisīt negļukojošu elektrību ..

Viss citronam strādā... takā nevajag te

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Citroën Grand C4 Picasso ?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

www.autonews.lv/...

vo ,pļē, neizturīgs...........

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Bija tas gods izbraukt kārtīgu testdraivu ar jauno C5. Komplektācija ar visu iespējamo un 2,0 dīzeli ar automātu.

Tātad:

+ perfekta skaņas izolācija (es teiktu, daudz labāka par Sonata, Mazda6, jauno Mondeo, Avensi u.c.)

+ ļoti gaumīgs dizains un salona apdare

+ ārkārtīgi patīkama vadāmība

+ atzīstama dinamika un ļoti zems patēriņš

+ ekstras vienkārši navalom

+ automāts strādā perfekti (atšķirība no benzīna brāļa ļoti jūtama)

- grūtības ar otrreizējo tirgu

- cena varēja būt zemāka

Bet citādi - ohoo

Apgāza otrādi manus priekšstatus par Citroen marku kā tādu.

Braukts tika dažādos režīmos, pa dažādiem segumiem, sportiskā režīmā un mierīgā režīmā..

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Par spuldzīšu maiņu - vienreiz mainīju priekšējo. Secinājums - Opelim ir ērtāk, bet šim arī var pats nomainīt.

es savam auto (tiesa ne citroen) varu pusstundas laikā noņemt radiatora resti, noņemt visu lukturi, ienest to istabā, nomainīt spuldzes istabā (tipa siltumā) , aiziet uzlikt atpakaļ autiņam lukturi un resti...

ko es ar to gribēju teikt.. treniņš un arī grūti piekļūstamās vietās varēs ātri spuldzes nomainīt

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Klausos tekstus par "nestrādājošiem sīkumiem" un priecājos ka man tomēr Mazda 6 kā kantorauto.. Skaņas izolācija tāda pašvaka, bet toties nekādu elektrības un citu gļuku 3 gados.. Laikam nav vērts gaidīt kad ražotāji viņpus Reinai spēs uztaisīt negļukojošu elektrību ..

viņpus Vislai

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā jā, perfektā šķībaču elektronika kas iztur visu

kasinsh79 par zemāku cenu tam citronam vismaz puse plusu atkristu automātiski

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

opc rakstīja: Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

www.autonews.lv/...

vo ,pļē, neizturīgs...........

vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...

starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

sintris rakstīja:

opc rakstīja: Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

www.autonews.lv/...

vo ,pļē, neizturīgs...........

vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...

starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja...

Vēl starp citu sitāts: "Diemžēl "Citroen" braucēji nebija piesprādzējušies ar drošības jostām, un kūleņojot no ceļa nobraukušam auto tie tika izsviesti no mašīnas salona."

Pārdomām!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

vo ,pļē, neizturīgs...........

vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...

starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja...

Atļaušos nepiekrist par tio spamu.

Skatoties šīs bildes personīgi man bija skumji nroaudzīteis uz 2 lietām:

1) ir divi bojāgājušie;

2) ir iznīcināts tieši tāds pats Picasso, ar kādu braucu es (pat krāsa identiska).

Tomēr, izpētot šīs bildes sīkāk, secināju, ka salona "kapsula", ja to var tā nosaukt, lielā mērā ir palikusi neskarta, kas nozīmē to, ka abi bojāgājušie varētu palikt dzīvi, ja vien būtu lietojuši drošības jostas.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Zinu, zinu par drošības jostam,... bet tik un tā neuzskatu, ka šo gadījumu vajadzētu spamam izmantot.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

krishus rakstīja:

sintris rakstīja:

opc rakstīja: Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

www.autonews.lv/...

vo ,pļē, neizturīgs...........

vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...

starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja...

Vēl starp citu sitāts: "Diemžēl "Citroen" braucēji nebija piesprādzējušies ar drošības jostām, un kūleņojot no ceļa nobraukušam auto tie tika izsviesti no mašīnas salona."

Pārdomām!

Un????? Kas man būtu jāpārdomā?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

saf rakstīja:

krishus rakstīja:

sintris rakstīja:

opc rakstīja: Kādas ir domas par jaunajiem Citroen modeļiem? Lielākie mīnusi utt? Kā ir ar pašu VEHO un servisa lietām?

www.autonews.lv/...

vo ,pļē, neizturīgs...........

vo, pļē, kroplis, morālais.... atradis vielu spamam...

starp citu, vakar tos cilvēkus apglabāja...

Vēl starp citu sitāts: "Diemžēl "Citroen" braucēji nebija piesprādzējušies ar drošības jostām, un kūleņojot no ceļa nobraukušam auto tie tika izsviesti no mašīnas salona."

Pārdomām!

Un????? Kas man būtu jāpārdomā?

Nekas, tas bija spams ne par šo tēmu, bet par - neiesprādzējos jo viens paziņa pālī tā palika dzīvs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Minētās bidles iet kopsakarā ar raksta tēmu. Tās tikai pierāda, ka Citroen pat ne visai jauni modeļi ir pietiekami droši smagās avārijās, bet, ar vienu nosacījumu, ja arī pasažieri lieto visus drošības pasākumus.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti