Ko tauta saka par mūsu jauno prezidentu?

joop Reģ.: 21.04.2006

Manas domas: žēl,ka valdība nerēķinās ar tautas domām...

p.s.-sorry,ka ne pa tēmu,bet aktuāls jautājums...

 
1 2 3 4 5 6 7
saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Posļe draki kulakami ņe mašut!

Ko vairs kunkstēt, kāds ir tāds i paliks. Vajadzēja domāt tad, kad par Šķēles un Šloseru partijām balsojāt!

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

vmaxer rakstīja: jo turpmāk ripinās ar ģērboni uz numur zīmes

šitas laps..... visi krieviņi ar numurzīmēm "RUSSIA " utt nobāl, ja krustojumā garām paiet S Klase ar LV ģērboni...

tad krievs savos slapjajos sapņos redz savu auto ar Krievijas ģērboni uz numurzīmes

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Zato, ja nebūtu Zatlera, mēs nezinātu, ka policistiem ir jāpateicas par apturēšanu, nevis jādod kukulis.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Bet tikai aploksnē, un var arī ar koņčām un ziediem!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Kauna traips Latvijai

Vispar jebkurš kalvīša un Zatlera viedoklis ka viņs ir tas labākais kandidāts + tas par tām aploksnēm ir tik stulbs un nepamatots ka pat zirgam jāsmejas

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaarteejais notikums banaanu republikaas garaa...Zhel, ka tagad buus atkal, ko paareejai pasaulei pasmieties;( Kaadus tautas kalpus saveeleejaam ar taadiem jaadziivo. Vareetu vienreiz Latvieshi beight zeloties maajaas pie alus pudeles, bet reali mainiit kaut ko...Savaadaak tak katram mulkim redzams, ka valdiiba atklaati uzskata tautu par rengedaajiem un mulkiem!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un vispaar, kaa var cilveeku ieveeleet par Valsts prezidentu, ja tas atklaati atziistas nodoklu nenomaksashanaa? Citaas valstiis kandidaats neklust par prezidentu, jo ir redzeets pirms 15gadiem `piemaavies` kaadaa balliitee. Pie mums pakrata ar pirkstu, liek nomaksaat VID kaadu simbolisku summinju un viss Oki Doki...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Jābrauc prom no šitās dumās valsts... Kur tādi urodi Kuilīši, Šķēlītes, Zatleri un visi citi rodas &%@^$@...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

ja bija jāizvēlas no diviem, kur viens ir kompetents un otrs - ne pavisam ne, tad KAS liek balsot par nekompetento????

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

edition.cnn.com/...

\"His supporters say under-the-counter payments from patients are common in Latvia and do not mean he was corrupt.\"

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

joop rakstīja:

...ieliku krustiņu Kalvītim...

Ibitīt matos!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja: edition.cnn.com/...

"His supporters say under-the-counter payments from patients are common in Latvia and do not mean he was corrupt."

Skumji, bet patiesi.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja: edition.cnn.com/...

"His supporters say under-the-counter payments from patients are common in Latvia and do not mean he was corrupt."

izrādās, latviešiem ir pašiem sava - vietējā korupcijas definīcija

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Pēdējo pāris mēnešu valdības izdarības neatbalstu... Pa visam lēnām ir radusies vēlme visu to cirku nolikt ar seju pret sienu, 90 grādu leņķī, bikses nost un tā kārtīgi ar sūdainu mietu...

Domājams, ka prezidentu arī neatbalstīšu un necienīšu, kāmēr viņš to nebūs izpelnījies...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Es nezinu ko teikt par Endziņu, bet ar Zatleru darīšanas ir bijušas. Un ko es varu teikt tīru sirdsapziņu - viņš ir goda vīrs. Es nezinu, kāds viņš būs prezidents, bet cilvēks viņš ir krietns. Tas, ka ņēma pacientu pateicības - gribu redzēt no i-auto tusējošajiem latvju sirdsapziņiem - kurš nebūtu ņēmis. Tā ka aiztaisiet savas bļaustīgās jaunlaicēnu mutes un ļaujiet cilvēkam strādāt. Laiks rādīs, kāds viņš prezidents būs.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

glupaakais ir tas, ka pat nevarees vinjam patrauceet straadaat. lai nu notiek taa, kaa zinaataaji saka, ka shkjeeleetaaja brigaade ar Zatleru var aplauzties, neesot jams nemaz tik viegli lokaams.

janicc Reģ.: 07.05.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu, kādas saistības viņš ir uzņēmies savu bīdītāju priekšā, bet Zatlers īstenībā ir gan jauns, gan arī gana gudrs, erudīts un man domāt, pietiekoši ass savos spriedumos un lēmumos.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Vinjam ir stiprs mugurkauls

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un labas mahenacijas mak taisit.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Manas domas: žēl,ka valdība nerēķinās ar tautas domām...

p.s.-sorry,ka ne pa tēmu,bet aktuāls jautājums...

JŪS taču ievēlējāt Treknā Septiņgadnieka valdību tad aizejiet un paprasiet kāpēc viņi tagad neklausās Vēlētāju Domas!

p.n.

es nevaru iet un prasīt es par viņiem nebalsoju, līdz ar to man nav morālu tiesību

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Es ari neveleju........

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Viņam būs jāpiedomā pie katra vārda lai nesanāktu kā Auderam.Kamēr bija dakters operēja un taisīja rebes-kā ielīda politikā tā sanāca ziepes.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais savā repertuārā. Uzsvars laikam tika likts uz to izcelto JŪS, it kā būtu skaidra pārliecība, ka te visi oranžie vien novākušies. Interesanti zināt, kurš šim parasti mājās vainīgs, kad kaut kas notiek?

Āksts.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Pirmais savā repertuārā. Uzsvars laikam tika likts uz to izcelto JŪS, it kā būtu skaidra pārliecība, ka te visi oranžie vien novākušies. Interesanti zināt, kurš šim parasti mājās vainīgs, kad kaut kas notiek?

Āksts.

neesi parunājis ar Vadoni???? visticamāk, ka pa telefonu štoto iepriekš šajā topicā neesi izteicies, bet uzreiz tā naski komentē nevis topica tēmu, bet gan Pirmā izteikumus

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Prezidents ir OK.

Tas , ka viņš visiem nepatīk, arī ir normāli.

Un skaļāk jau vienmēr brēc neapmierinātie. Visi, kas strādā ar klientiem to zina - pateicību uzrakstīs viens no simta apmierinātu klientu, bet lamāties nāks katrs otrais neapmierinātais.

Smieklīgs ir džonijs. Pats nodarbojas ar pirkt/pārdot biznesu. Nodokļos nav nomaksājis ne santīma, lai varētu mediķiem pacelt algas, bet pats tagad ņerkst. Un cik nav tādu.

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti