Ko tauta saka par mūsu jauno prezidentu?

joop Reģ.: 21.04.2006

Manas domas: žēl,ka valdība nerēķinās ar tautas domām...

p.s.-sorry,ka ne pa tēmu,bet aktuāls jautājums...

 
1 2 3 4 5 6 7
Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Varam jau vēl visi sadoties rokās un nelaist jamējo Rīgas pilī...

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

L-brīc !

Džeku tikko tik ievēlēja - ļauj dakterim pastrādāt un tad jau redzēs.

keep smiļiņg

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Konkrētajā gadījumā man nebija būtiski, kuru no abiem ievēlēs. Tikai par tautas domām gan nevajag pārāk muldēt, tie bļaustīgākie, kas atnāk pie Saeimas, vēl nenozīmē visu tautu.

Man personīgi riebjas demagoģiskie jampampiņi jaunlaicēni un delnisti ar to pediņu priekšgalā, bet tāpēc jau es neeju uz ielas par to klaigāt. Ko paši savēlam reizi četros gados Saeimā, tie arī tur ir, un attiecīgi arī tie vēl Prezidentu.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

man viņš atgādina perversu vācieti...

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: Konkrētajā gadījumā man nebija būtiski, kuru no abiem ievēlēs. Tikai par tautas domām gan nevajag pārāk muldēt, tie bļaustīgākie, kas atnāk pie Saeimas, vēl nenozīmē visu tautu.

Man personīgi riebjas demagoģiskie jampampiņi jaunlaicēni un delnisti ar to pediņu priekšgalā, bet tāpēc jau es neeju uz ielas par to klaigāt. Ko paši savēlam reizi četros gados Saeimā, tie arī tur ir, un attiecīgi arī tie vēl Prezidentu.

Es noteikti neesmu no TIEM,kas šodien bija pie Saeimas...tikai šobrīd ļooooti nožēloju to,ka pagājušajās vēlēšanās ieliku krustiņu Kalvītim...

Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Dimm, dimm, dimm, dimm,dimdim lieli svētki Andrītim,

dimm, dimm, dimm, dimm,dimdim lieli svētki Andrītim.

varēs akal šnoriņus paraustīt.

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Kas jums nepietiek ar citām lapām Arī šeit sāksies .... kuram taisnība un kurš prezi_s būtu labāks!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

kas buus, kas nebuus redzees veelaak

bet nu taa klupshana kraagaa un apsaukaashanaas un meeginaajumi aiznjemt visu preses konferences laiku un tematiku ????

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

personīgi manā dzīve tas pilnīgi neko nemaina - ne kura valība, ne kurš prezidents pilnigi nekas.. un galvenais, ka lielākajai daļai cilvēku as aºī neko nemains..

tā ka - nav ko saspringt!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Tolmets sveicina!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kaa reiz gaaju garaam saemai 10 min. pirms ieveeleesanas, pastāvēju, sagaidīju Tabuna uzrunu.. vispaar tas balagaans, kas tur notika raisiija skumjas un nozeelu.. un arii apstaakli kaa sis dakteris tika izvirziits un ieveeleets.. patreizeejaa koaliicija vienkaarsi smird.. bet ko lai dara, buus vien jacensas cieniit so pasu.. apsveicu latviesus ar jauno prezidentu..

bet nu kad no saeimas izliida aaraa TP, LC/LPP&Co brandža ar pašpārliecinātu smīniņu vēderus izgāzuši, tad palika šķērmi ap dūšu.. un visam tam fonaa "kristiešu" (tos pasus, kurus driz redzesim ar antipraida aktivitaatees) un oranžo aurosana.. un labaakais kuriozss, kurs pilniigi noteikti driiz paraadisiies zinjaas fotoreportaazaas ir pusspraadzis klainojosais suns kurs bija apguulies starp abaam karojasajaam nometneem..

P.S. varu dereet, ka tautai ir iisa atminja un veelesanaas vis sbuus aizmirsies..

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu neko... Mums tāpat kā ar amerikāņiem... Katra tauta saņem tādu prezidentu, kādu tā ir pelnījusi...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

taa nu ir, ka peec konstituucijas Valsts prezidentu ieveel koaliicija

ar tautas intereseem tam nav nekaada sakara....

Nu ko-paturam praataa ko Gnoms teica....

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Atbilstoši Latvijas Satversmes normām, valsts prezidentu ieceļ Saeima. Tauta tur "ni pri čom" vairs. Tautai BIJA visas iespējas savu gribu izteikt 9.Saeimas vēlēšanās - vienu gadu atpakaļ. Nu, ja pati TAUTA panāca rezultātu par labu "oranžistiem", tad jau neviens cits tur nav vainīgs. Loģiski, ka vairākuma koalicijai šajā situācijā bija izdevība rīkoties pēc saviem ieskatiem. BET, lai jau jaunais prezidents strādā ! Ļausim viņam to darīt.

Ulmaņpaps jau arī sākotnēji maz ko saprata no diplomatijas un likumdošanas. No nostāstiem dzirdēts, ka jau pirmajā ASV vizītē vinš pametis svītu un aizsteidzies un lielveikalu.... Bet, pēc tam kļuva par itin labu prezidentu, kurš atšķirībā no VVF orientējās arī iekšzemes lietās.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko tauta saka, tas nevienu neinteresē.

Kārtējā marionete.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

tas ir apveersums bez asins izlieshanas.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Neko labu.

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Ehh... prasījās vismaz ar puvušas tomātu sulas izliešanu...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

P.S. varu dereet, ka tautai ir iisa atminja un veelesanaas vis sbuus aizmirsies..

nu bet loģiski.... orange mafia forever !

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: tas ir apveersums bez asins izlieshanas.

Tas apvērsums notika 9 saimas vēlēšanās ar pozitīvisma kampaņas palīdzību.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Pēēē!!!

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Par to, ka Zatlers būs marionete, šaubu nav...negribu ticēt, ka labi iesildītu vietiņu, kur tu esi kungs un ienākumi ir šķipelējami ar lāpstu, tiktu nomainīts pret it kā prestižāku, tai pašā laikā finasiāli ne tai labāku vietu - bet laiks rādīs, kaut gan pagaidām šķiet, ka labi izplānotais scenārijs noris bez aizķeršanās...Bet jādzīvo mums vien šajā valstī ir un gan jau kāds lielais Eiropas kūkas kumoss atleks parastiem ļautiņiem ar...

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

nu šajā portālā mēs varētu apspriest to, ar kādu auto ripina mūsu prezidents, jeb pareizāk sakot ar kādu ripināja, jo turpmāk ripinās ar ģērboni uz numur zīmes

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: tas ir apveersums bez asins izlieshanas.

vol taisniiba....

sašēmoja un sapozitiveeja....a tagad esosais ir peedeejaa bastiona ienjemsana, nekas vairaak...

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti