Ko tauta saka par mūsu jauno prezidentu?

joop Reģ.: 21.04.2006

Manas domas: žēl,ka valdība nerēķinās ar tautas domām...

p.s.-sorry,ka ne pa tēmu,bet aktuāls jautājums...

 
1.. 2 3 4 5 6 7
rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

BB rakstīja:

rgcwtxkmt9729w9 rakstīja: Tomēr Vjačeslava Dombrovska (no Zatlera reformu partijas) ekonomikas programai es uzticos vairāk nekā populistiskiem Šlesera, ZZS un SC solījumiem.

Vot pastāsti kaut ko konkrētu?

Vienīgais ko dzirdēju, ka katru ceturksni, ja būs budžetā pareizi ieņēmumi mazinās nodokli. Tikai nekāda aprēķina par izmaksām. Ar vienu vārdu sakot - haosa teorija, kad Tu nezini kāds nodoklis būs nākamajā mēnesī. Augstākā izglītība tikai maksas (valsts garantētie kredīti ir arī tagad)., nauda seko skolēnam (visas nelielās skolas ciet). Plus VD nesen stāstīja, ka lats jādevalvē. Vairāk nekā konkrēta, tikai tukšas frāzes.

Neslavinu pārējos, bet šitas ir pilnīgs p**dec.

Es it kā domāju, ka kaut ko no ekonomikas saprotu, bet tomēr paklusēšu, jo eksperti ir runājuši:

Ekonomistu apvienības 2010 eksperti par labākajām atzinusi divu politisko partiju piedāvātās pirmsvēlēšanu programmas - Zatlera Reformu partija ieguvusi 77 no iespējamajiem 100 punktiem, bet \"Vienotība\" - 73,2 punktus, informē apvienības pārstāve.

www.ir.lv/...

BB Reģ.: 20.08.2003
0 0 Atbildēt

rgcwtxkmt9729w9 rakstīja:

BB rakstīja:

rgcwtxkmt9729w9 rakstīja: Tomēr Vjačeslava Dombrovska (no Zatlera reformu partijas) ekonomikas programai es uzticos vairāk nekā populistiskiem Šlesera, ZZS un SC solījumiem.

Vot pastāsti kaut ko konkrētu?

Vienīgais ko dzirdēju, ka katru ceturksni, ja būs budžetā pareizi ieņēmumi mazinās nodokli. Tikai nekāda aprēķina par izmaksām. Ar vienu vārdu sakot - haosa teorija, kad Tu nezini kāds nodoklis būs nākamajā mēnesī. Augstākā izglītība tikai maksas (valsts garantētie kredīti ir arī tagad)., nauda seko skolēnam (visas nelielās skolas ciet). Plus VD nesen stāstīja, ka lats jādevalvē. Vairāk nekā konkrēta, tikai tukšas frāzes.

Neslavinu pārējos, bet šitas ir pilnīgs p**dec.

Es it kā domāju, ka kaut ko no ekonomikas saprotu, bet tomēr paklusēšu, jo eksperti ir runājuši:

Ekonomistu apvienības 2010 eksperti par labākajām atzinusi divu politisko partiju piedāvātās pirmsvēlēšanu programmas - Zatlera Reformu partija ieguvusi 77 no iespējamajiem 100 punktiem, bet \"Vienotība\" - 73,2 punktus, informē apvienības pārstāve.

www.ir.lv/...

Aha, sastāvu lielo ekspertu paskaties. Pateikšu priekšā TP vecbiedri.

Ak jā Tavu saulvedi par prezidentu izvirzīja Šķēle.

Pazīstami viņi jau no 1998.gada, kad Zatlers parakstīja Tautas partijas manifestu.

www.diena.lv/...

Tā kā uz priekšu uz saulaino tāli

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Zatlers jau pats nemaz nepretendē uz saulveža lomu. Viņš, izmantojot situāciju, ļauj sarūmēt vecos siles turētājus un dod iespēju jauniem. Tā kā pareizi jau viņš izdarīja

pats gan par viņiem nebalsošu

1.. 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti