lidMAŠĪNA

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Bai kāds 7dien ap 17:00 nemanija lidojosu objektu Jurmalā virs Lielupes grīvas? NLO nāca no Rigas puses riktigi zemu, uzmeta cilpu juuraa pretii apmeram dubultiem un aiznesas atpakaļ uz Riigu. tālāk pazuda no mana radara

Mans iespringums ir sakaraa ar to, ka NLO lidoja zemu! nevis vienkrashi lidoja, bet lidoja vienkrashi zemu!

Es pot uzzvaniju uz 112, domaju apjautaties, ja nu karš sācies...

saprotu, ka netēma, bet nu enivei posteju te, sadaļā skaņa, jo lidmašīna sataisija baigo skaņu

 
1 2 3
Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Laiki pienaakushi ibio, nevaru vairs pat mieriigi maurinjaa autinju nomazgaat Skanja bija toch taada kaa ljopene gaaztos virsuu. Tas izniicinaataajs nolidoja paar galvu tik zemu, ka es tiem pilotiem aciis vareeju ieskatiities Yeibogu zheel ka akmens pa rokai netraapiijaas

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

neko nesaprotu

biju Vidzemē, nekā tik briesmīga TUR neredzēju

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Arii biju Vidzemē un neko neredzēju

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Ko jūs te ņemas - tie mani koriši atbrauca "Lettišš beer" ieraut - un aizbrauca ......

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Re, kā mietpilsonīši smuki sacepās. Pa šoseju redz uz 110 drīkst, bet ar lidmašīnu drusku palidināties ne. Jefiņi.

Un sakiet (purkšķat) ko gribat, lidmašīnas, it īpaši iznīcinātāji, ir BAIGIE VERĶI; tas ir ĀTRUMS un SPĒKS!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: + ja jau esi tik nenormāli vieds un gudrs, pamēģini savu fantāzijas lidojumu pamatot topikā ar nosaukumu NSNF..... ja stabule biksītēs neraustās

idiņ , ko uzprasies stabulētajs

a ļotenes tāpē jau ir, lai lidotu. nu un ja kādreiz palaiž tā šerpāk, lieli assi var atļauties

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

dziivee ir lielaakas tragjeedijas!

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Rammsteinu zini ? ja zini, tad nerunā tā.......

Rammstein ir muzikanti. To pilsētu, kurā aviācijas šova laikā gāja bojā 72 skatītāji un 3 piloti, sauc Ramstein. Un tagad lūdzu datus studijā, cik cilvēkus Latvijā gada laikā nogalina zemu lidojošie piloti ar četrriteņu "lidmašīnām".

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: atgādināt ?

1988. gads, Vācijas pilsētiņa Ramstein

www.youtube.com/...

ar galvu vajag draudzēties pilsētas tēviem vairāk

Nedod dies' būtu tā ļočene uzkritusi jaunajam Dienvidu tiltam, atkal pāris simti miljonu izmaksās būtu nākuši klāt

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

pamācīsi mani varbūt arī kā lietot tualetes papīru

Nū, pirmkārt, tualetes papīru nevajag bāzt sev mutē, gremot un stumt aiz vaigiem...

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Veel stulbaak bija pirms Nato sammita. Helikopteri liidz 3 naktii virs maajas lidinaajas beztolkaa. 3 diena speec kaartas pirms pasaakuma maacijaas lidot.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Braucu ar auto tai brīdī, pēkšņi tāda dīvaina skaņa, likās, ka velku līdz kanalizācijas vāku, kam pirms brīža pārbarucu pār

Lai nu kādi tie ciemiņi un kas vēl tur uz to jubiliju, bet nu šitā atļaut "zīmēties"

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

tā arī neesmu sapratis, kāpēc pērnā gada 23 decembrī(atceros, jo pagalmā tīrīju zivis ko Z-svētkos kūpināt), virs pilsētas, kur dzīvoju(30 km no Rīgas uz Bauskas pusi ) diezgan zemu cilpas meta abi tie iznīcinātāji. palidoja, palidoja pa apli un pazuda. cik zinu tad parasti šitie lido virs mākoņiem, bet tajā dienā pat nr varēja saskatīt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Caur makoņiem tak neko neredz.Tapec

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: atgādināt ?

1988. gads, Vācijas pilsētiņa Ramstein

www.youtube.com/...

ar galvu vajag draudzēties pilsētas tēviem vairāk

šitē labāks skats... www.youtube.com/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Ideots rakstīja: atgādināt ?

1988. gads, Vācijas pilsētiņa Ramstein

www.youtube.com/...

ar galvu vajag draudzēties pilsētas tēviem vairāk

šitē labāks skats... www.youtube.com/...

vismaz var saprast -aks no kurienes un kāpēc.... vienīgi laikām operātors par to samaksāja ar savu dzīvību..

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

gribēju uzjautāt, kurš no jums ir lidojis? man priekšā tāds pasākums, bet ne reizes neesmu to darijis, kaut kā strjomna ir no domas vien. pastāstiet, kā tur ļotenē iekšā ir, kad šī lido, kādas sajūtas, ko labāk nedarīt. cik noprotu tambura un havaja tajās nav, a kur iet uzpīpot jeb tas ir aizliegts?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja: gribēju uzjautāt, kurš no jums ir lidojis? man priekšā tāds pasākums, bet ne reizes neesmu to darijis, kaut kā strjomna ir no domas vien. pastāstiet, kā tur ļotenē iekšā ir, kad šī lido, kādas sajūtas, ko labāk nedarīt. cik noprotu tambura un havaja tajās nav, a kur iet uzpīpot jeb tas ir aizliegts?

Protams,ka nav aizliegts. Tamburs un havaja lidmašīnās ir pa vidu, atrodi platākās beņķu starpas un tur ir durvis. Iziesi ārā, tikai diezgan spēcīgi pūš, bet tur ir gan pačurāšanas vieta gan uzpīpēt var iziet.

Tā mana pieredze no Boeing 737 , par citiem pastāstīs Pirmais, viņš zin.

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Miezis_69 rakstīja: gribēju uzjautāt, kurš no jums ir lidojis? man priekšā tāds pasākums, bet ne reizes neesmu to darijis, kaut kā strjomna ir no domas vien. pastāstiet, kā tur ļotenē iekšā ir, kad šī lido, kādas sajūtas, ko labāk nedarīt. cik noprotu tambura un havaja tajās nav, a kur iet uzpīpot jeb tas ir aizliegts?

Protams,ka nav aizliegts. Tamburs un havaja lidmašīnās ir pa vidu, atrodi platākās beņķu starpas un tur ir durvis. Iziesi ārā, tikai diezgan spēcīgi pūš, bet tur ir gan pačurāšanas vieta gan uzpīpēt var iziet.

Tā mana pieredze no Boeing 737 , par citiem pastāstīs Pirmais, viņš zin.

Ja par karstu paliek, logus var atvērt?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Miezis_69 rakstīja: gribēju uzjautāt, kurš no jums ir lidojis? man priekšā tāds pasākums, bet ne reizes neesmu to darijis, kaut kā strjomna ir no domas vien. pastāstiet, kā tur ļotenē iekšā ir, kad šī lido, kādas sajūtas, ko labāk nedarīt. cik noprotu tambura un havaja tajās nav, a kur iet uzpīpot jeb tas ir aizliegts?

Protams,ka nav aizliegts. Tamburs un havaja lidmašīnās ir pa vidu, atrodi platākās beņķu starpas un tur ir durvis. Iziesi ārā, tikai diezgan spēcīgi pūš, bet tur ir gan pačurāšanas vieta gan uzpīpēt var iziet.

Tā mana pieredze no Boeing 737 , par citiem pastāstīs Pirmais, viņš zin.

Ja par karstu paliek, logus var atvērt?

Ne, bet var izkāpt ārā pasēdēt uz spārna. Turpat arī uzvilkt dūmu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Miezis_69 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Miezis_69 rakstīja: gribēju uzjautāt, kurš no jums ir lidojis? man priekšā tāds pasākums, bet ne reizes neesmu to darijis, kaut kā strjomna ir no domas vien. pastāstiet, kā tur ļotenē iekšā ir, kad šī lido, kādas sajūtas, ko labāk nedarīt. cik noprotu tambura un havaja tajās nav, a kur iet uzpīpot jeb tas ir aizliegts?

Protams,ka nav aizliegts. Tamburs un havaja lidmašīnās ir pa vidu, atrodi platākās beņķu starpas un tur ir durvis. Iziesi ārā, tikai diezgan spēcīgi pūš, bet tur ir gan pačurāšanas vieta gan uzpīpēt var iziet.

Tā mana pieredze no Boeing 737 , par citiem pastāstīs Pirmais, viņš zin.

Ja par karstu paliek, logus var atvērt?

Ne, bet var izkāpt ārā pasēdēt uz spārna. Turpat arī uzvilkt dūmu.

Jāņem ir garās cigaretes – īsās ātri beidzas pīpējot uz spārna.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nav obligāti garas, var ņemt īsās, bet resnas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man ir kvadrakopters

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man ir kvadrakopters

s.uuds tev ir, nevis kvadrakopters, pamulkji.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sūds man bija, bet tika veiksmīgi noskalots podā.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti