lidMAŠĪNA

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Bai kāds 7dien ap 17:00 nemanija lidojosu objektu Jurmalā virs Lielupes grīvas? NLO nāca no Rigas puses riktigi zemu, uzmeta cilpu juuraa pretii apmeram dubultiem un aiznesas atpakaļ uz Riigu. tālāk pazuda no mana radara

Mans iespringums ir sakaraa ar to, ka NLO lidoja zemu! nevis vienkrashi lidoja, bet lidoja vienkrashi zemu!

Es pot uzzvaniju uz 112, domaju apjautaties, ja nu karš sācies...

saprotu, ka netēma, bet nu enivei posteju te, sadaļā skaņa, jo lidmašīna sataisija baigo skaņu

 
1 2 3
Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Kaut kādai ASV esot neatkarības svētki. Un tajā sakarā neatkarīgajā Latvijā ir slēgts vesels pilsētas rajons un lidmašīnas lidinās ,izskatās, tādā augstumā, par kādu Latvijas pilots tiktu sodīts.

Tas esot draudzības apliecinājums. Kaut kā tā.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

kādi svētki???

svētki būtu ja tas killerplāns nomauktos-vēlams uz jeņķu vēstniecības

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Tiko arii Radisson SAS apkaimee redzeeju, lidojaa ļooti zemu, un taisiija visaaduss trikus, taa teikt kaajaam gaisaa utml. Nu nez normaali man liekas ka tas nav cik nav dzirdeets redzeetss ka tos trikus taissot kaut kas nojuuk un tad ir bladaac lejaa. Ja klajaa laukaa ta nekas a bet ja tas verķis RAdissonaa buutu ietriecies vai jebkura citaa eekaa?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Man ir čoms,čomam iraid AN-2 ( Jelgavas izpletņveči)-sakiet,Ketrīna Toda Beilija, vai drīkstam Vašingtonā virs Baltās mājas un Kapitolija paplivināties?!

P.S. AN-2 nav slepkavojis civiliedzīvotājus....

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

man taada liela aizdoma ka ne vienss vien cilveeks bija palielaa šokaa skatoties pa logu aaraa un redzot kaa ASV kaujas izniicinaataajss loti zemu sagrizies par 90 graadiem tuvojaas.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: kādi svētki???

svētki būtu ja tas killerplāns nomauktos-vēlams uz jeņķu vēstniecības

slimais...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

tak Piņķos šamais ļotčiks ar paspēja paviesoties

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

hilss rakstīja:

slimais...

Ja šeit ir demokrātiska valsts,tad man ir tiesības izteikt savu viedokli par citu personu un valstu rīcību un politiku. Un tā kā es neesmu valsts amatpersona, savu xviedokli varu izteikt ne-diplomātiski pareizos vārdos. Nekad neesmu slēpis savu negāciju pret jeņķu pasaules policista-lasi,naftas ieguves interešu- izpausmēm.

Un otrais-pasaules aviošovu praksē ir pārāk daudz gadījumu kad airplāns nogāžās un cieš un iet bojā civilisti. Hils, tu ieēd vienu trekno BigMaku, uzdzer Cola Light un ,sasaucis sunīti Bilu ( jebšu kucīti Moniku) liecies mierā......

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: tak Piņķos šamais ļotčiks ar paspēja paviesoties

Tur droši vien meitenes trūcīgos bikini pie dīķa sēdēja, šis aizbrauca palūrēt.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Agnia rakstīja: tak Piņķos šamais ļotčiks ar paspēja paviesoties

Tur droši vien meitenes trūcīgos bikini pie dīķa sēdēja, šis aizbrauca palūrēt.

neko nezinu, es tur ņipričom

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

deksters rakstīja:

Agnia rakstīja: tak Piņķos šamais ļotčiks ar paspēja paviesoties

Tur droši vien meitenes trūcīgos bikini pie dīķa sēdēja, šis aizbrauca palūrēt.

neko nezinu, es tur ņipričom

Kā tad. Gan jau ka tīši tur visas sēdējāt.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

hilss rakstīja:

slimais...

Ja šeit ir demokrātiska valsts,tad man ir tiesības izteikt savu viedokli par citu personu un valstu rīcību un politiku. Un tā kā es neesmu valsts amatpersona, savu xviedokli varu izteikt ne-diplomātiski pareizos vārdos. Nekad neesmu slēpis savu negāciju pret jeņķu pasaules policista-lasi,naftas ieguves interešu- izpausmēm.

Un otrais-pasaules aviošovu praksē ir pārāk daudz gadījumu kad airplāns nogāžās un cieš un iet bojā civilisti. Hils, tu ieēd vienu trekno BigMaku, uzdzer Cola Light un ,sasaucis sunīti Bilu ( jebšu kucīti Moniku) liecies mierā......

Tiešām slimais...

Ne es esmu jautājis, ne man interesē tavas domas par ASV. Runa bija par citu.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

O,dižais hillss!

Paskaidrojiet,ak jel,kurš tad no trim variantiem ir tavuprāt pareizais!

Slimais-

1) US Airforce pilots

2) es par savu uzskatu

3)Tavs paraksts

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Visinteresantākie ir tie kadri, kuri ir dakteri un var noteikt, ka kādam ir-

* slimība

* personīgas problēmas

* nav dabūjis

* dabūjis pārāk daudz

utt

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

a kur bildes?? kāpēc bilžu nava??

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: a kur bildes?? kāpēc bilžu nava??

Ir. Viena bilde man ir ar slaucēju rītausmā un vēl viena ar suni, kurš aposta puķes. Derēs?

P.S. Abas melnbaltās.

hilss Reģ.: 12.07.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: O,dižais hillss!

Paskaidrojiet,ak jel,kurš tad no trim variantiem ir tavuprāt pareizais!

Slimais-

1) US Airforce pilots

2) es par savu uzskatu

3)Tavs paraksts

Ai, nav svarīgi, nesapratīsi.

Neņem vērā.

Viss.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

shmurger rakstīja: a kur bildes?? kāpēc bilžu nava??

Ir. Viena bilde man ir ar slaucēju rītausmā un vēl viena ar suni, kurš aposta puķes. Derēs?

P.S. Abas melnbaltās.

vari pakārt klusā vietā u nagliņas savu slaucēju ,puķes un suni rītausmā....

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: Bai kāds 7dien ap 17:00 nemanija lidojosu objektu Jurmalā virs Lielupes grīvas? NLO nāca no Rigas puses riktigi zemu, uzmeta cilpu juuraa pretii apmeram dubultiem un aiznesas atpakaļ uz Riigu. tālāk pazuda no mana radara

Mans iespringums ir sakaraa ar to, ka NLO lidoja zemu! nevis vienkrashi lidoja, bet lidoja vienkrashi zemu!

Es pot uzzvaniju uz 112, domaju apjautaties, ja nu karš sācies...

saprotu, ka netēma, bet nu enivei posteju te, sadaļā skaņa, jo lidmašīna sataisija baigo skaņu

Nezinu par NLO, bet šitos kretīnus air reaktīvajiem kopš bērnības ciest nevaru. Kā šitos pridurkus ieraugu, tā vēlme izšaut ar ko smagāku viņu virzienā, pieaug līdz maksimumam. Pat krievu(padomju) lidotāji tādus vipendronus neatļāvās virs biezi apdzīvotām vietām taisīt.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Viss bija saskaņots, lūgums bija lai atļauj 150 metrus virs zemes RD neatļāva zemāk kā 350metrus!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

vmaxer rakstīja: Bai kāds 7dien ap 17:00 nemanija lidojosu objektu Jurmalā virs Lielupes grīvas? NLO nāca no Rigas puses riktigi zemu, uzmeta cilpu juuraa pretii apmeram dubultiem un aiznesas atpakaļ uz Riigu. tālāk pazuda no mana radara

Mans iespringums ir sakaraa ar to, ka NLO lidoja zemu! nevis vienkrashi lidoja, bet lidoja vienkrashi zemu!

Es pot uzzvaniju uz 112, domaju apjautaties, ja nu karš sācies...

saprotu, ka netēma, bet nu enivei posteju te, sadaļā skaņa, jo lidmašīna sataisija baigo skaņu

Nezinu par NLO, bet šitos kretīnus air reaktīvajiem kopš bērnības ciest nevaru. Kā šitos pridurkus ieraugu, tā vēlme izšaut ar ko smagāku viņu virzienā, pieaug līdz maksimumam. Pat krievu(padomju) lidotāji tādus vipendronus neatļāvās virs biezi apdzīvotām vietām taisīt.

a ko tev viņi nepatika?? tīri interesanti bija...ā, atceros , sunim mūsējam nepatika, jau laicīgi būdā noslēpās...

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Es redzēju Bauskā - pārlidoja Bauskas pilsdrupām no Rīgas uz Lietuvas pusi, tad apmeta baigo loku un atpakaļ uz Rīgu! Bet nu zemu pagāja. šokā pat fotķiku nepaspēju pielietot!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Vajadzetu, lai musu ekstreemie speeki pie ASV veestnieciibas noparko bendzovou, tad vismaz kaadu laiku buutu miers no sitiem lohiem un vinji aarpus savas veestnieciibas neradiitos.

Citadi ari nakamgad 4 juulijaa uz veermanisha buus uzraksts US PASSPORTS ONLY. - te nu bija leilaa USA draudziiba.

Manuprat vermanjdaarzs ir Latvijas tautas iipasums un tiek uzturets par tautas liidzekljiem nevis privaata slegtaa teritorija ar izredzeetajiem.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Sandi,paskaties ipastu.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Minimaalais lidojuma atlautais augstums civilajaam lidmashinam LV ir 300 metri. Par militaarajaam nezinu, tam vareetu buut savi noteikumi.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti