SAAB vai BMW520

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007

Pastāstiet lūdzu, kura no šīm mašīnām labāk pirkt.

SAAB 9000 97.g. 2.0l meh karba, vai BMW520; 523 97.g.

kādas ir atsauksmes sevišķi par SAAB, jo maz kas par viņu ir dzirdēts, izņemot to, ka ir problēmas ar elektroniku.

 
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ņem Getzu.

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu neskatieties uz niku, tas ir prikola pēc. Tādu blusveidīgo man nevajag

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Nu neskatieties uz niku, tas ir prikola pēc. Tādu blusveidīgo man nevajag

Tu taču gribēji BMW mainīt uz Getzu(jaunu)!!!

Kas tad atkal par iegribām?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

atkarīgs no tā vai gribi priekšpiedziņu vai paka.ļpiedziņu

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nesaprotu kaapeec 520 BMW E39 VS 9000 saabu sodiena pret vakardienu?

Korekti buutu saliidzinaat E39 VS 9-5 Saab un tad es ieteiktu saabu jo tomeer muusdieniigaaks dizains nav alumiinija piekares kas birst nost komforrtaa tikai mazliet atpaliek no BMW.

Ja BMW 523 E39 VS 9000 saabu tad gan labaak 523 BMW 9000 tomeer ir novecojis modelis un ir citaa cenu kategorijaa.

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Cenu ziņā apmēram līdzīgi, SAAB mazliet lētāk.

Nu man vienalga kāds piedziņas veids.

Interesē, kādas problēmas visbiežāk ar šiem modeļiem.

Un kā ir ar detaļu cenu? Vai arī cenas ziņā ir vienādas?

Pašlaik man ir vecais E-34. No vienas puses gribās atkal bembi, kā nekā pieradumam liels spēks Bet nu mani cenu griesti ir 6500 EUR

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Cenu ziņā apmēram līdzīgi, SAAB mazliet lētāk.

Nu man vienalga kāds piedziņas veids.

Interesē, kādas problēmas visbiežāk ar šiem modeļiem.

Un kā ir ar detaļu cenu? Vai arī cenas ziņā ir vienādas?

Pašlaik man ir vecais E-34. No vienas puses gribās atkal bembi, kā nekā pieradumam liels spēks Bet nu mani cenu griesti ir 6500 EUR

Abus ja remonteesi buus daargi

Cik daudz remonteesi tas kā loterija kaa pirksi ta remonteesi ja nopirksi saabu šrotu tad peec tam teiksi ka visi saabi ir šroti un ja peec tam nopirksi bembi ideaalu tad peec tam teiksi ka visi bembji ideaali Patiesiibaa var buut arii otraadi. Tobis kaadu nopirksi tik arii attieciigi remonteesi.

Bet kopumaa esmu dzirdeejis viedokļus ka ar saab ja nopirkts labs eksmeplaars cilveeki brauc vairaakus gadus iipasi neremonteejot par BMW kaut ko tamliidziigu neesmu dzirdeejis.

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

Abus ja remonteesi buus daargi

Cik daudz remonteesi tas kā loterija kaa pirksi ta remonteesi ja nopirksi saabu šrotu tad peec tam teiksi ka visi saabi ir šroti un ja peec tam nopirksi bembi ideaalu tad peec tam teiksi ka visi bembji ideaali Patiesiibaa var buut arii otraadi. Tobis kaadu nopirksi tik arii attieciigi remonteesi.

Bet kopumaa esmu dzirdeejis viedokļus ka ar saab ja nopirkts labs eksmeplaars cilveeki brauc vairaakus gadus iipasi neremonteejot par BMW kaut ko tamliidziigu neesmu dzirdeejis.

Jaa, abi nav leti...

Ja bimerim remontesi piekari, kas nav nekads brinums musu celjiem, tad saabam papildus piekarei remontesi ari elektroniku, tjipa visadus tur sarkanos blokus vel kaut ko...

Vaciesi ir vaciesi... Pie tam saab nav neatkarigas piekares, ir tjipa pseido neatkariga vai ka tur to sauc...

Ja cenas vienadas, viennozimigi bimeri!

SAAB, mosh tad labak Alfu...

Lai pec tam nebrektu ka viss slikti un sonce jobannijs fonariks , pirms pirksanas uz servisu!!!

GuntisG Reģ.: 29.03.2007
0 0 Atbildēt

Skaties, kuram vairāk ekstru. Kaut gan SAABam piemēram elektriskie logi un klimats ir normāls standarts. Par to SAABa elektroniku - nu nav tik traki. Man paša autiņam vienīgā ķibele bija nestrādājošs viena stikla pacēlājs, kur vaina bija netīros kontaktos. Pēc notīrīšanas atkal strādā bez problēmām. Prātīgākais ir izbraukt gan ar vienu, gan ar otru, tad pats sapratīsi, kas labāk patīk. Man bez komforta bija svarīgi arī autiņa ietilpība, kas SAABam ir lielāka nekā 5 sērijas BMW. BMW man tāds pašaurs likās. Ja izvēlies SAAB, tad labāk pameklē ar 2,3 turbo motoru.

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Jūs varbūt varat ieteikt kādus labākos autoplačus Rīgā?

P.S Rumbulu neieteikt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es jau labāk paļautos uz kaut cik sakarīgiem sludinājumiem vai uzticamiem "dzinējiem" no Beļgijas, Itālijas (kā likums mazliet apskarmbāti) vai Francijas.. Vācījā ta izvēle švaka cik pētīts..

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Labu plaču nav! Placis ir placis... Visi grib nopelnīt. Ņem vien rokā SS.lv un reklama.lv un varbūt kāds uzticīgs private useris atradīsies, kam tā mašīna kaut nedaudz rūpējusi, atšķirībā no plača "lētāk atvest, dārgāk pārdot" principa.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piemēram alfamotorā..

www.alfamotors.lv/...

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Pardosana labu 9000 praktiski nav.

Es pats sekoju jau kadu menesi lidzi sim tirgum, skatos 97. vai 98.g. 9000 jubilejas vai aero modeli ar manualo karbu un 2.3 Turbo motoru. Tadu auto NAV. Eiropa sadi auto praktiski ari vairs netiek pardoti vai ari pardodas loti dargi.

So gadu 9000 bija praktiski jau novesti lidz pilnibai, ko nevaretu teikt par 98.g. 9-5 (jauns modelis ka neka). Remontu zina 9000 remonti bus letaki par 9-5 remontiem.

Ar elektroniku 2 gadus lietojot 95.g. 9000aero nekadu problemu nebija.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ui.. 9k nevis 9-5.. neuzmanīgi izlasīju..

dzirdēts, ka 9k labāk SE meklēt..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti