Negadijums pie Rimi

Geex Reģ.: 16.10.2002
 
1 2
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ko darīsi, ja uzzināsi vainīgās a/m numuru? Tu domā, ka kāds staigās pa mentenēm un par paldies liecības sniegs? Es vēl saprastu, ja kasko nebūtu...

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Kasko ir (ar zinaamu pashrisku), riit visu kaartoshu, beeda nav liela - sliktaakajaa gad paaris simti, bet ja zinaatu numuru, sporta peec gan pastaigaatu gan pa menteneem

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Mentene pasūtītu tirst, jo pats to numuru neredzēji. A kurš redzēja? Pareizi - liecinieks. Tak vot, es teikšu, ka visa tā mentovskā sistēma tā smird, ka reti kurš aiz neko darīt tāpat Tev staigās un papīrus tiem pižikiem drukās

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky, vareetu jau buut ka Tev taisniiba. Labi, ka man Kasko ir punkts ka menti nav obligaati jaasauc.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Sūdā jau sanāks ar nākamo kasko, jo tas būs attiecīgi dārgāks, vismaz konkrētajā kompānijā..

mikrins666 Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ko darīsi, ja uzzināsi vainīgās a/m numuru? Tu domā, ka kāds staigās pa mentenēm un par paldies liecības sniegs? Es vēl saprastu, ja kasko nebūtu...

Ja izdotos atrast vainīgo un to pieradīt, tad pašriska nebūtu jāmaksā!!!

Snakebite Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

vot es nesaprotu tos kadris - kas ņem KASKO - un tad ieekonomē uz pašriska - nu vai nu ņem KASKO vai neņem - nafig maksāt tādu naudu un pēc tam vēl pašam piemaksāt - tas pēc tāda o...isma izklausās

mikrins666 Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Snakebite rakstīja: vot es nesaprotu tos kadris - kas ņem KASKO - un tad ieekonomē uz pašriska - nu vai nu ņem KASKO vai neņem - nafig maksāt tādu naudu un pēc tam vēl pašam piemaksāt - tas pēc tāda o...isma izklausās

parādi kura no abdrošināšanas kompānijām, ja vien nav labi gali, vēl dod bez pašriska un vēl Audi!!!

CapsLock Reģ.: 03.03.2003
0 0 Atbildēt

Var mēģināt aprunāties ar RIMI apsradzi - varbūt video kamerās negadījums ir fiksēts.

PODAVAAX Reģ.: 21.11.2005
0 0 Atbildēt

kas maksaa tas pasuuta muuziku... visur var dabuut apdroshinaashanu bez pashriska... vot taa...

mikrins666 Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

PODAVAAX rakstīja: kas maksaa tas pasuuta muuziku... visur var dabuut apdroshinaashanu bez pashriska... vot taa...

Vairs ne!!! vismaz uz auto apdrošināšanu!!!

PODAVAAX Reģ.: 21.11.2005
0 0 Atbildēt

mikrins666 rakstīja:

PODAVAAX rakstīja: kas maksaa tas pasuuta muuziku... visur var dabuut apdroshinaashanu bez pashriska... vot taa...

Vairs ne!!! vismaz uz auto apdrošināšanu!!!

nu var... vajag tik maksaat... un uzstaadiit to, ka tev nevajag pashrisku... varbuut ne visaas kompaanijaas, bet var.... cik tas maksaas, tas gan jau cits jautaajums

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Znachit taa, visas kameras chekojaam, nekaa nav. Ja vainiigais nav atrasts, tad man pashrisks 100 Ls. Izveeleejos servisu, atraadiijos Kasko, tagad gaidisim.

Par pashriskiem, man piedaavaaja:

ERGO

Bojaajumi 0%

Pilniiga bojaaeja 10%

Zaadziiba 15%

IF

Bojajumi 100 Ls (ja vainigais nav atrasts)

Pilniiga bojaaeja 100 Ls

Zaadziiba 10%

+ Mentus nav jaasauc obligaati, poofig kaada skaade.

+ Kuram gribu tam dodu braukt.

+ Saskanjo izmaksas 5 dienu laikaa.

Es izveeleejos IF, jo man vinju noteikumi liekas labaaki. Tagad paarbaudisim praksee. Un tie 100 lati nav nejaada lielaa nauda, vot pa**** laiks gan ir zaudeejums.

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

mikrins666 ::

Nezini nerunaa!

Man ir 5 mashiinas apdroshinaatas PAREXaa visas bez pashriska, un probleemu nav nekad bijis. Viena no vinjaam ir AUDI A8 kuram vispaar katra detalja maksaa vairaakus simtus jo ir alumiinija.

Tieshi tas pats ir ar m pajero un saab- 0% pashrisks avaarijaam, 10% zaadziibaam un pilniigai norakstiishanai. visi autinji 98-06 gads.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad OCTAI nav garantiju fonds no kura izmksa zaudejumus ja vainigais aizlaizaas?

endr4 Reģ.: 31.05.2004
0 0 Atbildēt

octa ja vainiigais nav zinaams nemaksaa pilniigi neko!

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

endr4 rakstīja: octa ja vainiigais nav zinaams nemaksaa pilniigi neko!

Yap. Un octa šķiet ka nedarbojas ja pats nemaz neesi bijis klāt. Tb tavs auto stāv pārkingā un kāds to apskādē - to octa nesedz, pat tad ja vainīgais zinām. Kautkā tā tur bija.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sedz gan.Octa apdrošina ne jau apdrošinašanas ņemeja mašinu bet gan to kurai nodarisi bojajumus

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

gada saakumaa es ar savu autinju staavvietaa atradu ar apskaadeetu bamperu. Saakumaa pat nelikaas ka shaize liela, dommaaju tik ka bampers jaamaina. Tachu izraadijaas ka ne tikai bampers jaamaina, bet jaamaina arii lampu skalotaajs un bampera kronshteins. Toreiz veel apdroshinaataajs nebija ar mieru servisa taamei jo nenjeema veeraa "sleeptos"defektus. Tad nu man shis gadijiums ietaupiija 200Ls mazaak. Proti polise bez pashriska maksaaja 420Ls taame bija kautkur 650Ls. Deelj ilgaa chakara kad serviss nevareeja saskanjot taami ar apdroshinaataaju, apdroshinaataajs soliija man naakamai polisei skidku

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Znachit taa, visas kameras chekojaam, nekaa nav. Ja vainiigais nav atrasts, tad man pashrisks 100 Ls. Izveeleejos servisu, atraadiijos Kasko, tagad gaidisim.

Par pashriskiem, man piedaavaaja:

ERGO

Bojaajumi 0%

Pilniiga bojaaeja 10%

Zaadziiba 15%

IF

Bojajumi 100 Ls (ja vainigais nav atrasts)

Pilniiga bojaaeja 100 Ls

Zaadziiba 10%

+ Mentus nav jaasauc obligaati, poofig kaada skaade.

+ Kuram gribu tam dodu braukt.

+ Saskanjo izmaksas 5 dienu laikaa.

Es izveeleejos IF, jo man vinju noteikumi liekas labaaki. Tagad paarbaudisim praksee. Un tie 100 lati nav nejaada lielaa nauda, vot pa**** laiks gan ir zaudeejums.

kautkaa tas IFs neizklausas uzticams ja reiz--dod kam gribi, mentus vispar var nesaukt utt..

normalos kantoros luiidz 500 ls var nesaukt , kam dot braukt jau liigumaa jauzrada utt.

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

kautkaa tas IFs neizklausas uzticams ja reiz--dod kam gribi, mentus vispar var nesaukt utt..

normalos kantoros luiidz 500 ls var nesaukt , kam dot braukt jau liigumaa jauzrada utt.

Mans kasko arī pieļauj to, ka brauc NEīpašnieks un nekur tas nebija jāuzrāda, bet menti skādei virs 500Ls gan jāsauc...

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Pateicoties labiem cilvekiem, vainiigais ir zinaams, tagad tik jaatrod un jaasauc pie atbildiibas.

p.s. Vainiigaa ir sieviete.

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Kāda nozīme dzimumam/matu krāsai/kompleksijai/ticībai?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Pateicoties labiem cilvekiem, vainiigais ir zinaams, tagad tik jaatrod un jaasauc pie atbildiibas.

p.s. Vainiigaa ir sieviete.

intereses peec---kaa uzzinaaji kas vainiigais?

sameklee pac, piedzen no vinjas kaitejumu, saki ka sauksi polichus--un skaitiisies-notikuma vietas atstaashana.

a pec tam no kasko veel $ dabuusi!

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Gribu pateikties vairakaiem labiem cilveekiem:

1) Viirietim, kas atgadiijumu bija redzeejis un atsaucaas uz manu sludinaajumu iAuto un izteica gataviibu liecinaat policijaa.

2) Cilveekiem, kas paliidzeeja uzzinaat vainiigaa adresi, pasham man gali CSDD nav, toties eksistee izpaliidziigi chomi.

Prieks apzinaaties, ka uz pasaules ir labi cilveeki, kuriem nav viss pofig un kuri ir gatavi nedaudz papuuleeties, lai paliidzeetu pilniigi sveshiem cilveekiem.

Sazvaniijos ar vaininiekiem - laipna jaunaa gjimene viirs ar sievu, kura gaida beerninju un tikai pirms 2 ned nolikusi tiesiibas un baigi paarbijusies, roka neceelaas dusmoties. Sastaadiijaam saskanjoto arnegadiijuma dienas datumu un laiku un to es iesniedzu IFaa - tagad nebuushu vainiigais

Mācības:

* Vienmēr apej apkārt savam auto, pirms brauc prom!

* Centies novietot auto tur kur ir kameras, vai tur kur nebrauc citi auto tuvumaa.

* Ja shitaada nelaime notiek, ir jaaciinaas un varbuut paaveicas. Briinumi tomeer notiek!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti