Negadijums pie Rimi

Geex Reģ.: 16.10.2002
 
1 2
exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Labi, ka labi viss beidzaas! Taapeec jaanjem kaska bez pashriska

A Tavs bijushais A4 1.8T aizvakar tika paniicinaats uz Ganiibu dambja Ja gribi, aizsuutiishu bildes! Sarkans VW taxis saanaa Visaadi gadaas Tagad gaidu, ko lems apdroshinaataaji (Balva), vai nu cels aukshaa vai norakstiis Tagad metu acis uz naakamo OOOO, laikam jau ar Q, aadu un automaatu

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

Geex rakstīja: Znachit taa, visas kameras chekojaam, nekaa nav. Ja vainiigais nav atrasts, tad man pashrisks 100 Ls. Izveeleejos servisu, atraadiijos Kasko, tagad gaidisim.

Par pashriskiem, man piedaavaaja:

ERGO

Bojaajumi 0%

Pilniiga bojaaeja 10%

Zaadziiba 15%

IF

Bojajumi 100 Ls (ja vainigais nav atrasts)

Pilniiga bojaaeja 100 Ls

Zaadziiba 10%

+ Mentus nav jaasauc obligaati, poofig kaada skaade.

+ Kuram gribu tam dodu braukt.

+ Saskanjo izmaksas 5 dienu laikaa.

Es izveeleejos IF, jo man vinju noteikumi liekas labaaki. Tagad paarbaudisim praksee. Un tie 100 lati nav nejaada lielaa nauda, vot pa**** laiks gan ir zaudeejums.

kautkaa tas IFs neizklausas uzticams ja reiz--dod kam gribi, mentus vispar var nesaukt utt..

normalos kantoros luiidz 500 ls var nesaukt , kam dot braukt jau liigumaa jauzrada utt.

visi labi orientējās detaļu cenās lai uz aci pateiktu bojājuma summu.

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Labi, ka labi viss beidzaas! Taapeec jaanjem kaska bez pashriska

A Tavs bijushais A4 1.8T aizvakar tika paniicinaats uz Ganiibu dambja Ja gribi, aizsuutiishu bildes! Sarkans VW taxis saanaa Visaadi gadaas Tagad gaidu, ko lems apdroshinaataaji (Balva), vai nu cels aukshaa vai norakstiis Tagad metu acis uz naakamo OOOO, laikam jau ar Q, aadu un automaatu

AUCH Skumiigi. Ceru, ka pasham viss ok un ka viss noreguleesies arii finansiaali... Atsuuti bildes gan... zinjkaariigs jau esmu.

CapsLock Reģ.: 03.03.2003
0 0 Atbildēt

Kāds auto, kura vadītāja to astāja bez rokas bremzes vai ātrumā, sāka ripot un iebuktēja mana auto spārnu. Tas viss notika, kamēr es biju kādā Ogres būvmateriālu veikalā. Kad atgriezos, pats neko nemanīju, taču vainīgā vadītāja bija kādas 30min mani gaidījusi, tad pieteicās pati kā vainīgā. Prieks par godprātīgiem cilvēkiem.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja:

exif rakstīja: Labi, ka labi viss beidzaas! Taapeec jaanjem kaska bez pashriska

A Tavs bijushais A4 1.8T aizvakar tika paniicinaats uz Ganiibu dambja Ja gribi, aizsuutiishu bildes! Sarkans VW taxis saanaa Visaadi gadaas Tagad gaidu, ko lems apdroshinaataaji (Balva), vai nu cels aukshaa vai norakstiis Tagad metu acis uz naakamo OOOO, laikam jau ar Q, aadu un automaatu

AUCH Skumiigi. Ceru, ka pasham viss ok un ka viss noreguleesies arii finansiaali... Atsuuti bildes gan... zinjkaariigs jau esmu.

Pasham un pasazhierim ne skarmbinjas, laikam pateicoties jostaam! Aizsuutiiju bildes!

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

CapsLock rakstīja: Kāds auto, kura vadītāja to astāja bez rokas bremzes vai ātrumā, sāka ripot un iebuktēja mana auto spārnu. Tas viss notika, kamēr es biju kādā Ogres būvmateriālu veikalā. Kad atgriezos, pats neko nemanīju, taču vainīgā vadītāja bija kādas 30min mani gaidījusi, tad pieteicās pati kā vainīgā. Prieks par godprātīgiem cilvēkiem.

Paveicaas veel buutu maigi teikts

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaa jau IF soliija, 5 dienu laikaa akcepteejushi taami un saka lai braucu taisiit Tagad viss atkariigs no servisa...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Man IFs gandrīz patīk, ibo:

+ atlaide 40%

+ visas polises saskaņošanas utt var sarunāt pa telefonu, pēc tam tik pieskrien pakaļ

+ uz pilnīgu norakstīšanu dod 100%

+ bišku piemaksā un pirmā gadā ir gatavi kompensēt jauna autiņa cenu, nevis pēc tirgus cenas, ja pēc gada nav 30 tk., tad otro gadu arī

Gandrīz tādēļ, ka:

- dikti nepiebraucamā vietā

- pašrisks bojājumiem 100 laši - līdz šim, kad būtu noderējusi apdrošināšana, kopējais cipars ārpus pašriska neizlien.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: ... Tagad gaidu, ko lems apdroshinaataaji (Balva), vai nu cels aukshaa vai norakstiis .....

visticamāk, ka atšūs

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

exif rakstīja: ... Tagad gaidu, ko lems apdroshinaataaji (Balva), vai nu cels aukshaa vai norakstiis .....

visticamāk, ka atšūs

Tev ir pieredze ar "Balva" vai vienkaarshi spamo?

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Mani ir pieredze ar BTA. Arī līdzīgs gadījums kā augstāk minētie - iznāku no veikala- skatos bampers nedaudz paņurcīts. Neko, nākošajā dienā braucu uz BTA un saku tā un tā. Nav problēmu, apskatījās nobildēja un viss. Tā kā auto ir garantija, tad arī teica, ka taisīs pie dīlera. Aizbraucu pie dīlera atrādu auto bamperu, šie saka - slinkums remontēt - mainam nost. Es saku labi, pēc pāris dienām zvana apdrošinātājs un saka, ka tāme ar servisu saskaņota. Tagad gaidu, kad servisā parādīsies jaunais bampers.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti