Avārija braucot ārā no Salaspils...

joop Reģ.: 21.04.2006

Šorīt braucot uz darbu uzreiz aiz Salaspils kur ir nobrauktuve no Rīgas HES (virzienā uz Ogri) bija notikusi pabriesmīga avārija...cik nu varēja saprast vecais E klases mersis-pikaps un,kaut kāds stipri vecs japāņu šrots...varbūt kāds zin ko vairāk?

 
Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Es zinu, jo cietusī puse man labi pazīstama un es biju ieradusies tai pakaļ.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Es zinu, jo cietusī puse man labi pazīstama un es biju ieradusies tai pakaļ.

tad, lūdzu, padalies ar info!

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Pabriesmīgi izklausās - cietusī puse ...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Merša vadītājs brauca pa Daugavpils šoseju un nobrauca no ceļa, iznesās cauri "borģūrām" un uznesies virsū Hondas vadītājai, kura brauca pa nobrauktuvi Ogres virzienā.

Hondas vadītājai paveicās, ka nebrauca mazliet ātrāk, savādāk Merša vadītājs būtu iebraucis vadītājas puses durvīs un tad paši saprotiet, kā varēja beigties.. Cik sapratu no cietušās, tad ātrums ir bijis gana liels.

Pēc sadursmes merša vadītājs STREIPUĻOJOT atstājis notikuma vietu. Respektīvi, sadzēries!

Paskatījos merša salonā - tur bērnu paliktnītis - labi, ka vismaz bez bērna brauca.

Mersis iznīcināts, Honda, es domāju, ka arī.

Bildes ir, bet telefonā.

Any questions?

aiki Reģ.: 27.07.2007
0 0 Atbildēt

taisnību sakot, tas mersis aizlidoja man gar pašu degunu, ar purnu nesdams sev līdzi bardģūru, kas nenotrūka, bet pamazām pogājās nost no mietiņiem. Ar to bleķa gabalu arī mani nonesa , tad sanesa un ienesa šim sānos- šis pa to laiku jau bija noparkojies pretējā barģūrā.

vecā japāņu šrota vadītāja,

#28 stūmane visos šīgada iauto posmos, izņemot pēdējo.

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

www.bmwpower.lv/...

bildes iekš Power

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

un iekš delfi.lv

auto.delfi.lv/...

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

W124ais T Modelīts

diez kā jams tos visus stiklus ārā izsita uz sāniem šļūca?

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja: W124ais T Modelīts

diez kā jams tos visus stiklus ārā izsita uz sāniem šļūca?

atkal MB

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

aiki rakstīja: taisnību sakot, tas mersis aizlidoja man gar pašu degunu, ar purnu nesdams sev līdzi bardģūru, kas nenotrūka, bet pamazām pogājās nost no mietiņiem. Ar to bleķa gabalu arī mani nonesa , tad sanesa un ienesa šim sānos- šis pa to laiku jau bija noparkojies pretējā barģūrā.

vecā japāņu šrota vadītāja,

#28 stūmane visos šīgada iauto posmos, izņemot pēdējo.

Es atvainojos par veco japāņu šrotu...nothing personal

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: Pēc sadursmes merša vadītājs STREIPUĻOJOT atstājis notikuma vietu. Respektīvi, sadzēries!

Any questions?

Ja? Tu asinsanalīzes arī uztaisīji varbūt ?

pēc avārijas šoka stāvoklis ir diezgan izplatīta parādība.....

aiki Reģ.: 27.07.2007
0 0 Atbildēt

vēl viena interesanta detaļa- aizmukušais MB vaģila mašīnā bija pametis savu darbinieka apliecību, mobilo un octu- arī no sava, bet cita, identiska MB. Un asiņainu airbagu.:-/

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Aiki-prieks, ka Tev pašai nekas....

bet nevar uzreiz pataisīt otru par dzērāju, nezinot rezultātus utt

aiki Reģ.: 27.07.2007
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja: bet nevar uzreiz pataisīt otru par dzērāju, nezinot rezultātus utt

Es nekur neteicu, ka dzērājs. Bet aizdomu līmenī iespēja paliela. Darbavieta un amats pēc nosaukuma, iespējams, saistīti ar maiņu darbu, darbs Rīgā, dzīvo ... no Salaspils pretējā virzienā, kā Rīga, laiks ap pusdeviņiem, braukšanas virziens atbilstošs, lai brauktu no darba mājās, no telefona visu nakti zvanīts uz dažādiem sieviešu vārdiem (Arī telefonā neskatījos es ), nu un protams, tā streipuļošana.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Sky_Walker rakstīja:

Agnia rakstīja: Pēc sadursmes merša vadītājs STREIPUĻOJOT atstājis notikuma vietu. Respektīvi, sadzēries!

Any questions?

Ja? Tu asinsanalīzes arī uztaisīji varbūt ?

pēc avārijas šoka stāvoklis ir diezgan izplatīta parādība.....

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

mersis baigi izģērbies, bet honda izskatījās maz cietusi. labi, ka visi sveiki un veseli.

aiki Reģ.: 27.07.2007
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: honda izskatījās maz cietusi.

Ja ņem pēc bojājumu nopietnības, tad maz. Vienubrīd bija doma noraut visu, kas karājas, un braukt tālāk svoim hodom, jo zem kapota viss kārtībā. Bet ja pēc detaļu skaita, ņemot vērā, cik hondai viņas maksā, tad var gadīties arī, ka pārsniedz apdrošinājuma summu.

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

ja es redzeetu, ka vainiigais vadzilja ir shmigaa, tad ja buutu speejiigs sadotu riktiigi pa bieti veel shamam, taa lai maz neliekas. peec tam tiesaa raskrukjiitos uz afekta staavokli un sasistu galvu.

mochiit tos dzeeraajus

aiki Reģ.: 27.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu, es nebiju īsti pārliecināta, kurš dabūs pa bieti, ja es mēģinātu viņu apturēt. Katrā ziņā, mājās viņš toč atrausies, jo CP apnika aizmukušā nepārtraukti zvanošais telefons, viņš pacēla un sievai pastāstīja visu, ko domā, kur viņam jāiet utt.

OIZO Reģ.: 02.04.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt kādam shis liks padomāt...

www.fishki.net/...

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Bumbarashs rakstīja: un iekš delfi.lv

auto.delfi.lv/...

un iekš fotki.lv

fotki.lv/...

foibbe Reģ.: 11.11.2003
0 0 Atbildēt

aiki rakstīja: Nu, es nebiju īsti pārliecināta, kurš dabūs pa bieti, ja es mēģinātu viņu apturēt. Katrā ziņā, mājās viņš toč atrausies, jo CP apnika aizmukušā nepārtraukti zvanošais telefons, viņš pacēla un sievai pastāstīja visu, ko domā, kur viņam jāiet utt.

Labais!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti