Apturēja 50m pirm Apdz. vietas beigām

dekrumba Reģ.: 13.06.2007

ir neliela nesaprašana. vakar paņēma CP apmēram 50m pirms ceļa zīmes apdzīvota vieta darbības beigām. biju jau attiecīgi ieskrējies lai ceļu turpinātu ar atļauto ātrumu 90km/h.

Jautājums:

Vai CP varēja mani turēt 50m pirms zīmes beigām? Es kādreiz lasīju un biju dzirdējis ka CP neķer mašinās kas ir apmēram 250m no zīmes apām pusēm, tipa tāds likums. Tagad nezinu ko darīt apstrīdēt vai neapstrīdēt?

 
1 2 3
Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Tur kur ir vairaakas aatrumu ierobezhojoshaas ziimes, tur nevar viennoziimiigi pateikts, kur nomeeriits un paarsuudzot var vinneet, taadeelj mentiem arii iesaka tur nekjert

Liidziigi arii peec apdziivotas vietas beigaam vai saakuma..

Kaapeec nevar pirms apdziivotas vietas saakuma vai beigaam kjert, logjisku izskaidrojumu nav

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

dekrumba rakstīja: www.tiesas.gov.lv/...

2 lapas 4.4punktā netieši ir pateikts par 250 metriem.

14 punktā ir gari un plaši aprunāts tas, ka mašīnas ātrums PIRMS ceļa zīmes ir bijis lielāks par atļauto.

Pie kājas tavi metri. Ja apdzīvotā vietā, tad juridiski kaut vai centimetru tajā nedrīkst braukt pārsniedzot 50 kmh

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lielākais, ko tu vari izdarīt, sākot čakarēties - dabūt, ka tiem mentiem uzliek disciplināro sodu par instrukcijas pārkāpumu. tas nekādā gadījumā neatcels tavu sodu, jo CSN pārkāpums paliek spēkā.

Toties pēc tam, ui kas būs pēc tam ...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

pats raksti ka apturēja pirms ceļazīmes. tātad pat ja nebūtu videoradrs nevarētu sprēgāt ka tas bija ātrums uzreiz aiz zīmes.

un ja kas, Baltezerā ar pēc renovācijas Cpida***ri stāvēja aiz pagrieziena uz alderiem un šaudījās uz tiem kas no baltezera uz rīgu izbrauc ar 70+ bet ilgi tas nebija- kādas pāris reizes tika redzēti bet pēc tam laikam dabūja rājienu, jo vairs nestāv un nevēno nu jau kādu gadu.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

dekrumba rakstīja: ar kļūdas noņemšanu bija tieši 31km/h pa daudz.

Graberis man liekas ka tagad šitā lieta būs likumos atrunāta un tādā gadījumā es neko nevaru pierādīt, jo video parādīja un viss... būs vien jāmaksā

Tātad tavs ātrums bija ~85kmh. "nošāva" tevi ar šādu ātrumu vismaz 200m iepriekš un apturēja 50 PIRMS zīmes par apdzīvotas vietas beigām. Pēc šī es apšaubu tevis teikto:

biju jau attiecīgi ieskrējies lai ceļu turpinātu ar atļauto ātrumu 90km/h.

Varbūt tu nemaz nebiji nobremzējis?

Nu ko lai saka - nākamreiz nekāpini strauji ātrumu apdzivotā vietā.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: lielākais, ko ...............

Toties pēc tam, ui kas būs pēc tam ...

un Kas tad būs pēčāk, a

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: CP instrukcija attiecas tikai uz CP.

Uz tevi attiecas CSN un tur ir rakstīts cik ātrums apdzīvotā vietā un kur beidzas apdzīvota vieta. Beigusies tā vēl nebija, tā kā pats lohs.

Pareizi jau pateici, ka CP instrukcija ir iekšējais normatīvais akts, kas ir SAISTOŠS CP darbiniekam. Ja tur rakstīts, ka nevar stādināt pirms un pēc zīmēm, tad viņš to nevar darīt. Un atsauce uz to, ka instrukcijai ir tikai rkomendējošs raksturs, ir derīga tikai šajā portālā. Pamēģini priekšniekam pateikt, ka neievērosi instrukciju, jo tai ir tikairekomendējošs raksturs, pēcāk pastāsti, ko šis teica

Normas doma jau ir tāda, ka tieši pirms un pēc zīmēm, cilvēki "uzņem" un "nomet" ātrumu un ej nu pierādi, ka ātrums ar radaru ir paņemts vēl apdzīvotā vietā...

Turklāt, tas saskan arī ar ātruma ierobežojuma jēgu- ierobežot ātrumu konkrētā vietā. Zīmes ir noliktas tā, lai būtu kompromisa variants gan šoferiem, gan arī apdzīvotās vietas iedzīvotājiem... Ehhh, gūti man te tagad savu domu izskaidrot ar 5dienas smago galvu

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Jaunulis rakstīja: Normas doma jau ir tāda, ka tieši pirms un pēc zīmēm, cilvēki "uzņem" un "nomet" ātrumu un ej nu pierādi, ka ātrums ar radaru ir paņemts vēl apdzīvotā vietā...

Šajā konkrētājā gadījumā nekas nav jāpierāda - cilēks ir paņemts apdzīvotajā vietā.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

dekrumba rakstīja: ir neliela nesaprašana...

Dzīvojot valstī, kurā policijas vienīgā nodarbe ir kukuļu izspiešana, būtu jau tā kā laiks parādīties kaut nelielai saprašanai.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu kas par sviestu-ieveero tos noteikumus,un guli mieriigi!Aiz ziimes driikst,pirms-nedriikst!Tas pats attiecas uz iebrauksanu-jaasabremzeejas ir pirms ziimes,ja kas...vai ta autoskolaas vairs nemaaca,ka jaaskataas ir wismaz 200 metru uz prieksu?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Jūs neesat slimi?

1. Apturēšana pirms zīmes "apdzīvotās vietas beigs". Ātrumu viņi uzņem tad, kad Tu esi 5m attālumā no ekipāžas vai pāris simts metru attālumā?

2. Kā jau dažs teica - ātrums pirms zīmes ir 50km/h, bet TIKAI UN VIENĪGI PĒC zīmes atļautais ātrums ir 90km/h.

Tā jau poliči nepiesienās, kad vadītāji brauc +10km/h, vēl te čīkst, kad paši kļūst nekaunīgi!

Teikt, ka CP ņem uz ātrumu tikai tāpēc, ka grib vākt naudu.. bet varbūt tas ir tāpēc, ka pārāk daudzi to pārsniedz? Kā lai citādāk vadītājiem likt ievērot ātruma limitus? Liekot betona puķu podus uz ceļiem? Nespēj sevi disciplinēt - maksā un nečīksti.

Viņi atrodas darbā un pārkāpēju ķeršana ir viņu pienākums.

JA ESI SODĪTS DĒĻ SAVAS VAINAS, TAD NEMEKLĒ TO CITOS! Citādi izskatās pārāk nožēlojami...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Manuprāt -brauci pirms beidzas apdzīvota vieta virs 50 km/h -pats vainīgs, bet tiesu praksē pirms kāda laika bija atziņa, ka vietā, kur mainās atļautā ātrum režīms, konstatēt pārkāpumu nedrīkst, vai tas nostiprinājās tiesu praksē, jāskatās www.tiesas.lv

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Man ar dusma uznaaca kad mani 11 vakaraa noshtraafeeja uz ceineri Juurmalaa, noliku auto vietaa kur ziime tikai ar iekshlietu min. atlajuajaam.

Biju atbraucis ar skuki veelaa vakaraa peec darba paplunchaaties.

Kam vinjiem taa stavieta veelaa vakaraa? Tikai liimee bez beedas

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Tie metri Poliču instrukcijās tika noteikti dēļ tā, ka ķerot potenciālo pārkāpēju ātruma ierobežojuma zīmju tuvā tuvumā, varētu būt grūti pierādīt, vai ātrums tika uzņemts zīmes darbības zonā vai tomēr jau ārpus tās. Tādēļ ar radaru bez video dēļ šī momenta gan jau vēl šodien var iziet cauri sveikā, bet ar videoradaru, kurš nofiksē gan ātrumu, gan jaukos dabas skatus ap pārkāpēja auto diez vai..

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

napļivatj uz attālumiem...

nezkapēc visiem liekās, ka ieraugot zīmi "apdzīvotas vietas sākums" ātrums jāsamazina aiz tās, a uzņemt ātrumu jau var puskilometru pirms zīmes "apdzīvotas vietas beigas"

pats neesmu nekās pareizais braucējs ( lasīt meriva fans), bet nu šādās situācijas maksāju sporta npodokli uz vietas, vai bankā, un lieki nečīkstu

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

Kredoxiite rakstīja: napļivatj uz attālumiem...

nezkapēc visiem liekās, ka ieraugot zīmi "apdzīvotas vietas sākums" ātrums jāsamazina aiz tās, a uzņemt ātrumu jau var puskilometru pirms zīmes "apdzīvotas vietas beigas"

pats neesmu nekās pareizais braucējs ( lasīt meriva fans), bet nu šādās situācijas maksāju sporta npodokli uz vietas, vai bankā, un lieki nečīkstu

atbalstiits !

un ja kaa kgs raksta 100m pirms ziimes uznjeemis aatrumu,vai vinsh CP principaa nepamana?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Sorry, ne sorry, bet uz Pleskavenes šitādā veidā varētu pa mēnesi nacionālo kopproduktu dubultot - cik ir tādi, kas tur tā kulturāli pie luksoforiem sabremzējas?

Veciit es REGULAARI pa Pleskaveni gan pie Garkalnes, gan Vangazju paarejaam TIESJAAM BREMZEEJU un manii izbriinu raisa ka CP sjitajos poismos NEKJER, jo kopprodukts tur tiesjaam LABS sanaaktu

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

405 rakstīja: Man ar dusma uznaaca kad mani 11 vakaraa noshtraafeeja uz ceineri Juurmalaa, noliku auto vietaa kur ziime tikai ar iekshlietu min. atlajuajaam.

Biju atbraucis ar skuki veelaa vakaraa peec darba paplunchaaties.

Kam vinjiem taa stavieta veelaa vakaraa? Tikai liimee bez beedas

Atvaino, bet tas izklausās tā:

Sēdēja kaut kāds bomzis nevienam nevajadzīgs, nu es arī viņu novācu. Tagad mani iesēdināja uz 20 gadiem. Kāpēc? Tas bomzis taču nevienam nebija vajadzīgs.

Ja ir tur tāda zīme, ka nedrīkst, tad nedrīkst, un nav ko raudāt.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

tieši tā! ja nu iekšlietu ministrijas ierēdņiem gadās ārkārtas sapulce svētdienas vakarā - šie sabrauc, bet tur nūdisti savus pepelacus salikuši...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

405 rakstīja: Man ar dusma uznaaca kad mani 11 vakaraa noshtraafeeja uz ceineri Juurmalaa, noliku auto vietaa kur ziime tikai ar iekshlietu min. atlajuajaam.

Biju atbraucis ar skuki veelaa vakaraa peec darba paplunchaaties.

Kam vinjiem taa stavieta veelaa vakaraa? Tikai liimee bez beedas

Starp citu. Ja ir papildplaaksniite, ka var tikai ar taadaam un taadaam atljaujaam, tad taa staaveeshana var izmaksaat krietni vairaak, jo skaitaas, ka ir nolikts kkaadaa privaataa teritorijaa. Tb pametot mashiinu zem parastas ziimes ir max 10ls, zem papildplaaksniites ir max 25ls

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Turklāt, tas saskan arī ar ātruma ierobežojuma jēgu- ierobežot ātrumu konkrētā vietā. Zīmes ir noliktas tā, lai būtu kompromisa variants gan šoferiem, gan arī apdzīvotās vietas iedzīvotājiem...

Nezinu neko par konkrēto sodīšanas vietu, tomēr latvijā ir nenormāli daudz "apdzīvotu" vietu kur ātruma ierobežojošo zīmju izvietojumam nav nekā kopīga nedz ar vietas apdzīvotību, nedz kājāmgājējiem, nedz satiksmes doršību. Varbūt pēc kartes tur sākas apdzīvota vieta, varbūt.... Tomēr reāli māju nav, tik lauki un meži.... kājāmgājus arī neredz.... Par kādu kompromisa variantu var būt runa??????

arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 0 Atbildēt

autor, tu taču mājās nečurā 50 cm blakus podam bet tieši podā, ne? tad ko sūksties? tāpēc jau ir tās zīmes lai zinātu kur ir tā robeža.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

405 rakstīja: Man ar dusma uznaaca kad mani 11 vakaraa noshtraafeeja uz ceineri Juurmalaa, noliku auto vietaa kur ziime tikai ar iekshlietu min. atlajuajaam.

Biju atbraucis ar skuki veelaa vakaraa peec darba paplunchaaties.

Kam vinjiem taa stavieta veelaa vakaraa? Tikai liimee bez beedas

Starp citu. Ja ir papildplaaksniite, ka var tikai ar taadaam un taadaam atljaujaam, tad taa staaveeshana var izmaksaat krietni vairaak, jo skaitaas, ka ir nolikts kkaadaa privaataa teritorijaa. Tb pametot mashiinu zem parastas ziimes ir max 10ls, zem papildplaaksniites ir max 25ls

Neko tādu gan nebiju dzirdējis.

Kādreiz, ka pie Radio ielas pretī ForumCinema vēl varēja vienā posmā parkoties, bet blakus bija tikai ar policijas vai kādām tur atļaujām, ja sanāca noparkoties aizliegtajā zonā, parasti līmēja kādus 3Ls sodus (max tad bija 10). Mana teorija bija, ka līmē minimālo, jo varbūt kāds vienkārši aizmirsis caurlaidi logā ielikt un nevar zināt kas pa šišku tā ir.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Bazhix rakstīja:

405 rakstīja: Man ar dusma uznaaca kad mani 11 vakaraa noshtraafeeja uz ceineri Juurmalaa, noliku auto vietaa kur ziime tikai ar iekshlietu min. atlajuajaam.

Biju atbraucis ar skuki veelaa vakaraa peec darba paplunchaaties.

Kam vinjiem taa stavieta veelaa vakaraa? Tikai liimee bez beedas

Starp citu. Ja ir papildplaaksniite, ka var tikai ar taadaam un taadaam atljaujaam, tad taa staaveeshana var izmaksaat krietni vairaak, jo skaitaas, ka ir nolikts kkaadaa privaataa teritorijaa. Tb pametot mashiinu zem parastas ziimes ir max 10ls, zem papildplaaksniites ir max 25ls

fufelis

Geex Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Duh ... vajadzeeja nekasiities, bet iedot "pateiciibu" 10 - 15 latu apmeeraa. Peedeejais laiks saprast kaa te taas lietas daraas.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti