Apturēja 50m pirm Apdz. vietas beigām

dekrumba Reģ.: 13.06.2007

ir neliela nesaprašana. vakar paņēma CP apmēram 50m pirms ceļa zīmes apdzīvota vieta darbības beigām. biju jau attiecīgi ieskrējies lai ceļu turpinātu ar atļauto ātrumu 90km/h.

Jautājums:

Vai CP varēja mani turēt 50m pirms zīmes beigām? Es kādreiz lasīju un biju dzirdējis ka CP neķer mašinās kas ir apmēram 250m no zīmes apām pusēm, tipa tāds likums. Tagad nezinu ko darīt apstrīdēt vai neapstrīdēt?

 
1 2 3
Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Trāpīsies krampīgais un tad būs jāceļo arī uz tiesas namu. Īpaši tie poliči, kuru sarunas tiek ierakstītas... Mēdz būt arī tukša loze. =/

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja: Duh ... vajadzeeja nekasiities, bet iedot "pateiciibu" 10 - 15 latu apmeeraa. Peedeejais laiks saprast kaa te taas lietas daraas.

ir super stulbi iekrist uz šādiem sīkumiem, turklēt, ne jau visiem tādas profesijas, kur var atļauties dēļ 15 ls riskēt un pazaudēt maizes darbu. uztaisīt paraugprāvu jau nav grūti

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Trāpīsies krampīgais un tad būs jāceļo arī uz tiesas namu. Īpaši tie poliči, kuru sarunas tiek ierakstītas... Mēdz būt arī tukša loze. =/

Ja šo lietiņu dara ar prātu - t.i. parādot "nedaudz uzlabotu" apdrošināšanas polisi tad iespēja nonākt kur nevajag ir vienāda ar 0.

Arī gadījumā ja saruna tiek ierakstīta vai pat filmēta.

dekrumba Reģ.: 13.06.2007
0 0 Atbildēt

chiiksteet es nechiikstu. tik gribeeju zinaat, vai var kaut ko lietas labaa veel dariit.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nu, vispār kādreiz bija tāds punkts, ka aizliegts kontrolēt ātrumu tiešā zīmju tuvumā, tikai tagad nevaru atrasts. Iemesls bija tāds, ka nav pierādāms, kurā vietā mērījuma brīdī atradās transportlīdzeklis. Tagad varētu būt mainījies sakarā ar videoradariem, kamerām un visu pārējo.

shitajs ir tikai tad aktuaali, ja menti buutu staaveejushi AIZ ziimes un nokjeerushi uz 90. Bet autora gadiijumaa jamo noceela pirms ziimes. vajag tak domaat loogjiski!!!!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu bet kurinaat aatrumu augshaa, ja redz, ka pirms apdziivotas vietas beigu ziimes tusee menti vai ta nav muljkjiigi?!? kaa var ziimi redzeet, bet mentus - nee?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

nav jau teikts, ka shameejie peedeejaa briidii neiznira no bieziem kruumiem vai tilta apakshas

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

A man savukārt vienreiz braucot no Daugavpils caur Līvāniem riktīgi paveicās. Menti sēdēja mašīnā, a mašīna smuki noparkota benzīntankā, es ieraugu zīmi apdzīvotas vietas beigas smuki beru grīdā. Pēkšņi skatos menti, es pa ķīļiem. Ments izšauj un hu.ju, es jau biju sabremzējies līdz 60. Mums tāds acu kontakts šis pasmaida un noplāta rokas, šķīrāmies kā draugi un es paliku ar savu piecīti ha, ha, ha...

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

dekrumba rakstīja: chiiksteet es nechiikstu. tik gribeeju zinaat, vai var kaut ko lietas labaa veel dariit.

Vari gan - ņemt vērā šo mācību un braukt PĒC noteikumiem.

dekrumba Reģ.: 13.06.2007
0 0 Atbildēt

vinji brauca man pretii. veel nekad nebiju tur redzeejis mentus braukaajam un kur nu veel 22:00 vakaraa...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: A man savukārt vienreiz braucot no Daugavpils caur Līvāniem riktīgi paveicās. Menti sēdēja mašīnā, a mašīna smuki noparkota benzīntankā, es ieraugu zīmi apdzīvotas vietas beigas smuki beru grīdā. Pēkšņi skatos menti, es pa ķīļiem. Ments izšauj un hu.ju, es jau biju sabremzējies līdz 60. Mums tāds acu kontakts šis pasmaida un noplāta rokas, šķīrāmies kā draugi un es paliku ar savu piecīti ha, ha, ha...

Tā nu tu bēri,... grīdā

Zinam mēs šitās grīdas...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: A man savukārt vienreiz braucot no Daugavpils caur Līvāniem riktīgi paveicās. Menti sēdēja mašīnā, a mašīna smuki noparkota benzīntankā, es ieraugu zīmi apdzīvotas vietas beigas smuki beru grīdā. Pēkšņi skatos menti, es pa ķīļiem. Ments izšauj un hu.ju, es jau biju sabremzējies līdz 60. Mums tāds acu kontakts šis pasmaida un noplāta rokas, šķīrāmies kā draugi un es paliku ar savu piecīti ha, ha, ha...

Vienu posmu itin bieži nācās braukāt uz D-pili, tajā vietā Līvānos viņi sēdēja kādās 8 reizēs no 10.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas ir pozitīvi, ka šitādus subjektus izķer, tik žēl, ka tik maz izķer CSN jau nav rakstīts "apdzīvotā vietā drīkst ieskrieties līdz 90 kmph lai ārpus apdzīvotas vietas sāktu lidot" Šad un tad no rītiem uz darbu braucot prikolē - kas, tādiem grūti 200-300 metrus nobraukt uz 50-60 un tad sākt ieskrieties? Kādu reizi mēnesī mēdzu arī paskrieties ar tādiem lidotājiem - kā redzu, ka skries garām, tā dodu iekšā, viss atkarīgs no skrējēja motora Ja tas ir kāds nemotors, tad tas manu novārgušo 1.8 noskriet nevar, ja kaut kas nopietnāks, tad tomēr apdzen

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

un tu tā kaifu ķer vai? slimais... ja gribi asas izjūtas, obligāti nav jāiesaista arī citi...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uz jelgavas šosejas sākuma pie pārbrauktuves arī stāv pēdējā laikā

Funkypeter Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kādu reizi mēnesī mēdzu arī paskrieties ar tādiem lidotājiem - kā redzu, ka skries garām, tā dodu iekšā, viss atkarīgs no skrējēja motora

nu b**

man jau besī šitie gudrenieki, kas tīšām traucē, vai teiksim, pa čakeni brauc pa abām joslām.. (ikrīta kreņķis )

un ja nu man jāsteidzas nopietnā lietā? un ja nu tur cilvēks sievu ved uz dzemdību namu? Tu visu sapi**si ar savu 1.8 megarulli!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti