Power Plus MPG

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

ir kāds - kādi cilvji, kas ir izmēģinājuši degvielas biokatalizatoru Power Plus MPG savoa auto? kādas atsauksmes? vai ir 10-40% degvielas ekonomija?

 
1 2 3 4 5
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nav!!!tie ir atsķirigi motori

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Galvenais pārliecinoši reklamēt... tad jau agri vai vēli rodisies uzticība... gan jau pamēģinās... bet neviens neatdzīs kā viņu piečakarēja....

Galvenais atcerēties MMM un Banku Naltija... bija duraki kuri tam ticēja.... un kad visiem jau bija skaidrs- pēdējā dienā nesa tomēr to naudiņu....

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Ar BB nav tik vienkārši - Lavents vienkārši līdz pēdējam cerēja uz lata devalvāciju, klīst baumas, ka Repše viņu "uzmeta" lūk arī viss - tāpēc noslēgums bij tik banāls bankrots.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Man arī šitā s_da reklāmu pie veikala aiz logu tīrītāja aizbāza

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Surrr rakstīja: Ar BB nav tik vienkārši - Lavents vienkārši līdz pēdējam cerēja uz lata devalvāciju, klīst baumas, ka Repše viņu "uzmeta" lūk arī viss - tāpēc noslēgums bij tik banāls bankrots.

muļķības....

iekš BēBē baksos gara procenti arī bija virs 50

protams tagad visu vieglāk ir nogāzt uz repšiku

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Surrr rakstīja: Ar BB nav tik vienkārši - Lavents vienkārši līdz pēdējam cerēja uz lata devalvāciju, klīst baumas, ka Repše viņu "uzmeta" lūk arī viss - tāpēc noslēgums bij tik banāls bankrots.

muļķības....

iekš BēBē baksos gara procenti arī bija virs 50

protams tagad visu vieglāk ir nogāzt uz repšiku

vienkarši kādam vajadzēja par cita vietā par bazaru atbildēt... vinu nolaida... otrs samaksāja... tādeļ ka samaksāja- ta'dēļ arī bankrots...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vispār pa tēmu - \"Subbota\" avīzē nejauši pamanīju rakstu par šo brīnumlīdzekli... raksts bija labs!

kaut kas no šītā... ss.ss.lv/...

Atradu arī oriģināl... www.subbota.com/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vislabāk skan.. - «Мы в Латвии меньше года, а некоторые уже зарабатывают по 3000 долларов в день», — доверительно сообщил информатор.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

man viens ar centās šito ierunāt, tik ka piedāvāju, ka , davai pārbaudam uz kravas a/m, jo tur to ekonomiju vislabāk redzēs (viens reiss-4,6k km), tad sākās- "tur daudz vajadzēs tā līdzekļa, tik daudz viņš nevarot tā vienkārši dot"

Koroče, skaidrs. , ,

renchoo Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: vislabāk skan.. - «Мы в Латвии меньше года, а некоторые уже зарабатывают по 3000 долларов в день», — доверительно сообщил информатор.

Tad pasaki,kāpēc ir MLM kompānijas kas pastāv jau 30-40 gadus,visā pasaulē tas strādā un Latvijā NĒ! Stulbi ne.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: www.iauto.lv/...

shitais ir labais

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

renchoo rakstīja:

modena rakstīja: vislabāk skan.. - «Мы в Латвии меньше года, а некоторые уже зарабатывают по 3000 долларов в день», — доверительно сообщил информатор.

Tad pasaki,kāpēc ir MLM kompānijas kas pastāv jau 30-40 gadus,visā pasaulē tas strādā un Latvijā NĒ! Stulbi ne.

visaa pasaulee? tu domaa ASV ja? nu izskaidrojums ir vienkarhs. tur cilveki ir lielaki dornji ka uzkjeras uz tadiem mesliem, pietam vinjiem naudas ir daudz vairaak.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

te jau dazjiem kaa amissjiem lielum maanija

ASV redz ESOT VISA pasaule

nu ko shii lielum maanija naak kaa gripa virsuu,ja?

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

renchoo rakstīja:

modena rakstīja: vislabāk skan.. - «Мы в Латвии меньше года, а некоторые уже зарабатывают по 3000 долларов в день», — доверительно сообщил информатор.

Tad pasaki,kāpēc ir MLM kompānijas kas pastāv jau 30-40 gadus,visā pasaulē tas strādā un Latvijā NĒ! Stulbi ne.

Tapēc, ka ASV ir pilns ar idiotiem.Sacukārt vidusmēra Latvijas iedzīvotājam asinīs ir sovdepa rūdījums - nozagt, apmest pašam. BIja tak 90`o sākumā "zelta aplis" - tik dikti ātri tā bodīte aizklapējās ciet, jo atklājās, ka šajos platuma grādos vidējais iq līmenis ir stipri augstāks un veido priekš MLM nelabvēlīgus apstākļus.

A tu esi vienkārši idiots un smerdelis, un sist tevi vajag un slānīt, MLM darbinieks bļ*.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

renchoo rakstīja:

modena rakstīja: vislabāk skan.. - «Мы в Латвии меньше года, а некоторые уже зарабатывают по 3000 долларов в день», — доверительно сообщил информатор.

Tad pasaki,kāpēc ir MLM kompānijas kas pastāv jau 30-40 gadus,visā pasaulē tas strādā un Latvijā NĒ! Stulbi ne.

laikām esi aprobežots.... Tur vienkarši ir daudz vairāk cilvēku - šeit viss daudz ātrāk atklājās.... Krievijā cilvēku bija daudz vairāk - un MMM tur īpaši ilgi neuzkavējās....

varbūt var minēt ilgadīgus piemērus? Protams gribētos dzirdēt nevis par kaut kāda DZĪVĪBAS eleksīra tirgošanu...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

renchoo rakstīja:

modena rakstīja: vislabāk skan.. - «Мы в Латвии меньше года, а некоторые уже зарабатывают по 3000 долларов в день», — доверительно сообщил информатор.

Tad pasaki,kāpēc ir MLM kompānijas kas pastāv jau 30-40 gadus,visā pasaulē tas strādā un Latvijā NĒ! Stulbi ne.

un vispār derētu tev palasīt kas ir MLM... citādi poņas nav tev nemaz.... en.wikipedia.org/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Davaj-esmu ar mieru!

Firmas paarstaavis man pielej pilnu baaku (70L), es vinju nokurinu uznjemdams spidometra raadiijumu), tad vins pielej veel vienu baaku un savu sito briinumliidzekli (es atkal nokurinu un uznjemu raadiijumus) un peec tam veel treso reizi man pielej baaku, lai raadiijums buutu pavisam obejktiivs!

Un parakstam liigumu, ka ja motoram kkas notiks ar to suudu , ko lej baakaa, MML man apmaksaa dzineeja kapremontu!

Nu, ar mieru

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Davaj-esmu ar mieru!

Firmas paarstaavis man pielej pilnu baaku (70L), es vinju nokurinu uznjemdams spidometra raadiijumu), tad vins pielej veel vienu baaku un savu sito briinumliidzekli (es atkal nokurinu un uznjemu raadiijumus) un peec tam veel treso reizi man pielej baaku, lai raadiijums buutu pavisam obejktiivs!

Un parakstam liigumu, ka ja motoram kkas notiks ar to suudu , ko lej baakaa, MML man apmaksaa dzineeja kapremontu!

Nu, ar mieru

210 litru soljaras na haljavu-guba ne dura

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaa-un lai buutu pavisam zinaatniski-liesim Tikai konkreetaa statoilaa un no konkreetas pistoles!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jo aatraak paarstaavis domaas, jo mazaak vinjam buus jaalej...paslaik ir biski vairaak par pus baaku!!!

Un es pat apsolos neiesuudzeet vinju tiesaa par to, ka produkts nedos veelamo ekonomiju un jaudas pieaugumu!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ne tomer ir viena merkjauditoria kas uzkjeras uz lidzigiem mesliem. baabas. man te bija pazistamas kas ka trakas bija uz shito te ka vinj tur sauc - AMWEi vai ka tur. nu karoch sakot no zobupastas lidz trauku mazgajamajiem shkjidrumiem tur tirgojas. afigenna kvalitaate bet cenjiks kads. es paskatijos, parasts veljaspuleveris 20ls tikpat daudz var krutako ariel nopirkt pa 4x letakam naudam. aa un adjite uz to, ka pietiek apomeram ar tejkaroti vienai reizei. a un tad vel bija afigennas sulus piedies un virtuves kombaini. tie tur vispar griezas shtukaas. kautgan jebkura bode ieejot pa paris simtiem var nopirkt tadu philips aparatu kursh tev vel ne tikai kartoshkus nomizos, bet arii minetu uztaisiis. jaa nu sviests ar tiem cilvekiem kuri uzkjeras. bet nu tada dzive, kur aitas tur cirpeeji

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

es dzirdēju no pavisam drošiem avotiem, ka Statoil-a profesors Āķītis esot eksperimentālā kārtā pasūtījis šito brīnumlīdzekli un paklusām jau lej klāt savai tankā tirgojamai degvielai.....

papildus vēl tiek pieaicināts ekoceļš.... šādi statoils cīnās ar tuvākajiem konkurentiem - Liepiņa dusu un firmu "trest".....

tagad visi pildīsies statoilā.... jo ar statoila soļķi var ieekonomēt 40%....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Niuhjaa nevar!

Kaa rijis taa rij 10l pa pilseetu, sukaans taads

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Niuhjaa nevar!

Kaa rijis taa rij 10l pa pilseetu, sukaans taads

vot šitādi neticīgie arī grauj mūsu biznesu

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti