Power Plus MPG

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

ir kāds - kādi cilvji, kas ir izmēģinājuši degvielas biokatalizatoru Power Plus MPG savoa auto? kādas atsauksmes? vai ir 10-40% degvielas ekonomija?

 
1 2 3 4 5
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Mjā, tirgotāja fizionomija reāli iespārda...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ieraudzīju bildes un uznāca histēriska smieklu lēkme

aga, aga, man tieši tas pats

un uznāk regulāri ka paskatos.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Ideots rakstīja: ieraudzīju bildes un uznāca histēriska smieklu lēkme

aga, aga, man tieši tas pats

un uznāk regulāri ka paskatos.

Ko tik ļoti iepatikās ka tā biži skaties

Bilds patiesi labās....

Aceros kkur pus gadu atpakaļ man uz meilu bij atnācis piedāvājums izplatīt šo herņu...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Neticami, bet fakts! Nesen satiku paziņu, šis autiņam uzstādījis aļa FuelMax, vai kā tos magnētus sauca! Un pilnā pārliecībā apgalvo, ka ekonomija esot! Ziemā bija 10, tagad ieliekoties 8-os!šim A6 ar 1,8 benzīna bīdeli. Cik atceros, kad tādu testēju, aparāts tīri ņiprs. Tāpēc izbrīnīja paziņas paziņojums, ka nekāds šerpais neesot. Nu tad saliekot visu kopā secināju, ka sezona pārdošanai arī svarīga Plus ja kaut ko sajēdz no inžektora un magnētus uz degvielas vadiem karot vēl inžektoru liesāku pagriež - tad rezultāts neizpaliks Izrādās, vēl vesels bars tādus esot salikuši un brauc laimīgi molekulārās saites raujot un maksā tika Ls 30!

Nu vot saki vien, ka Latvija nav iespēju zeme!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Neticami, bet fakts! Nesen satiku paziņu, šis autiņam uzstādījis aļa FuelMax, vai kā tos magnētus sauca! Un pilnā pārliecībā apgalvo, ka ekonomija esot! Ziemā bija 10, tagad ieliekoties 8-os!šim A6 ar 1,8 benzīna bīdeli. Cik atceros, kad tādu testēju, aparāts tīri ņiprs. Tāpēc izbrīnīja paziņas paziņojums, ka nekāds šerpais neesot. Nu tad saliekot visu kopā secināju, ka sezona pārdošanai arī svarīga Plus ja kaut ko sajēdz no inžektora un magnētus uz degvielas vadiem karot vēl inžektoru liesāku pagriež - tad rezultāts neizpaliks Izrādās, vēl vesels bars tādus esot salikuši un brauc laimīgi molekulārās saites raujot un maksā tika Ls 30!

Nu vot saki vien, ka Latvija nav iespēju zeme!

joptvaimaķ.... fajadzēja tomēr ķīmiju un fiziku skolā mācīties

es kādus 5 gadus atpakaļ biju uzlicis 1.6 renaultam tādu fufelmaksi....

RX7 tādus bija kautkur dabūjis un iedeva patestet...

autoritatīvi ziņoju, ka pilnīgi nekādu izmaiņu nebija ne degvielas patēriņā (pildīts vienā nestē un braukts uz ventspili) ne arī uzrāviens (mērīts ar www.gtechpro.com/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pa veciem jokiem nav jāsmejas...

par tiem ir jāfīzdo...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Neticami, bet fakts! Nesen satiku paziņu, šis autiņam uzstādījis aļa FuelMax, vai kā tos magnētus sauca! Un pilnā pārliecībā apgalvo, ka ekonomija esot! Ziemā bija 10, tagad ieliekoties 8-os!šim A6 ar 1,8 benzīna bīdeli. Cik atceros, kad tādu testēju, aparāts tīri ņiprs. Tāpēc izbrīnīja paziņas paziņojums, ka nekāds šerpais neesot. Nu tad saliekot visu kopā secināju, ka sezona pārdošanai arī svarīga Plus ja kaut ko sajēdz no inžektora un magnētus uz degvielas vadiem karot vēl inžektoru liesāku pagriež - tad rezultāts neizpaliks Izrādās, vēl vesels bars tādus esot salikuši un brauc laimīgi molekulārās saites raujot un maksā tika Ls 30!

Nu vot saki vien, ka Latvija nav iespēju zeme!

*******maķ.... fajadzēja tomēr ķīmiju un fiziku skolā mācīties

es kādus 5 gadus atpakaļ biju uzlicis 1.6 renaultam tādu fufelmaksi....

RX7 tādus bija kautkur dabūjis un iedeva patestet...

autoritatīvi ziņoju, ka pilnīgi nekādu izmaiņu nebija ne degvielas patēriņā (pildīts vienā nestē un braukts uz ventspili) ne arī uzrāviens (mērīts ar www.gtechpro.com/...

Nu tur jau tā izbrīna, ka neskatoties uz pilnīgu absurdu, vienmēr var atrast revolucionāriem izgudrojumiem pircējus

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev būs bijusi veca versija, kas nebija kompatibla ar nojātiem reņiem

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ...

es kādus 5 gadus atpakaļ biju uzlicis 1.6 renaultam tādu fufelmaksi....

...

arī tu Brut?

Ffffuuuuiiii...

da principā pokuj, tava nauda...

bet tik un tā alnis...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ...

es kādus 5 gadus atpakaļ biju uzlicis 1.6 renaultam tādu fufelmaksi....

...

arī tu Brut?

Ffffuuuuiiii...

da principā pokuj, tava nauda...

bet tik un tā alnis...

Tu lkasīt nemāki? Pirmajam bija RX7 iedevis testēšanai... Ja teļuku skaties, tad zināsi, ka tauta pat caurejas jogurtus testē (par savu naudu), a te par velti testēt iedeva - kāpēc nepamēģināt? I citiem argumentēti varēja pateikt, ka Fufeļmax tik tiešām fufelis ir.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

sorry, domāts ...lasīt...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja: ...

es kādus 5 gadus atpakaļ biju uzlicis 1.6 renaultam tādu fufelmaksi....

...

arī tu Brut?

Ffffuuuuiiii...

da principā pokuj, tava nauda...

bet tik un tā alnis...

kāda vēl nauda, dorša?????

vai ta vencpilī arī tagad māk tikai rakstīt???? bet lasīt ir aizmirsuši??????

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

atpisies, āmurgalva...

tik un tā: osel

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti