Poļi Statoilā uzmācas ar mantām

theerny Reģ.: 08.02.2004

Iebraucu Statoilā, uzpildos, samaksāju, nāku sēsties autiņā a priekšā duriks uzvalkā ar Mercedes džipu (virsū poļu numuri) un no bagažnieka piedāvā galda piederumus koka koferī. stāsts kā parasti saļari netu, tovar jest, kupi...

izpildījums gan tai precei līdz supernetto pat nedavelk...

 
nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Iebraucu Statoilā, uzpildos, samaksāju, nāku sēsties autiņā a priekšā duriks uzvalkā ar Mercedes džipu (virsū poļu numuri) un no bagažnieka piedāvā galda piederumus koka koferī. stāsts kā parasti saļari netu, tovar jest, kupi...

izpildījums gan tai precei līdz supernetto pat nedavelk...

Da lab moš točna tovar jestj, pendzhas nav. Padomaa pats - apsardze momentaali izganjaatu un nemaz to statjiku tik daudz nav, lai uz taa vareetu biznesu griezt! Turklaat 1 dzirdeeshana/redzeeshana par taadu lietu!

Taa ka,...

T-G/A-M

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

man polijā piesējās kautkāds rumānis (vai līdzīgs, karoče kaukāds čurka) un stāstīja līdzīgu basņu.... esot dizaineris.... šujot krutos ancukus... lai nopērkot no viņa kaukādas versače šlipses un pradas apenes....

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: man polijā piesējās kautkāds rumānis (vai līdzīgs, karoče kaukāds čurka) un stāstīja līdzīgu basņu.... esot dizaineris.... šujot krutos ancukus... lai nopērkot no viņa kaukādas versače šlipses un pradas apenes....

paņēmi ar?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

siamriP rakstīja: man polijā piesējās kautkāds rumānis (vai līdzīgs, karoče kaukāds čurka) un stāstīja līdzīgu basņu.... esot dizaineris.... šujot krutos ancukus... lai nopērkot no viņa kaukādas versače šlipses un pradas apenes....

paņēmi ar?

pateicu, ka man pašam baigi vajag naudu degvielai, jo tālu jābrauc un piedāvāju šim nopikt "zelta" gredzenu....

saruna pārtrūka pusvārdā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Uz Pleskavenes, ja nav ko dariit, mazliet pirms Garkalnes sameeraa regulaari kaut kaadi cučmeki visu ko piedaavaa

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

pateicu, ka man pašam baigi vajag naudu degvielai, jo tālu jābrauc un piedāvāju šim nopikt "zelta" gredzenu....

saruna pārtrūka pusvārdā

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Uz Pleskavenes, ja nav ko dariit, mazliet pirms Garkalnes sameeraa regulaari kaut kaadi cučmeki visu ko piedaavaa

Kursh ta tur stājas?

Tur tik lidot un lidot!

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

nakujators rakstījaa lab moš točna tovar jestj, pendzhas nav....

Taa ka,...

T-G/A-M

Jā jā, un braucot ar mersi neaprēķināja ka netiks no Latvijas mājās da beidz!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

nakujators rakstījaa lab moš točna tovar jestj, pendzhas nav....

Taa ka,...

T-G/A-M

Jā jā, un braucot ar mersi neaprēķināja ka netiks no Latvijas mājās da beidz!

Tak visādi gadās, teorētiski un ja kas,...

Un tak pokui ja kas,...

Man 1reiz viens čuriks piesējās ar pulksteni. Prasija kaukādus 50Ls, maizei neesot, badā mirstot utt. Es tā uzmetu aci, nu vizuāli tā neko Saku, ka pulksteņmeistars esmu, baigais znatoks, nu davai pa piečuku ņemu ( maizei tač un pat vairāk pietiks, ja jau badā mirst ). Nomurmināja un kauko zem degunu un paņēma vīli...

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Vācijā šitie bēdu stāsti par tukšo bāku un tālām mājām bija populāri pirms gadiem 10-12.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja parkplacī iebrauca policija, tad gan tiem karošu tirgotājiem momentā parādījās bākā degviela/

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

nakujatoram laba pieredze

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. ar viens tāds labais gadījums pirms pāris gadiem:

Regulāri parkojos vienā stāvvietā. Vienu dienu džeks klāt - davai 2 latus, soļāra nav, netieku uz Krāslavu. Karoč atšuvu. Pēc kāda mēneša turpat tas pats džeks klāt - davai 50 saņus, maizei nesanāk, ēst gribās. Es šim - nu kas i ko? Uz Krāslavu netiki?

.. uzreiz bij' - poņal un aiztinās.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Iebraucu Statoilā, uzpildos, samaksāju, nāku sēsties autiņā a priekšā duriks uzvalkā ar Mercedes džipu (virsū poļu numuri) un no bagažnieka piedāvā galda piederumus koka koferī. stāsts kā parasti saļari netu, tovar jest, kupi...

izpildījums gan tai precei līdz supernetto pat nedavelk...

Ja palūgsi viņa pasi tad izrādīsies ka šis ir vietējais vai apkārtnes džipsi kings.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Man savulaik uz ielas piedāvāja Omega pulksteni iepakojumā pa Ls20. Nu tipa jūrnieks no sava kuģa atpalicis, bez naudas utt. utjpr.

Es tā labi saņirdzos, jo Omegas nāk pāri par 1kLs un pat 100Ls pulksteņus liek smukās kastītēs nevis caurspīdīgas plastmasas iepakojumā.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Butu nu ņemis to pulksteni.Pec tam visiem varetu stastit ka nopirki orginalo Omegas pulksteni pa 20latiem.Tada veiksme....

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: .. ar viens tāds labais gadījums pirms pāris gadiem:

Regulāri parkojos vienā stāvvietā. Vienu dienu džeks klāt - davai 2 latus, soļāra nav, netieku uz Krāslavu. Karoč atšuvu. Pēc kāda mēneša turpat tas pats džeks klāt - davai 50 saņus, maizei nesanāk, ēst gribās. Es šim - nu kas i ko? Uz Krāslavu netiki?

.. uzreiz bij' - poņal un aiztinās.

Nebija Tallinas / Deglava ielas rajonā?

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Iebraucu Statoilā, uzpildos, samaksāju, nāku sēsties autiņā a priekšā duriks uzvalkā ar Mercedes džipu (virsū poļu numuri) un no bagažnieka piedāvā galda piederumus koka koferī. stāsts kā parasti saļari netu, tovar jest, kupi...

izpildījums gan tai precei līdz supernetto pat nedavelk...

tas pans vienu brīdi pie subaru centra tusēja ar ML džipu un ZEPTER herņu visiem mēginaja ietufīt,tika padzīts no turienes.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Puksteni man ar reiz piedāvāja viens tumša paskata frukts. Tikai 20 eiro, tīrs zelts. I pat neatbildēju, soļoju tālāk. Taču dzirdēju, ka nākamam izredzētajam pulkstens tika piedāvāts jau par 150 eiro. Laikam es trūcīgi izskatījos.

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003
0 0 Atbildēt

Vēl polijas pilsoņi braukā pa guļamrajoniem kastroļus tirgojot

chevrolet Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

Reiz polis ar omegu pie mežciema sky katlus piedāvāja un tīri neapmierināts palielā ātrumā aizbraucu, kad neko nenopirku.

Tad vēl ar vienas dienas intervālu statoil teritorijā, tā, kas pie wess ulmaņa gatvē.

Divi tumšie cilvēki ar Igaunijā reģistrētu jaunu mersi piedāvāja lupatas.

Un jūrmalā netālu no majoriem viens ar īrētu golfu sākumā prasīja ceļu pēc tam aicināja autiņā, jo gribot uzdāvināt kautkādus gucci štruntus.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

chevrolet rakstīja: ... viens ar īrētu golfu sākumā prasīja ceļu pēc tam aicināja autiņā, jo gribot uzdāvināt kautkādus gucci štruntus.

gan jau,ka shokoladnjikaa gribeeja izdarbinaat

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

par poļiem tos ļautiņus nevajadzētu saukt, jo tie, viņi nav.

galu galā tas ir apvainojums poļu tautai.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: par poļiem tos ļautiņus nevajadzētu saukt, jo tie, viņi nav.

galu galā tas ir apvainojums poļu tautai.

Poļu tautai vajadzētu padomāt, kā viņa ir tik tālu nokļuvusi, ka katrs kaktu tirgonis tiek ar viņiem asociēts, izdarīt secinājumus un pieņemt mērus - nevis apvainoties!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti