Nelikumīgs likums???

sintris Reģ.: 09.10.2003

Slinkums meklēt punktu un pantu MK likumos kurš nosaka,ka katram auto jābūt OCTA. Visi to zina,visi OCTAs polisi iegādājās. Es arī. Tātad- piespiedus kārtā brīvprātīga rīcība.

Un OCTA nav ne KASKO,ne nekust.īpaš. ne dzīvības, ne erekcijas traucējumu drošināšana, vajag to oktu un punkts. Un,kā visi zinam,pašam no tās ne silts,ne remdens. Tikai pret 3. personu-to biš,es Jankas auto PĻEKTS, lūgtum mana OCTAs polise un adjē,mai dārling.

1/2 stundas laikā nočekoju vairāku kompāniju piedāvājumu un

-ERGO=98 ls

BTA= 81 ls

tad Parex

Sessam

Balta

BAN=58 ls

ERGO=46ls/gadā.

To pēdējo variantu arī izvēlējos. Un dēļ kāda mārrutka jāmaksā vairāk???

"Pārdaugavas", Haritonova, Solncevas zēnu laiks taču pagājis,vai ne?

Kur funktieris šādam OCTAs cenu diferencei?

 
1 2
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Paaugsies lielāks, sāksi saprast, kas ir tirgus - viss būs labi

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Likumu uz sitiena nemeklēšu, paskaidrošu vienkāršāk:

OCTA polise = Obligātās CivilTiesiskās Apdrošināšanas polise.

Nu kaut kā tā

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Paaugsies lielāks, sāksi saprast, kas ir tirgus - viss būs labi

Esi studējis tirgzinības? Ekonomikas guru?

Par to jau arī bazars ka vienāda piedāvājuma apstākļos ir dažādas cenas.

Gribi pirkt manu 2001. VW par 8k eiro jeb būsi ar mieru 16 štukas atdot???

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nočekoju vairāku kompāniju piedāvājumu un

-ERGO=98 ls

BTA= 81 ls

tad Parex

Sessam

Balta

BAN=58 ls

ERGO=46ls/gadā.

Biku nesapi.sies meitarībā, ne?!

Kura tad ir tā ERGO cena?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Būtu muļķis, nopirktu pa 16k

Izskatās, ka Tu arī neesi, tāpēc meklē lētāku polisi. Būtu vēl gudrāks, atrastu brokerus, kas to darītu Tavā vietā.

Par ekonomiku kaut kāda taisnība Tev ir. Par guru gan ne

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

sintri: parasti praatiigs... tagad ko? no korkja nokaapi vai

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Krishus, paldies,gaišā ace!

Tas alkohols

Pēdējā rindā jālasa BALTIKUMS (un nevis ERGO ) =46 Ls/gadā.

vainīgs.............

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Tas alkohols

Nu tad ej izgulies un vairāk tā nedari

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Nu tad ej izgulies un vairāk tā nedari

Atturībnieks? Jehovietis? Krišnaīts?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Koroče, šeit viss skaidrs, tēma izsmelta.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Baltikums baigi spiež uz regresa prasībām - tip piedzen no tevis tos izdevumus ... tip aiz rupjas neumanības izraisīts CSNg ...

Tip tie kas sabīstās, tos arī pamet zem riteņiem ...

arheos Reģ.: 02.04.2007
0 0 Atbildēt

hmm.. incanti, incanti..

Subaru, pastāsti sīkāk!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nu kā.

Parasti apdrošināšanas sabiedrības ierubī regresu par šmigu utt ...

baltikums bik savādāk patulko likumu ... un definē gandrīz katru csng kā aiz rupjas neuzmanības izraisītu (nu kaut kā tā).

Pašam par laimi nav nācies saskarties ar šo lietu ... bet kolēģim bračka ielidoja uz kaut kādu 1000 Ls ...

tāpēc vpzdu - labāk iemaksāt vēl 30 Ls gadā un vismaz zini, ka A/S kompānija nečakarēs tev mozgas ...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: nu kā.

Parasti apdrošināšanas sabiedrības ierubī regresu par šmigu utt ...

baltikums bik savādāk patulko likumu ... un definē gandrīz katru csng kā aiz rupjas neuzmanības izraisītu (nu kaut kā tā).

Pašam par laimi nav nācies saskarties ar šo lietu ... bet kolēģim bračka ielidoja uz kaut kādu 1000 Ls ...

tāpēc vpzdu - labāk iemaksāt vēl 30 Ls gadā un vismaz zini, ka A/S kompānija nečakarēs tev mozgas ...

Un kads tam sakars ar OCTA? Avarijas gadijuma, ja neesi vainiigs, darishana ir ar pretejas puses apdroshinataju - leto Baltikumu.

Es vienmer perku leeto Baltikuma OCTA, jo ja arii otrai pusei nebus normala apdroshinashana, palidzes KASKO.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Baltikums kā rupju neuzmanību arī traktē ātruma pārsniegšanu par 20 km/h, distances neievērošanu un vēl vairākus ikdienišķus pārkāpumus.

Pats esmu vairākiem palīdzējis cīņā ar Baltikumu, kad tiek celtas regresa prasības.

Vislētākās OCTA polises var dabūt pie brokeriem!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

subaru rakstīja: nu kā.

Parasti apdrošināšanas sabiedrības ierubī regresu par šmigu utt ...

baltikums bik savādāk patulko likumu ... un definē gandrīz katru csng kā aiz rupjas neuzmanības izraisītu (nu kaut kā tā).

Pašam par laimi nav nācies saskarties ar šo lietu ... bet kolēģim bračka ielidoja uz kaut kādu 1000 Ls ...

tāpēc vpzdu - labāk iemaksāt vēl 30 Ls gadā un vismaz zini, ka A/S kompānija nečakarēs tev mozgas ...

Un kads tam sakars ar OCTA? Avarijas gadijuma, ja neesi vainiigs, darishana ir ar pretejas puses apdroshinataju - leto Baltikumu.

Es vienmer perku leeto Baltikuma OCTA, jo ja arii otrai pusei nebus normala apdroshinashana, palidzes KASKO.

bet es aju runāju par gadījumu, kad pats sašujies ...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

subaru rakstīja: nu kā.

Parasti apdrošināšanas sabiedrības ierubī regresu par šmigu utt ...

baltikums bik savādāk patulko likumu ... un definē gandrīz katru csng kā aiz rupjas neuzmanības izraisītu (nu kaut kā tā).

Pašam par laimi nav nācies saskarties ar šo lietu ... bet kolēģim bračka ielidoja uz kaut kādu 1000 Ls ...

tāpēc vpzdu - labāk iemaksāt vēl 30 Ls gadā un vismaz zini, ka A/S kompānija nečakarēs tev mozgas ...

Un kads tam sakars ar OCTA? Avarijas gadijuma, ja neesi vainiigs, darishana ir ar pretejas puses apdroshinataju - leto Baltikumu.

Es vienmer perku leeto Baltikuma OCTA, jo ja arii otrai pusei nebus normala apdroshinashana, palidzes KASKO.

Autonet, prātīgs onkulis, bet neesi lasījis iauto diskusijas. Tieši tā tas arī ir kā subaru rakstīja:

-Tu esi vainīgs, Tev ir Balticums (vai Balva) OCTA, ko Tu lepni iedod nevainīgajai pusei un par šo negadījumu pēc sirdsapziņas un vainas apziņas "nomierināšanas" aizmirsti, jo tāda tačui ir OCTAs būtība segt Tevis izdarītās šaizes pret 3ajām pusēm.

-paiet 2-3 mēneši, kad ieraugi savā pastkastītē cedelīti no Baklticums/Balva ar laipnu lūgumu iemaksāt Ls xxxx, jo saskaņā ar CSN izpēti, Tavs gadījums ir traktējams kā rupja neuzmanība (t.i. Tu pārbrauci sarkano, nepalaidi pa galveno ceļu, pārbrauci dubulto līniju, pārsniedzi ātrumu utt utjpr 1000 dažādu situāciju), tāpēc Tev, saskaņā ar Likumu jāsedz zaudējumi 3ajai pusei.

-Tu pārskaities dodies uz AAS, kur izkliedz savu sāpi nabaga sekretārei/apdrošināšanas speciālstei, kas parokas datorā un beigās vainīgi mirkšķinot actiņas nosaka, ka "labi, ka atnāci, mēs šoreiz šo punktu nepiemērosim, guliet saldi"

-Dodies mājās, lai pēc 8 mēnešiem saņemtu pavēsti no Creditreform, kas saka, ka tāda un tāda AAS no Tevis nesekmīgi gaida naudu un % jau ir tādi!

-Tu dodies uz AAS un tur Tev pasaka, ka tā kā nekāda rakstiska vienošanās nav, Tev ir jāmaksā, jo pretenzijas no Tevis nav bijušas, značit vainīgs.

Šis ir reāls keiss, ir vairācijas par tēmu, bet doma skaidra,- dažas AAS par Tevis pirktu OCTA un izraisītu negadījumu izmanto savas tiesības vērtsies pie Tevis ar regresu, lai piedzītu zaudējumus 3ajai pusei. Es nesaku, ka tas nozīmē, ka nedrīkst pirkt "lētās OCTAs", un ka pie "dārgajām OCTĀM" nebūs tas pats, bet viela pārdomām ir.

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Vislētākās OCTA polises var dabūt pie brokeriem!

Arī pie brokeriem katram ir savādākas cenas...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Par tiem brokeriem izklausās līdzīgi kā mans jēgu pārdzerušais draugs klāstīja, kur viņu savākt - āgenskalnā, tādas gaišas mājas 3. stāvā.

Ja nav noslēpums, varbūt padalieties ar šo brokeru kontaktiem, lai visi zin kā atkal var iesipt santīmu.

Par tēmu - es pagaidām neesmu nevienu CSNg izraisījis, nedz arī iekļuvis, tāpēc pērku baltikumā un miers, turklāt speciāliste pazīstama, tāpēc uzdrošinos tur arī KASKO pirkt.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja:

Vislētākās OCTA polises var dabūt pie brokeriem!

Arī pie brokeriem katram ir savādākas cenas...

nununu

katram ir sava bonus-malus klase, un brokeris neko leetaak neizdabuus...taas ir pasakas..retos gadiijumos...man nekas leetaaks nav sanaacis...

brokeri neparakstaas uz 3 meeneshu poliseem...vai nu pusgads, vai gads...

visleetaak man ir sanaacis IF....

Par balvu ir neoficilaalaa statistika par visvairaak celtajaam regresa prasiibaam...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

krupiss rakstīja:

Vislētākās OCTA polises var dabūt pie brokeriem!

Arī pie brokeriem katram ir savādākas cenas...

nununu

katram ir sava bonus-malus klase, un brokeris neko leetaak neizdabuus...taas ir pasakas..retos gadiijumos...man nekas leetaaks nav sanaacis...

brokeri neparakstaas uz 3 meeneshu poliseem...vai nu pusgads, vai gads...

visleetaak man ir sanaacis IF....

Par balvu ir neoficilaalaa statistika par visvairaak celtajaam regresa prasiibaam...

Vienkarsi iet pie brokera lielas jegas nav, ja vien pasam ir smadzenes, ko pakustinat. Bet ja ir "savs" brokeris, tad gan pie apdrosinatajiem pa tieso nav verts griezties, jo brokeri VAR dabut letaku cenu - vienkarsi tadel, ka viniem apdrosinataji savus pakalpojumus tirgo par letaku cenu - t.i. vairumcenu.

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

viens svarīgs sīkums. arī vainīgajai pusei ir jāinformē par CSN savs OCTA apdrošinātājs 3 dienu laikā !!! neskatoties uz to, ka vainīgajam it kā neko no sava OCTA apdrošinātāja nevajag.

un tādi baltikumi arī izmanto šo sīko aizmāršību no vainīgā autovadītāja.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja ir KASKO, tad var pirkt balticumu. tad visai maza regresa iespēja.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja ir KASKO, tad var pirkt balticumu. tad visai maza regresa iespēja.

Ja ir KASKO, tad OCTA janem komplekta pie ta pasa apdrosinataja. Tas vispar nav diskutejams jautajums. Bet man arvien vairak liekas, ka man vairs KASKO nebus. Izradas, ka apdrosinataji nav mulki Es jau ta ka gribetu apdrosinat tikai zadzibas un huliganismu, bet redz tie gudrisi piedava tikai pretejo - miniKASKO, kas apdrosina visu, IZNEMOT to kas man ir vajadzigs.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Te daži no jums (ar pirkstu nerādīsim) kaut kur kaut ko padzird pa ausu galam un tik dod vaļā, neskatoties uz to, ka pilnīgi ni#uja nejēdz jautājumā. Nu ja pavisam tumša bilde, kamdēļ cilvēkus maldināt par dažādu brokeru dažādām cenām, 'saviem' brokeriem, kuri bezmaz vai pa puscenu polisi izraksta, octa pa vairumcenu(!!!)...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti