Nelikumīgs likums???

sintris Reģ.: 09.10.2003

Slinkums meklēt punktu un pantu MK likumos kurš nosaka,ka katram auto jābūt OCTA. Visi to zina,visi OCTAs polisi iegādājās. Es arī. Tātad- piespiedus kārtā brīvprātīga rīcība.

Un OCTA nav ne KASKO,ne nekust.īpaš. ne dzīvības, ne erekcijas traucējumu drošināšana, vajag to oktu un punkts. Un,kā visi zinam,pašam no tās ne silts,ne remdens. Tikai pret 3. personu-to biš,es Jankas auto PĻEKTS, lūgtum mana OCTAs polise un adjē,mai dārling.

1/2 stundas laikā nočekoju vairāku kompāniju piedāvājumu un

-ERGO=98 ls

BTA= 81 ls

tad Parex

Sessam

Balta

BAN=58 ls

ERGO=46ls/gadā.

To pēdējo variantu arī izvēlējos. Un dēļ kāda mārrutka jāmaksā vairāk???

"Pārdaugavas", Haritonova, Solncevas zēnu laiks taču pagājis,vai ne?

Kur funktieris šādam OCTAs cenu diferencei?

 
1 2
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

Ja nav noslēpums, varbūt padalieties ar šo brokeru kontaktiem, lai visi zin kā atkal var iesipt santīmu.

Ierubī 1188.lv, ieraksti apdrošināšanas brokeri un uz priekšu! Kas vēl jāpaskaidro?

mass rakstīja:

turklāt speciāliste pazīstama, tāpēc uzdrošinos tur arī KASKO pirkt.

Tas vispār ir psc

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

krupiss rakstīja:

Vislētākās OCTA polises var dabūt pie brokeriem!

Arī pie brokeriem katram ir savādākas cenas...

...brokeri neparakstaas uz 3 meeneshu poliseem...vai nu pusgads, vai gads...

Muļķības. Konkrēti te www.financebroker.lv/... iegādājos polisi uz 3 mēn.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: ...Ja nav noslēpums, varbūt padalieties ar šo brokeru kontaktiem...

Iesaku: www.hansabrokeris.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Te daži no jums (ar pirkstu nerādīsim) kaut kur kaut ko padzird pa ausu galam un tik dod vaļā, neskatoties uz to, ka pilnīgi ni#uja nejēdz jautājumā. Nu ja pavisam tumša bilde, kamdēļ cilvēkus maldināt par dažādu brokeru dažādām cenām, 'saviem' brokeriem, kuri bezmaz vai pa puscenu polisi izraksta, octa pa vairumcenu(!!!)...

Un ko tu pats jedz? Ka tad tavuprat brokeri pelna naudinu? Pardodot polisi talak par tadu pasu cenu, ka ieperk no apdrosinataja? Ja tev nepatik termins "vairumcena", izdoma labaku. Bat butibu jau tas nemainis. Brokeriem uz AAS ir japarskaita mazaka naudina, neka tev to naktos darit pasam, perkot polisi privati. Attiecigi brokera izvele ir izdomat to, cik no savas atlaide vins grib iegut pardodot polisi talak. Tadejadi "savam" brokerim ir iespeja pardot polisi bez uzcenojuma, kas reali nozime x% atlaidi no "mazumcenas". Par to, cik liels ir x, doma pats, bet "puscenu" vari atstat savos sapnos - es neko tadu nemineju.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

liekas, ka shur tur brokeriem tiek dota tieshi taada pati "atlaizhu briiviiba" kaa pashmaaju speciaalistiem.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti