galvas blīves maiņa

jaucejs Reģ.: 13.09.2007

Vēlētos uzzināt cik stipri ar dinamometrisko atslegu vajag pievilkt motora galvu?

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Auma, Crankshaft, paldies! Vai pārkarsusi galva var deformēties? Cik jauna galva apmēram maksā?

nafig tev jaunu galvu???? tad jau labāk jaunu žopeli....

p.n.

kas tev traucē noslīpēt veco? nu vai nopirkt citu motoru, ja šitā akurāt ir uz pusēm pārplīsusi....

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

tātad arī 1.3 dīzelis tā dara?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

laikam jāiet jāpaskatās vai renaultam dzesēšanas šķidruma līmenis ir normā

5 gadu laikā neesmu to skatījies vispār ne reizi....

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: brmbrmm

Paldies par informāciju !

Nezinu gan, kura tieši ir tavam dzinējam:

www.unitcat.ru/...

bet, piemēram, 5607178 Opel detaļa pie autospares.lv uzrādās par LVL 1538.68, bet pie handler.lv par 1.47 Ls - reāli vari kādu duci vai pat kālu tur pasūtīt!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār opeļa servīzē strādā pareizie pacani

tačka stāv tur jau 2 nedēļas, diagnostikas kompis joprojām nekādas kļūdas neuzrāda

fanam jau droši vien ir iegruzījuši kādus 2000 ls par diagnostiku.... jamais nemaksā un tāpēc viņam tačku neatdod un pat nesaka kas tam lūznim kaiš

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

Piemēram, šādus?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

tu jau opelistu krutajiem servismeņiem samaksāji par diagnostiku?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispābā, fans pirms 5 gadiem nopirka to opeli par 10000 (nezinu, varbūt vairāk)

būtu pacieties, tagad varētu to pašu baudāmo daiktu nopirkt vairākas reizes lētāk.... pa to laiku varētu kruķīt nobraukumu neoplāna autobusam vai arī iestādīt kokā vairākus otros golfus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

fans fans fans

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

Piemēram, šādus?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

kopsh kura laika korejieshi ir labu labie auto? es runaaju par lietotiem Premium klases auto. tie, kas razhoti vacijaa.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: 5000 lati par nojātu 1.3 merivu švakākajā komplektācijā pretīgi zilā krāsā? fan, tu ko, no koka nokritis?

Kāpēc Tu domā, ka nojāta? Un sievietes man ir teikušas, ka krāsa ir glīta. Un komplektācija nav švaka, jo galvenais komforta elements - gaisa kondicionieris - manai Merivai ir. Bet īstenībā es netaisos Merivu pārdot.

Ja jau spriežam, kuras ir jaukas lietotas mašīnas, tad man baudāma liekas šī:

www.alfamotors.lv/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

Piemēram, šādus?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

kopsh kura laika korejieshi ir labu labie auto? es runaaju par lietotiem Premium klases auto. tie, kas razhoti vacijaa.

Skaidrs. Desmitgadīgu audi ar 150 tkm...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

Piemēram, šādus?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

kopsh kura laika korejieshi ir labu labie auto? es runaaju par lietotiem Premium klases auto. tie, kas razhoti vacijaa.

Skaidrs. Desmitgadīgu audi ar 150 tkm...

un vēl dīzeli

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

Piemēram, šādus?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

kopsh kura laika korejieshi ir labu labie auto? es runaaju par lietotiem Premium klases auto. tie, kas razhoti vacijaa.

Skaidrs. Desmitgadīgu audi ar 150 tkm...

un vēl dīzeli

Vispār tā baigā laimes spēle. Man viens paziņa nomainīja 10-gadīgu 2.5 benzīna auto uz A6 2,5 dīzeli. Piecpadsmitgadīgu! Ilgi meklēja, kamēr pieņemamu atrada. Pats servisā strādā (jau gadus 15), un tieši šo meklēja dēļ tā, ka mazs patēriņš un lēta uzturēšana.

Protams, ka tam auto nav 150tkm, bet, vai tādu ir vērts ņemt ar visiem potenciāliem >500 tkm?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

Piemēram, šādus?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

kopsh kura laika korejieshi ir labu labie auto? es runaaju par lietotiem Premium klases auto. tie, kas razhoti vacijaa.

Tad tu ieteiktu fanam pārsēsties uz kaut ko tādu:

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

???

Tev neliekas, ka tādā gadījumā šo auto uzturēšanā nākamajos 5 gados nāktos ieguldīt vairāk nekā tie tagad maksā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man savulaik bija 1.6 dīzelis opelkadets, es ar viņu nobraucu kādus 200k, atdevu tēvam jams nobrauca vēl 200... tagad man tēvs brauc ar dīzeļgolfu... jamais 7 gadu laikā ir novālējis 500k

nu vari mani nosist, bet es neticu ar 15 gadīgiem dīzeļiem ar 123000 nobraukumu

kautgan tajā pašā laikā man vienam īrniekam ir 2004 gada opelis (benzīns gan) ar reālo nobraukumu nedaudz virs 20 000

manuprāt jau jamajam to tačku nemaz īsti nevajadzēja,

vienkārši jamais hanzenei seifus taisīja un šie kā daļēju samaksu pa lēto to opeli iedeva.... a braukāja jamais ar to opeli tikai svētdienās uz baznīcu... ikdienā dzenāja veco pasātu....

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: neticu ar 15 gadīgiem dīzeļiem ar 123000 nobraukumu

Par to nav runa, vienīgi interese, vai 15-gadīgs A6 2.5tdi var būt tik labs, ka tādu ir vērts pirkt (domājot par braukšanu ikdienā ~100km tuvākos 3-5 gadus), neskatoties uz potenciālo nobraukumu >500 tkm (a varbūt pat visu miljonu)?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja:

VWfans rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pērku fana merivu ,dodu 1500 ls.

Nepārdošu lētāk kā par 5000 latiem.

saprotu saapi. bet par 4.500ls var tagad dabuut labu labos auto, aatrus, komfortablus un eertus, un pa 500ls uzstadiit gazes shprici lai negjiibt shokaa par paterinju

Piemēram, šādus?

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

kopsh kura laika korejieshi ir labu labie auto? es runaaju par lietotiem Premium klases auto. tie, kas razhoti vacijaa.

Tad tu ieteiktu fanam pārsēsties uz kaut ko tādu:

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

www.ss.lv/...

???

Tev neliekas, ka tādā gadījumā šo auto uzturēšanā nākamajos 5 gados nāktos ieguldīt vairāk nekā tie tagad maksā?

kas interesanti tajaa auto notik pa 5 gadiem ka emonts parsniegs veertiibu? istiksim bez paranojas un muusdienu debiilaa sauklja ka labs auto ir tikai jauns auto. semaks ir ar 100 reiz lielaaku resusru kaa korejas briinumi un visaadi opelji, neskatot braukshanas baudu. benziina gadijumaa 500ls veerta gaze atrisina ikdienas izmaksu probleemas. kasko nav japeerk, jo tadam auto nevajag liizi, nav jabrauc uz nezkadaam apkopeem peec garantijaam un citi murgi atkriit.

15 gadiigs A6 tdi milionu diez vai buus noskreejis. vairumaa gadijumu buus 400-450k un tas nav taa dzineeja gals. detaljas leetas, pats dzineejs ir vienkaarsh, garazhaa viegli labojams. vaig tik portatiivo, vadu no ebaja pa 10 dolariem, un galvu uz pleciem.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Noraadiitaas 4 mashiinas(2bembiki un divi mershi), ja zin kaa izveeleeties, ja peec nopirkshanas iegulda ap 500ls, tad turpmaakajos 5 gados gandriiz vieniigie izdevumi buus tikai degviela un eljlja. Peec tam varees paardot par apm. pusi no taas cenas, kaa nopirka. Taatad 5 gadu braukshana ar eertu mashiinu izmaksaas apm. 2.5k eiro plus degviela. Meenesii ap 40 eiro pluss degviela - tieshaam baigaa santiimpishana!) Protams tas buus tik taadaa gadiijumaa, ja gada nobraukums ne paaraak liels, liidz kaadiem 30000.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

nu Fans uzraxti. kas tev tur ir taj merivaj, dienas iet bet vēl nav nekāda skaidrība??

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: nu Fans uzraxti. kas tev tur ir taj merivaj, dienas iet bet vēl nav nekāda skaidrība??

Nothing special - jāmaina galvas blīve.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

tadsjautues rakstīja: nu Fans uzraxti. kas tev tur ir taj merivaj, dienas iet bet vēl nav nekāda skaidrība??

Nothing special - jāmaina galvas blīve.

pret cukuru vai zeķēm?

p.n.

to tev dīlerservisā pateica??? un vai apmēram tāmi uzmeta cik tev tas izmaksās un kāda būs garantija....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kā viņi dīlerservisā uzzināja ka vaina ir blīvē???? izjaukuši bija????

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti