galvas blīves maiņa

jaucejs Reģ.: 13.09.2007

Vēlētos uzzināt cik stipri ar dinamometrisko atslegu vajag pievilkt motora galvu?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: ar bīdmēru izmēri visu vītņu garumu, ja garums ir kaut vai par 0,1 mm garāks kā solis x vijumu skaits, tad iesaku skrūvi mainīt.

.

Tātad, 0,1 mm garāks pie vienalga cik vijumu vītnes? Gan 10, gan 50, gan 100 vijumus garai vītnei?

Pie tam - ja jau vairāk kā par desmitdaļu būs izstiepta skrūves vītne, tad tikpat izstieptai jābūt urbuma vītnei. Urbumi nav jāmaina pret jauniem?

Un tagad palasi savu pēdējo komentāru par auniem....

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

i_edgars rakstīja: ar bīdmēru izmēri visu vītņu garumu, ja garums ir kaut vai par 0,1 mm garāks kā solis x vijumu skaits, tad iesaku skrūvi mainīt.

.

Tātad, 0,1 mm garāks pie vienalga cik vijumu vītnes? Gan 10, gan 50, gan 100 vijumus garai vītnei?

Pie tam - ja jau vairāk kā par desmitdaļu būs izstiepta skrūves vītne, tad tikpat izstieptai jābūt urbuma vītnei. Urbumi nav jāmaina pret jauniem?

Un tagad palasi savu pēdējo komentāru par auniem....

Šito jau viņam vienreiz mēģināja skaidrot, bet vai nu nepielec vai ignorē.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: siamriP, nu tak neskrūvē - tā pat neko nespēj un negribi sajēgt. Kur nu vēl no pielaižu lauka, materiālu pretestības.

tipisks latvju forumu drisējs.....

pats nezina, bet vispārīgās frāzēs tēlo umņiku, tiklīdz konkrēts jautājums tā pāriet uz personīgiem apvainojumiem

p.n.

tak esi vīrs! vai nu pastāsti kas un kā man ar to opeli jādara, vai atzīsti, ka tomēr nezini

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

i_edgars rakstīja: siamriP, nu tak neskrūvē - tā pat neko nespēj un negribi sajēgt. Kur nu vēl no pielaižu lauka, materiālu pretestības.

tipisks latvju forumu drisējs.....

pats nezina, bet vispārīgās frāzēs tēlo umņiku, tiklīdz konkrēts jautājums tā pāriet uz personīgiem apvainojumiem

p.n.

tak esi vīrs! vai nu pastāsti kas un kā man ar to opeli jādara, vai atzīsti, ka tomēr nezini

Aizved pie tīlera uz autorizēto servīzi!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

siamriP rakstīja:

i_edgars rakstīja: siamriP, nu tak neskrūvē - tā pat neko nespēj un negribi sajēgt. Kur nu vēl no pielaižu lauka, materiālu pretestības.

tipisks latvju forumu drisējs.....

pats nezina, bet vispārīgās frāzēs tēlo umņiku, tiklīdz konkrēts jautājums tā pāriet uz personīgiem apvainojumiem

p.n.

tak esi vīrs! vai nu pastāsti kas un kā man ar to opeli jādara, vai atzīsti, ka tomēr nezini

Aizved pie tīlera uz autorizēto servīzi!

negribu riskēt, ja nu tur izgadās gačiņš, kas mazgā izpūtēju ar destilētu ūdeni, vai īedgars, kurš pieskrūvē galvas skrūves "uz čuiņiku no rokas ar 60-70cm garu atslēgu"

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

siamriP rakstīja:

i_edgars rakstīja: siamriP, nu tak neskrūvē - tā pat neko nespēj un negribi sajēgt. Kur nu vēl no pielaižu lauka, materiālu pretestības.

tipisks latvju forumu drisējs.....

pats nezina, bet vispārīgās frāzēs tēlo umņiku, tiklīdz konkrēts jautājums tā pāriet uz personīgiem apvainojumiem

p.n.

tak esi vīrs! vai nu pastāsti kas un kā man ar to opeli jādara, vai atzīsti, ka tomēr nezini

Aizved pie tīlera uz autorizēto servīzi!

negribu riskēt, ja nu tur izgadās gačiņš, kas mazgā izpūtēju ar destilētu ūdeni, vai īedgars, kurš pieskrūvē galvas skrūves "uz čuiņiku no rokas ar 60-70cm garu atslēgu"

Gluži manas domas. Tādu pa īstam labu meistaru ir retums, pārsvarā džeki prot atkārtot apgūtās darbības (kaut ko nomainīt), bet ar galvu nav kas padomā. Turklāt nereti apgūtās darbības ir aplamas.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

siamriP, Tev jau reizi uzrakstīju pāris lapas atpakaļ, bet Tu tak lasīt nemāki! Vai nu arī vispār neko nesaproti, un gaidi ka iebāzīs ar karotīti mutē visu matpret, rasēšanas un metālmācības kursu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele, nu redzi skrūve stiepjas visā garumā, neatkarīgi vai tur ir vītne vai nav, neatkarīgi vai ir ieskrūvētā daļa vai nē. Vienīgi izstiepums ir dažāds. Skrūves garuma pielaižu lauku Tu nezini, un ja zinātu tas tik garai skrūvei būs virs 1 mm. Bet vītnes pielaižu lauks ir zināms - tātad šo lielumu var kontrolēt neatkarīgi no tā kur skrūve ir izgatavota (Ķīnā vai Vācijā) un neatkarīgi no tās materiāla.

Nestiepjas tikai tā daļa kas ir aiz 6. skrūves vijuma skatoties no ieskrūvējamās plaknes un pati galva.

Tikai nesaki ka visi vijumi līdz pēdējam tiek ieskrūvēti blokā!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man bija piemājas servīze, tur strādāja tāds meistars (aivars laikam, vai aigars... neatceros)

viss bija čikiniekā, ja aizveda tačku, tad noteiktajā laikā arī bija gatava bez problēmām uttt.

visas šaizes sākās, kad tas maistars aizgāja no tās sevīzes (laikam jau jamie nespēja samaksāt)

tad viņi izpūtēja blīvi 4 stundas mainīja un citi brīnumi sākās....

piemēram - nelādēja man micikam aķi, nu ko aizbraucu, jamie noņēmšot ģenģeri uzlikt uz stanoka pārbaudīt, teica lai es pēc stundas atnāku, būšot ok, atnācu pēc stundas, meistars jau trešo reizi bija noņēmis ģeneratoru lai liktu uz stanoka pārbaudīt.... uz stanoka lādē uz tačkas nē.... nosipās šis vēl stundu, man beigās ienāca prātā uzprasīt viņam vai drošinātājus viņš pārbaudīja.... izrādījās, ka izsists ir lielais drošinātājs (eklipsei viņš atrodās zem kapota labajā pusē, kastīte kreisajā priekšējā stūrī....)

tagad tā servīze ir veiksmīgi aizklapējusies ciet

es neiebraucu kāpēc jāņem ģenerators trīs reizes nost, ja vienreiz jau pārbaudīja?

vispār jau jebkurš serviss ir tieši tik labs cik labi un domājoši meistari tur strādā..... ne jau pieņēmējmeitenes kāju garums nosaka auto remonta kvalitāti....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: siamriP, Tev jau reizi uzrakstīju pāris lapas atpakaļ, bet Tu tak lasīt nemāki! Vai nu arī vispār neko nesaproti, un gaidi ka iebāzīs ar karotīti mutē visu matpret, rasēšanas un metālmācības kursu.

es tev palūdzu vienkārši un populāri uzzīmēt kas man jāmēra tai skrūvei, un kādiem būtu jābūt rezultātiem.... tu tā arī diemžēl man neatbildēji

vispirms tu pasaki, ka jāvelk ar vidēja vīrieša spēku ar 60-70cm garu plecu, es palasīju nākošo postu, kur vājāks par vidējo (pēc paša vaºdiem) vīrietis ir izmēģinājis, ka ar īsāku plecu esot brīvi pārsniedzis maksimālos ciparus.... tad es arī nobijos un savu opeli neskrūvēju

joprojām gaidu zīmējumu lai īsti saprastu kas man tai skrūvei ir jāmēra

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Nestiepjas tikai tā daļa kas ir aiz 6. skrūves vijuma skatoties no ieskrūvējamās plaknes un pati galva.

a kas tur tam sestajam vijumam ir par brīnumu, kāpēc robeža ir tieši tur, nevis piektajā vai septītajā vijumā?????

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Bet vītnes pielaižu lauks ir zināms -

Kurā tehniskās literatūras šedevrā vītnes pielaižu lauks ir rakstīts "kaut vai par 0,1 mm garāks" ((c) iedgars)?

Varbūt par maizes krāsnīm tā raksta - kaut vai pusķieģeli šur vai tur....dzelžu pielaides izsaka konkrēti skaitļi.

Izskatās, ka tava tehniskā pieredze saistās ar zootehniku - vismaz raksti tu kā zootehniķis (lai man piedod šīs visnotaļ cienījamās profesijas pārstāvji).

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja M12x1,5 skrūves vītne atbilstoši edgariņa fantāzijām 6 (sešos) vijumos būs izstiepusies par 'kaut vai par 0,1mm garāka', tad viņa no bloka izskrūvēsies kopā ar urbuma vītni.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tukša runāšana. Uz katru teikumu kur saka balts, te izboztām acīm brēc - nē melns!!

Aizej uz kādu tehnikumu un pamācies. Ne jau biškopības. Tad varbūt būs skaidrs kur atrast pielaižu lauku, un kāpēc tieši 6 vijumi nevis 8 vai 10 kaut ko nosaka.

Pagaidām te ir tikai temborēšanas pulciņš, kas kaut kādu iemeslu pēc iedomājās atvērt auto kapotu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Tukša runāšana. Uz katru teikumu kur saka balts, te izboztām acīm brēc - nē melns!!

Aizej uz kādu tehnikumu un pamācies. Ne jau biškopības. Tad varbūt būs skaidrs kur atrast pielaižu lauku, un kāpēc tieši 6 vijumi nevis 8 vai 10 kaut ko nosaka.

Pagaidām te ir tikai temborēšanas pulciņš, kas kaut kādu iemeslu pēc iedomājās atvērt auto kapotu.

tu tāc gudrs izklausies.... nu pamāci taču mani kā man jāmēra mana opeļa vecās skrūves....

vai tu esi pāršķirstījis kautkādu terminu vārdnīcu un vienīgais, kas palika atmiņā ir "pielaižu lauks"

pokuj lauks.... stāsti taču beidzot kā tās opeļa skrūves jāmēra!!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele

Ja M12x1,5 skrūves vītne atbilstoši edgariņa fantāzijām 6 (sešos) vijumos būs izstiepusies par 'kaut vai par 0,1mm garāka', tad viņa no bloka izskrūvēsies kopā ar urbuma vītni.

==================

Genau , Parteigenosse Nudel!

Turklaat iz chuguunija bloka, iespeejams, nemaz i jaaskruuvee nebuus

iedgars te iemineejaas par dzineejiem, kuriem galvas skruuves viitne pilniibaa iegremdeeta viitnee - ir gadiijushies arii taadi, aviaacijaa taa vispaar ir standarta metode, lai noveerstu neveelamus koncentratorus peedeejaa vijumaa, kursh tikai "pa pusei" ir atbildes viitnee. Tai pat Integraalei bija shaads izpildiijums - skruuves virs viitnes sliipeetas nedaudz tievaakas par viitnes aareejo D, turklaat taa konstrukcija bij vispaar taa izpildiita, ka pamatgultnju skruuvju un galvas skruuvju gali praktiski saskaaraas

A ko lai saka par Peugeot / Citroen konstrukciju, kur vispaar dzineejs bija savilkts kopaa ar bultskruuveem + uzgriezhnjiem?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

nez, man domaat ka skruve stiepjaas tikai tajaa daljaa, kura netiek vitnee blokaa. parasti taa ir kadus 20-30mm gara, atkariibaa no galvas nonstrukcijas. ja pienjemsim ka izstiepjas visaaa garumaa, tad jau vinja iespruustu vitnee

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: nez, man domaat ka skruve stiepjaas tikai tajaa daljaa, kura netiek vitnee blokaa. parasti taa ir kadus 20-30mm gara, atkariibaa no galvas nonstrukcijas. ja pienjemsim ka izstiepjas visaaa garumaa, tad jau vinja iespruustu vitnee

Varbūt, tomēr centimetri bija domāti?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

iedgars te iemineejaas par dzineejiem, kuriem galvas skruuves viitne pilniibaa iegremdeeta viitnee

parādi kurā vietā to var izlasīt????

Izlasi 2 reizes, ja par vienu nevari saprast tekstu.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

vai tu esi pāršķirstījis kautkādu terminu vārdnīcu un vienīgais, kas palika atmiņā ir "pielaižu lauks"

Nu Tev pat tas atmiņā nav palicis.

Iemācies lasīt un pārlasi vēl reiz pāris lpp atpakaļ. Jeb pionērijā lasīt nemāca??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

davaj zīmē to skrūvi un ko un kā mērīt , ja jau braukt auzās tad līdz galam

Bens_Jois Reģ.: 10.04.2008
0 0 Atbildēt

Es tik vienu nesaprotu...

Tās galvas skrūves specom ražo tā, lai viņas stieptos un plīstu... ķipa aizsardzība pret lohiem?

Ir taču tādi materiāli no kā taisīt, ka kui tādu skrūvi savērpsi... Izrautu no motora vītni ar visām zarnām ibio.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Protams ka skrūves speciāli ražo lai stieptos! Tāpēc lai saglabātu blīvējumu dažādās temperatūrās, nevis statiski ieskruvētas saplīstu līdzko motors uzkarst.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Slinkais rakstīja: nez, man domaat ka skruve stiepjaas tikai tajaa daljaa, kura netiek vitnee blokaa. parasti taa ir kadus 20-30mm gara, atkariibaa no galvas nonstrukcijas. ja pienjemsim ka izstiepjas visaaa garumaa, tad jau vinja iespruustu vitnee

Varbūt, tomēr centimetri bija domāti?

laikam neesi tadas lietas darijis. atkariigs no konstrukcijas. ir galvas kam 30mm piemeeram manam drapakam. ir arii garaakas, bij man kadreiz italju dizelis ar 4 galvaam, tam skruves bij no augshas liidz galvas pamatam, tas ir ap 120mm kas var stiepties

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

skrūves stiepamību var izmērīt, mēģinot to salocīt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti