Rigibors šodien 12 %

Garaisjanka Reģ.: 05.03.2003

RIGIBOR 12.14

 
1 2 3 4 5 6
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Savu hip. kredītu ņēmu par 13 % un biju laimīgs, ka tik lēti, tagad atkal tāds pats

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

kaa tur bija taa BET BET dziesminja-- un neesmu nevienam sunjam paraadaa ....

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Aigars saka, ka par daudz ēdam

www.tvnet.lv/...

Blin, kurš jau nu to būtu teicis, ibi.o māte...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: kaa tur bija taa BET BET dziesminja-- un neesmu nevienam sunjam paraadaa ....

Man tev neliels jautājums...

Es gan no elektronikas tā pamazāk saprotu,bet ka mācēšu tā izstāstišu.

Ir aparāts... lāzergravieris... tam vēderā ir trafiņš no 220 uz kaut kādu augstpriegumu ... augstsprieguma bloks izbeidzās,Ķinieši nekādu infu nesūta...

Vai ir kāda metode (izņemot ; metod naučnogo tika) ar ko noteikt cik V un A ir vajadzigi tai lāzera lampai? Doma ir uztaisit analogu no šeit pieeajamjiem materiāliem... no skata tā poebenja ir kā ar cirvi taisita...

Piebildišu,ka bija izsaukts a la TV mastjers un šis teica,ka savus štrumus tur nebāzis.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ble, ne tur iepostēju...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

www.iauto.lv/...

mamma.com/...

vot ja LV taadus razhotu, tad inflaacija un bori netrqauceetu tik daudz

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Term RIGIBID RIGIBOR

nakts 7.75 8.89

diena 7.75 8.89

nedēļa 7.79 9.11

1 mēn. 9.02 11.22

3 mēn. 10.26 12.74

6 mēn. 9.60 11.70

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nākamnedēļ varētu paņem 13

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

nu nebūtu tik drošs - kredītnauda sāk apsīkt, kā rezultātā arvien mazāk latu ir papildus jāiegulda LB kontos.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

te bij skaidrojums, ka šitas gluži nav saistīts ar obligātajām rezervēm. jo tad kāptu īstermiņa likmes.

Gada beigās esot nodokļu maksāšana un vēl kas tur, karoč var kāpt vēl.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

" Baltijas izaugsmes grupa"(BIG) , kas pēdējā laikā plaši reklamējas medijos, piedāvājot iedzīvotājiem ātri iegūt kredītu, līguma nosacījumos ar kredīta ņēmējiem iekļāvuši punktu, kas paredz iedzīvotāju atbildību par lata devalvāciju – proti, ja notiek lata devalvācija, tad aizņēmējs BIG atmaksā ne vien kredīta procentus, bet arī lata devalvācijas radītos zaudējumus.

Radio norāda, ka BIG līgumos ar kredīta ņēmējiem iekļāvuši punktu, kas nosaka, ka "aizdevēja tiesības tiek aizsargātas pret lata devalvāciju". Tas nozīmē, ka aizdevējam jāmaksā ne vien salīdzinoši augstie procenti - BIG tie esot 110% gadā, bet arī jāsedz zaudējumi kompānijai, kas varētu rasties, ja Latvijā samazinās lata vērtība.

Aptaujātie eksperti radio pauž neizpratni par šādiem līguma nosacījumiem, uzsverot, ka tie neesot likumīgi, šo līgumu nosacījumus varētu vērtēt arī finanšu iestāžu kontroles institūcijas.

Savukārt BIG pārstāvis Juris Pūce radio pauda viedokli, ka līgumos nav pārkāpumu. "Tā situācija ir ļoti vienkārša.. šis aizdevums tāpat kā citi caur šo punktu piesaistīts lata kursam pret eiro," sacīja Pūce.

Latvijas Radio arī vērsies Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, kas izvērtēs līguma nosacījumus, taču jau tagad tajā saskata nelikumības, jo iedzīvotājus nevar piespiest uzņemties atbildību par to, kas notiks ar lata stabilitāti.

Saistībā ar izskanējušo informāciju par BIG kredītiem premjers Aigars Kalvītis kārtējo reizi uzsver, ka nav nekāda pamata runām par lata devalvāciju, un finanšu iestādēm nevajadzētu maldināt sabiedrību. Savukārt to, vai šāda punkta iekļaušana līgumos ir laba prakse, būtu jāvērtē Finanšu un kapitāla tirgus komisijai, portālam "Delfi" norādīja premjera padomnieks Arno Pjatkins.

Jau vēstīts, ka šogad Latvijā ne reizi vien izskanējusi informācija par iespējamo lata devalvāciju, taču valdība un Latvijas Banka to kategoriski noliedz.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shodien normaljoks - progreseejam:

27.09.2007.

Term RIGIBID RIGIBOR

nakts 7.75 8.87

diena 7.75 8.87

nedēļa 7.79 9.09

1 mēn. 9.04 11.24

3 mēn. 10.26 12.84

6 mēn. 9.60 12.20

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Vareetu kautr kadu vieteejo totalizatoru sariikot - kuraa diena apirmo reizi parsniegs 13% ! ))

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Ugriks rakstīja: Aigars saka, ka par daudz ēdam

www.tvnet.lv/...

Blin, kurš jau nu to būtu teicis, ibi.o māte...

Vēl kāds plāno atkāpšanās ceļu: www.delfi.lv/...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja:

Vēl kāds plāno atkāpšanās ceļu: www.delfi.lv/...

nevaru saprast, cik ilgi tas tā turpināsies?!

kam tas būtu jākontolē? tiešām tā likumdošana tāda, ka tiem 100+++ neko nevar izdarīt?

bet tā jau forši, ja man piedāvātu palielināt algu un jautātu par vai pret- piekristu, divreiz nedomātu

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Bet ir taču jābūt kkādam likumīgam ceļam, kā nevardarbīgā ceļā tauta varētu gāzt esošo varu un pieprasīt pirmstermiņa vēlēšanas vai kko tādu.. Kurš mums visgudrākais šādos juridiskajos jautājumos?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja: Bet ir taču jābūt kkādam likumīgam ceļam, kā nevardarbīgā ceļā tauta varētu gāzt esošo varu un pieprasīt pirmstermiņa vēlēšanas vai kko tādu.. Kurš mums visgudrākais šādos juridiskajos jautājumos?

aha, sha, sasapnjojies nogaaziisi esoshos bukus un ko taalaak? ko ta veeleesim?? tos pashus veezjus citaas kuliitees? jaunus un progresiivus teelus? tevi?

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Iesaki turpināt kā ir?? Tad kāpēc gan mēs šeit rakstām n-tās lapas ar savām žēlabām par RIGIBOR`iem, devalvāciju un kredītmaksājumu pieaugumiem??

Par sevis piemērotību tajā amatā neesmu īsti pārliecināts, manuprāt, vajadzētu cilvēku, kurā tauta ieklausītos, līderi, kas ar savu un līdzstrādnieku rīcību (vismaz) mēģinātu kko darīt lietas labā, kā arī iedvesmot "pūli" piedomāt par katra rīcības ietekmi uz kopējo ekonomisko situāciju

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tautas labā es būtu ar mieru uzņemties šo smago nastu

NoName Reģ.: 27.09.2007
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja: Iesaki turpināt kā ir?? Tad kāpēc gan mēs šeit rakstām n-tās lapas ar savām žēlabām par RIGIBOR`iem, devalvāciju un kredītmaksājumu pieaugumiem??

Par sevis piemērotību tajā amatā neesmu īsti pārliecināts, manuprāt, vajadzētu cilvēku, kurā tauta ieklausītos, līderi, kas ar savu un līdzstrādnieku rīcību (vismaz) mēģinātu kko darīt lietas labā, kā arī iedvesmot "pūli" piedomāt par katra rīcības ietekmi uz kopējo ekonomisko situāciju

Musolīni un Hitlers tā arī sāka...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man nav skaidras šīs žēlabas.

Jāpelna vairāk.

Nepatīk atalgojums pašreizējā darbā, meklē citu, nevari atrast, veido savu biznesu, arī nevari, brauc peļņā uz Austrāliju.

Ņēmu kredītu par 13 % un tagad maksāju 13%, tikai toreiz tie bija 30 % no maniem mēneša ienākumiem, tagad (pēc 7 gadiem) tie ir 5 % no maniem mēneša ienākumiem.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Es jau nu nēesmu musinātājs bet nu, ja mēs mīlam šo zemi, ne valsti, un netaisāmies braukt plūkāt skābenes citā zemē un taisāmies vīt ģimenes ligzdiņu šeit, tad ir varianti.

Mana pieredze. Uz doto momentu esmu nobriedis pirkt māju, kā jau normāli praktiski kreditētais latvietis

Apstaigājot un izpētot mūsu komercbanku piedāvājumus jau gandrīz metu nost cerības par iegādi tuvāko 10 gadu laikā. Vairāki apstākļu ietekmējoši faktori, nodokļu ar , pagāns nemaksāju, pateikšu godīgi, neuzskatu ka jābaro mūsu valsts pārvaldes, kas man nenāk pretīm. Nodokļus maksāju no savas kabatas, tā kā labāk pagrozu to naudiņu.

Tagad brīvdienās viesojos pie partneriem Igaunijā, kautkā aizrunājāmies līdz politikai, laikam alkohola vaina

A chto, kakie problemi u nas brat krediti?-tā viņi. Sevišķi par to nebiju aizdomājies, kautgan dzirdējis biju par to, ka brauc pēc kredītiem uz LT,DE,EE utt.

Mēroju ceļu vēl uz EE, šoreiz jau uz iekarot viņu finanšu iestādes. Pirmais kur vērsos bija "Hansapank", jo esmu LV "Hansabankas" klients. Aptuveni pēc ~1h pārrunām, pat runāja krieviski, jau griezu nekustamo īpašumu vērtētāju tel.nr.,lai norunātu tikšanos vērtēt iegādājamo objektu. (Iekš LV ir divi kantori ko EE bankas ņem pretīm). Šodien man iekš e-mail ir līgums, ar atmaksas grafiku. Procentu likme 4.6%, ņemts eirās. Likmi fiksēju, tomēr biki bail atrodamies takš kaimiņos, ka nepārņem mūsu pieredzi

Tā kā tautieši uz priekšu, nevajag ne VID izziņas, ne galvojumu no Kalviša, pietiek ar darba vietas izziņu.

Uz doto momentu notiek ar EE banku pārrunas lai varētu pārnest arī savu komerckredītu, tas tikai laika jautājums.

Nesaprotu kapēc man uzturēt šo tizlo valsts struktūru un viņu pakalpiņus. Lai naudiņa plūst citiem, kas ar to māk rīkoties

nu vot tā, tā ir tikai un vienīgi mana pieredze un domas, neko nevienam neiesaku un neuzspiežu

Bet nu ja ir intrese par simbolisku samaksu varu palīdzēt nokārtot pašam būs jaizbrauc tikai vienu reizi lai parakstī līgumu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Man nav skaidras šīs žēlabas.

Jāpelna vairāk.

Nepatīk atalgojums pašreizējā darbā, meklē citu, nevari atrast, veido savu biznesu, arī nevari, brauc peļņā uz Austrāliju.

Ņēmu kredītu par 13 % un tagad maksāju 13%, tikai toreiz tie bija 30 % no maniem mēneša ienākumiem, tagad (pēc 7 gadiem) tie ir 5 % no maniem mēneša ienākumiem.

Paskaties apkārt. Izbāz galvu no azotes un ieklausies par ko ir runa. Ne jau tikai par rigiboriem. Ja esi pokujists, nu tad neko, tad turpini būt kruts un maksāt savus 13% no 5%.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tikai 4,6%??? apcholeeju - euribors taga 4,7% apmeeram kaa tev tas sanaaca?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

markss, visu cieņu. Braukšanu prom no šejienes es neatbalstu, ir jādzīvo šeit, ne jau zeme pie problēmām ar valdību vainīga.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti