Pontiac Trans sport

vienpatis Reģ.: 02.01.2005

Labprat uzzinātu kaut ko vairāk par šo auto. Kādi ir plusi, mīnusi?Interesē cik bieži mēdz lūzt, kādas vājākās vietas, vai remontējas sarežģīti, kādas detaļu cenas, un vai vispār nav problemātiski atrast?

 
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tikko tādu nopirku Vācijā. 95. gads, 3,8 motors, visi beņķi,automāts un bala bala. Cena tur 1990 eur.

Reiz jau tāds bija, tik ar 2,3 dzinēju. Tas dzinējs ir problēmu kaudze. Mazs, rijīgs, ne sūda neiet.

Mašīna kā jau mašīna. Loterija, jo pērc lietotu. Tik ne to 2,3 dzinēju.

Vairāk kaut ko lasi te www.uscars.lv/...

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Kurš gads intresē?

Nekad neņem ar 2. ... motoru, parasto kārbu. Atceries ka ir stiklaplasta virsbūves detaļas Sasišanas gadījumā nevis šrotā meklēt spārnu, bet A/S "Valmieras Stikla Šķiedra"

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Pērkot pievērs uzmanību aizmugurējiem amortiņiem, ja stāv pumpējamie un ir beigti, diezgan dārgs prieks būs mainīt, ja protams liksi tādus pašus. Var likt arī parastos.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu tāa sastāstija te tauta brīnumus.

1. Marchiks - kad tu vienreiz sapratīsi ka tavs viedoklis netiek prasīts!

2. Pumpējamie amortizatori nav tik krimināli dārgi! - galvenā probe ir kompresors! un ja gadās tāds kuram ir parastie amīshi bet palikushas atsperes no pumpējamā, tad tu pat kaltētus odus ar vinju nevarēsi pavezt! Spriezhot pa cenām piezvani uz auto plus un noskaidro kas kas cik maxā - jo te ir pilns ar studentiem kam vajaga principa pēc santimu ....

3. Plastmasas virsbūve ir pluss nevis miinuss, jo pirmkārt vinja nerūsē! un tev nekad nebuus izruuseejis slieksnis vai arkas. Viegli līmējas ja ievēro tehnolôģiju.

4. detaļas nav problēmas, mašina populāra un pietam GM - ir lietas kas der pa taisno no opeljiem, audikiem u.c. s..diem

5. Bija man šitāds ar 3.8 motoru, gāja lopā, vitas pietiekami, piekare diezgan izturīga, sava slinkuma dēļj sachakarēju kompresoru. vidējais degvielas patēiņš pa 4 gadiem 11,6l/100km

Manuprāt IDEĀLS GIMENES AUTO!

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: GM - ir lietas kas der pa taisno no audikiem u.c. s..diem

Tu gan daudz saproti no GM.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Kolēģim šāds ir.

Vietas iekšā tiešām daudz! Vēl mani pārsteidza patērinš - neskatoties uz lielo motoru - pa šoseju ~10l gāzes, pa pilsētu ~15. Nav nemaz tik traki.

Bet nu remonta cenas gan sit pa kabatu.... Ieskatam - priekšējais gultnis (1 gab!) ~120 ls, arī pārējais diezgan līdzīgos ciparos.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

120 - pa gultni ? - jūs ko? - pirmkārt tā ir visa stupica un ar visu ABS devēju! bet nu 120 kur tad jūs vinju pirkāt????

Dorisa - nerauj no konteksta gabalus laukā

Arvs Reģ.: 03.08.2007
0 0 Atbildēt

Bija tāds 1993.gada Chevrolet Lumina APV 3,8 - ļoti ērts ceļojumu auto, patēriņš ap 11-12 l neatkarīgi no noslodzes, lūza maz - ritošajai kaut kas jāpamaina utt. Raksturīgi defekti - durvju rokturi, it īpaši vadītāja durvju rokturis, kurš nav atrodams "svalkās" un nebija pasūtāms (atveda no ASV). Par amortizatoriem - sākumā liekas, ka to nav vispār (kaut arī darba kārtībā), bet pēc tam pierod.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

120 par stupicu ar gultni un ABS deveeju vel ir pa leeto. (ja tas ir Timken) Zini cik orgjinaals maksaa? Var jau taivanu pa 90 iepirkt, bet kur garantija ka vinjsh peec gada nebuus jaamaina atkal?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Pa to shupināšanos taisnība - uz priekshu/aizmuguri shupojās diezgan, bet tikai lenām braucot, ātrumā viņš itkā nostabilizējas un vairs NEKOZLIT! - sānu kustība ljoti minimāla, līkumos labi turas

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Autiņš gavno. Paskats krimināls, gaita tādi pati.

Tieši to pašu var teikt par tevi.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Autiņš gavno. Paskats krimināls, gaita tādi pati.

Tieši to pašu var teikt par tevi.

Par tavu skābajos lietos cietušo pauri labāk nerunāsim...

Pofig, man mati no tās skābes nogāja. Bet tu blenzi uz debesīm ar atvērtu muti un aplēstām nāsīm, skābais lietus skāris smadzenes

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

skats nav no tiem labakajiem,bet nu braukt var ar to auto.Iekša erta.Un amerikaņi jau visi ir ka bez amišiem ar mikstu gaitu.Isti tas man nepatik

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: skats nav no tiem labakajiem,bet nu braukt var ar to auto.Iekša erta.Un amerikaņi jau visi ir ka bez amišiem ar mikstu gaitu.Isti tas man nepatik

Gaumes lieta ar to patikšanu,man patīk. Patīk tā sēdēšana mašīnai pa vidu un lielais attālums līdz priekšējam stiklam.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vot tas man ari patik

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Ja meklee infu latvieshu valodaa par Lumina tad to atradiise te. www.autonews.lv/...

Radiniekam bija 2 gabali. Izturiigs a/m, bet vajais punkts ir dzineeja apkope.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Autiņš gavno. Paskats krimināls, gaita tādi pati.

Tieši to pašu var teikt par tevi.

Aha, tagad es zinu, kas tu esi...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Labāk ņem šito:

www.ss.lv/...

kautko tik kretinisku jau tikai tu vari ieteikt pirkt

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kas šis par ļoļiku savākšanās topiku?? Šīris,marčiks,krišāns....

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Autiņš gavno. Paskats krimināls, gaita tādi pati.

pilnībā piekrītu !!!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Autiņš gavno. Paskats krimināls, gaita tādi pati.

pilnībā piekrītu !!!

Vismaz Pontiacam viss ir praktisks atskiribā no mashinam ar nekur liekamam navigacijam un salonu kuraa pat viena musha izdr.. nevar un salonu kas izskatas pēc antkvariāta bodites nevis mashinas

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Autiņš gavno. Paskats krimināls, gaita tādi pati.

pilnībā piekrītu !!!

Tu taču par mašīnām neko nesaprotot

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Viktos rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Autiņš gavno. Paskats krimināls, gaita tādi pati.

pilnībā piekrītu !!!

Tu taču par mašīnām neko nesaprotot

Es tik izteicu savu vidokli, kaimiņam ir tāds aparāts - vairāk remontē čēm brauc...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

tas nu gan rādītājs-viens auto

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti