LV uzlime skersojot robezu ir vajadziga?

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

Vai sķērsojot LV/LT robežu ir nepieciešama LV uzlīme uz bampera?

Kādreiz bija vajadzīga, bet vai tagad ir vēl nepieciešama?

Sen neesmu tik tālu braucis

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja gribēs piekasīties, pasūtīs dē ar visām lapām

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Uz izbrīnu parastu cilvēku nepaņems - ja nav lauķis vai cigarešu kontrabandists (:

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Lasu un briinos par sho topiku..Izklausaas ka shiet tiek apspriests kautkas nenormaali daargs,exklusiivs..pasuutaams tikai caur "blatiem" un jaagaida vairaaki meeneshi kad atnaaks no Kjiinas..kautkaa neiebraucu..-vai tas,ka shaada muusu valsti apziimeejosha uzliime atrodas uz Juusu autinja dupsha ir kas aizskaroshs..? Es uzliimeeju jau pirmajaa dienaaa kad iegaadaajos auto un aizmirsu..

Storms Reģ.: 07.10.2003
1 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Ozz rakstīja: Taa ir:

ar zilajiem nr nez kaapeec nevejag, bet ar srakanajiem-vajag...

Tāpēc, ka zilie ir pēc ES standartiem un katram čaiņikam vajadzētu atšķirt, no kuras valsts iebraucējs ir. ES laikam uz balta fona LV simboliku neatšķir?

Tā nu tas ir. EU ir pilns ar zilajiem. Uz bāņa nevar atšķirt kas no LV kas no LT vai pofig kurienes. Tur tas visiem arī ir pie D. Par cik ar vecajiem Nr braucu tad drošības labad biju uzlīmējis nakļeiku. Un neskatoties uz to Luksemburgā poļicaji sarīkoja dokumentu pārbaudi pēc pilnas programmas jo nebija zilā Nr.

Pie kājas. Es labāk uzlīmēju nakļeiku (piemeklēju tādu kas labāk der/piestāv), nekā šķiros no LV karoga uz Nr.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kad pēdējoreiz ar muteres golfiņu sanāca šķērsot robežu, ļoti steidzos, bet tā kā atcerējos seno čakaru, tad pa ceļam nopirku un uzlīmēju, pēc tam nosecināju, ka būtu po - leišu pusē kaut kāds miegains muitnieks uzmeta vienu aci manai un autiņa pasei Pirms eiropas savienības gan bija čakars, cik nu varu atcerēties - visas apdrošināšanas, obligātas uzlīmes + tolaik biju sīks, vienu laiku obligāti vajadzēja vienu vecāku [braukšana notika vienmēr ar vecvecākiem, muterei tad mašīnas nebija], bet ar to reizēm arī nepietika - kaut kā miglaini atceros vienus svētkus, laikam ziemassvētkus, man tad bija 10-12 gadiņi, netiku pārlaists pāri robežai, tā nu mani ar muteri aizveda atpakaļ [10 km no muitas] un brauca vecvecāki vieni paši. Kas nekaiš tagad - pase kabatā, po ka lt regotam autiņam nekādas pilnvaras nav, vari svilpodams cauri muitai braukt

WONDERWHY Reģ.: 02.12.2017
0 1 Atbildēt

Storms rakstīja:

Uggga rakstīja:

Ozz rakstīja: Taa ir:

ar zilajiem nr nez kaapeec nevejag, bet ar srakanajiem-vajag...

Tāpēc, ka zilie ir pēc ES standartiem un katram čaiņikam vajadzētu atšķirt, no kuras valsts iebraucējs ir. ES laikam uz balta fona LV simboliku neatšķir?

Tā nu tas ir. EU ir pilns ar zilajiem. Uz bāņa nevar atšķirt kas no LV kas no LT vai pofig kurienes. Tur tas visiem arī ir pie D. Par cik ar vecajiem Nr braucu tad drošības labad biju uzlīmējis nakļeiku. Un neskatoties uz to Luksemburgā poļicaji sarīkoja dokumentu pārbaudi pēc pilnas programmas jo nebija zilā Nr.

Pie kājas. Es labāk uzlīmēju nakļeiku (piemeklēju tādu kas labāk der/piestāv), nekā šķiros no LV karoga uz Nr.

Luksemburgā viņiem numurs vispār kaut kāds dzeltens un galīgi ne tādi kā ES. Īstie atradušies kas piesiesies.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

vēl vecāku topiku nevarēji pacelt?

esmu braucis vairākkārt ar sarkaniem numuriem LT-EE-BY-RUS bez uzlīmes. neviens neko. pēdējos gadus braucu uz RUS ar zilajiem, bez uzlīmes. tā lūk))

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Uzlīme vajadzīga, ja veci numuri, bez horizontālām svītrām redzamas mainot numura skata leņķi).

Tiem, kam ir tādas svītras, NEVAJAG.

Pārējiem, pat ar EU karogu, bet ja numurs ir vecā parauga - OBLIGĀTI vajag LV uzlīmi.

Punkts. Pat nav diskutējams

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nikuja nesapratu

wons Reģ.: 26.07.2017
1 0 Atbildēt

Drīz būs jaunie numuri, kur varēs redzēt no kura Latvijas regiona auto. Tur vairs nevajadzēs LV uzlīmi, jo tāpat skaidrs, ka piem. Vidzeme ir Latvijā.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

core rakstīja:

Tas ir, viļņotas ūdenszīmes. Varbūt neprecīzi sarakstīju.

Papētiet numurus, sapratīsiet par ko runa.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Parādi man kādu likuma punktu, kas apstiprinātu tevis teikto, pagaidām šķiet, ka tev omīte kaut ko pastāstīja, un tu noticēji.

Nezinu kā ir braucot uz Krieviju, bet braukājot pa Eiropu, nekad man neviens nav pētījis vai man ir uzlīme vai nē, vai ir vilnīši vai nē, un neesmu dzirdējis, ka kādam būtu pārbaudīts. Tāpēc atļaušos teikt, ka uzlīme nav vajadzīga neatkarīgi no tā, kādi tev numuri.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Ceļu satiksmes noteikumi, 26. Transportlīdzekļu pazīšanas zīmes, brīdināšanas ierīces un apzīmējumi

256. Latvijā pastāvīgi reģistrētajiem transportlīdzekļiem, kas šķērso valsts robežu, aizmugurē jābūt piestiprinātai valsts atšķirības zīmei – 175 mm platai un 115 mm augstai baltai elipsei ar 4 mm platu melnu apmali 2 mm attālumā no ārējās malas. Uz zīmes ir melni burti "LV", kuru augstums ir 60 mm (3. pielikuma 1. punkts). Valsts atšķirības zīmi atļauts neuzstādīt, ja transportlīdzekļa valsts reģistrācijas numura zīmes atbilst normatīvajos aktos par transportlīdzekļu reģistrāciju valsts reģistrācijas numura zīmēm noteiktajām prasībām.

(Grozīts ar MK 22.08.2017. noteikumiem Nr. 496)

Viss skaidri un gaiši. Es NEKAD nemeloju. Bet tā atbilstība tā arī ir tā viļņotā aizsardzības līnija.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Bet nemīz trubiņā. Tās viļņotās zīmes jau izsniedz n-tos gadus. Ja vien neesi numurzīmi mainījis 10 gadus...

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

Šo es pats zinu, tas neatbildēja uz manu jautājumu. Bet pat ja tev ir taisnība, tad tas viss ir tikai uz papīra, jo kā jau teicu, man ne reizi uz robežas, neviens nav pārbaudījis vai man ir LV, un kādi man numuri. Ja kādam ir savādāka pieredze, tad varētu pastāstīt.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Ja brauktu uz trešajām valstīm ( kaut vai krievistānu un belaruslandi) paprasītu ja būtu vecs numurs.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

man IR vecs numurs. un ir būts gan RUS gan BY. nekādu uzlīmju.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

paveicās.

Nepaprasīja uz robežas Nepatrāpījās principiāls darbinieks, vai neievēroja, vai nezināja, vai aizmirsa. Tur jau arī cilvēki strādā. Bet zini, ka kādreiz var gadīties, ka paprasīs nopirkt "LV" vai uzzīmēt pašam.

Es ar reiz izbraucu pie sarkanās gaismas un neviens sodu man neuzlika. Tātad, drīkst?

Vernons Reģ.: 18.02.2014
2 1 Atbildēt

Man nav saprotami kam ar LV letiņi vēlas sevi pieteikt. Nu un cik valstīs jebkurš ierindas pilsonis to saprot? Vai kāds atceras kā somi mainīja savu simbolu? Tas pats attiecas arī uz igauņiem. Pēc loģikas Latvijas simbolam būtu jābūt LET! Tas saprotams Skandināvijā, Vācijā un Francijā elementāri. Lettland. Lettonia.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
2 0 Atbildēt

Bet krieviem - kr. Jo Latviski ir nevis russia, bet Krievija.

Un Vāciju vajag nosaukt nevis DE, bet gan GER, vai latviski - VAC.

Kam krievi un vācieši vēlas sevi pieteikt?

...

Kāds sakars ar letlandi, ja mēs esam latvija? Tad jau var nosaukt nevias LV, bet AG, jo lietuviski mēs esma zirgagalvas, jeb arkliugalvas.

Vernons Reģ.: 18.02.2014
0 0 Atbildēt

Pašos pirmsākumos Kulbergs prezentēja LR! Nu un kas no tā sanāca?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti