Zivtiņš ne tikai gurdi pļāpā

theerny Reģ.: 08.02.2004

Šorīt kārtējais tantuks pašnāvnieks noīsināja uz Valmieras ielas savu ceļu par 20metriem (attālums līdz gājēju pārējai) un pakļuva zem auto riteņiem - rezultātā tantuks uz asfalta, maisiņi apkārt un asinis pa pārsisto galvu.

Tās ir sekas, bet nu par Zivtiņu.

Vainu Zivtiņš steidzās uz avāriju uz apvedceļa vai kā, bet nu sanāca tam braukt gar šo avārijas vietu - tad nu izkāpa no auto, nostājās kā parasts ceļu regulētājs un sāka regulēt plūsmu līdz atbrauc ātrie un policija, lai kāds netīšām neuzbrauc virsū uz asfalta guļošajam tantukam un tiem 4šoferiem, kas sniedza pirmo palīdzību cietušajai.

Visu cieņu Zivtiņam, jo braucot ar nemarķētu auto varēja mierīgi pabraukt garām un neviens nebūtu pamanījis.

 
1 2 3 4
Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Baigais vecis!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vareeja atpakaljceljaa lielajos krustos joka peec pavicinaaties

jaatziist: ja visi kjertos pie daraamaa kaa ierauga mosh ar buutu kaartiibinja kaukaada...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja taa padomaa.. kaada athkjiriiba... taadaas vietaas buutu jaastaajaas piedarba pirmajam mentam kas garaam brauc.. pokuj vai papuass vai sljedoks...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kopumā jau apsveicam pasākums, bet... Diemžēl realitāte ir tāda, ka šādi rīkojas tikai pats Zivtiņš, jo tādejādi savas atpazīstamības dēļ gūst personīgu labumu - to sauc par sabiedriskajām attiecībām. Tad kad līdzīgi rīkosies ierindas ceļu policisti, kuru vienīgā atpazīstamība ir piederība amatam, varēsim sākt priecāties, ka sistēmā kaut kas ir mainījies.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Laikam shis:

www.bildez.lv/...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

tas pats.

izskatījās jau ka tantukam puse smadzeņu uz ceļa palicis, nu bet veči operatīvi sēja apsējus...

a Zivtiņam jau bija alternatīva - aizbraukt uz apvedceļu un tur kameru priekšā taisīt lieto PR, izvēlējās kautkādu tantuku un pāris simtus šoferus kas to redzēs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: tas pats.

izskatījās jau ka tantukam puse smadzeņu uz ceļa palicis, nu bet veči operatīvi sēja apsējus...

a Zivtiņam jau bija alternatīva - aizbraukt uz apvedceļu un tur kameru priekšā taisīt lieto PR, izvēlējās kautkādu tantuku un pāris simtus šoferus kas to redzēs.

Kameru priekšā jau sen nekāds PR nesanāk, jo politiķu un amatpersonu muldēšana TV jau sen ir kļuvusi par izsmieklu. Toties šeit ir runa ne tikai par garāmbraucošajiem autovadītājiem, bet arī viņu draugiem ("Iedomājies, es šodien redzēju Zivtiņu!"), iAuto lasītājiem (netieša publikācija ir viens no PR instrumentiem) u.t.t.

Es protams ceru, ka man nav taisnība, diemžēl profesionālais kretīnisms sasitībā ar reklāmas pasauli šīs cerības īpaši nevairo.

Jasis Reģ.: 05.06.2003
0 0 Atbildēt

nu ko lai saka gatavais zelta zivtiņš )

arny Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Viņš pildīja savu pienākumu, pareizi darīja. Cepuri nost.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Par Zivtiņu patiesi ir dzirdēts,ka vecis uz goda (no drošiem avotiem,kam ir bijusi saskarsme)...konkrētajā situācijā viņa rīcība tikai un vienīgi normāla un apsveicama!

Teorijā,mentus organiski ciest nevaru,bet pret šo čafčiku pretenziju nav...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Atradusi par ko klaniities...

jebkuram CP saadaa situaacijaa buutu jaauznjemas iniciatiiva un jaastraadaa...

saakot no ierindas motopeles liidz pat Zivtinjam...

Cilveeks vienreiz beidzot kaut ko izpildiija no sava darba pienaakumiem...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Bet tomēr patīkami, ka viņš uzņēmās to darīt!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Bet tomēr patīkami, ka viņš uzņēmās to darīt!

HVZ...

laikam jau ka vinja kantora fons ir taads, ka mazaakais pozitiivais izklupiens , un mees jau smaidaam platu muti

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Zivtinjsh ir labs cilveeks, un vinsh velreiz to pieraadiija!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Malacis vinjsh .

+viena kuce vairs kaadu laiku nekursees paari ielaam kur pagadaas .

Citaadi , mulji klupt vinjam virsuu , par satiksmes bardaka teemu . Ko var viens kaartiigs (Ziutinjsh) vecis sadariit , ja visa sabiedriiba 'liek virsuu z prikladom' , gan tie kambuutu jaaorganizee satiksmi , gan vadiitaaji , gan kjotkas -kamikadzes . Vakardien viena slampa sadomaaja mesties man zem ritenjiem ar vaardiem - te ir dziivojamaas maajas ??!! belgj. tumsh, lietus liist , redzamiiba nekaada , apkaart neviena -tikkai viena kuce bez atstarotaajiem 3,14ss paari ielai ( taa ir iela nevis piebraucamais celjsh un arii dziivojamaas zonas ziimes tur nau ) un pofik vinjai uz visu tsk uz savu veseliibu un gjimeni , kas vinju maajaas gaida .

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

ir dazji momenti.

1. parasts CP pabrauktu garaam un peec tam ar koleegjiem panjirgtu par sho.

2. augsjai jaaraada paraugs.

3. tas tik aizdariits.

4. paraugs pareizs un tagad kaadam skauzj ka vinsh kaa cilveeks ir manaas aciis ceelies?-tautas aciis? (liidz tam taa nebija).

tai skudru puuznii veel daudz darba daraama...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

vispusīgs tups bazars kārtējo reizi!

iedomājieties situāciju, ka zivtiņš, redzot šo negadījumu, mierīgi aizbraukt garām un kāds to būtu pamanijis! kirdikt čomam būtu! un ne PR, ne varoņa instinkti te ņepričom! tas gluži vienkārši bija viņa pienākums i vsjo!

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

Man jau tikai prieks. Sen jau bija laiks. Varbūt policija Iekš Ltvijas beidzot sāks darīt savu darbu. Bet par Zivtiņu tiešām prieks. GODMANI, ņem piemēru!!!

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: Man jau tikai prieks. Sen jau bija laiks. Varbūt policija Iekš Ltvijas beidzot sāks darīt savu darbu. Bet par Zivtiņu tiešām prieks. GODMANI, ņem piemēru!!!

par to ebreju tu velti sacereejies...

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

cerība ta cerība, bet ja visi valsts ierēdņi tā sāktu darīt tad Godmanim nekas cits neatliktu, kā darīt līdzi. bet tās ir vēl lielākas cerības, kurām nepiepildīties.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

ne par Zivtiņu runājot.

te kāds ieminējās, ka tante tagad gūs mācību, neies pāri tur kur nevajag - skujas jums! ies un vēl vairāk! gānīs tagad ar divkāršu sparu tos, kuri viņai pīpinās etc.

bija man te vasarā viens gadījums - braucu ar velo pa brīvībeni pirmās joslas labo pusi. nu kārtīgi vienvārdsakot. un viena dura ar mersi ņem un no otrās joslas strauji rauj, lai iegrieztu pa labi šķērsielā (tjip stāvēja sastrēgumā, bet pirmā josla aizgāja ātrāk). nu i paņēma smuki mani uz kapota. tak viņa joprojām dzīvo ar pilnīgu pārliecību, ka es biju tas vainīgais, kurš redzies viņai nedeva ceļu un vislaik man atkārtoja, lai es uzmanīgāk braucu. neskatoties uz mašīnas un pašas durkas biezumu, remontu par velo sedza tikai daļēji + vēl 2 nedēļas dabūju mocīties ar palielām rētām. vienu lietu gan nožēloju - ka neizsaucu CP

bet nu stāts par to, ka cilvēki no kļūdām nemācas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 juuzveris..

nu i dumš ka neizsauci policiju...varonis te atradies...

mentene ir jaasauc un punkts...un aatros vareeji izsaukt ar' par sitaadiem izsaukumiem vinjiem ir jaazinjo, pat tad ja menti slaistaas...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

juuzveris rakstīja: ne par Zivtiņu runājot.

te kāds ieminējās, ka tante tagad gūs mācību, neies pāri tur kur nevajag - skujas jums! ies un vēl vairāk! gānīs tagad ar divkāršu sparu tos, kuri viņai pīpinās etc.

bija man te vasarā viens gadījums - braucu ar velo pa brīvībeni pirmās joslas labo pusi. nu kārtīgi vienvārdsakot. un viena dura ar mersi ņem un no otrās joslas strauji rauj, lai iegrieztu pa labi šķērsielā (tjip stāvēja sastrēgumā, bet pirmā josla aizgāja ātrāk). nu i paņēma smuki mani uz kapota. tak viņa joprojām dzīvo ar pilnīgu pārliecību, ka es biju tas vainīgais, kurš redzies viņai nedeva ceļu un vislaik man atkārtoja, lai es uzmanīgāk braucu. neskatoties uz mašīnas un pašas durkas biezumu, remontu par velo sedza tikai daļēji + vēl 2 nedēļas dabūju mocīties ar palielām rētām. vienu lietu gan nožēloju - ka neizsaucu CP

bet nu stāts par to, ka cilvēki no kļūdām nemācas

Protams, ka tu biji vainīgs. Šķērsoji krustojumu braucot uz velosipēda, nevis stumjot vai ne?

Braucot pa joslu ( un nevis trotuāru/gājēju pāreju ) ir arī jāstumj pie rokas katrā krustā? LOL!!!!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

cepuri nost ! a tie kas kaut ko di rsh P N

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Protams, ka tu biji vainīgs. Šķērsoji krustojumu braucot uz velosipēda, nevis stumjot vai ne?

Jāstumj ir tikai pār neregulējamu gājēju pāreju, gudriniek.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti