PERK/PARDOD CELTNIECIBAS MATERIALUS

bummerr Reģ.: 15.01.2004

Ta nu es te skatos un neviena tada topika nav a bmpweraa jau sen viri parsghim lietam runaa :!

Iisak sakot- man palika pari AEROC bloki (gazbetons):

Loti laba cena par Aeroc Poriterm 400x250x600mm un Pori Class 300x250x600mm paletees. viss no kaa rupnicas iepakojumaa, viss jauns. sie bloki nav jasiltina, viens no labakajie gazbetona variantiem. cena tik leta, jo celot objektu palika paari 44 paletes 300tais un 8plates 400tais; veikalos maksa videji par desmit latiem dargak; palidzeshu ar transp. Bloki atrodas Kekavaa, Rigas rajons.

ja nemsiet visu, cena runajama, atdoshu letak ka veikalaa. turklat paletes ietilpst cenaa (sanak par brivu), veikalos jamaksa rokasnaudass pieci lati utt nenokavejiet.. ..

cena 300tajam 57Ls, 400tajam 60Ls kubikmetraa. 1 palete ir 1,44m3

tel- 28880888

 
1 2 3
theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

nu gan palicis pāri - 70m3 gāzbetona - kas tad nu 3stāvu vietā mazēka tik sanāca?

vai varbūt kaimiņš izkrāvies un nu uz karstām pēdām palīdzi tam atbrīvoties no būvmateriāliem?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: nu gan palicis pāri - 70m3 gāzbetona - kas tad nu 3stāvu vietā mazēka tik sanāca?

vai varbūt kaimiņš izkrāvies un nu uz karstām pēdām palīdzi tam atbrīvoties no būvmateriāliem?

mjā... man palika pāri 30 gab fibo bloki ... ne jau 40 paletes

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

kaut kur iztika ar skaideni..

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

3 611.52 Ls par 300.-to

691.20 Ls par 400.-to

Pieskaitam vēl 52 paletes x 10 Ls/patele = 520 Ls.

Kopā sanāk pārrēķināties uz celtniecības izmaksām par vismaz 4822.72 Ls, neskaitot transporta izdevumus.

Kas veica nepieciešamo būvmaterioālu aprēķinus???

Vai tiešām kaimiņos neviens nebūvējas, kam varētu blokus piedāvāt?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaimiņam nepatiks, ja šim paša blokus piedāvās ...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aprēķins tiešām laikam ņemts ar šķidrās desas palīdzību vai arī ar cerību, ka paliks dārgāk un varēs uzvārīties

Ja būtu piedāvājis kādu mēnesi ātrāk, varbūt dīls sanāktu, jo senči ap to laiku iepirka Aerocu.

Tikai kaut kādi jocīgi Tev tie augstumi?

www.buvserviss.lv/... piedāvā h-200...

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Cilvēks piedāvā materiālus, kāda starpība, kur viņam tie pāri palikuši, es gan izsaku pieņēmumu, ka 2 fūres ar blokiem ir aizbraukušas ne tur kas pavadzīmē rakstīts

lai nebūtu oftopic - ir 10 gab plastmasas stūrīši āra apdarei (dzeltens siets ar baltu plastmasas stūrīti vidū. cik garš, nezinu, kādi 2 -3 metri. Kam vajadzēs, tas sapratīs 5 ls pa visiem.

un vēl

2 bunduļi ar mastiku BLK (kaukādi 35 litrīgi) nezinu cik maksā, šķiet, ka kādi 30 ls gab veikalā. tad nu par tik abus atdodu.

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

ja kaadam ir pieejami,tad vajag:

Reģipsa profilius UD(3m. )

UD 28 Perimetra līstes

OSB3 plāksnes

Akmens vati

Gipškartons 1200X2600

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: ja kaadam ir pieejami,tad vajag:

Reģipsa profilius UD(3m. )

UD 28 Perimetra līstes

OSB3 plāksnes

Akmens vati

Gipškartons 1200X2600

Veikalos vairs nav??

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

moska kaads leetaak var piedaavaat

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: 3 611.52 Ls par 300.-to

691.20 Ls par 400.-to

Pieskaitam vēl 52 paletes x 10 Ls/patele = 520 Ls.

Kopā sanāk pārrēķināties uz celtniecības izmaksām par vismaz 4822.72 Ls, neskaitot transporta izdevumus.

Kas veica nepieciešamo būvmaterioālu aprēķinus???

Vai tiešām kaimiņos neviens nebūvējas, kam varētu blokus piedāvāt?

pagasts- ma.uk.a - aizliedza tik tuvu (20m) majai buvet saimniecibas eku... wot i taa sanaaca

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja:

nomiks rakstīja: 3 611.52 Ls par 300.-to

691.20 Ls par 400.-to

Pieskaitam vēl 52 paletes x 10 Ls/patele = 520 Ls.

Kopā sanāk pārrēķināties uz celtniecības izmaksām par vismaz 4822.72 Ls, neskaitot transporta izdevumus.

Kas veica nepieciešamo būvmaterioālu aprēķinus???

Vai tiešām kaimiņos neviens nebūvējas, kam varētu blokus piedāvāt?

pagasts- ma.uk.a - aizliedza tik tuvu (20m) majai buvet saimniecibas eku... wot i taa sanaaca

varbūt sākumā vajadzēja projektu saskaņot?

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kurš mūsdienās projektu saskaņo? Ja ceļ laukos un pēc visām normām, tad pēčāk samaksāsi sodu un legalizēsi - neviens tāpat tev nost nejauks. A pagastam naudas nav, lai paši nojauktu. Vieni, man šķiet, sakasīja un nojauca kaut kādā kāpu zonā - tagad cīnās pa tiesām.

Nelikumīgi uzcelt un pēc tam legalizēt ir gan ātrāk, gan lētāk - citādi tev ir jāsavāc kaudze ar dažādiem papīriem un tad vēl pusotrs gads paies, kamēr tiksi pie būvatļaujas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Kurš mūsdienās projektu saskaņo? Ja ceļ laukos un pēc visām normām, tad pēčāk samaksāsi sodu un legalizēsi - neviens tāpat tev nost nejauks. A pagastam naudas nav, lai paši nojauktu. Vieni, man šķiet, sakasīja un nojauca kaut kādā kāpu zonā - tagad cīnās pa tiesām.

Nelikumīgi uzcelt un pēc tam legalizēt ir gan ātrāk, gan lētāk - citādi tev ir jāsavāc kaudze ar dažādiem papīriem un tad vēl pusotrs gads paies, kamēr tiksi pie būvatļaujas.

Nu normālie cilvēki skaņo.... drīz jau bezpreģela laiki beigsies... vienus tā paņēma priekšā par šādiem jokiem - ka šiem vairs neviens negribēja vairs projektēt... kam ta gribas zem īpašās kontroles nokļūt...

Starp citu to benzīntanku joprojam pie izbraukšanas no Rīgas Berģos neatļāva būvēt...

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

ss.ss.lv/...

Ja, kas tad kopumā veikalos blokiem, gan Aeroc, gan Fibo cena tomēr lēni krītās.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Sorre par spam, bet varbūt noder tiem, kuri nodarbojas ar māju celtniecību.

Pārstāvu firmu INTAR-SIJA, kura nodarbojās ar cēlkoku nažfinieru un vācu firmas KLEIBERIT līmju tirdzniecību. Mūsu noliktavā Duntes 11 tiek piedāvāts plašs klāsts ar cēlkoku nažfinieriem. Mūsu piedāvāto produktu klāstā ir arī plasš piedāvājums ar līmēm kokapstrādei un celtniecībai, galvenokārt piedāvājam:

PVA līmes finierēšanai un koksnes salīmēšani

PUR līmes koksnes un dažādu materiālu (metāls, betons, plastmasa) salīmēšanai

Termokūstošās līmes ABS maliņu pielīmēšanas iekārtām;

Kontaktlīmes finierēšanai, maliņu pielīmēšanai un dažādu materiālu pielīmēšanai.

Sīkāku informāciju variet aplūkot mūsu mājas lapā www.INTARSIJA.lV

WWW.KLEIBERIT.COM

Ja ir radušies kādi jautājumi par salīmēšanas tehnoloģijām vai cēlkoku nažfinieriem, tad lūdzu rakstiet PM vai arī uz e-pastu andis@intarsija.lv" target="_new">Sandis@intarsija.lv

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Pārdodu naglas 3x80. 23 gab., var pa daļām.

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

par to, ka 400mm aerocu nevajag siltinaat es arii pastriideetos- jamajam siltumpretestiiba ir uz LBN pieljaujamaas robezhas- attieciigi nesiltinaat driikst, bet tad sanaaks vairaak maksaat par siltumu, kas nevienaa briidi nepaliks leetaaks.

tad kad es sev buuveeshu buudu, es noteikti buuveeshu no aeroc, jo tas ir labs materiaals, bet es saveejo siltinaashu kaut vai ar 50mm, bet siltinaashu- siltums maksaas aizvien daargaak.

ir jau taadi kas aizvien jumtu/beeninjus siltina ar 200mm vati, bet tie kas domaa ar galvu siltina ar 300mm.

un veel ir taadi, kas peec tam nevar saprast kaadeelj vinjiem tik daargi izmaksaa eekas apsildiishana

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: par to, ka 400mm aerocu nevajag siltinaat es arii pastriideetos- jamajam siltumpretestiiba ir uz LBN pieljaujamaas robezhas- attieciigi nesiltinaat driikst, bet tad sanaaks vairaak maksaat par siltumu, kas nevienaa briidi nepaliks leetaaks.

tad kad es sev buuveeshu buudu, es noteikti buuveeshu no aeroc, jo tas ir labs materiaals, bet es saveejo siltinaashu kaut vai ar 50mm, bet siltinaashu- siltums maksaas aizvien daargaak.

ir jau taadi kas aizvien jumtu/beeninjus siltina ar 200mm vati, bet tie kas domaa ar galvu siltina ar 300mm.

un veel ir taadi, kas peec tam nevar saprast kaadeelj vinjiem tik daargi izmaksaa eekas apsildiishana

gudrinieks, tagad paskaiti cik pie aeroc 400mm sanāks maksāt vairāk par siltumu un cik maksā visu fasādi nosiltināt!? kados 30gados atmaksāsies!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Varu pārdot dzelzsbetona grodu vāku 1,5 m diametrā un čuguna vāka/pamatnes komplektu. Viss jauns, nelietots. Pirkts firmā SATIS. 60 Ls par visu kopā. Ar pircēja transportu. Atrodas Rīgā.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Graberis rakstīja: Kurš mūsdienās projektu saskaņo? Ja ceļ laukos un pēc visām normām, tad pēčāk samaksāsi sodu un legalizēsi - neviens tāpat tev nost nejauks. A pagastam naudas nav, lai paši nojauktu. Vieni, man šķiet, sakasīja un nojauca kaut kādā kāpu zonā - tagad cīnās pa tiesām.

Nelikumīgi uzcelt un pēc tam legalizēt ir gan ātrāk, gan lētāk - citādi tev ir jāsavāc kaudze ar dažādiem papīriem un tad vēl pusotrs gads paies, kamēr tiksi pie būvatļaujas.

Nu normālie cilvēki skaņo.... drīz jau bezpreģela laiki beigsies... vienus tā paņēma priekšā par šādiem jokiem - ka šiem vairs neviens negribēja vairs projektēt... kam ta gribas zem īpašās kontroles nokļūt...

Starp citu to benzīntanku joprojam pie izbraukšanas no Rīgas Berģos neatļāva būvēt...

Jā, es arī skaņoju dzīvokļa pārbūvi, taču vēl lielāku pīsnu neesmu pieredzējis - projekts pie sertificēta arhitekta, starpresoru komisijas lēmums, izziņa no namu pārvaldes ka ir apsaimniekošanas līgums un nav parādu, būvvaldes lēmums, galvenā arhitekta lēmums, būvinspektora lēmums ar neskaitāmām skraidīšanām pie arhitekta, lai jamais piezīmē vēl kādu svītriņu, nodošana ekspluatācijā, jaunā inventarizācijas plāna sastādīšana. Un pēc visa tā vēl pie galējās privatizācijas uz sava rēķina jāpasūta jauna inventarizācijas lieta visai mājai, jo, redz, pēc jaunā plāna dzīvoklī ir par 3 kvadrātcentimetriem lielāka platība. Vai nav forši, ko

Un vēl visam pa vidu galvenais arhitekts tev pleintekstā prasa, kāda krāna pēc tu te esi atvilcies - problēmu nepietiek? Izdari ko tev vajag, samaksā sodu, sataisi projektu un lieta darīta.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja:

nomiks rakstīja: 3 611.52 Ls par 300.-to

691.20 Ls par 400.-to

Pieskaitam vēl 52 paletes x 10 Ls/patele = 520 Ls.

Kopā sanāk pārrēķināties uz celtniecības izmaksām par vismaz 4822.72 Ls, neskaitot transporta izdevumus.

Kas veica nepieciešamo būvmaterioālu aprēķinus???

Vai tiešām kaimiņos neviens nebūvējas, kam varētu blokus piedāvāt?

pagasts- ma.uk.a - aizliedza tik tuvu (20m) majai buvet saimniecibas eku... wot i taa sanaaca

kurš ceļ saimniecības ēku no 400 mm airoka?

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

30 gados atmaksaasies- tu maaju cel mazaak kaa 30 gadiem?

varu 100% teikt, ka atmaksaasies aatraak, jo siltums paliks tikai daargaaks.

bet nu katram savs- ir jau daudzi kas dziivo karkasa maajaas, kuraam sienaas 200mm vate kas suudiigi nopakota, bet aizdomaaties uztaisiit maajai termo foto ar termograafu cilveeks nespeej- nafig vajag, jo paarmaksaat par siltumu kaadus 50LVL nav tik traki saliidzinot ar to chakaru.

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: 30 gados atmaksaasies- tu maaju cel mazaak kaa 30 gadiem?

varu 100% teikt, ka atmaksaasies aatraak, jo siltums paliks tikai daargaaks.

bet nu katram savs- ir jau daudzi kas dziivo karkasa maajaas, kuraam sienaas 200mm vate kas suudiigi nopakota, bet aizdomaaties uztaisiit maajai termo foto ar termograafu cilveeks nespeej- nafig vajag, jo paarmaksaat par siltumu kaadus 50LVL nav tik traki saliidzinot ar to chakaru.

Tu piemirsi, ka tādai siltinātai mājai ar divkameru paketlogiem un dubultajām ārdurvīm vajag nopietnu ventilāciju-gaisa kondicionēšanu, ko pārsvarā ļautiņi LV nedara!

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

krisus rakstīja:

Vilks rakstīja: par to, ka 400mm aerocu nevajag siltinaat es arii pastriideetos- jamajam siltumpretestiiba ir uz LBN pieljaujamaas robezhas- attieciigi nesiltinaat driikst, bet tad sanaaks vairaak maksaat par siltumu, kas nevienaa briidi nepaliks leetaaks.

tad kad es sev buuveeshu buudu, es noteikti buuveeshu no aeroc, jo tas ir labs materiaals, bet es saveejo siltinaashu kaut vai ar 50mm, bet siltinaashu- siltums maksaas aizvien daargaak.

ir jau taadi kas aizvien jumtu/beeninjus siltina ar 200mm vati, bet tie kas domaa ar galvu siltina ar 300mm.

un veel ir taadi, kas peec tam nevar saprast kaadeelj vinjiem tik daargi izmaksaa eekas apsildiishana

gudrinieks, tagad paskaiti cik pie aeroc 400mm sanāks maksāt vairāk par siltumu un cik maksā visu fasādi nosiltināt!? kados 30gados atmaksāsies!

Siltinot no iekšpuses ar 50 mm vati tas izmaksās gandrīz neko. Ja iekšējo apdari taisa no reģipša plāksnēm, tad aizbāst aiz viņām vati izmaksās tikai vates cenu+tvaika izolāciju.

no iekšpuses siltināt nav ieteicams, rasas punkts, izolācija nosēžas, bla, bla....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti