PERK/PARDOD CELTNIECIBAS MATERIALUS

bummerr Reģ.: 15.01.2004

Ta nu es te skatos un neviena tada topika nav a bmpweraa jau sen viri parsghim lietam runaa :!

Iisak sakot- man palika pari AEROC bloki (gazbetons):

Loti laba cena par Aeroc Poriterm 400x250x600mm un Pori Class 300x250x600mm paletees. viss no kaa rupnicas iepakojumaa, viss jauns. sie bloki nav jasiltina, viens no labakajie gazbetona variantiem. cena tik leta, jo celot objektu palika paari 44 paletes 300tais un 8plates 400tais; veikalos maksa videji par desmit latiem dargak; palidzeshu ar transp. Bloki atrodas Kekavaa, Rigas rajons.

ja nemsiet visu, cena runajama, atdoshu letak ka veikalaa. turklat paletes ietilpst cenaa (sanak par brivu), veikalos jamaksa rokasnaudass pieci lati utt nenokavejiet.. ..

cena 300tajam 57Ls, 400tajam 60Ls kubikmetraa. 1 palete ir 1,44m3

tel- 28880888

 
1 2 3
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tieši tā. Samaksā tos 150 Ls un dzīvo laimīgs.

Kaimiņš lejā nojaucā starpsienu - kažisj šīm prieks izmaksāja 500Ls sodā.... varu kļūdities....

A par to, par ko graberis rakstija, kādreiz pie privatizācijas sāka piekasīties par aizstiklotu lodžiju.... arī gribēja lai visādus dokumentus pasūta.... koroče sarunas veida sanāca x2 dargāka inventarizācija...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

vate pati sakriitas

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

taa, 400tais jau sodien aizgaja. nu moz kadam tas 300tais interesee? es domaju, tiem, kas reaali spej atlauties uzbuvet maaju, nevis tikai gudri tirsh un dzivo ahuunos hrushowkas tipa dzivoklos

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja:

2 bunduļi ar mastiku BLK (kaukādi 35 litrīgi) nezinu cik maksā, šķiet, ka kādi 30 ls gab veikalā. tad nu par tik abus atdodu.

kas ta iisti ir par mastiku? Tipo darvai lidzigs prieks jumtiem? Ja ta, tad atsuti kontaktus markots at one.lv

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

a svinu nevaig nevienam! ?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja: a svinu nevaig nevienam! ?

Es arī pavisam pa lēto varu atdot - vecā aķīša izskatā

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

martinello rakstīja: a svinu nevaig nevienam! ?

Es arī pavisam pa lēto varu atdot - vecā aķīša izskatā

man ir pa kumosiem, nesit cenu

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Te tagad visi podsopčiki savus "pārpalikumus" tirgo?

Asfalts arī ir,ar visu uzlikšanu?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Celtniecība ir beigusies un tagad pārdodu paletes no Aeroc pa 1.80 gabalā!

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

azors rakstīja: Celtniecība ir beigusies un tagad pārdodu paletes no Aeroc pa 1.80 gabalā!

es pa 1Ls

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Pārdodu naglas 3x80. 23 gab., var pa daļām.

ja ir cinkotās, tad ņemu....

p.n.

starp citu - ņemtu arī tos gāzbetonus, ja pārdevējs ir PVN maksātājs...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Meklēju bruģi mājas celiņam kopā ar visiem licējiem pagaidām pavisam nelielai teritorijai (~10-15m2), pēc kāda laika bruģējamā teritorija būtiski palielināsies. No bruģa neko nesaprotu, man šķiet, ka vajag \"bruģi parasto vulgaris\", nu šitādu?: www.ribetons.lv/...

Zinu, ka jāņem google, ss.lv utml. \"rīki\" un jāzvanās, kā esmu darījis līdz šim, bet varbūt kādam ir paša pieredze ar labu kvalitāti par labu cenu?

P.s.brīžiem nesaprotu šito būvniecības tirgu, cena vienam darbam kopā ar materiāliem var atšķirties par 600%, kas dažbrīd rezultējas vairākos tūkstošos Ls par manā uztverē vienkāršu darbu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

P.s.brīžiem nesaprotu šito būvniecības tirgu, cena vienam darbam kopā ar materiāliem var atšķirties par 600%, kas dažbrīd rezultējas vairākos tūkstošos Ls par manā uztverē vienkāršu darbu

Nu jau ,nu jau... nefantazē.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Meklēju bruģi mājas celiņam kopā ar visiem licējiem pagaidām pavisam nelielai teritorijai (~10-15m2), pēc kāda laika bruģējamā teritorija būtiski palielināsies. No bruģa neko nesaprotu, man šķiet, ka vajag "bruģi parasto vulgaris", nu šitādu?: www.ribetons.lv/...

Zinu, ka jāņem google, ss.lv utml. "rīki" un jāzvanās, kā esmu darījis līdz šim, bet varbūt kādam ir paša pieredze ar labu kvalitāti par labu cenu?

P.s.brīžiem nesaprotu šito būvniecības tirgu, cena vienam darbam kopā ar materiāliem var atšķirties par 600%, kas dažbrīd rezultējas vairākos tūkstošos Ls par manā uztverē vienkāršu darbu

Tā gandrīz arī ir. Kad sakāros ar jumta likšanu, tad cenas svārstījās no 25 līdz 5 Ls par kvadrātmetru. Un tie dārgākie nemaz nav tie labākie. Viņiem jāmaksā par kombinzoniem, krutiem instrumentiem u.t.t. Ja strādā brigāde, tad arī jāmaksā vairāk.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Yukki rakstīja:

P.s.brīžiem nesaprotu šito būvniecības tirgu, cena vienam darbam kopā ar materiāliem var atšķirties par 600%, kas dažbrīd rezultējas vairākos tūkstošos Ls par manā uztverē vienkāršu darbu

Nu jau ,nu jau... nefantazē.

Nu labi, nedaudz pārspīlēju, bet piemērs: Lietus ūdens sistēmas izveide Ls 800 pret cita uzņēmuma piedāvāto Ls 4500. Gāzes vada pārtaisīšana Ls 300 pret 2500.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Yukki rakstīja:

P.s.brīžiem nesaprotu šito būvniecības tirgu, cena vienam darbam kopā ar materiāliem var atšķirties par 600%, kas dažbrīd rezultējas vairākos tūkstošos Ls par manā uztverē vienkāršu darbu

Nu jau ,nu jau... nefantazē.

Nu labi, nedaudz pārspīlēju, bet piemērs: Lietus ūdens sistēmas izveide Ls 800 pret cita uzņēmuma piedāvāto Ls 4500. Gāzes vada pārtaisīšana Ls 300 pret 2500.

Pie vieniem un tiem pašiem materiāliem un tehnoloģijas?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Mājas projekts jau arī "krutā" kantorī maksā 15 Ls/m2, bet pie padomju laika arhitekta Vasjas ar roku zīmētais 4 Ls/m2.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Bruģis gan nav vienkaarss darbs....

rensteles piekaart, tas jaa, to var pats...

a brugjim ta:

vismaz rupjaa grants apaksaa, peec tam veel laikam ar uudeni jaameercee, lai saseezhas, un tikai tad liek to brugji...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Bruģis gan nav vienkaarss darbs....

rensteles piekaart, tas jaa, to var pats...

a brugjim ta:

vismaz rupjaa grants apaksaa, peec tam veel laikam ar uudeni jaameercee, lai saseezhas, un tikai tad liek to brugji...

Nedaudz sarežģītāk. No sākuma šķembas, pēc tam rupja grants, tad vibrobliete, pēc tam smalka smilts. Slāņu biezums mainās atkarībā no slodzes.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

To es taa, lai Yukki nepadomaatu, ka to brugji uzlikt kaa 2 pirkstus...

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Mājas projekts jau arī "krutā" kantorī maksā 15 Ls/m2, bet pie padomju laika arhitekta Vasjas ar roku zīmētais 4 Ls/m2.

4 Ls m2 tas veel ir sherpi! Bauskaa ir viens padomju laika arhitekts, kursh ziimee projektus pa 50 Ls. Vienalga vai maajai ir 150 m2, vai arii 250 m2!!!! Vinju projektus apstiprina bez probleemaam, tikai celtnieki kad ierauga tad saak chiiksteet

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: To es taa, lai Yukki nepadomaatu, ka to brugji uzlikt kaa 2 pirkstus...

Ja jau zin, ko vajag, tad tak kaa 2 pirktus

Taatad shkjembas, grants, smilts un blieteejam Un kad ir paarliecinaats, ka viss labi sablieteejies, tad veelreiz smilts, lai dabuutu gludumu

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu labi es sapratu, ka bruģa ieklāšana ir tiešām darbs, kas līdzinās kosmiskā kuģa būvei, bet tas nemaina lietas būtību, es gaidu kādu konkrētu ieteikumu par meistaru/sia, kas ir šī aroda pratējs par saprātīgu cenu. ja neviens neko neieteiks, zvanīšos Vasjām no ss.lv un ArodaMeistariem no SIA Zelta Bruģis un izvēlēšos, kā līdz šim esmu darījis ar vairākiem citiem darbiem

bugs Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: To es taa, lai Yukki nepadomaatu, ka to brugji uzlikt kaa 2 pirkstus...

īstenība dizi grutak arī tas nav. Es pats sev palielu platibu masinai darza nobrugeju budams savus 20 gadus vecs. dariju nedaudz vienkarsak - skembas un smilts, ko blieteju ar udeni. Vispirms protams kartigi nolimenojot. Man likas interesanti un rezultats ari tiiri OK. Ja nebutu noskaudis un pargajis pari ar blieti, tad vispar butu ideals brugis. Kopa pa 5 gadiem sedies tikai neaudz.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Zoo rakstīja: Bruģis gan nav vienkaarss darbs....

rensteles piekaart, tas jaa, to var pats...

a brugjim ta:

vismaz rupjaa grants apaksaa, peec tam veel laikam ar uudeni jaameercee, lai saseezhas, un tikai tad liek to brugji...

Nedaudz sarežģītāk. No sākuma šķembas, pēc tam rupja grants, tad vibrobliete, pēc tam smalka smilts. Slāņu biezums mainās atkarībā no slodzes.

Nevajag lietu sarežģīt Apakšā šķembas, pa virsu izsija, kā grib, tā blietē, novelk pēc augstuma un liek kauliņus, jeb šajā gadījumā - bulkas

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti