dīzelis dārgāks par benzīnu

Vilks Reģ.: 30.07.2002

vakar ievēroju- gan STATOIL gan NESTE dīzelis par 2 santīmiem dārgāks. psc. veel nesen brīnijos, ka bija vienādā cenā.

Spānijā arī bija vienādā cenā.

 
1 2 3 4 5
gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, luuk un visa santip....ju pasauliite sabruuk Diizeldegviela daargaaka par banzinu+dizelmotora daargie remonti. Karoche braukt ar V6 un V8 ir leetaak

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, luuk un visa santip....ju pasauliite sabruuk Diizeldegviela daargaaka par banzinu+dizelmotora daargie remonti. Karoche braukt ar V6 un V8 ir leetaak

Nemuldi tik.

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, luuk un visa santip....ju pasauliite sabruuk Diizeldegviela daargaaka par banzinu+dizelmotora daargie remonti. Karoche braukt ar V6 un V8 ir leetaak

Muldoņa. dīzels = 204 lopi + automāts turpina rīt ap 8l/100km manā jauktajā ciklā. Tas ir bišku (~0.5l/100km) mazāk nekā līdzīgas klase vāgens ar 2.3 benzīnnieku un manuāli. Arī manā jauktajā ciklā, tajā pašā maršrutā. Ar modernu 2.5 benzīnnieku (Piem. Lexus IS250 vai BMW 325i e90) varbūt vēl varētu dabūt līdzīgus jaudas/patēriņa rādītājus, bet visi pārējie ap un virs 3.0 benzīnnieki ar automātu gan apēstu vismaz par litriem 3 (~Ls2) vairāk uz simtu.

Aber remonti normāli uzturētam dīzelim ir tikpat nevajadzīgi kā normāli uzturētam benzīnniekam.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu nezinu gan, kas tas ir par uuberkrutu benzinieku ar darba tilpumu virs 2 litriem, kursh eed zem 10 litri pa pilseetu... tas jau pec pasakas izklausaas

un ja noskjiist taa supadupa elektronika, tad imho, diizelja suuknja iegaade ir saliidzinosi leets pasaakums...

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

2 Zoo:

Ja par mani, tad ir gabals arī ārpus pilsētas. Pie tam pilsētā

cenšos tikt pirms lielajiem sastrēgumiem.

Citādi piekrītu: tā riktīgi stumdoties pa pilsētu arī mans dīzels 12l/100km nokurina. Un arī benzīnnieks 2.3 ar manuāli tā līdzīg.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Mans 2.0T benzīns jau otro nedēļu vidēji patērē 8,2 ... 9,5 l/100.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja: vakar ievēroju- gan STATOIL gan NESTE dīzelis par 2 santīmiem dārgāks. psc. veel nesen brīnijos, ka bija vienādā cenā.

Spānijā arī bija vienādā cenā.

A man domāt, ka pēdējais laiks vectēva norakto šmaiseri vilkt ārā un dažam labam gan valdībā, gan naftas biznesā apjautāties, kā tā sanācis :angry:

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Jo vairāk pirks dīzeli, jo dārgāks tas paliks (tas pat būtu ļoti vēlams). Tagad vēl sākusies apkures sezona, kas rada papildus pieprasījumu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: 2 Zoo:

Ja par mani, tad ir gabals arī ārpus pilsētas. Pie tam pilsētā

cenšos tikt pirms lielajiem sastrēgumiem.

Citādi piekrītu: tā riktīgi stumdoties pa pilsētu arī mans dīzels 12l/100km nokurina. Un arī benzīnnieks 2.3 ar manuāli tā līdzīg.

volvo 940 2.3l benziins-15 litri kaa minimums

volvo 940 2.4 diizels-10 litri max pa pilseetu...

jautaajumi ir

es te runaaju tiesi pilseetaa

ozy21 Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Ripinu ar 530 d automats universāls pa pilsētu 7.5-9 l un ārpus no 5-6.5 l

paskrējos ar 325 bendzīnnieku manuālo karobku rezultāts-cik startā 5 m izrāva tik ar priekšā man bija, ņemot vērā ka arāutomātu uzgāzēt nevaru...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

man vispaar po es ripinos ar diizeljpolo ar videejo pateerinju 4,5l

pagaajushajaa nedeeljaa kaut kur netaa bija raksts, ka eiropai saak pietruukt ddegvielas, jo esot dikti daudz diizeljauto sarazhots un sapirkts.

uzreiz peec raksta- cena augshaa. varbuut sametamies un razhojam savu biodiizeli?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā degvielai supercena - benzīns par 2,2 , bet dīzeļdegviela - par 1,7 santīmiem lētāka nekā citur. Nespēju pabraukt garām, ielēju 17,62 litrus dīzeļdegvielas un ietaupīju 30 santīmus.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šorīt Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā degvielai supercena - benzīns par 2,2 , bet dīzeļdegviela - par 1,7 santīmiem lētāka nekā citur. Nespēju pabraukt garām, ielēju 17,62 litrus dīzeļdegvielas un ietaupīju 30 santīmus.

Vajadzēja vēl kannās saliet.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

VWfans rakstīja: Šorīt Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā degvielai supercena - benzīns par 2,2 , bet dīzeļdegviela - par 1,7 santīmiem lētāka nekā citur. Nespēju pabraukt garām, ielēju 17,62 litrus dīzeļdegvielas un ietaupīju 30 santīmus.

Vajadzēja vēl kannās saliet.

Kannas es nelietoju.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Vilks rakstīja:

varbuut sametamies un razhojam savu biodiizeli?

to jau tev neviens nevar aizliegt

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

Vilks rakstīja:

varbuut sametamies un razhojam savu biodiizeli?

to jau tev neviens nevar aizliegt

Tu ko pipē ka tev tada doma prātā ienāca? - 1tonas biodizeļa ražošanai vajaga 1t dīzeļdegvielas!!!! - tad jau labāk pārtaisīt motorus uz spirtu un ievākt pieredzi no vietejiem destilatoriem kamēr tie vel dzīvi

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

tad jau labāk pārtaisīt motorus uz spirtu un ievākt pieredzi no vietejiem destilatoriem kamēr tie vel dzīvi

kameer pa pjanji netiishaam nav sanaacis metilspirts etilspirta vietaa

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Tu ko pipē ka tev tada doma prātā ienāca? - 1tonas biodizeļa ražošanai vajaga 1t dīzeļdegvielas!!!! - tad jau labāk pārtaisīt motorus uz spirtu un ievākt pieredzi no vietejiem destilatoriem kamēr tie vel dzīvi

man domāt, ka lai to varētu saukt par i BIO, kā minimums 999 litriem soļķa jāpievieno 1 litrs Riso rapšiniece, savādāk tas nebūs nekāds bio!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

VWfans rakstīja: Šorīt Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā degvielai supercena - benzīns par 2,2 , bet dīzeļdegviela - par 1,7 santīmiem lētāka nekā citur. Nespēju pabraukt garām, ielēju 17,62 litrus dīzeļdegvielas un ietaupīju 30 santīmus.

j0bannijs kapeikp|sējs

WTF!!! shitais nogaaza no kaatiem

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

aptuveni ir tā:

Golf 5 2.0 tdi 4motion pilsētu izbrauc ar 8-9l uz 100, uz trases 5.2l uz 100 km

2007. gada sharan ar 2.0 140zs tdi pilsētā uzrāda 11l, ārpus pilsētas 6.2.

Patrol 2001.gads 3.0 turbo dīzelis ārpus pilsētas ap 9l uz 100, pilsētā tik pat kā nav lietots, bet domāju ka 12l būs

2007. gada Passat 3.2 benzīns ar dsg un 4motion trasē var 8l/100km ļoti prātīgi braucot, pilsētā zem 15l palīst nevar

citu info par benzīna dzinējiem nav. modernie dīzeļi tomēr saliek benzīnu vienos vārtos. bet parēķināju, ka pērkot jaunu golfu ar līdzīga izmēra dīzeli (dārgāks) vai benzīnu, dīzelis (pie noteikuma ka neko nelabo) atmaksājas pie 35-40 tūkst.km - dati par patēriņu no bukletiem

guntis42 Reģ.: 12.06.2007
0 0 Atbildēt

Ir nu gan par ko fanot , par dīzeli , ja pērk tad tikai jaunu auto un ja daudz jābrauc , tad dīzelis labais , citādāk smirdīgs ...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

White_Trash rakstīja:

Vilks rakstīja:

varbuut sametamies un razhojam savu biodiizeli?

to jau tev neviens nevar aizliegt

Tu ko pipē ka tev tada doma prātā ienāca? - 1tonas biodizeļa ražošanai vajaga 1t dīzeļdegvielas!!!! - tad jau labāk pārtaisīt motorus uz spirtu un ievākt pieredzi no vietejiem destilatoriem kamēr tie vel dzīvi

Jūs visi saspiedušies esat? Kada 1 tonna dīzeļdegvielas? Lauksaimniecībā ir jāizmanto apmēram 10% no zemes un tehnikas lai nodrošinātu degvielu iekšējām vajadzībām. Papildus vēl nedaudz ķimikālijas un elektrība. Vienīgais mīnuss - minimālā ražošanas jauda ir apmēram 10 tonnas mēnesī. Līdz ar to mazā saimniecibā vai sava personīgā auto vajadzībām tiešām nebūs izdevīgi.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

/me4 smīn pa šito trac`

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Nu, luuk un visa santip....ju pasauliite sabruuk Diizeldegviela daargaaka par banzinu+dizelmotora daargie remonti. Karoche braukt ar V6 un V8 ir leetaak

Pirmajam un otrajam teikumam es varu piekrist Gāzes cena gada laikā arī ir uzkāpusi tieši pa 10 sant Ja ielikšu savai mucai normālu motoriņu, tad gāzes iekārta tiks ravēta laukā, pieklājīgu motoriņu ar kādiem 140 zirģeļiem n a fig smacēt ar gāzi nost

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

13.12.07. Amsterdamā gāze maksāja 0.48Ls/L - mūsējie mežonīgi VĀRĀS!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti