dīzelis dārgāks par benzīnu

Vilks Reģ.: 30.07.2002

vakar ievēroju- gan STATOIL gan NESTE dīzelis par 2 santīmiem dārgāks. psc. veel nesen brīnijos, ka bija vienādā cenā.

Spānijā arī bija vienādā cenā.

 
1 2 3 4 5
staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

staar rakstīja:

RHINO rakstīja:

staar rakstīja:

gastello rakstīja:

Shiirs rakstīja: dezeldzinejs baudamaks? muaahahahaaa!!! kautko tadu jau var pateikt tikai kartiigs laukjis

tu esi lohs.kāpēc eiropā visi raujas pēc dīzeļiem.tie arī ir lauķi?

eiropā dīzeļus pērk ekonomijas un nodokļu pēc, jo dīzelis ir manāmi lētāks (degviela), ja nebūtu jātaupa naudu ar dīzeļiem brauktu krietni mazāk.

Nesen biju meksikā un tur nu ar dīzeļiem nečakarējas, jo pat fūres un satiksmes autobusi uz benzīnu brauc. Ok meksika ir cita pasaule, bet uzskatāmi parāda, ka ja nav jātaupa tad nafig dīzeli.

Tur gan liela daļa ar spirtu braukā! ja kas!

vai liela daļa es nezinu bet tas varētu atbilst īstenībai. Bet cik es zinu ar spirtu brauc ne jau ekonomijas dēļ, bet lai sirsnīgi atvilktu. Ja nemaldos daļa dragsteru kā degvielu izvēlas spirtu.

Nu ne jau latiinjamerikaa...

tur vnk no cukurniedreem kandžu dzen....benziins tur daargs- tikai pielaišanai, pec tam paarsleedzas un spirtu...

Nu nebūs jau gan īsti taisnība, jo benzīns maksā apmēram 20 santīmi litrā, zinu precīzi jo pats pa mexiku braukāju ar auto.

Var jau būt, ka tie amigo, kas ar izgrabējušajiem pikapiem tur braukāja kā degvielu izmantoja tekilu, bet lielāko daļu auto ar kandžu nepabraucināsi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

staar rakstīja:

Nu nebūs jau gan īsti taisnība, jo benzīns maksā apmēram 20 santīmi litrā, zinu precīzi jo pats pa mexiku braukāju ar auto.

Var jau būt, ka tie amigo, kas ar izgrabējušajiem pikapiem tur braukāja kā degvielu izmantoja tekilu, bet lielāko daļu auto ar kandžu nepabraucināsi.

Kad braukaji? Kopa ar Kortesu? Pagajusa gada beigas (svaigaku neatradu) litrs benzina tur maksaja ~7 peso jeb ~0,35Ls. Leti protams, bet diezgan butiski atskiras no tava piedavajuma.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

staar rakstīja:

Nu nebūs jau gan īsti taisnība, jo benzīns maksā apmēram 20 santīmi litrā, zinu precīzi jo pats pa mexiku braukāju ar auto.

Var jau būt, ka tie amigo, kas ar izgrabējušajiem pikapiem tur braukāja kā degvielu izmantoja tekilu, bet lielāko daļu auto ar kandžu nepabraucināsi.

Kad braukaji? Kopa ar Kortesu? Pagajusa gada beigas (svaigaku neatradu) litrs benzina tur maksaja ~7 peso jeb ~0,35Ls. Leti protams, bet diezgan butiski atskiras no tava piedavajuma.

Vai tad bez brazīlijas kaut kas baigi spirtu kurināja?

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Laba diena!

Ka tad šodien diesel aparāti šķīlās?

Mans TDI bez problēmām, tik tāds paskaļš bija

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

staar rakstīja:

Nu nebūs jau gan īsti taisnība, jo benzīns maksā apmēram 20 santīmi litrā, zinu precīzi jo pats pa mexiku braukāju ar auto.

Var jau būt, ka tie amigo, kas ar izgrabējušajiem pikapiem tur braukāja kā degvielu izmantoja tekilu, bet lielāko daļu auto ar kandžu nepabraucināsi.

Kad braukaji? Kopa ar Kortesu? Pagajusa gada beigas (svaigaku neatradu) litrs benzina tur maksaja ~7 peso jeb ~0,35Ls. Leti protams, bet diezgan butiski atskiras no tava piedavajuma.

vot tieši tad ar braukāju, tikai lētāk. uz ZS.

Un atlaides viņi nedod

es točna netaceros cik peso, jo degviela tik lēta, ka seviški neiespringu par cenu, bet atceros, ka pilnu bāku no praktiski tukšas bākas ielēju par peso, kas atbilda 20 eiro. Tiesa nezinu cik liela bāka, bet cik zinu nav neviena benzīnnieka kam bāka būtu mazāka par 40 litriem, bet varbūt kļūdos. Auto nebija FORD FIESTA , bet kaut kāds DODGE un HYUNDAI kopražijums

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: Laba diena!

Ka tad šodien diesel aparāti šķīlās?

Mans TDI bez problēmām, tik tāds paskaļš bija

Dīzelis ar oriģinālo aķi (2001g.) bez problēmām pat pēc 3 dienu stāvāšanas. Visi LCD gan bija dikti domīgi palikuši.

Tengizss Reģ.: 25.07.2003
0 0 Atbildēt

Vakar Mažeiķu naftas tirdzniecības nama dīzeļdegvielas vairumcena pārsniedza 95.benzīna vairumcenu par 9 santīmiem, sasniedzot 80,6 santīmus. Tas nozīmē, ka drīzumā dīzeļdegvielas mazumtirdzniecības cena pārsniegs 85 santīmus. Man kā dīzelistam tas nepatīk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pirmais rakstīja:

mums vienkārši degvielas torgaši tādi badīgi patrāpījušies....

paskaitot nost nodokļus mums sanāk dārgākā degviela eiropā

Jap. Un gribētos redzēt to autoparku, kur 10% ir dīzeļi. Neaizmirstiet tikai saskaitit visus kraviniekus, autobusus un vilcienus.

Tad laid uz japānu pie šķībacainajiem - jamiem ķīselis ir baigais retums, retais smaigais tik, un tiem pašiem virsū lieli uzraksti DIESEL. Bet ķīseļvilcieni jamiem noteikti sen vairs nav - vismaz zinot, cik attīstīti jamiem ir elektriskie ātrvilcieni...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tengizss rakstīja: Vakar Mažeiķu naftas tirdzniecības nama dīzeļdegvielas vairumcena pārsniedza 95.benzīna vairumcenu par 9 santīmiem, sasniedzot 80,6 santīmus. Tas nozīmē, ka drīzumā dīzeļdegvielas mazumtirdzniecības cena pārsniegs 85 santīmus. Man kā dīzelistam tas nepatīk.

Traki, ne? 1.3 golfs [otrais] tagad noteikti ir baudāmāks, par 1.1 nerunājot

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Hans!

Wo ist meine maschienpistol???? :angry:

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Un ko šobrīd maksā beņa Igaunijā? Kas to zemi apgādā, arī Mažeiķi/Polocka?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Njā, nestrīdies ar muļķi, viņš tevi novilks līdz savam līmenim un tad nokautēs ar izturību un pieredzi.

Es gan īsti nesaprotu uz kuru no abiem to attiecināt.

+1

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar dīzeļdegviela vairumtirdzniecībā bija jau par 9,6 santīmiem dārgāka nekā 95.benzīns. Noskaņosimies drīzumā līdzīgu starpību redzēt arī mazumtirdzniecībā!

www.mnth.lv/...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti