dīzelis dārgāks par benzīnu

Vilks Reģ.: 30.07.2002

vakar ievēroju- gan STATOIL gan NESTE dīzelis par 2 santīmiem dārgāks. psc. veel nesen brīnijos, ka bija vienādā cenā.

Spānijā arī bija vienādā cenā.

 
1 2 3 4 5
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Shiirs rakstīja:

tad man jaajautaaa ar kaadu auto tu brauc?

Lasīt māki? Vai tev fotogrāfiju nosūtīt?

ooo!!! muaahahaaa!!! tiko pamaniiju. tatad tu ta runaa, jo brauc ar parodiju starp lielajiem dizeljiem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Seene rakstīja:

Shiirs rakstīja:

tad man jaajautaaa ar kaadu auto tu brauc?

Lasīt māki? Vai tev fotogrāfiju nosūtīt?

ooo!!! muaahahaaa!!! tiko pamaniiju. tatad tu ta runaa, jo brauc ar parodiju starp lielajiem dizeljiem

Daudz ko ir nācies par to motoru dzirdēt bet par parodiju pirmo reizi - varbūt paskaidro sīkāk, ja nav slinkums. nav jau tā, ka no tā kaut kas mainītos, bet vienkārši interesanti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ko man skaidrot? tas ko esi dzirdejis ta arii ir taisniiba, neviens no pirksta to nav izziidis. gaidi ar maisu kapitalka shos dzinejus agrak vai velak pilnigi visus piemeklee.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Vot ko es esmu pamanījis par dīzeļiem - lai vai par kādu motoru ietu runa, vienmēr visos forumos varēs atrast 100 un 1 trūkumu tam dzinējam. Cik es esmu pētījis - VM dīzeļiem pārkarst galvas; opeļīem plīst augstspiediena sūkņi; tdi motoriem ik pēc gada kautkāda tur dārga figņa jāmaina; nemaz nerunāsim par v6 tdi; bembja dīzeļiem nenormālie cipari par dajebkādu remontu utt. utjr.

Savukārt benzīna motori visiem ražotājiem +/- izdevušies, pat žiguļi brauc 300 štukas

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ko man skaidrot? tas ko esi dzirdejis ta arii ir taisniiba, neviens no pirksta to nav izziidis. gaidi ar maisu kapitalka shos dzinejus agrak vai velak pilnigi visus piemeklee.

Tas ko esmu dzirdējis un tas, kas IR taisnība, ir fakts, ka šim motoram ir divas vājās vietas. Tas, ka agri vai vēlu ir jāgaida kapitalka jau nu gan vairs nav taisnība, ja vien neignorē iepriekšminēto. Visi "varoņi", kam tas motors ir noklājies pēc tam izrādās ir agrāk vai vēlāk vienkārši nodzēsuši "check engine" kļūdu, lai netraucē mīt grīdā...

Vispār jau ZB visi gudrīši. Cik nav sanācis agrāk klausīties briesmu stāstus par SAAB "sarkano bloku" (starp citu benzīnniekam) u.c. lietām. Kā rāda dzīve 99% visu šo problēmu īstā vaina ir meklējama stūres blīvē un tikai.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tur jau tā lieta. Kad no dīzeļa grib dabūt benzīna sniegumu, tad nākas samazināt tā resursu, palielināt slodzi u.t.t.

Samazināt resursu...??? manam dīzelim pirmā lielā apkope ir paredzēta vēlāk nekā dažai labai benzīnmazdai motora nomaiņa.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

A kaa tad taa 4ipošana izpaužas

viens variants- zavods uztaisa to motooru peeec iespeejas tizlu, un tad atljau mazliet smadzenes pamainiit un $$$ dzekiem ar nosmelt lai padariitu (vismaz subjektiivi) njipraaku

Otrs variants- motoram ir optimaala smadzene lai vins ietu diezgan ilgi...

ja tu cel augsaa zs tad motors vairaak karst jo caur turbu padod vairaak gaisa un attieciigi sadedzina vairaak arii degvielas....

virzuljiem ir elljas dzeseeshana, bet cilindriem pasiem laikam ka naff....tas gan vairaak attiecas uz gaazienu redlainaa....ja reizi pa reizie mazliet iemin, tad jau nekas traks nenotiks, bet ja stiepsi ru4kaa pa baani labi ilggi un taalu-man domaat izdilums neliks sevi ilgi gaidiit...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

seene: sarkanais bloks nospraagst no vecuma. tas arii viss. tam nav nekada sakara ar bliivi starp stuuri un seedekli. tapat kaa shitaa dzineeja dzeseeshanas probleemai...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja: seene: sarkanais bloks nospraagst no vecuma. tas arii viss. tam nav nekada sakara ar bliivi starp stuuri un seedekli. tapat kaa shitaa dzineeja dzeseeshanas probleemai...

dīzelim nav sarkanā bloka

ooo, ko tu neteiksi. pastasti man vel kautko kas nav shim diizelim. svechu ja? vot da.u.n.i.s. vienaa topikaa tu ieteici passatam izraveet gaisa meeriitaaju tagad noraadi ka dizelim nav sarkanaa bloka. negribi iet grosauto par mehu shanceet?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja: seene: sarkanais bloks nospraagst no vecuma. tas arii viss. tam nav nekada sakara ar bliivi starp stuuri un seedekli. tapat kaa shitaa dzineeja dzeseeshanas probleemai...

dīzelim nav sarkanā bloka

nu vw nemaz ne tik jaunajiem pumpe-duese viena sprausla ap 200 ls maksaajot

turbiina ar mainaamo laapstu gjeometriju imho arii buus ne-leets prieks...

viss maksaa daargi...jo jaunaaku autinju iepeerc, jo ar lielaakaam sekaam macinjam jaareekjinaas....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja: seene: sarkanais bloks nospraagst no vecuma. tas arii viss. tam nav nekada sakara ar bliivi starp stuuri un seedekli. tapat kaa shitaa dzineeja dzeseeshanas probleemai...

dīzelim nav sarkanā bloka

nu vw nemaz ne tik jaunajiem pumpe-duese viena sprausla ap 200 ls maksaajot

turbiina ar mainaamo laapstu gjeometriju imho arii buus ne-leets prieks...

viss maksaa daargi...jo jaunaaku autinju iepeerc, jo ar lielaakaam sekaam macinjam jaareekjinaas....

nu nevajag pirkt auto kuriem ir 200+ uz spendeli, ja tas nav Golf3 tas jau pirmkaart.

otrkart prieksh kam probleemas mekleet? ir tachu citi varianti, kuri netaisa shaizes. prieksh kam speciali pirkt turbinizeetu saabu, ja skaidri zinaams ka tas slikti beigsies? man brachka nopirka aero pa fig vinjzin cik tur 10tuukstoshiem ls. pec paris meneshiem vinam uzgaja turbina gaisaa. tjipa kautkads rupnicas defekts. turbas mainja gandriz 1000ls. skaisti ne?! pirms tam vinam bija 9000tais, tam gan sarkanais bloks tika nomainiits, gan klimata fignjas, gan vel vesela chupa ar visadiem pribambasiem. bet nu cilveks nemacas no savaam kljuudaam un noperk velreiz to pashu problemu kaudzi. palasiet arzemju forumus. tur par saabiem nav neviena laba vaarda. visi lamaa parstavnieciibas un garantijas servisu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja: seene: sarkanais bloks nospraagst no vecuma. tas arii viss. tam nav nekada sakara ar bliivi starp stuuri un seedekli. tapat kaa shitaa dzineeja dzeseeshanas probleemai...

dīzelim nav sarkanā bloka

ooo, ko tu neteiksi. pastasti man vel kautko kas nav shim diizelim. svechu ja? vot da.u.n.i.s. vienaa topikaa tu ieteici passatam izraveet gaisa meeriitaaju tagad noraadi ka dizelim nav sarkanaa bloka. negribi iet grosauto par mehu shanceet?

Nu tad lauķi parādi man to sarkano bloku dīzelim! Gaisa mērītāju var nahrenizēz zaprosta. Process līdzīgs lambda zondes nahrenizācijai. Cik autiņi jau nav tā aizlaisti pārdošanai.

eu nepataisi sevi pa galigu duriku

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: seene: sarkanais bloks nospraagst no vecuma. tas arii viss. tam nav nekada sakara ar bliivi starp stuuri un seedekli. tapat kaa shitaa dzineeja dzeseeshanas probleemai...

Visi man zināmie no "vecuma" nosprāgušie ir bijuši dušā (mazgāts motors taču ir skaistāks) vai arī darbojušies ar superkrutām svecēm (nevis ražotāja paredzētajām).

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja: seene: sarkanais bloks nospraagst no vecuma. tas arii viss. tam nav nekada sakara ar bliivi starp stuuri un seedekli. tapat kaa shitaa dzineeja dzeseeshanas probleemai...

dīzelim nav sarkanā bloka

ooo, ko tu neteiksi. pastasti man vel kautko kas nav shim diizelim. svechu ja? vot da.u.n.i.s. vienaa topikaa tu ieteici passatam izraveet gaisa meeriitaaju tagad noraadi ka dizelim nav sarkanaa bloka. negribi iet grosauto par mehu shanceet?

Nu tad lauķi parādi man to sarkano bloku dīzelim! Gaisa mērītāju var nahrenizēz zaprosta. Process līdzīgs lambda zondes nahrenizācijai. Cik autiņi jau nav tā aizlaisti pārdošanai.

eu nepataisi sevi pa galigu duriku

Parādīsi man 3.0 TID ar sarkano bloku, pateikšu kā nahrenizēt mērītāju.

tu tiesham esi daunis un nesaproti ka es tevi chakareeju? nu logjiski ka nav dizelim tada bloka, prieksh kam dizelim svechvadus? bet kaa nahrenizeet gaisa meeriitaaju, to gan pastasti lai butu jautriiba

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Tavā ģimenē šrotisms ir iedzimts.

tavaa daunisms. ar to arii apsveicu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Tavā ģimenē šrotisms ir iedzimts.

tavaa daunisms. ar to arii apsveicu.

Tu vismaz publiski ta neapkauno savu ģimeni...

Da kautgan lauķiem tas ir iedzimts.

jaa atshkjiribaa no tevis neapkaunoju gan. pastastisi tagad visiem ka nahrenizet gaisa meeriitaju.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Tikai smaka tad būs nenormāla, bet var lietot gāzmasku.

atspardies, tu esi stulbs laukjis.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Normāls sacepiens. Galvenais ka nav īsti skaidrs par ko

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Njā, nestrīdies ar muļķi, viņš tevi novilks līdz savam līmenim un tad nokautēs ar izturību un pieredzi.

Es gan īsti nesaprotu uz kuru no abiem to attiecināt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

forša pirma diena sanākusi jaunājā gadā - DD ir dārgāks pat par E98....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ekonomikai jābūt ekonomiskai!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ar 98 tagadinj brauc tikai santiimsipeeji

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Labs tīrs dieselis tehnoloģiski nav lētāks par labu benz. Kur te bija raksts,ja turpināsies dieseiauto pārd. apjomi eiropā var pienākt laiks ,kad obnagl. komersanti uzcels diesel cenu 2:1 pret benz. atb . pieprasīj.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: forša pirma diena sanākusi jaunājā gadā - DD ir dārgāks pat par E98....

Varbūt nebūšu pilnīgi precīzs sīkumos, bet doma bija tāda, ka pirms daudziem gadiem Somijā degvielas tirgoņi saprata, ka ar dīzeļiem piķi nenopelnīs, rezultātā nolobēja valdību un mašīnām, kas aprīkots ar dīzeļmotoru uzlika nesamērīgi augstu ikgadējo nodevu, rezultāts tāds, ka somijā vēl tagad salīdzinoši maz dīzeļu un visi brauc ar benzīnu. Vai tik LV nav kas līdzīgs, jo latvijā dīzelistu ir procentuāli ļoti daudz un kļūst ar vien vairāk. Dīzelis mazāk ēd un tankā iebrauc retāk.

Nezinu, kā citur eiropā, bet beļģijā starpība starp dīzeli un benzīnu vidēji 15 - 20 centi, proti dīzelis lētāks. Autogāze ap 0,45 centiem litrā , ja nemaldos LV cena par gāzi līdzīga.

Tiesa diemžēl bet cenām ir kur kāpt jo BE bēnzīns jau maksā ap 1,35 eiro par litru, tas laikam ir pie lata bet dīzelis 1,18 -1,22 tas ir ap 85 saņiem.

Tad kā būs ar inflāciju??????

Tā lietiņa ar dīzeļa un benzīna cenu attiecību labi strādā, jo dagad pat man zināmi dīzeļfani sāk skatīties uz benzīnnieka pusi, jo lai kā bet pamatā dīzelis prasa lielāku uzmanību.

Abidna, bet izskatās, ka atkal čakarē, jo neesmu ekonomists, bet izskatās dīvaini, ka valstī kur visas izmaksas pamatā krietni lielākas kā LV un pat PVN 21%, degvielas cena LV un BE dīzelim atšķiras par dažiem saņiem..

Hmm. blin, ka es jums saku čakarē

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: forša pirma diena sanākusi jaunājā gadā - DD ir dārgāks pat par E98....

Da bija jau vecajā.. Vismaz Cēsu Statoilā lēju 98 (kaut kad pēc ziemassvētkiem vai drusku pirms) kas bija tur 68 vai 69 santīmus a bet DD bija jau 70.. Šovakar braucu garām jau 0.72xx spīdinājās..

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti