dīzelis dārgāks par benzīnu

Vilks Reģ.: 30.07.2002

vakar ievēroju- gan STATOIL gan NESTE dīzelis par 2 santīmiem dārgāks. psc. veel nesen brīnijos, ka bija vienādā cenā.

Spānijā arī bija vienādā cenā.

 
1 2 3 4 5
captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

kamer nav istas ziemas, ar dd var braukaat. man jau pietiek ar pag.gadu, kad zajevbalsja ar savu a6 kad pie -20 neleca un beigas notirgoju un miers. labak tad uz normala benz auto, nekada chakara un vienmeer pieleks

dizelis ir zejbis, ja ir kada 2000.g. un jaunaaks, parejie taa, kaa saka- laimes speele- moz ies labi, moz nee, un ja nee-tad tikai naudas suucejs un tirsaa taa ekonomija un letaa dd.

tieshi par topiku= > uz ko ir pieprasiijums, uz to arii liek cenu

vienaa vardaa- > ideotisms!

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Nu cik tad galu galā tagad dīzlis maxā ?

Kad braucu pildīties neskatos kāda tur cena...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ko visi tā pēkšņi iedomājušies, ka dīzelis ir tika santīmp...nai? VWfans visiem smadzenes izskalojis? Es braucu ar dizeli tādēļ, ka manuprāt tas ir daudz baudāmāks motors. Ekonomija sanāk tikai patīkams blakusefekts. Pamatā visi krustojumos paliek talu aiz muguras, izņemot dažus eksemplārus - pēdējais tads bija Q7... dīzelis Un ziemā neesmu nekādas problēmas sastapis. -30 gan vēl nav gadījies izbaudīt, bet pie -22 lec no pusapgrieziena..

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

vakar vakarā statoil DD maksāja zem 70 sant

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Ko visi tā pēkšņi iedomājušies, ka dīzelis ir tika santīmp...nai? VWfans visiem smadzenes izskalojis? Es braucu ar dizeli tādēļ, ka manuprāt tas ir daudz baudāmāks motors. Ekonomija sanāk tikai patīkams blakusefekts. Pamatā visi krustojumos paliek talu aiz muguras, izņemot dažus eksemplārus - pēdējais tads bija Q7... dīzelis Un ziemā neesmu nekādas problēmas sastapis. -30 gan vēl nav gadījies izbaudīt, bet pie -22 lec no pusapgrieziena..

un kurš tad stāstīja ka virs 2krpm savu dīzeli nedzenā?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Šodien Statoil DD 0.697.

Nestē liekas vakar bij zemāk par Statoil, nez kā šodien.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

captain rakstīja: kamer nav istas ziemas, ar dd var braukaat. man jau pietiek ar pag.gadu, kad zajevbalsja ar savu a6 kad pie -20 neleca un beigas notirgoju un miers. labak tad uz normala benz auto, nekada chakara un vienmeer pieleks

dizelis ir zejbis, ja ir kada 2000.g. un jaunaaks, parejie taa, kaa saka- laimes speele- moz ies labi, moz nee, un ja nee-tad tikai naudas suucejs un tirsaa taa ekonomija un letaa dd.

tieshi par topiku= > uz ko ir pieprasiijums, uz to arii liek cenu

vienaa vardaa- > ideotisms!

Vecums nav rādītājs. Viens iekš A|S foruma sūdzas, ka 2001. gada 2.5 TDI bez kvēlsvecēm plusos ar lielām mokām pielec

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Seene rakstīja: Ko visi tā pēkšņi iedomājušies, ka dīzelis ir tika santīmp...nai? VWfans visiem smadzenes izskalojis? Es braucu ar dizeli tādēļ, ka manuprāt tas ir daudz baudāmāks motors. Ekonomija sanāk tikai patīkams blakusefekts. Pamatā visi krustojumos paliek talu aiz muguras, izņemot dažus eksemplārus - pēdējais tads bija Q7... dīzelis Un ziemā neesmu nekādas problēmas sastapis. -30 gan vēl nav gadījies izbaudīt, bet pie -22 lec no pusapgrieziena..

un kurš tad stāstīja ka virs 2krpm savu dīzeli nedzenā?

Es. Un ko tu ar to gribeji teikt? Ka katru reizi pie krustojuma jāmin grīdā tā, lai paliek melnas svītras? (vienīgi tad arī uz sausa asfalta TCS jāatslēdz) Tie 2k rpm ir tas, kas reāli sanāk braucot pilsētas režīmā un 110km/h uz šosejas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Dīzeļu skaņa (it sevišķi vāciešu) un smaka atgādina kolhoza laikus. Nē dīzeļiem!

Skaņai nav ne vainas, bet atvainojos, ka tev ar savu benzīnnieku nākas ostīt dīzeļu dūmus. Ja benzīnnieki varētu braukt pa priekšu, tad gan jau ka dīzeļbraucējiem būtu iemesls par smaku sūdzēties

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Seene rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Dīzeļu skaņa (it sevišķi vāciešu) un smaka atgādina kolhoza laikus. Nē dīzeļiem!

Skaņai nav ne vainas, bet atvainojos, ka tev ar savu benzīnnieku nākas ostīt dīzeļu dūmus. Ja benzīnnieki varētu braukt pa priekšu, tad gan jau ka dīzeļbraucējiem būtu iemesls par smaku sūdzēties

Dīzelis smird jau to lejot bākā. Un par ostīšanu, salīdzinot pēc tilpuma vienādus turbo motorus, dīzelis sūkā defaultā. Un dīzeļa skaņa ir vienkārši pretīga. Minot grīdā liekas, ka tas motors tūlīt izjuks.

Kādēļ tikai turbo pieminēji? No RPM nekas nav atkarīgs? Ieteiktu papētīt, kādēļ atmosfēriskajiem F1 dzinējiem ir tik liela jauda...

Bet benzīnniekiem "defaultā" sūkā griezes moments, kas ir svarīgāks par jaudu, ja vien tavs mērķis nav vizināties tikai vienam vai mērīties krāniņiem dragreisos.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

dezeldzinejs baudamaks? muaahahahaaa!!! kautko tadu jau var pateikt tikai kartiigs laukjis

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Vai kāds man, vecam vīram, var atgādināt ar kādu motoru Audi uzvarējā pēdejās 2 LeMan 24h sacensības ?

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

1. Ir tagad atsevišķi dīzeļbīdeļi, kuri pēc jaudas (nerunājot pat par griezi) ir niknāki par tāda paša tilpuma turbo-benzīnniekiem. Piem. iekš BMW 123d sastopamais 2.0 turbo-dīzelis ar 200+ hp pret visādiem Renault turbo - benzīnniekiem ar ~170hp.

2. Uzskatu, ka visādi BMW, MB, Audi,VW un arī Alfas (iespējams arī citu ražotāju) lieljaudas dīzeļi ir krietni prestižāki par šo pašu marku bāzes modeļiem ar benzīna mazmotoriem.

3. Man patīk, ka, ieminot grīdā, neatskan griezīgs spiedziens līdz un pāri 7krpm (kā ierindas atmosfēriskajam benzīnniekam), bet gan kārtīgs, konstants (man automāts) rūciens ap 3krpm un vāgens jūtami paātrinās.

Dīzelis smird jau to lejot bākā. Un par ostīšanu, salīdzinot pēc tilpuma vienādus turbo motorus, dīzelis sūkā defaultā. Un dīzeļa skaņa ir vienkārši pretīga. Minot grīdā liekas, ka tas motors tūlīt izjuks.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

kurā nedēļas dienā Kauņā ir lielais autotirgus?

jāaizlaiž iepirkt kāds diesel aparāts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

dizelisti negrib atzit ka vini patiesiibaa neko neietaupa. pirkart jau p.a.d.i.r.sh krietnu zhuuksni to mashiinu iegaadaajoties, jo cena ir lielaaka. otrkart ka likums dizelis ir vairak nobraukts pret benzinnieku. treshkart visas apkopes ir dargakas. centurtkart ziemaa veel chakars. runa nav par jaunu auto protams. kaut arii pat jauna auto cena ir lielaaka par paaris tuukstoshiem, kaa rezultaataa ietaupiitaa nauda jau ir aizgajusi pa pieskari iegaades briidii...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: dizelisti negrib atzit ka vini patiesiibaa neko neietaupa. pirkart jau p.a.d.i.r.sh krietnu zhuuksni to mashiinu iegaadaajoties, jo cena ir lielaaka. otrkart ka likums dizelis ir vairak nobraukts pret benzinnieku. treshkart visas apkopes ir dargakas. centurtkart ziemaa veel chakars. runa nav par jaunu auto protams. kaut arii pat jauna auto cena ir lielaaka par paaris tuukstoshiem, kaa rezultaataa ietaupiitaa nauda jau ir aizgajusi pa pieskari iegaades briidii...

Ja biki palasītu pirms gudri runātu, būtu pamanījis, ka es jau iepriekš tecu, ka nebraucu ar dīzeli tādēļ, lai kaut ko ietaupītu. Ziemā nekāda čakara nav un apkopes izmaksā par 20Ls vairāk uz 15000 km. Nobraukts... Tas jau ir jautājums, kas nav tieši saistītas ar dīzeli - pērkot lietotu mašīnu ir objektīvi jānovērtē tās tehniskais stāvoklis neatkarīgi no degvielas veida. (patiesībā visvairāk nojāti ir "sportiskie" benzīnnieki, dīzeļiem mēdz būt tikai liels cipars uz odometra).

Par taupīšanu var sākt runāt tad, ja brauc ar Dacia Logan, vai vismaz Hyundai Getz. Iegādājoties jebko citu, taupīšana ir atmesta jau izvēloties mašīnu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Intreses pēc redaktors varētu uztaisīt statistiku, cik daudz topiku ir par dīzeļu problēmām un cik par benzīnu.

Audistailā jau kopš ražošanas brīža top problēma ir audi 2,5 TDI AEL.

Kurā no kategorijām tavuprāt tad būtu jāliek šo topiku?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Shiirs rakstīja: dizelisti negrib atzit ka vini patiesiibaa neko neietaupa. pirkart jau p.a.d.i.r.sh krietnu zhuuksni to mashiinu iegaadaajoties, jo cena ir lielaaka. otrkart ka likums dizelis ir vairak nobraukts pret benzinnieku. treshkart visas apkopes ir dargakas. centurtkart ziemaa veel chakars. runa nav par jaunu auto protams. kaut arii pat jauna auto cena ir lielaaka par paaris tuukstoshiem, kaa rezultaataa ietaupiitaa nauda jau ir aizgajusi pa pieskari iegaades briidii...

Ja biki palasītu pirms gudri runātu, būtu pamanījis, ka es jau iepriekš tecu, ka nebraucu ar dīzeli tādēļ, lai kaut ko ietaupītu. Ziemā nekāda čakara nav un apkopes izmaksā par 20Ls vairāk uz 15000 km. Nobraukts... Tas jau ir jautājums, kas nav tieši saistītas ar dīzeli - pērkot lietotu mašīnu ir objektīvi jānovērtē tās tehniskais stāvoklis neatkarīgi no degvielas veida. (patiesībā visvairāk nojāti ir "sportiskie" benzīnnieki, dīzeļiem mēdz būt tikai liels cipars uz odometra).

Par taupīšanu var sākt runāt tad, ja brauc ar Dacia Logan, vai vismaz Hyundai Getz. Iegādājoties jebko citu, taupīšana ir atmesta jau izvēloties mašīnu.

tad man jaajautaaa ar kaadu auto tu brauc?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: dizelisti negrib atzit ka vini patiesiibaa neko neietaupa. pirkart jau p.a.d.i.r.sh krietnu zhuuksni to mashiinu iegaadaajoties, jo cena ir lielaaka. otrkart ka likums dizelis ir vairak nobraukts pret benzinnieku. treshkart visas apkopes ir dargakas. centurtkart ziemaa veel chakars. runa nav par jaunu auto protams. kaut arii pat jauna auto cena ir lielaaka par paaris tuukstoshiem, kaa rezultaataa ietaupiitaa nauda jau ir aizgajusi pa pieskari iegaades briidii...

piekrītu. Pajauns 2 litru automātiskais dīzelis, ar kādu man bija iespēja izbraukt, rija šosejas 7, pilsētā 9. Tikpat, cik tāda pati kompaktklases mašīna ar normālu 1.6 benzīnnieku. Plus vēl visas trakās apkopes.. Nedomāju, ka dīzelis ir lētāk. Nu varbūt, ja var gāzt biodīzeli pa 55 saņķikiem, tad jā, bet hvz vai drīkst katram konkrētam motoram

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

tad man jaajautaaa ar kaadu auto tu brauc?

Lasīt māki? Vai tev fotogrāfiju nosūtīt?

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

mans VW 2.0TDI ar DSG vidēji tērē 6,8 l/100km.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: 3. Man patīk, ka, ieminot grīdā, neatskan griezīgs spiedziens līdz un pāri 7krpm (kā ierindas atmosfēriskajam benzīnniekam), bet gan kārtīgs, konstants (man automāts) rūciens ap 3krpm un vāgens jūtami paātrinās.

Par gaumi jau nestrīdas, bet kā var fanot par konstanu urkšķi?? Kā tas pavelk? Vieglāk iemigt pie stūres, vai kā?

Nezinu, bet kas labāk remdēt sirdi, ka kārtīgs dzinēja dīciens līdz 7000rpm??

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

2 saf par dzinēja dīkšanu:

Dīcienam man ir maza 4-stobru Hondele, kuru var dīcināt līdz kādiem 13krpm. Nesezonai 6-stobru dīzelis, kurš tā īsti neurkšķ (izņemot auksts tukšgaitā), bet gan rūc. Un tas jau ir gaumes jautājums. Atzīšos perversijā - man patīk arī pasažieru dīzeļlokomotīves rūciens. Apgriezienu nekādu, dūmu mākons baiss un grieze ar bikiņ

2 Seene par apkopēm u.c. izmaksām:

Kad skatījos apm. 3 gadus vecus līdzīgus 530i, 530d, 330d, 330i, tad tiem 530i vs 530d un 330i vs 330d cenas pārāk neatšķīrās. Protams tāds 530d vai 330d ar reāli mazu nobraukumu Vācijā ir jūtami dārgāks nekā "it kā tāds pats" ss vai reklama. Te nu es labi piemaksāju. Apkopēm piķi īpaši neskaitu, bet man vairāk piķis aiziet visādiem KASKO, 17" riepām, piekares remontiem, kur liela atšķirība starp benzīnnieku un dīzeli nav. Zupu tāds 3.0 dīzelis, protams, ēd vairāk nekā visādi ~2.0TDI, bet tomēr mazāk nekā 3.0 benzīnnieks ar automātu. Pie maziem nobraukumiem tas tiešām neatmaksājas. It sevišķi, ja ņem vērā, ka dīzelis (vismaz mans) lēnāk uzsilst nekā benzīnnieks un kamēr auksts tikmēr rij pavairāk. Tādi dienā 5-10km turp un 5-10km atpakaļ toč nav dīzelim. Bet, ja ir kādi 50+km turp un 50+km atpakaļ, tad gan.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Tikko kā atbraucu no Somijas, tur 95E šobrīd maksā aš 1,35 eur, taču DD - tikai 1,12 eur. Šādai proporcijai būtu normāli jāeksistē arī pie mums, tā tas ir arī Vācijā u.c.

Atcerieties, ka dīzeļus pērk (un pirks) ne jau tikai, lai taupītu uz patēriņu. Ar tiem vismaz var pabraukt, jo līdzīga tilpuma benzīnnieki ir atstojs Tātad - minu grīdā un patērēju tikpat, cik ar benzīnnieku, taču knapi gāzes pedālim pieskaroties (ko ciest nevaru).

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Tikko kā atbraucu no Somijas, tur 95E šobrīd maksā aš 1,35 eur, taču DD - tikai 1,12 eur. Šādai proporcijai būtu normāli jāeksistē arī pie mums, tā tas ir arī Vācijā u.c.

Atcerieties, ka dīzeļus pērk (un pirks) ne jau tikai, lai taupītu uz patēriņu. Ar tiem vismaz var pabraukt, jo līdzīga tilpuma benzīnnieki ir atstojs Tātad - minu grīdā un patērēju tikpat, cik ar benzīnnieku, taču knapi gāzes pedālim pieskaroties (ko ciest nevaru).

nu piem. Beļģijā pagājušā gadā saļara 99 centi, benzīns 1.30 - 1.40. Tad ir vērts.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti