Apstaashanaas vieta kur aizliegts stavet

orion Reģ.: 05.09.2004

bet atljauts apstaaties uz laiku lidz piecam minutem, kravas nogadashanai vai tur kautkam lidzigam.

Situacija sekojosha - apstaajos, iegaaju veikala atdot mantas, biju prom preciizi 3.5minuutes, atgriezos mashiinaa un pie loga pieklauvee policists un saka ka masiina bija pamesta, ir bilde un jamaksa bus sods,(arguments, ka zimites nav ar to kur esmu) es visu paskaidroju kas un ka shis saka, ka kaa gan vins to var zinat ka ta bija un ka vinjam nekas nav japierada, pateicu, ka man ari nav japierada un administrativaja japierada bus vinjam. Tad otrs policists ieks auto pabljaava vai panjemshu kviiti.. taa arii nepanjeemu un aizbraucu.

Vispaar ir gadiijies paarkaapt csn, bet shaadaa veidaa, kad tiesam nekas nav parkapts, vai to kviits varetu tikt atsuutiita man?

Reaali cp prieksnieks uzreiz atcels sodu?

 
1 2 3 4 5
orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Lieka zīmīte atceļ iepriekšejo(derīgo).

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

orion rakstīja: Ko tieši izdarīt? Ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus?

Protams, Vācijā un citas valstīs par atsevišķu noteikumu pārkāpšanu ir daudz lielāks un pat sods ar nopietnākām sekām visādā ziņā.

Ir runa par policijas darbību precizitāti, godprātību un citām nepieciešamām lietām - un šādās lietās, salīdzinot Osnabriku un Rīgu, darba kvalitāte ievērojami atšķiras, es viennozīmīgi labāk izvēlētos, lai būtu te kā tur, nevis otrādāk.

Un šis nav tas variants, ka visur ir labāk kā te.

Pastāsti gan par ko tieši Vācijā ir lielāki sodi. Vismaz par Zivtiņa jājamzirdziņiem ātrumu un alkoholu tur sodi ir mazāki absolūtajos ciparos un DAUDZ mazāki attiecībā pret vidējo algu.

Lasi uzmanīgāk.

Nu, un es rakstīju, ka par ātrumu vai alkoholu tur sodi ir lielāki?

Algas apmēru vispār nav vērts pieminēt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

gguniss rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Zīmītei tavā gadījumā NAV jābūt. Par to zīmīti es nejauši uzdūros meklējot pirmo spriedumu. Joks ir tur, ka pat ja tiek prasīta zīmīte tai nav noteikta standarta, tikpat labi var ar pirkstu uzrakstīt putekļos vai novietot rotaļu papīra pulksteni.

nea, putekļos nevar uzrakstīt - par to arī ir administratīvās tiesas spriedums, kas atzina, ka tas nederēs. bet protams bija gudrītis, kas jau šādu viltību bija mēģinājis izmantot.

Man ir radies cits jautājums... Kā, piemēram, juridiski korekti sodīt cilvēku, kurš vietā, kur drīkst stāvēt stundu, atstāj uz paneļa 24 zīmītes ar 24 dažādiem laikiem nosedzot visu diennakti? Jo zīmīte ar auto atstāšanas laiku ir atstāta, bet par lieku zīmīšu atstāšanu sods nav paredzēts.

No tās pašas sērijas www.iauto.lv/...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja:

tunos rakstīja: jautājums zinātājiem - kad cp ir sācis rakstīt protokolu, līdz kuram brīdim to var anulēt?

reāli, kad sākts rakstīt, vai var vēl anulēt pats cp uz vietas.

to ka pārsūdzēt utt, tas ir skaidrs.

vnk šodien sanāca diskusija ar šiem un : "Mēs jau sākām rakstīt tāpēc vairs neko nevar anulēt"

PP var sastādīt protokolu vadītājam klāt neesot, pat ja vadītājs vēlāk parādās tad protokolu raksta mierīgi tālāk, tas ir rakstīts likumā.

ceļu satiksmes likums:

43.2 pants. Īpatnības administratīvajā procesā sakarā ar apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu

pārkāpšanu

(2) Ja laikā, kad tiek konstatēts transportlīdzekļa apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu pārkāpums, transportlīdzekļa vadītājs ierodas pārkāpuma izdarīšanas vietā, soda uzlikšanas kārtība nemainās un tiek sastādīts protokols — paziņojums.

neiet runa par to ka ierados notikuma vietā, bet gan vai pats CP var anulēt (saplēst, nosvītrot utt) ja nu viņam sirdsapziņa ierunājās no kura brīža?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

gguniss rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Zīmītei tavā gadījumā NAV jābūt. Par to zīmīti es nejauši uzdūros meklējot pirmo spriedumu. Joks ir tur, ka pat ja tiek prasīta zīmīte tai nav noteikta standarta, tikpat labi var ar pirkstu uzrakstīt putekļos vai novietot rotaļu papīra pulksteni.

nea, putekļos nevar uzrakstīt - par to arī ir administratīvās tiesas spriedums, kas atzina, ka tas nederēs. bet protams bija gudrītis, kas jau šādu viltību bija mēģinājis izmantot.

Man ir radies cits jautājums... Kā, piemēram, juridiski korekti sodīt cilvēku, kurš vietā, kur drīkst stāvēt stundu, atstāj uz paneļa 24 zīmītes ar 24 dažādiem laikiem nosedzot visu diennakti? Jo zīmīte ar auto atstāšanas laiku ir atstāta, bet par lieku zīmīšu atstāšanu sods nav paredzēts.

Elementāri, vatson - pastāvi pie auto >1h un līmē plāksteri!

Un nevajag nemaz 24 zīmītes, cits variants - aprīkot to stāvvietas "pulksteni" ar īstu pulksteni, lai uzrādītais laiks visu laiku griežas uz priekšu.

kaskoizd Reģ.: 22.04.2011
0 0 Atbildēt

Kam ir KASKO, lūdzu, aizpildiet, jums tas noteikti būs interesanti. Jūsu viedoklis ir svarīgs!!!!! www.visidati.lv/aptauja/523192040/

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti