Apstaashanaas vieta kur aizliegts stavet

orion Reģ.: 05.09.2004

bet atljauts apstaaties uz laiku lidz piecam minutem, kravas nogadashanai vai tur kautkam lidzigam.

Situacija sekojosha - apstaajos, iegaaju veikala atdot mantas, biju prom preciizi 3.5minuutes, atgriezos mashiinaa un pie loga pieklauvee policists un saka ka masiina bija pamesta, ir bilde un jamaksa bus sods,(arguments, ka zimites nav ar to kur esmu) es visu paskaidroju kas un ka shis saka, ka kaa gan vins to var zinat ka ta bija un ka vinjam nekas nav japierada, pateicu, ka man ari nav japierada un administrativaja japierada bus vinjam. Tad otrs policists ieks auto pabljaava vai panjemshu kviiti.. taa arii nepanjeemu un aizbraucu.

Vispaar ir gadiijies paarkaapt csn, bet shaadaa veidaa, kad tiesam nekas nav parkapts, vai to kviits varetu tikt atsuutiita man?

Reaali cp prieksnieks uzreiz atcels sodu?

 
1 2 3 4 5
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viens,kuram ir cilvēktiesības. Kur gribam,tur stāvam. Ko tu tur darīji?? pasažierus uzņēmi vai izkrāvi kravu?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: i.. taa arii nepanjeemu un aizbraucu.

Vispaar ir gadiijies paarkaapt csn, bet shaadaa veidaa, kad tiesam nekas nav parkapts, vai to kviits varetu tikt atsuutiita man?

Reaali cp prieksnieks uzreiz atcels sodu?

Kvīti nepaņēmi...jo biji liels. Kādā rakā tas priekšnieks tagad atcels sodu,ja tu pat pārsūdzēt nevari? Kādu pantu tu domā pārsūdzēt??

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Nopietni es tikai graamatveikalaa atdevu kravu-graamatinju

Pat laika ierobežojums netika pārkāpts un vispār es tos cp auto redzēju un vinji mani redzeeja, taa ka kasiishanaas no vinju puses totaalaakaa.

Par to sodu, nemaz nezinu vai tads ir, nekada kvits vai kas jau nemaz nav redzeta. Ja atsutis, tad ari tur visam jabut minetam vai ne taa?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Gaidi vēstuli no CP!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pieļauju, ka kvīti nesūtīs, bet nākamajā TA būs jānomaksā sods.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

bet ja CSN ir rakstīts, ka jānovieto lapiņa, kurā uzrakstīts cikos auto atstāts, tad tā arī ir jādara. Ja tā nav, tad ir pārkāpts CSN, un PUNKTS.

P.S. - ja manti to visu pasākumu redzēja no sākuma (kad auto novietoji) un tad nāca klāt, tad gan nav īsti smuki no viņu puses, bet viss ir saskaņā ar likumu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: bet ja CSN ir rakstīts, ka jānovieto lapiņa, kurā uzrakstīts cikos auto atstāts, tad tā arī ir jādara. Ja tā nav, tad ir pārkāpts CSN, un PUNKTS.

Diemžēl Ceļu satiksmes noteikumus sen neesmu pārlasījis, tomēr man šķiet, ka lapiņa ar transportlīdzekļa novietošanas laiku ir jāliek redzamā vietā tikai tad, ja pie attiecīgās zīme "P" ir papildzīme ar laika ierobežojumu.

Orion kļūda ir tā, ka protokolu - lēmumu tomēr nepaņēma, jo šobrīd faktiski valdīs neziņa, vai sods ir vai nav piemērots līdz pat brīdim, kamēr paziņojumu atsūtīs zvērināts tiesu izpildītājs vai kamēr būs jāiet tehniskā apskate. Un tad jau būs par vēlu, lai pārsūdzētu šo administratīvo aktu, ja tāds vispār ir ticis izdots.

Gadījumā, ja CSN neparedz informatīvas lapiņas novietošanu šādas ceļa zīmes darbības zonā, tad faktiski vienīgais juridiski korektais veids, kā konstatēt pārkāpumu, ir nobildēt pirms piecām minūtēm un pēc tam, attiecīgi arī protokolā - lēmumā norādot konkrētu laiku, kurā ir konstatēts 5 minūšu stāvēšanas pākāpums.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

1)Pēc kāda laika transportlīdzekļa īpašniekam atnāks paziņojums, ka ir nenomaksāts sods; Pēc iepriekš minētā paziņojuma saņemšanas (neatceros cik precīzi dati tur bija minēti) tēlo ļoti pārsteigtu un prasi raksveidā policijai, lai izsniedz lēmumu, jo neesi to saņēmis.

2)Policija izsniedz lēmumu. Lēmuma pārsūdzības termiņš tiek skaitīts no tā paziņošanas - šajā gadījumā no brīža, ka policija tev izsniedz lēmumu atbildot uz tavu iesniegumu.

3) Raksti iesniegumu par lēmuma apstrīdēšanu. Ja piegādāji preces veikala, iesniegumam pievieno, piemēram, preču pavadzīmi, kas apstiprina, ka šajā dienā veici preču piegādi.

Vai apstrīdēšana būs sekmīga - atkarīgs, kādus argumentus spēsi izdomāt.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Tas notika pretī operai pie lakumā pie Rozes grāmatnīcas?

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Pie Operas nav laukuma ar Rozes grāmatnīcu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Tur ir tikai laukums ar Rapas grāmatnīcu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja logā nebija ielikts pulkstenis vai zīmīte ar apstāšanās laiku, tad pats vien esi vainīgs. Tiesā neko nepierādīsi.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja logā nebija ielikts pulkstenis vai zīmīte ar apstāšanās laiku, tad pats vien esi vainīgs. Tiesā neko nepierādīsi.

Ja nav papildzīme, ka šāda zīme jāievieto, vai tad apstāšanās zonā tādu vajag?

Slinkums CSN lasīt.....

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Nortel rakstīja: Ja logā nebija ielikts pulkstenis vai zīmīte ar apstāšanās laiku, tad pats vien esi vainīgs. Tiesā neko nepierādīsi.

Ja nav papildzīme, ka šāda zīme jāievieto, vai tad apstāšanās zonā tādu vajag?

Slinkums CSN lasīt.....

Pats sajaucu. Apstāšanās zonā ar attiecīgo zīmi var tikai apstāties, lai izlaistu pasažierus vai izkrautu kravu. BET, tikko vadītājs ir atstājis auto, tad tā skaitās stāvēšana un attiecīgi tiek līmēts plāksteris.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

CSN 1.4 punkts

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Kur tas csn rakstīts, ka jānovieto kautkāda lapiņa, šeit jau bija zīme, kur atļauts apstāties, bet aizliegts stāvēt, līdz ar to skatamies, kas ir apstāšanās un ja tā ir bijis tad nekas nav pārkāpts. Par laiku būtu jāinformē, tad ja būtu papildzīme ar laika ierobežojumu.

Turklāt, tas teātra laikums pie Valtera un Rapas grāmatnīcas ir tik mazs, arī mašīnas tad daudz nebija es viņus redzēju un viņi redzēja mani. Pats labākais, ka ņemot vērā to, ka lai nofotografētu, pārbaudītu kas ir īpašnieks un sarakstītu visu ir nepieciešams laiks, ņemot vērā to cik ilgi biju prom, iespējams secināt, ka viņi pārkāpuma fiksēšanu sāka pāris sekundes pēc apstāšanās.

Mana kļūda, ka nepaņēmu? Bet vai tad CP pienākums nav man nodot to protokolu, parasti, novietojot uz auto vējstikla?

Šajā gadījumā tas izdarīts netika. Un vēl vai gadījumā nav tā, ka fotografējot ir jābūt redzamam, tam protokolam?

Tad jau reāli iespējams, ka tikai nofotografē un viss, ka cilvēks nemaz neuzzin līdz nav saņemts pa pastu vai arī līdz TA.

Likās, ka tomēr varētu būt iespēja, ka protokls tika likvidēts

Es jau arī teicu, ka tas viens foto, liecina, ka tikai tajā sekundē tas auto ir bijis novietots, nevis apliecina, ka tas stāvējis ilgāk par 5 minūtēm, uz ko policists atbildēja, ka viņam nekas (šobrīd) nav jāpierāda.

kolumbs - tieši tā, likumā jau ir minēts, ka ir tiesības 30 dienu laikā pārsūdzēt, tā ka kad būs informācija un protokols tad arī būs tā lieta jānokārto. Īsti argumenti pamatīgi nemaz nevarētu būt nepieciešami, jo tāpat būs jāpienāk brīdim, ka būs CP jāpierāda, ka ir kautkas pārkāpts un šajā mirklī viņi to nespēs.

"BET, tikko vadītājs ir atstājis auto, tad tā skaitās stāvēšana un attiecīgi tiek līmēts plāksteris."

Kā gan tā var skaitīties stāvēšana, ja tā bija tikai asptāšanās un viss atbilst apstāšanās kritērijiem kā pēc grāmatas.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

ok - ok es ar nebiju iedziljinaajie, tapeec par to lapiņu - bik sajaucu ..

sorr

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Kur tas csn rakstīts, ka jānovieto kautkāda lapiņa, šeit jau bija zīme, kur atļauts apstāties, bet aizliegts stāvēt, līdz ar to skatamies, kas ir apstāšanās un ja tā ir bijis tad nekas nav pārkāpts. Par laiku būtu jāinformē, tad ja būtu papildzīme ar laika ierobežojumu.

Turklāt, tas teātra laikums pie Valtera un Rapas grāmatnīcas ir tik mazs, arī mašīnas tad daudz nebija es viņus redzēju un viņi redzēja mani. Pats labākais, ka ņemot vērā to, ka lai nofotografētu, pārbaudītu kas ir īpašnieks un sarakstītu visu ir nepieciešams laiks, ņemot vērā to cik ilgi biju prom, iespējams secināt, ka viņi pārkāpuma fiksēšanu sāka pāris sekundes pēc apstāšanās.

Mana kļūda, ka nepaņēmu? Bet vai tad CP pienākums nav man nodot to protokolu, parasti, novietojot uz auto vējstikla?

Šajā gadījumā tas izdarīts netika. Un vēl vai gadījumā nav tā, ka fotografējot ir jābūt redzamam, tam protokolam?

Tad jau reāli iespējams, ka tikai nofotografē un viss, ka cilvēks nemaz neuzzin līdz nav saņemts pa pastu vai arī līdz TA.

Likās, ka tomēr varētu būt iespēja, ka protokls tika likvidēts

Es jau arī teicu, ka tas viens foto, liecina, ka tikai tajā sekundē tas auto ir bijis novietots, nevis apliecina, ka tas stāvējis ilgāk par 5 minūtēm, uz ko policists atbildēja, ka viņam nekas (šobrīd) nav jāpierāda.

kolumbs - tieši tā, likumā jau ir minēts, ka ir tiesības 30 dienu laikā pārsūdzēt, tā ka kad būs informācija un protokols tad arī būs tā lieta jānokārto. Īsti argumenti pamatīgi nemaz nevarētu būt nepieciešami, jo tāpat būs jāpienāk brīdim, ka būs CP jāpierāda, ka ir kautkas pārkāpts un šajā mirklī viņi to nespēs.

"BET, tikko vadītājs ir atstājis auto, tad tā skaitās stāvēšana un attiecīgi tiek līmēts plāksteris."

Kā gan tā var skaitīties stāvēšana, ja tā bija tikai asptāšanās un viss atbilst apstāšanās kritērijiem kā pēc grāmatas.

Pats rakstīji, ka apstājies, izkāpi no auto un aiznesi paciņu. Kamēr esi autiņā, tā skaitās apstāšanās, izkāpi un aizgāji prom - tā jau ir stāvēšana.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Nevareeji sarunaat, ka kaads iznaak pretii un panjem kasti?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirms piecdesmit gadiem bija gudrāk Apstāšanās pārvērtās par stāvēšanu tajā brīdī, kad izslēdza motoru. Vectētiņš šitā eksī tika izgāzts - eksaminators saka, apstājieties, šis apstājas, izslēdziet motoru, šis izslēdz... Rīgā gan šitāda apstāšanās ar skriešanu varētu beigties ar to, ka atskrienot mašinas vairs nav, bet vismaz soda arī nav

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Rīgā gan šitāda apstāšanās ar skriešanu varētu beigties ar to, ka atskrienot mašinas vairs nav, bet vismaz soda arī nav

Tev ir paranoja. Viss ir nelabi,visu zog. Mašīnu nevar nekur atstāt,nozags Visi rīdzinieki savas mašīnas pa naktīm nes uz balkoniem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Pats rakstīji, ka apstājies, izkāpi no auto un aiznesi paciņu. Kamēr esi autiņā, tā skaitās apstāšanās, izkāpi un aizgāji prom - tā jau ir stāvēšana.

Pastasti man ludzu, kur tu kaut ko tadu izlasiji? Ja izkrauj kravu (pacinu) lidz 5 min CSN to define ka apstasanos. Kura normativaja akta esi atradis kaut ko savadaku?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Nortel rakstīja:

Pats rakstīji, ka apstājies, izkāpi no auto un aiznesi paciņu. Kamēr esi autiņā, tā skaitās apstāšanās, izkāpi un aizgāji prom - tā jau ir stāvēšana.

Pastasti man ludzu, kur tu kaut ko tadu izlasiji? Ja izkrauj kravu (pacinu) lidz 5 min CSN to define ka apstasanos. Kura normativaja akta esi atradis kaut ko savadaku?

Tieši tā, nav nekur noteikts kur drīkst vai nedrīkst iet, tas nevar ietekmēt šīs apstāšanās statusa maiņu uz stāvēšanu ja tiek izpildīti pāºējie nosacījumi, laika ierobežojuma ievērošana un apstāšanās mērķis, arī kravas veids vai izmērs vai kas tamlīdzīgs nekur nav noteikts!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Rīgā gan šitāda apstāšanās ar skriešanu varētu beigties ar to, ka atskrienot mašinas vairs nav, bet vismaz soda arī nav

Tev ir paranoja. Viss ir nelabi,visu zog. Mašīnu nevar nekur atstāt,nozags Visi rīdzinieki savas mašīnas pa naktīm nes uz balkoniem

Lasot šito forumu rodas tāds iespaids Visi bļauj par signalizācijām, KASKO, pazudušajiem autiņiem...

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

NU sliņķi

1.4. apstāšanās - transportlīdzekļa apturēšana uz laiku, kas nepārsniedz piecas minūtes, ja tā ir nepieciešama

pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā, kravas iekraušanai transportlīdzeklī vai izkraušanai no

tā;

1.40. stāvēšana - transportlīdzekļa apturēšana, ja tā nav saistīta ar pasažieru iekāpšanu transportlīdzeklī vai

izkāpšanu no tā, kravas iekraušanu transportlīdzeklī vai izkraušanu no tā, kā arī transportlīdzekļa apturēšana uz

laiku, kas pārsniedz piecas minūtes, ja tā ir saistīta ar pasažieru iekāpšanu transportlīdzeklī vai izkāpšanu no tā,

kravas iekraušanu transportlīdzeklī vai izkraušanu no tā;

Tātad, pasažieri nebija, krava nebija - tātad vainīgs, un viss. Nākareiz kādu kasti stiep līdzi, tipa kravu. Vai izliecis, ka palicis slikti, tad tā būs piespiedu apstāšanās.

1.35. piespiedu apstāšanās - transportlīdzekļa apturēšana tehniska bojājuma dēļ vai bīstamības dēļ, ko rada

transportlīdzekļa vadītāja vai pasažiera veselības stāvoklis, vedamā krava vai ceļu satiksmei bīstams šķērslis uz

ceļa;

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti