Apstaashanaas vieta kur aizliegts stavet

orion Reģ.: 05.09.2004

bet atljauts apstaaties uz laiku lidz piecam minutem, kravas nogadashanai vai tur kautkam lidzigam.

Situacija sekojosha - apstaajos, iegaaju veikala atdot mantas, biju prom preciizi 3.5minuutes, atgriezos mashiinaa un pie loga pieklauvee policists un saka ka masiina bija pamesta, ir bilde un jamaksa bus sods,(arguments, ka zimites nav ar to kur esmu) es visu paskaidroju kas un ka shis saka, ka kaa gan vins to var zinat ka ta bija un ka vinjam nekas nav japierada, pateicu, ka man ari nav japierada un administrativaja japierada bus vinjam. Tad otrs policists ieks auto pabljaava vai panjemshu kviiti.. taa arii nepanjeemu un aizbraucu.

Vispaar ir gadiijies paarkaapt csn, bet shaadaa veidaa, kad tiesam nekas nav parkapts, vai to kviits varetu tikt atsuutiita man?

Reaali cp prieksnieks uzreiz atcels sodu?

 
1 2 3 4 5
orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: 99% ka autors ar saviem argumentiem tiesā zaudēs.

Jā, protams, tev ir taisnība, tavs arguments "TG/AM" ir spēcīgs.

Noteikti pat visu rakstīto neesi kārtīgi izlasījis..

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Bench

Protams, visa satiksmes organizācija Rīgā un zīmes jāizvieto, lai pāris ledusskapju nesējiem, būtu pāris metri mazāk jāsoļo.

Bench Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

ja to atļauj satiksmes intensitāte - protams, jo tāda ledusskapja iekraušana no trotuāra traucēs mazāk kā "kravas" nogādāšana 5min vai taksista pasažieru gaidīšana 5+5+5... min. un nav starpības izmaksās kāda zīme tur stāv - X vai /, satiksmes organizācijā arī nekas nav jāmaina

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

visu to murgu da i izlsaiit nevar kas te sadrukaats bet es uzskatu ka nav probleema to suuda lapinju ielikt logaa. es esu biezhi staaveejis pie vecpilseetas un nesis dazhaadas fignjas vecpilseetaa neparkaapjot taas 5 minuutes. saakumaa ar gaaju bez lapinjaam tad viens CP kad piebraucu saka ka nevar staaveet, atbildot ka man krava ieteica kautvai uz veca cheka uzrakstiit ar pildspalvu laiku kad izkaap no autinja, tad neviens nepiesiesies, un pagaidaam viss klaartiibaa, tapeec uzskatu ka Orion tu pats palaujoties uz CP lab osirdi un mozho aci iepeeries 10Ls sodaa un tie nebuus tev laikam arii peedeejie, labaak nopeerc blocinju ko iemest mashiinas bardachokaa un uzrakstit laiku buus mazaak krenkju

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

jautājums zinātājiem - kad cp ir sācis rakstīt protokolu, līdz kuram brīdim to var anulēt?

reāli, kad sākts rakstīt, vai var vēl anulēt pats cp uz vietas.

to ka pārsūdzēt utt, tas ir skaidrs.

vnk šodien sanāca diskusija ar šiem un : "Mēs jau sākām rakstīt tāpēc vairs neko nevar anulēt"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tehniski tiklīdz ir ierakstījuši da jebko (auto Nr., adresi vai pārkāpumu) viņi vairs īsti nevar anulēt, bet ne jau dēļ tā ka likums to nepieļauj, bet gan drīzāk "UKAZA" vai savas "kompetences" dēļ.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: jautājums zinātājiem - kad cp ir sācis rakstīt protokolu, līdz kuram brīdim to var anulēt?

reāli, kad sākts rakstīt, vai var vēl anulēt pats cp uz vietas.

to ka pārsūdzēt utt, tas ir skaidrs.

vnk šodien sanāca diskusija ar šiem un : "Mēs jau sākām rakstīt tāpēc vairs neko nevar anulēt"

tikko, Tu aiztiec Nrēto lapu - bānis pašol...

bet i' nianses

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Tehniski tiklīdz ir ierakstījuši da jebko (auto Nr., adresi vai pārkāpumu) viņi vairs īsti nevar anulēt, bet ne jau dēļ tā ka likums to nepieļauj, bet gan drīzāk "UKAZA" vai savas "kompetences" dēļ.

kaut kādi iekšējie rīkojumi un baile no fisiena... ja viņiem, uz vietas, būtu lemjamtiesības, tad tauta mīztu asinis...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

labi...

bet topika virsraksts raisa smaidu...

"pļē, es tā strādāju, pabraucu zem zīmes (apzināti) un mani fis... " Godža uzreiz fimfis...

pamēģinātu tu pie lielā brāļa (EU) ko tādu veikt - i auto savāktu, i nakti iecirknī pārgulētu.... par palagiem samaksājot... un auto izpirktu...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti

Kāds vēl "zem zīmes" tur atļauts atrasties, tik ierobežots ir ilgums un apstākļiem jābūt īpašiem.

tunos - CP anulēt var kaut vai pilnībā uzrakstītu protokolu, tikai iemeslu viņiem vajag.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

B, pāķi. Esi viens no tiem "rīt brauksim uz Eiropu". Cik gadiem, mulkji, jāpaiet, lai tava padomju zemnieku domāšana pārstātu darboties???

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Yetti

Kāds vēl "zem zīmes" tur atļauts atrasties, tik ierobežots ir ilgums un apstākļiem jābūt īpašiem.

nepieleca, ko īsti gribēji pateikt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: B, pāķi. Esi viens no tiem "rīt brauksim uz Eiropu". Cik gadiem, mulkji, jāpaiet, lai tava padomju zemnieku domāšana pārstātu darboties???

tad izstāsti savu redzējumu pāķiem....

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

orion rakstīja: Yetti

Kāds vēl "zem zīmes" tur atļauts atrasties, tik ierobežots ir ilgums un apstākļiem jābūt īpašiem.

nepieleca, ko īsti gribēji pateikt...

To, ka tur drīkst "apstāties" tātad uz laiku līdz piecām minūtēm ja tas nepieciešams kravai vai pasažieriem.

Tātad nekāda "TĀDA" strādāšana vai auto pabraukšana zem zīmes, neapzināta vai apzināta nebija.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

orion rakstīja: B, pāķi. Esi viens no tiem "rīt brauksim uz Eiropu". Cik gadiem, mulkji, jāpaiet, lai tava padomju zemnieku domāšana pārstātu darboties???

tad izstāsti savu redzējumu pāķiem....

Latvija ir Eiropa. Tāpat kā Latvija ir "EU".

Tas kā notiek Eiropā vai EU ir redzams Rīgā un citur Latvijā. Nav ne lielā brāļa, ne māsas.

Latvijā ir "Eiropas līmeņa algas" un viss cits.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

Latvija ir Eiropa. Tāpat kā Latvija ir "EU".

Tas kā notiek Eiropā vai EU ir redzams Rīgā un citur Latvijā. Nav ne lielā brāļa, ne māsas.

Latvijā ir "Eiropas līmeņa algas" un viss cits.

poņjal...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pamēģini izdarīt To, piemēram Osnabrikā... fisīs tevi kā Aigara (viš to kazu no Sidora atpircis esot - iemīlējās, āzis, pļē) kazu...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Ko tieši izdarīt? Ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus?

Protams, Vācijā un citas valstīs par atsevišķu noteikumu pārkāpšanu ir daudz lielāks un pat sods ar nopietnākām sekām visādā ziņā.

Ir runa par policijas darbību precizitāti, godprātību un citām nepieciešamām lietām - un šādās lietās, salīdzinot Osnabriku un Rīgu, darba kvalitāte ievērojami atšķiras, es viennozīmīgi labāk izvēlētos, lai būtu te kā tur, nevis otrādāk.

Un šis nav tas variants, ka visur ir labāk kā te.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Kādu godprātību tu ceri sagaidīt no tiem pabirām? Tur strādā nemākuļi, dzīves neveiksminieki, kuru vienīgā misija ir rakstīt kvītis pa labi un kreisi!

Jā, un es arī uzskatu, ka viņiem jāgaida 5 min, tad tikai, piefiksējot pārsniegto laiku, drīkst sodīt. Nekur nav rakstīts, kādā veidā jāizkrauj krava un ka jāpaliek pie auto!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Ko tieši izdarīt? Ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus?

....

kaut vai...

tur 10:00 no rīta nepieved preci pie veikala (ja veikals atrodas vecpilsētā vai tml statusa zonā)

da labi, pokuj, eiropā mēs visi esam, bet kā ārā tikt?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

orion rakstīja: Ko tieši izdarīt? Ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus?

....

kaut vai...

tur 10:00 no rīta nepieved preci pie veikala (ja veikals atrodas vecpilsētā vai tml statusa zonā)

da labi, pokuj, eiropā mēs visi esam, bet kā ārā tikt?

Nesapratu. Ko un kur nepieved? Var un drīkst jebkurā diennakts laikā un dienā. (toreiz bija un tagad ir runa par teātra laukumu).

Ārā nevajag tikt. Nav variantu, NVS vai kas līdzīgs ir nesalīdzināmi sliktāks variants. Un "neatkarība" nav variants, jo trūkst izmēra, seguma un visa pārējā.

Vaina ir tikai tepat, 250km rādiusā ap Rīgu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Ko tieši izdarīt? Ievērot visus ceļu satiksmes noteikumus?

Protams, Vācijā un citas valstīs par atsevišķu noteikumu pārkāpšanu ir daudz lielāks un pat sods ar nopietnākām sekām visādā ziņā.

Ir runa par policijas darbību precizitāti, godprātību un citām nepieciešamām lietām - un šādās lietās, salīdzinot Osnabriku un Rīgu, darba kvalitāte ievērojami atšķiras, es viennozīmīgi labāk izvēlētos, lai būtu te kā tur, nevis otrādāk.

Un šis nav tas variants, ka visur ir labāk kā te.

Pastāsti gan par ko tieši Vācijā ir lielāki sodi. Vismaz par Zivtiņa jājamzirdziņiem ātrumu un alkoholu tur sodi ir mazāki absolūtajos ciparos un DAUDZ mazāki attiecībā pret vidējo algu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: jautājums zinātājiem - kad cp ir sācis rakstīt protokolu, līdz kuram brīdim to var anulēt?

reāli, kad sākts rakstīt, vai var vēl anulēt pats cp uz vietas.

to ka pārsūdzēt utt, tas ir skaidrs.

vnk šodien sanāca diskusija ar šiem un : "Mēs jau sākām rakstīt tāpēc vairs neko nevar anulēt"

PP var sastādīt protokolu vadītājam klāt neesot, pat ja vadītājs vēlāk parādās tad protokolu raksta mierīgi tālāk, tas ir rakstīts likumā.

ceļu satiksmes likums:

43.2 pants. Īpatnības administratīvajā procesā sakarā ar apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu

pārkāpšanu

(2) Ja laikā, kad tiek konstatēts transportlīdzekļa apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu pārkāpums, transportlīdzekļa vadītājs ierodas pārkāpuma izdarīšanas vietā, soda uzlikšanas kārtība nemainās un tiek sastādīts protokols — paziņojums.

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Zīmītei tavā gadījumā NAV jābūt. Par to zīmīti es nejauši uzdūros meklējot pirmo spriedumu. Joks ir tur, ka pat ja tiek prasīta zīmīte tai nav noteikta standarta, tikpat labi var ar pirkstu uzrakstīt putekļos vai novietot rotaļu papīra pulksteni.

nea, putekļos nevar uzrakstīt - par to arī ir administratīvās tiesas spriedums, kas atzina, ka tas nederēs. bet protams bija gudrītis, kas jau šādu viltību bija mēģinājis izmantot.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

gguniss rakstīja:

Kanibaals rakstīja: Zīmītei tavā gadījumā NAV jābūt. Par to zīmīti es nejauši uzdūros meklējot pirmo spriedumu. Joks ir tur, ka pat ja tiek prasīta zīmīte tai nav noteikta standarta, tikpat labi var ar pirkstu uzrakstīt putekļos vai novietot rotaļu papīra pulksteni.

nea, putekļos nevar uzrakstīt - par to arī ir administratīvās tiesas spriedums, kas atzina, ka tas nederēs. bet protams bija gudrītis, kas jau šādu viltību bija mēģinājis izmantot.

Man ir radies cits jautājums... Kā, piemēram, juridiski korekti sodīt cilvēku, kurš vietā, kur drīkst stāvēt stundu, atstāj uz paneļa 24 zīmītes ar 24 dažādiem laikiem nosedzot visu diennakti? Jo zīmīte ar auto atstāšanas laiku ir atstāta, bet par lieku zīmīšu atstāšanu sods nav paredzēts.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti