TDI Golf IV pārdodu

TDI Reģ.: 29.01.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 ..17
Milicists Reģ.: 11.09.2004
0 0 Atbildēt

Būtu šis piedāvājums nākošjā vasarā, jei bogu paņemtu. Ir doma vasarā pamainīt braucamo, bet vēl nevaru izlemt ko paņemt. Svārstos starp e39, vai A6 vai VW kaut kādu. Izskatās uzticams un BAUDĀMS golfs.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

TDI rakstīja:

shearer rakstīja: cik debilam jabut lai pirktu 98 gada golfu pa bmw cenu. daunji kas daunji...

a kuri ir ''nedebilie'' cilveeki ? tie kas peerk izbembeetus bembjus , JA ???

nu shaja konkretaja gadijuma es domaju ka noteikti normals cilveks piemetis tos 800eiro un nopirks bmw no vacijas. bet nu ir jau pilns ar visadiem laukjiem kuru slapjais sapnis ir dizeljgolfs ar 200+ uz shpendeli. nocirtis mezhu, atbrauks paskatiit, pastasti viniem ka vel ed 3 litrus uz sotaka un tiksi no tas grabazhas valja ka divus pirkst apmiest.

beljgj , puisiit , palienee liizingaa tos 7keur un aiz3,14s uz vaaciju peec sava slapjaa sapniisha - kozjainirozjaina 98-00' BMW ar teiksmainajiem 99kkm uz shiltes , nesistu ,koptu un nedrazztu pilnaa ruchkaa pa baani , veelu sekmes .(no sirc )

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

shearer rakstīja:

TDI rakstīja:

shearer rakstīja: cik debilam jabut lai pirktu 98 gada golfu pa bmw cenu. daunji kas daunji...

a kuri ir ''nedebilie'' cilveeki ? tie kas peerk izbembeetus bembjus , JA ???

nu shaja konkretaja gadijuma es domaju ka noteikti normals cilveks piemetis tos 800eiro un nopirks bmw no vacijas. bet nu ir jau pilns ar visadiem laukjiem kuru slapjais sapnis ir dizeljgolfs ar 200+ uz shpendeli. nocirtis mezhu, atbrauks paskatiit, pastasti viniem ka vel ed 3 litrus uz sotaka un tiksi no tas grabazhas valja ka divus pirkst apmiest.

beljgj , puisiit , palienee liizingaa tos 7keur un aiz3,14s uz vaaciju peec sava slapjaa sapniisha - kozjainirozjaina 98-00' BMW ar teiksmainajiem 99kkm uz shiltes , nesistu ,koptu un nedrazztu pilnaa ruchkaa pa baani , veelu sekmes .(no sirc )

man nav nekas jaalienee. mans slapjais sapnis jau sen kaa stav zem mana loga. vienkarshi es neesmu tik debils lai pirktu tadu pa saaljiem un bedreem nodziitu vw luuzni ar traktora motoru. tadelj ari panjemu E46 ar 120tk nobraukumu, tiptronic automaatu, klimatu utt. bet tu turpini ticeet nemirstigajam golfinja uzticiibas un kvalitaates miitam. golfu perk bomzhi un laukji. un vel tie, kuri sevi neciena un kuriem ar galvu nav kaartiibaa. megjini atmineet kursh no tiem iepriekshmineetajiem esi tu

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

TDI rakstīja:

shearer rakstīja:

TDI rakstīja:

shearer rakstīja: cik debilam jabut lai pirktu 98 gada golfu pa bmw cenu. daunji kas daunji...

a kuri ir ''nedebilie'' cilveeki ? tie kas peerk izbembeetus bembjus , JA ???

nu shaja konkretaja gadijuma es domaju ka noteikti normals cilveks piemetis tos 800eiro un nopirks bmw no vacijas. bet nu ir jau pilns ar visadiem laukjiem kuru slapjais sapnis ir dizeljgolfs ar 200+ uz shpendeli. nocirtis mezhu, atbrauks paskatiit, pastasti viniem ka vel ed 3 litrus uz sotaka un tiksi no tas grabazhas valja ka divus pirkst apmiest.

beljgj , puisiit , palienee liizingaa tos 7keur un aiz3,14s uz vaaciju peec sava slapjaa sapniisha - kozjainirozjaina 98-00' BMW ar teiksmainajiem 99kkm uz shiltes , nesistu ,koptu un nedrazztu pilnaa ruchkaa pa baani , veelu sekmes .(no sirc )

man nav nekas jaalienee. mans slapjais sapnis jau sen kaa stav zem mana loga. vienkarshi es neesmu tik debils lai pirktu tadu pa saaljiem un bedreem nodziitu vw luuzni ar traktora motoru. tadelj ari panjemu E46 ar 120tk nobraukumu, tiptronic automaatu, klimatu utt. bet tu turpini ticeet nemirstigajam golfinja uzticiibas un kvalitaates miitam. golfu perk bomzhi un laukji. un vel tie, kuri sevi neciena un kuriem ar galvu nav kaartiibaa. megjini atmineet kursh no tiem iepriekshmineetajiem esi tu

Shirer tu domaa ka tevi tagad ciena?!

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

ple, klanos šīrim liidz zemei.....

pačots un respekts prasaas peec katras atzinjas, kas izskan no šīra mutes....

visu pumpaino tiinju delfu oraakuls, ibiomāt

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kas jus galigi tizlenji esat? nav runa par cienju un ko tur veel nee. runa ir par realo tirgus cenu. par to, cik reali shads golfs maksaa. man ir pilnigi vienalga ar ko kursh brauc. bet ja cilveks badigi megjina parliecinat ka shita miskaste ar traktora motoru bus komfortablaaka, baudaamaaka un kvalitatiivaaka, uzticamaaka kaa bmw pa to pashu ciparu tikko no DE, tad nu gan man japadoma tieshaam ka esmu nonacis degjeneratu sabiedriibaa. pietam dazhs vel saka - cena laba! kaadus meeslus jus pipeejat!!!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

jap , E46 ar 120kkm , taada 3,14dera rokaas ir naaveejosh ierocis + ja veel apriikots ar 18zoll triangelju galashaam -jeto pjesec

paljakj , peerkons un daile ,

es spaardos

KrZhanis Reģ.: 05.02.2004
0 0 Atbildēt

piebēršu ogles flammei; praksē ir konstatēts, ka bmw salonā ir manāmi mazāk vietas kā citiem līdzīgiem un ne tik līdzīgiem verķiem, tāpēc pilnīgi noteikti var gadīties, ka kādā golfā ir ērtāk tieši vietas daudzuma ziņā nevis kautkādā bmw; vēlreiz - tie tikai fakti

nu ko izdevās piebērt? interesanti cik daudz un kā tikšu nolamāts?

vienmēr pabrīnos par tiem, kas vēl naivi šeit kautko tirgo vai jautā - jo vienmēr standartatbilde ir tikai tukša otra aptaisīšana ar varen labi paveikta darba pēcizjūtu droš vien...

nu kā, vēl piebēru... eh

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

isi nesapratu ko tu ar to gribeji teikt Zhani. ka goflam ir lielaks salons neka bmw? nu varbut ka ir, neviens sheit neapgalvo preteejo.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu Tu, veciit, lej....

Riktiig Žanis esi

5.Bembi un golfu esi dziivee redzeejis

golfaa ir vietas tik, cik ir....labs vins ir ar to, ka pakaljseedeklji ir noliecami, aiz kam var piekraut pilnu ar buulcinjaam un pa leeto taas izvadaat....pa leeto gan tiesaa noziimee-degviela, iespeejaams ka apkopes, gan paarnestaa-esi ieskauts leetas plastmasaas grabonjaa...

golfaa pasazhieriem aizmuguree vietas ir ljooti maz...

taads unisekss...

bembii- 4 cilveekiem gana eerts pakaljas paarvietojamais, uzsvara uz kravaam kaa golfam nav...

varbuut kaadam nepatiks kardaana tunelis ...

jaaskataas kam to masiinu vajag...

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Labs darba drapaks Izmaksas jau toch buus mazaakas, kaa bumerim. Shiira bembis jau nemaz i neiztureetu 60 tk gadaa

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Normala cena, tam Golfam, ja viss tur ir konfekte, bet no tada pasa gada un cenas BMW ir palicis tikai nosaukums!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Magistr, piedava Edzuli aizvest pusdienaas, varbut jums abiem kautas sanaaks

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Milicists rakstīja: Būtu šis piedāvājums nākošjā vasarā, jei bogu paņemtu. Ir doma vasarā pamainīt braucamo, bet vēl nevaru izlemt ko paņemt. Svārstos starp e39, vai A6 vai VW kaut kādu. Izskatās uzticams un BAUDĀMS golfs.

nekjer krenjkji , gan jau shitaa tirgosies liidz naakamvasarai

P.S. man iisteniibaa pooox yi , cik ilgi tirgosies , varbuut beigaas lielais beerns vinju dabon

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Milicists rakstīja: Būtu šis piedāvājums nākošjā vasarā, jei bogu paņemtu. Ir doma vasarā pamainīt braucamo, bet vēl nevaru izlemt ko paņemt. Svārstos starp e39, vai A6 vai VW kaut kādu. Izskatās uzticams un BAUDĀMS golfs.

nekjer krenjkji , gan jau shitaa tirgosies liidz naakamvasarai

P.S. man iisteniibaa pooox yi , cik ilgi tirgosies , varbuut beigaas lielais beerns vinju dabon

labaak gan pietaupi saviem beerniem to labo golfinju. noliec garaazhaa, tik labu mashiinu tak pa "leeto" nav jeega paardot. bet ja godigi, izklausies pec 21. gadsimta opja. tavs lielais berns gribes bmw, nevis shitaadu zaparozhecu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ps. tikai neapvainojies lauku paakji, bet tava golfa reala tirgus cena ir 5000eiro maksimums. samierinies ar to.

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Diskusija laba!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Pirmais , kad ieraudziisi uz celja tumshi zalju 2.2d Lagunu vnz DA6220, kura ir nemeeraa apruuseejusi , zini , taa tika pirkta jauna 1997 gada augustaa un arii dziivo Juurmalaa , man taas utainaas grabazjas pietika 4iem meeneshiem lai saprastu ka taa nau mashiina , pat saliidzinaajumaa ar Golpu III nerunaajot par Golpu IV

Runaajot par renjooo ofigenna labajiem dzineejiem un ''krutajiem'' servisiem - 1,9dci motoram Contiteh siksna nojuka akkuraat peec 45kkm??!! 1,9TDI originaalaa siksna taa nau darijusi . pie nosacijuma ,ka abiem subjektiem siksnu mainja tika veikta peec pilnas programmas -kopaa ar visaadiem rulliishiem/mulliishiem .

Akuuni labaa renjoooo hadene - peec katras bedriites -uz servisu atbalsta gultniiti stoikaa mainiit marsh aizmugureejais torsioons -lielais spranjchu briinums , iztureeja 180kkm , amiishi tika nomainiiti jau pie ~130kkm . kameer ''sliktajam'' golpam, pat pie 210kkm , vinjus veel nemaz tik dikti nevajadzeeja mainiit .

Diivaini , bet manaa pieredzee , 98'aa gada golps izraadaas tehniski labaaks par 00' gada kango , piekam abi tika lietoti vienaa marshrutaa un +/ - vienaadaa slogojumaa . tas ka golps maksaaja 12,5kls bet kanga 7,5kls ir cita shtelle , ie3.14stie santiimi , staavot uz celja ar nelaikaa nopliishusu siksnu , vairs nesilda sirdi ??!!

taac nu ir mans staasc renjo VS VW

Nespried par autiņiem pēc savas braukšanas.Man ir dažus mēnešus vecāks autiņš-pēdējo divu gadu laikā nojuka pakaļas gultnis bet tehniskajā viss pa nullēm.Arī rūsējis nav.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

TDI rakstīja: Pirmais , kad ieraudziisi uz celja tumshi zalju 2.2d Lagunu vnz DA6220, kura ir nemeeraa apruuseejusi , zini , taa tika pirkta jauna 1997 gada augustaa un arii dziivo Juurmalaa , man taas utainaas grabazjas pietika 4iem meeneshiem lai saprastu ka taa nau mashiina , pat saliidzinaajumaa ar Golpu III nerunaajot par Golpu IV

Runaajot par renjooo ofigenna labajiem dzineejiem un ''krutajiem'' servisiem - 1,9dci motoram Contiteh siksna nojuka akkuraat peec 45kkm??!! 1,9TDI originaalaa siksna taa nau darijusi . pie nosacijuma ,ka abiem subjektiem siksnu mainja tika veikta peec pilnas programmas -kopaa ar visaadiem rulliishiem/mulliishiem .

Akuuni labaa renjoooo hadene - peec katras bedriites -uz servisu atbalsta gultniiti stoikaa mainiit marsh aizmugureejais torsioons -lielais spranjchu briinums , iztureeja 180kkm , amiishi tika nomainiiti jau pie ~130kkm . kameer ''sliktajam'' golpam, pat pie 210kkm , vinjus veel nemaz tik dikti nevajadzeeja mainiit .

Diivaini , bet manaa pieredzee , 98'aa gada golps izraadaas tehniski labaaks par 00' gada kango , piekam abi tika lietoti vienaa marshrutaa un +/ - vienaadaa slogojumaa . tas ka golps maksaaja 12,5kls bet kanga 7,5kls ir cita shtelle , ie3.14stie santiimi , staavot uz celja ar nelaikaa nopliishusu siksnu , vairs nesilda sirdi ??!!

taac nu ir mans staasc renjo VS VW

Nespried par autiņiem pēc savas braukšanas.Man ir dažus mēnešus vecāks autiņš-pēdējo divu gadu laikā nojuka pakaļas gultnis bet tehniskajā viss pa nullēm.Arī rūsējis nav.

Nevajag gadus meerit, bet nobrauktos kilometrus!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: ps. tikai neapvainojies lauku paakji, bet tava golfa reala tirgus cena ir 5000eiro maksimums. samierinies ar to.

nu bet man tak po ku y , xokj 4999 , ka tik labaas rokaas atdot

man vieniigaa beeda laj tas autoo nenokljuust teu liidziiga praidera nagos

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja: Diskusija laba!

labi iespaarda

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

shearer rakstīja: ps. tikai neapvainojies lauku paakji, bet tava golfa reala tirgus cena ir 5000eiro maksimums. samierinies ar to.

nu bet man tak po ku y , xokj 4999 , ka tik labaas rokaas atdot

man vieniigaa beeda laj tas autoo nenokljuust teu liidziiga praidera nagos

Vēl pāris dienu diskusijas un cena nokritīs vēl par tūstoti.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

.

Nevajag gadus meerit, bet nobrauktos kilometrus!

Nu nesaki viss. Var godam nobraukt 10tk km un var nokaut 1tk km laikā!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

TDI rakstīja:

shearer rakstīja: ps. tikai neapvainojies lauku paakji, bet tava golfa reala tirgus cena ir 5000eiro maksimums. samierinies ar to.

nu bet man tak po ku y , xokj 4999 , ka tik labaas rokaas atdot

man vieniigaa beeda laj tas autoo nenokljuust teu liidziiga praidera nagos

Vēl pāris dienu diskusijas un cena nokritīs vēl par tūstoti.

nau jau reno , nekritiis

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

A kurā valstī šito lūzni ražo? Islandē?

1 2 3 4 5 6 7 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti