TDI Golf IV pārdodu

TDI Reģ.: 29.01.2002
 
1 2 3 4 5 6 ..17
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

paaris biudesz : foto.inbox.lv/...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nu, nav kur iisti piesipties, ja godiigi, bet ganjau naaks viedie un atradiis...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

uzraksti cik zirgi ... ja nezini, tad motora kodu ...

bet nu izksatās pēc 90zirdzinieka

a cena priekš tāda = cosmos

es saveejo pa 6300 pārdevu (98. gads, 90Zs motors + ražīgāki smidiznātāji + chips = 150 Zs, Zimmermann sporta diski, OMP kluči, borta kompis, kruīzkontrole utt utt.)

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja saņemās, tad, izrādās, var arī latviski rakstīt

Sludinājums tiešām interesants un izsmeļošs, tikai tirgojamais subjekts mani neinteresē.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

zjeel ,bet tas nau baudaamais 90klepernieks

das ist AHF 110zs default , kaadi ~30 waj 40 (nau skaitiiti ) tur ir extraa klaat , iisaak ir pietiekami

kruiize tur arii iraid .

cena ir reaala (bet apspriezjama) ,jo panjemsim ' toka chto iz gjermaanjiji ' zeltagabalu ( ~5,2-6keur ) - biograafija xvz +signalka+tekoshie remonti +otrs ritenju komplekts utt.utml. nu?? cik tad beigaas nostaasies ???

manis peedeejais pirktais gebrauhtwaagens A6 ,piejautaaja klaat 1,5kls uz sitiena =signalka,motora lielaa apkope ,riepas utt 100 siikumi.

karoch fufeli nedzenu -reaala mashiina ar reaalu nobraukumu par reaali runaajamu cenu , bez nekaadiem nosleepumiem

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Par cenu - ja salīdzina ar citiem, laikam jau daudz Ja atsaucam atmiņā citas diskusijas par autiņu pirkšanu Vācijā, gandrīz visi bļauj, ka labāk paņemt dārgāk, bet no pedantiskā vācieša nevis turka utt. Tad man šajā situācijā TDI šķiet tāds "pedantiskais vācietis", kurš tirgo savu mantu ar zināmu vēsturi pa atbilstošu cenu.

Lai arī pats TDI personīgi nepazīstu, šķiet tāds uzticams tipiņš

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja man vajadzetu golfu tad šito ņemtu.Cena normala

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: .....Cena normala

kur tādi lohi rodas????

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

batka rakstīja: .....Cena normala

kur tādi lohi rodas????

loshi braukaa ar renaultiem...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ew, ko nu ??? man ir gan vw gan reno gof.... , laikam esmu extra losis

P.S. Pirmais ,zini ar ko atshkjiras 1,9tdci no 1,9TDI ??

nu saki !!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja man vajadzetu golfu tad šito ņemtu.Cena normala

Kas tur normāls ko????

Nekad nesapratīšu kā var par kompaktklases mašīnu prasīt tikpat cik par premium klases mašīnām nekad to nesapratīšu!!!

Piemēri?

Kaut vai BMW 523/525 97./98.g maksā precīzi tikpat sākas no 5K EUR un tad jau domnaaju ka pa 6 K buus diezgan normaali.

Audi A6 pieliekot 800EUR jau sanaak A6 jaunais modelis

Saab 9-5 vispār ir pat lētāks par šito vidēji:

Labu eksemplāru ja paveicas var nopirkt pat pa 5K EUR pa 6K-7K vispār būs konfekte ar visiem ādas ventilējamiem beņķiem Harmon Kardon mūziku koka apdari pilnu elektroniku utt jpr.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau kruķīts nobraukums.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

batka rakstīja: Ja man vajadzetu golfu tad šito ņemtu.Cena normala

Kas tur normāls ko????

Nekad nesapratīšu kā var par kompaktklases mašīnu prasīt tikpat cik par premium klases mašīnām nekad to nesapratīšu!!!

Piemēri?

Kaut vai BMW 523/525 97./98.g maksā precīzi tikpat sākas no 5K EUR un tad jau domnaaju ka pa 6 K buus diezgan normaali.

Audi A6 pieliekot 800EUR jau sanaak A6 jaunais modelis

Saab 9-5 vispār ir pat lētāks par šito vidēji:

Labu eksemplāru ja paveicas var nopirkt pat pa 5K EUR pa 6K-7K vispār būs konfekte ar visiem ādas ventilējamiem beņķiem Harmon Kardon mūziku koka apdari pilnu elektroniku utt jpr.

gemaroju kardona waj boozes pawadiijumaa tu dabuusi par taadu $$$

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Gan jau kruķīts nobraukums.

nu bet protams ,no standarta 123456 km uz 224567 , tas taa , lai ticamaak

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: ew, ko nu ??? man ir gan vw gan reno gof.... , laikam esmu extra losis

P.S. Pirmais ,zini ar ko atshkjiras 1,9tdci no 1,9TDI ??

nu saki !!

kas ir tdci? un kas ir TDI???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja runājam par cenu....

nav brīnums, ka latvietis praktiskais pērk jaunu un salonā, nevis par šitādu kosmisku cenu grabažu, kurai eļļu ir mainījuši "krutajā" servīzē

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ja runājam par cenu....

nav brīnums, ka latvietis praktiskais pērk jaunu un salonā, nevis par šitādu kosmisku cenu grabažu, kurai eļļu ir mainījuši \"krutajā\" servīzē

palasi shito :www.iauto.lv/...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais , kad ieraudziisi uz celja tumshi zalju 2.2d Lagunu vnz DA6220, kura ir nemeeraa apruuseejusi , zini , taa tika pirkta jauna 1997 gada augustaa un arii dziivo Juurmalaa , man taas utainaas grabazjas pietika 4iem meeneshiem lai saprastu ka taa nau mashiina , pat saliidzinaajumaa ar Golpu III nerunaajot par Golpu IV

Runaajot par renjooo ofigenna labajiem dzineejiem un ''krutajiem'' servisiem - 1,9dci motoram Contiteh siksna nojuka akkuraat peec 45kkm??!! 1,9TDI originaalaa siksna taa nau darijusi . pie nosacijuma ,ka abiem subjektiem siksnu mainja tika veikta peec pilnas programmas -kopaa ar visaadiem rulliishiem/mulliishiem .

Akuuni labaa renjoooo hadene - peec katras bedriites -uz servisu atbalsta gultniiti stoikaa mainiit marsh aizmugureejais torsioons -lielais spranjchu briinums , iztureeja 180kkm , amiishi tika nomainiiti jau pie ~130kkm . kameer ''sliktajam'' golpam, pat pie 210kkm , vinjus veel nemaz tik dikti nevajadzeeja mainiit .

Diivaini , bet manaa pieredzee , 98'aa gada golps izraadaas tehniski labaaks par 00' gada kango , piekam abi tika lietoti vienaa marshrutaa un +/ - vienaadaa slogojumaa . tas ka golps maksaaja 12,5kls bet kanga 7,5kls ir cita shtelle , ie3.14stie santiimi , staavot uz celja ar nelaikaa nopliishusu siksnu , vairs nesilda sirdi ??!!

taac nu ir mans staasc renjo VS VW

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Pirmais , kad ieraudziisi uz celja tumshi zalju 2.2d Lagunu vnz DA6220, kura ir nemeeraa apruuseejusi , zini , taa tika pirkta jauna 1997 gada augustaa un arii dziivo Juurmalaa , man taas utainaas grabazjas pietika 4iem meeneshiem lai saprastu ka taa nau mashiina , pat saliidzinaajumaa ar Golpu III nerunaajot par Golpu IV

Runaajot par renjooo ofigenna labajiem dzineejiem un ''krutajiem'' servisiem - 1,9dci motoram Contiteh siksna nojuka akkuraat peec 45kkm??!! 1,9TDI originaalaa siksna taa nau darijusi . pie nosacijuma ,ka abiem subjektiem siksnu mainja tika veikta peec pilnas programmas -kopaa ar visaadiem rulliishiem/mulliishiem .

Akuuni labaa renjoooo hadene - peec katras bedriites -uz servisu atbalsta gultniiti stoikaa mainiit marsh aizmugureejais torsioons -lielais spranjchu briinums , iztureeja 180kkm , amiishi tika nomainiiti jau pie ~130kkm . kameer ''sliktajam'' golpam, pat pie 210kkm , vinjus veel nemaz tik dikti nevajadzeeja mainiit .

Diivaini , bet manaa pieredzee , 98'aa gada golps izraadaas tehniski labaaks par 00' gada kango , piekam abi tika lietoti vienaa marshrutaa un +/ - vienaadaa slogojumaa . tas ka golps maksaaja 12,5kls bet kanga 7,5kls ir cita shtelle , ie3.14stie santiimi , staavot uz celja ar nelaikaa nopliishusu siksnu , vairs nesilda sirdi ??!!

taac nu ir mans staasc renjo VS VW

patin augšā... kur es es rakstīju, ka reno ir labāks??? es tikai teicu, ka cena tam golfam ir kosmoss

par reno.. jau te visiem esmu teicis, ka renault mašīnas sāka ražot 1999 gadā.... viss, kas ražots pirms 1999 gada vispār netiek apskatīts

par motoriem tev nav taisnība... renault motori ir tieši tik labi, ka tos jau gadiem ilgi iek vēl arī vairāku citu ražotāju mašīnās

par hadeni.... pilnīga patiesība.... hadenei ir vājās vietas... tās ir priekšas pagrieziena gultņi un lielo motoru šaras... hadene ir uzražota cieta, asfaltam ir ok, bet bedrītes dara savu

amortizatori.... renault tos neražo, bet pērk no kajabas (KYB)

golfu ar kango nevar salīdzināt, kangu korekti būtu salīdzināt ar kadiju, golfs jāsalīdzina ar megāni

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

........

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Pirmais , kad ieraudziisi uz celja tumshi zalju 2.2d Lagunu vnz DA6220, kura ir nemeeraa apruuseejusi , zini , taa tika pirkta jauna 1997 gada augustaa un arii dziivo Juurmalaa , man taas utainaas grabazjas pietika 4iem meeneshiem lai saprastu ka taa nau mashiina , pat saliidzinaajumaa ar Golpu III nerunaajot par Golpu IV

Runaajot par renjooo ofigenna labajiem dzineejiem un ''krutajiem'' servisiem - 1,9dci motoram Contiteh siksna nojuka akkuraat peec 45kkm??!! 1,9TDI originaalaa siksna taa nau darijusi . pie nosacijuma ,ka abiem subjektiem siksnu mainja tika veikta peec pilnas programmas -kopaa ar visaadiem rulliishiem/mulliishiem .

Akuuni labaa renjoooo hadene - peec katras bedriites -uz servisu atbalsta gultniiti stoikaa mainiit marsh aizmugureejais torsioons -lielais spranjchu briinums , iztureeja 180kkm , amiishi tika nomainiiti jau pie ~130kkm . kameer ''sliktajam'' golpam, pat pie 210kkm , vinjus veel nemaz tik dikti nevajadzeeja mainiit .

Diivaini , bet manaa pieredzee , 98'aa gada golps izraadaas tehniski labaaks par 00' gada kango , piekam abi tika lietoti vienaa marshrutaa un +/ - vienaadaa slogojumaa . tas ka golps maksaaja 12,5kls bet kanga 7,5kls ir cita shtelle , ie3.14stie santiimi , staavot uz celja ar nelaikaa nopliishusu siksnu , vairs nesilda sirdi ??!!

taac nu ir mans staasc renjo VS VW

ģesjatkā.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

cik debilam jabut lai pirktu 98 gada golfu pa bmw cenu. daunji kas daunji...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: cik debilam jabut lai pirktu 98 gada golfu pa bmw cenu. daunji kas daunji...

a kuri ir 'nedebilie' cilveeki ? tie kas peerk izbembeetus bembjus , JA ???

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

shearer rakstīja: cik debilam jabut lai pirktu 98 gada golfu pa bmw cenu. daunji kas daunji...

a kuri ir 'nedebilie' cilveeki ? tie kas peerk izbembeetus bembjus , JA ???

nu shaja konkretaja gadijuma es domaju ka noteikti normals cilveks piemetis tos 800eiro un nopirks bmw no vacijas. bet nu ir jau pilns ar visadiem laukjiem kuru slapjais sapnis ir dizeljgolfs ar 200+ uz shpendeli. nocirtis mezhu, atbrauks paskatiit, pastasti viniem ka vel ed 3 litrus uz sotaka un tiksi no tas grabazhas valja ka divus pirkst apmiest.

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

batka rakstīja: Ja man vajadzetu golfu tad šito ņemtu.Cena normala

Kas tur normāls ko????

Nekad nesapratīšu kā var par kompaktklases mašīnu prasīt tikpat cik par premium klases mašīnām nekad to nesapratīšu!!!

Piemēri?

Kaut vai BMW 523/525 97./98.g maksā precīzi tikpat sākas no 5K EUR un tad jau domnaaju ka pa 6 K buus diezgan normaali.

Audi A6 pieliekot 800EUR jau sanaak A6 jaunais modelis

Saab 9-5 vispār ir pat lētāks par šito vidēji:

Labu eksemplāru ja paveicas var nopirkt pat pa 5K EUR pa 6K-7K vispār būs konfekte ar visiem ādas ventilējamiem beņķiem Harmon Kardon mūziku koka apdari pilnu elektroniku utt jpr.

Komiķis jebio rio!

Pa 6k arī semjoru var paņemt ar visu kožu, rožu... un nolikt stāvēt pagalmā.

Šī konkrētā GOLF’a uzturēšanas izmaksas būt tieši 2 reizes lētākas nekā tāviem ūberlabiem BMW, SAABiem 97. gada ar visām ekstrām.

1 2 3 4 5 6 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti