TDI Golf IV pārdodu

TDI Reģ.: 29.01.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..17
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Baisulis rakstīja:

TDI rakstīja: neesu paardevis , nau veel bijis 'iistais' klienc

viens shmuliigs tipinjsh peetija ,

Tas bija Šīris.

man tadus tautas mesluvaagjus nevajag. braucu tikai ar sporta un elitaaraam mashiinaam

Kurš tev no visiem 1000 latus vertajiem auto ir bijis elitars vai sporta???

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:Kurš tev no visiem 1000 latus vertajiem auto ir bijis elitars vai sporta???

Vienu no viņiem taču iešķīla - tātad sporta! Elitārs tapēc, ka neviens viņu nevarēja atļauties un vislaik nācās cenas samazināt!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Elitārs tapēc, ka neviens viņu nevarēja atļauties un vislaik nācās cenas samazināt!

Nevis NEVIENS bet VIENS nevarēja atļauties

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nafigators rakstīja: Elitārs tapēc, ka neviens viņu nevarēja atļauties un vislaik nācās cenas samazināt!

Nevis NEVIENS bet VIENS nevarēja atļauties

Šīris $%#^&% pats teica, ka mēs visi bomži esot un nevarot atļauties! Kas viņš kļūdījās vai

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

njaa - esi pieķēries mašīnai ... man gan bija vienalga ... kā izrādās tas tagad pa liepāju ar M burtu uz jumta brauc

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: njaa - esi pieķēries mašīnai ... man gan bija vienalga ... kā izrādās tas tagad pa liepāju ar M burtu uz jumta brauc

tas shvabraks peec 'hitraa perekupa 'izskatijaas , nebuutu briinums ka Bauskas ielaa knapi 5199 makaa atrastos , tjipa 'waj kaa es kljuudijos , davai pa cik irtb pa 5,1 ' utt. ir bijushi paziistamiem paardzineejiem shaadi gadiijumi .

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

batka rakstīja:Kurš tev no visiem 1000 latus vertajiem auto ir bijis elitars vai sporta???

Vienu no viņiem taču iešķīla - tātad sporta! Elitārs tapēc, ka neviens viņu nevarēja atļauties un vislaik nācās cenas samazināt!

ta jau zinaju ka jus tupie laukji nesaprotat kursh auto ir elitars un kursh sporta. varu paskaidrot. subaru - sporta. bemvee - elitaars.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Šīri, un kas gan tavā bembī te tāds elitārs www.snabelapunktumdk.dk/...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

ta jau zinaju ka jus tupie laukji nesaprotat kursh auto ir elitars un kursh sporta. varu paskaidrot. subaru - sporta. bemvee - elitaars.

Es gan redzēju,ka šīris ar mopēdu kaut kādu brauca. Atveda man navigāciju,ko te tirgoja,tāds nopuņķojies,nosalis puisītis,bez cimdiņiem. Mopēds kaut kāds leišu ar Yamahas motoru iebūvētu,bez sānu vākiem,ar epoksīdiem pie rāmja pielīmēts.

Navigčija ar kaut kād ar paštaisītiem kabeļiem

Un viņš apgalvo,ka kaut ko saprot no elitāriem auto

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Nuuu,...viņš jau pats to nemaz neslēpj! Paskaties uz parakstu

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Viņa parakstu?? Tak pašam viņam tā tik šķiet. Tas kaut kāds narcisisms,tip-skatās pats uz sevi spogulī un.... tfu,pē,kaka.

Fui,šīri.

Tā,tirgojam Golpu tālāk.

Vai tam ir vinča?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kam ??? shiirim waj?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Tagad pa LTV7 rāda muļķiku "Šīris miglā"

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Tagad pa LTV7 rāda muļķiku "Šīris miglā"

vinjcju meklee waj ?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

shearer rakstīja:

ta jau zinaju ka jus tupie laukji nesaprotat kursh auto ir elitars un kursh sporta. varu paskaidrot. subaru - sporta. bemvee - elitaars.

Es gan redzēju,ka šīris ar mopēdu kaut kādu brauca. Atveda man navigāciju,ko te tirgoja,tāds nopuņķojies,nosalis puisītis,bez cimdiņiem. Mopēds kaut kāds leišu ar Yamahas motoru iebūvētu,bez sānu vākiem,ar epoksīdiem pie rāmja pielīmēts.

Navigčija ar kaut kād ar paštaisītiem kabeļiem

Un viņš apgalvo,ka kaut ko saprot no elitāriem auto

haha tev tuparila kudrasracej droshivien chu.ra raustaas uz tada mopeda virsuu kaapt, tapec jau sedi kautkada zviedru razhojuma, kas skaitaas parodija no saab. hahaha

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Baisulis rakstīja:

shearer rakstīja:

ta jau zinaju ka jus tupie laukji nesaprotat kursh auto ir elitars un kursh sporta. varu paskaidrot. subaru - sporta. bemvee - elitaars.

Es gan redzēju,ka šīris ar mopēdu kaut kādu brauca. Atveda man navigāciju,ko te tirgoja,tāds nopuņķojies,nosalis puisītis,bez cimdiņiem. Mopēds kaut kāds leišu ar Yamahas motoru iebūvētu,bez sānu vākiem,ar epoksīdiem pie rāmja pielīmēts.

Navigčija ar kaut kād ar paštaisītiem kabeļiem

Un viņš apgalvo,ka kaut ko saprot no elitāriem auto

haha tev tuparila kudrasracej droshivien chu.ra raustaas uz tada mopeda virsuu kaapt, tapec jau sedi kautkada zviedru razhojuma, kas skaitaas parodija no saab. hahaha

Tu losi,man ir arī Lmborghini.

Un Volvo nu nekādi nav parodija no saab,kaut kas tev jūk. Paēd tak kaut kad normālu ēdienu,lai smadzenes sāk strādāt

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Uzdāviniet tak kāds šīrim kilogramu cukur un speķi,lai paēd.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Uzdāviniet tak kāds šīrim kilogramu cukur un speķi,lai paēd.

Tipa tualetes papīram pats sagrabinās?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Uzdāviniet tak kāds šīrim kilogramu cukur un speķi,lai paēd.

ooo kads tu azabochenijs. ej rakt kuudru laukji

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Baisulis rakstīja: Uzdāviniet tak kāds šīrim kilogramu cukur un speķi,lai paēd.

Tipa tualetes papīram pats sagrabinās?

Viņš nekakā,viņam tas caur ādu izdalās, tāpēc jau viņš ir tāds brūns. Kā pats saka-netīrs.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

nafigators rakstīja:

Baisulis rakstīja: Uzdāviniet tak kāds šīrim kilogramu cukur un speķi,lai paēd.

Tipa tualetes papīram pats sagrabinās?

Viņš nekakā,viņam tas caur ādu izdalās, tāpēc jau viņš ir tāds brūns. Kā pats saka-netīrs.

Nu labi,... tas tākā būtu skaidrs, bet kapēc viņš kuli skuj? (nu tā vismaz SZ teica).

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Atnāks TDI un mūs sabārs.

A par šīra kuli neko nezinu,vismaz kad es viņu redzēju,nekas neliecināja,ka viņam tāda var būt. Pupus gan redzēju.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

ko mani te iepin, silti kūpošā kaka

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Šīris ir silti kūpoša kaka

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai SZ ir silti kūpošā kakā

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti