Spēcīgākas gaismas VW 2

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Nesen iegādājos gaismas 80/100, šobrīd iekšā stāv 55/60(standarta).

Ar tām standarta es drīz kokā iebraukšu, jo tiem krutajiem autiņiem ir tādas gaismas,skaties kur gribi tāpat spiež acīs un ceļu protams neredz.

Vai ir nepieciešams relejs liekot spēcīgakas gaismas?Kā tas relejs pieliekams,kur dabūnams.Paldies.

 
1 2 3 4 5
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Nečakarējies, liec ksenonu un brauc laimīgs!

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Pagaidi kamēr dūmi izklīdīs varbūt ar 55/60 pietiks un stāvēs ašš uz 120.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Tu paskaties vispār auto manuālī vai drīkst bāzt iekšā 80/100. Vēl sakausēsi kaut ko.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Nav bijis tāds autņš. Izpēti, vai tur jau nav relejs? Ja nav, tad labāk ieliec. Jo man reiz sačakarējās slēdzis dēļ 90/100.

Vairāk neko viņas tur nesakausēs. Tās basņas par sakusušiem reflektoriem aizmirsti un brauc laimīgs.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

sāc ar to, ka pārbaudi cik volti pienāk pie lampām. Zināšanai - pat pusvolta atšķirība ir ļoti labi redzama uz ceļa

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Atpakaļgaitas lukturi lai spīd?? Brauc atpakaļgaitā.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Lukturi novecojuši,reflektori izbalējuši un nav spoži vairs. Tagad viens umņiks tā vietā,lai nopirktu jaunus lukturus,iestums vecajos 100W spuldzes un brauks,žilbinādams visus ar vienā vietā spīdošu pleķi . Tas lukturis ir jāmet misenē. Pilni ceļi ar šitiem 100w lampu speciālistiem un ksenonistiem-žilbinātājiem. Priekš tādiem durvju kabatā jātur uzgriežņi

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Obligāti jāliek 2 releji starpā, gan uz tuvo, gan tālo gaismu, savādāk sakusīs tuvo/tālo slēdzis pie stūres.

Kad bija passāts, ar ieliku.Efekts jūtams un nevienu nežilbina, jo staru kūlis jau nemainās. Arī TA var iziet.

Baisuļa aprakstītie spīdošie pleķi ir lētajam ksenonam, jo tad kūlis izmainās.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kad nošķīlu rallija audi,ieliku depo lukturus. Ar 55w spuldzi ļoti laba tuvā gaisma. Lukturis viens gab maksā 13 ls. Labi,vairumcena, bet nekas vairāk par 15-16 nebūs. Nopērc jaunus lukturus tam T2, der,ja nemaldos, no Golf2 un brauc ar labu apgaismojumu bez tām nevajadzīgajām 100w spuldzēm.

MEZVVALDE Reģ.: 04.11.2003
0 0 Atbildēt

sen atpakaļ kad bija golf2 ieliekot 100w lampas saka plaisat luktura stikli, no parak liela karstuma ko dod sis lampas

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

No taam 100 wt lampaam buus vairaak probleemu, kaa ieguvumu, ar visu releju kureesies vadi gan lampas.

Kaadreiz veco audi 80 gandriiz nodezinaaju taa.

Labaak panem osram vai philips standarta lampas ar atziimi +50%. Bet pats pirmais - atjauc lampu un izslauki reflektorus, loti paliidz.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Kāds tas relejs izskatās,kur tādu var nopirkt,cik tāds maksā???

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

iisteniibaa jauks noveeleejums- kauttev tas golps ar visaam 100w nodegtu... nekuj uz celja liist ar laakturiem kas ir paredzeeti sleegtaas trasees lietot...

nomaini reflektorus un kraamee iekshaa parastaas 55/60 ... j par maz tad njem +20 vai +30% tiigaas...

ja arii ar to par maz- miglinieki (noreguleeti lai uz celja spiid ne citiem aciis)

+ papildus taalie (cherez atsevishkju sleedzi)

i ja veel tad neredzi- marsh pie okulista

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja: Kāds tas relejs izskatās,kur tādu var nopirkt,cik tāds maksā???

Tas relejs izskatās kā...nu kā lai tev pasaka. Aizej pie mammas,paprasi,lai parāda gaļas mašīnu. Nu vot apmēram tāds,tikai zaļš. Maksā 290 Ls.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: iisteniibaa jauks noveeleejums- kauttev tas golps ar visaam 100w nodegtu... nekuj uz celja liist ar laakturiem kas ir paredzeeti sleegtaas trasees lietot...

nomaini reflektorus un kraamee iekshaa parastaas 55/60 ... j par maz tad njem +20 vai +30% tiigaas...

ja arii ar to par maz- miglinieki (noreguleeti lai uz celja spiid ne citiem aciis)

+ papildus taalie (cherez atsevishkju sleedzi)

i ja veel tad neredzi- marsh pie okulista

Pilnībā piekrist!

Varbūt ne pašam ļaunākajam vēlējumam, bet piekrist!

Varbūt iesākuma saregulēsi pareizi, bet mums te tā jau simtiem braukā ar nepareizi noregulētiem parastiem lukturiem, kas visai jūami acīs spiež, vēl te trūka kāda pusaklā, kam iespējams 100W spuldzes acīš spiedīs...

labais99 Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja: Nesen iegādājos gaismas 80/100, šobrīd iekšā stāv 55/60(standarta).

Ar tām standarta es drīz kokā iebraukšu, jo tiem krutajiem autiņiem ir tādas gaismas,skaties kur gribi tāpat spiež acīs un ceļu protams neredz.

Vai ir nepieciešams relejs liekot spēcīgakas gaismas?Kā tas relejs pieliekams,kur dabūnams.Paldies.

Liec tik ksenonu - tagad komplekti no 70Ls maksa

xenoncentrs.lv/...

.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

labais99 rakstīja:

chihuahua rakstīja: Nesen iegādājos gaismas 80/100, šobrīd iekšā stāv 55/60(standarta).

Ar tām standarta es drīz kokā iebraukšu, jo tiem krutajiem autiņiem ir tādas gaismas,skaties kur gribi tāpat spiež acīs un ceļu protams neredz.

Vai ir nepieciešams relejs liekot spēcīgakas gaismas?Kā tas relejs pieliekams,kur dabūnams.Paldies.

Liec tik ksenonu - tagad komplekti no 70Ls maksa

xenoncentrs.lv/...

.

veelviens praideris

golpaa 2 xenonu likshot...

ne 70 bet 700 mok pat x2 sanaaks lai ieliktu normaali.. ar reguleetaajiem mazgaataajiem utt

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

labais99 rakstīja:

Liec tik ksenonu - tagad komplekti no 70Ls maksa

xenoncentrs.lv/...

.

Tā gadās,ka bērna prāta cilvēciņiem pajautā...

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu veči sabombardējuši ar visādām "gudrībām".Būtu labāk pateikuši,ka man iespējams pie vainas ģeņģeris-jāmaina tablete utt.

Labi jau labi BAISULI,kad tu man stūrēsi pretim 200m attālumā pārslēgšos uz tuvajām.Iet runa par to,ka mans vecais,bet labi koptais golfiņš netur līdzi tiem "biezajiem" uz līzingu paņemtajiem autiņiem,kas jūtās kā ceļa valdnieki un spiež acīs un pat bieži nepārslēdzas.Man tak arī tas ceļš ir jāredz!!!!!!!!!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Paranoju jāārstē,pārslēdzas jau nu gan. Ko dos tev pārslēgšanās uz tuvajiem,ja tuvajos ir 100w??? Tieši tuvajām gaismām ir jābūt labām,ne jau tālajiem.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Un vārdu 'biezais' jau nu būtu jāsāk atmest,nav vairs aktuāli.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tiem kas nepaarsleedzas ir citas zaales- papildus taalie... vieniigais ka nesanaak ka kaads iesleedz veel taalaakus

ieteica tak normaalus risinaajumus... normaals-jauns golpa lukturis nudien nemaksaa daargi

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu bet protams BAISULI, es tak par tiem tuvajiem ar te maļu. Tie jau man arī ir tie sūdīgie. Jo man ir VW Golf GTI ar 4 lukturiem priekšā. Starpcitu BAISULI, skarbs tu esi, rullē pa visiem tematiem forumā. Iesaki tak kaut ko jēdzīgu, nevis kritizē.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

chihuahua rakstīja: Nu bet protams BAISULI, es tak par tiem tuvajiem ar te maļu. Tie jau man arī ir tie sūdīgie. Jo man ir VW Golf GTI ar 4 lukturiem priekšā. Starpcitu BAISULI, skarbs tu esi, rullē pa visiem tematiem forumā. Iesaki tak kaut ko jēdzīgu, nevis kritizē.

Es jau tev ieteicu-jauni lukturi. Palasi.

chihuahua Reģ.: 10.11.2007
0 0 Atbildēt

Bet es jau teicu, ka jauni jau stāv iekšā. Palasi.

Labi, metu ārā tos 80/100. Labāk pārbaudīšu ģeņģeri. ĀMEN!!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti