Spēcīgākas gaismas VW 2

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Nesen iegādājos gaismas 80/100, šobrīd iekšā stāv 55/60(standarta).

Ar tām standarta es drīz kokā iebraukšu, jo tiem krutajiem autiņiem ir tādas gaismas,skaties kur gribi tāpat spiež acīs un ceļu protams neredz.

Vai ir nepieciešams relejs liekot spēcīgakas gaismas?Kā tas relejs pieliekams,kur dabūnams.Paldies.

 
1 2 3 4 5
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

krishus rakstīja:

batka rakstīja:

krishus rakstīja:

batka rakstīja:

krishus rakstīja:

batka rakstīja:

krishus rakstīja: Obligāti jāliek 2 releji starpā, gan uz tuvo, gan tālo gaismu, savādāk sakusīs tuvo/tālo slēdzis pie stūres.

Kad bija passāts, ar ieliku.Efekts jūtams un nevienu nežilbina, jo staru kūlis jau nemainās. Arī TA var iziet.

Baisuļa aprakstītie spīdošie pleķi ir lētajam ksenonam, jo tad kūlis izmainās.

Un kas ir dargais ksenons???????

Oģinālais...

Pamēģini apTiesi tārīkot savu auto ar xenon.lv , vai rūpnīcas piedāvāto, domājams atšķirību sajutīsi.

Vai tad Golf2 naca orģinalie ksenoni??

Nu, re! Pats atkodi, kāpēc pieminēju neorģinālo zenonu!

žetons!

Neorģinals ksenons vispar nav pat pieminešanas verts.čoms ielika iekš volvo v70 tai paša xenona un kopš ta laika kad viņš man brauc preti man viņam jazvana lai nolamatu jo žilbin a nenormali.

A par ko es runāju???

Ja viņš iekš Mūsas būtu licis, tad tev nebūtu jāzvana, un izmaksas ar būtu oj, oj, oj.

Tāpēc arī termins "lētais"

Ta ka golfam nepastav nemaz dargais

Tiesi tā. Vai tad es kkur apgalvoju pretējo, vai aģitēju topika autoru izmantot xenonu???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: Nu tak skaidrs,Krišus ir tas,kurš siekalojas pie neatļautām lietām,kuras citiem auto vadītājiem traucē. Šmurgulis tu krišu esi.

Piemēram???

Reklamēji nelegālos ksenonus. Tu o,galīgi esi sagājis čigrī,suka? Neatceries,ko pats raksti??

OK, tu man apniki,ar tevi nav interesanti. Pašol na***j

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

batka rakstīja:

krishus rakstīja: Obligāti jāliek 2 releji starpā, gan uz tuvo, gan tālo gaismu, savādāk sakusīs tuvo/tālo slēdzis pie stūres.

Kad bija passāts, ar ieliku.Efekts jūtams un nevienu nežilbina, jo staru kūlis jau nemainās. Arī TA var iziet.

Baisuļa aprakstītie spīdošie pleķi ir lētajam ksenonam, jo tad kūlis izmainās.

Un kas ir dargais ksenons???????

Oģinālais...

Pamēģini aprīkot savu auto ar xenon.lv , vai rūpnīcas piedāvāto, domājams atšķirību sajutīsi.

Aprīkotājs...aprīko ar līmeņošanu un mazgāšanu,kā pienākas. Cik atceros,tieši sābisteļi te uzsāka to nelegālo ksenonu reklamēšanu.

Ej tak tu pī ar savām nevajadzīgajām ksenona ekstrām To līmeņošanu sagudrojuši visādi kabinetu ierēdņi Brauc pa bedrainu ceļu, skaties, brauc pretī viens ar zilganiem, mirgojošiem lukturiem, zini, oriģinālais ksenons brauc Vispār interesanti kā koyote iekombinēja savam [nu jau laikam bijušajam] ziepjutraukam lukturos A6 ksenonu ar TT lēcām...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: Nu tak skaidrs,Krišus ir tas,kurš siekalojas pie neatļautām lietām,kuras citiem auto vadītājiem traucē. Šmurgulis tu krišu esi.

Piemēram???

Reklamēji nelegālos ksenonus. Tu o,galīgi esi sagājis čigrī,suka? Neatceries,ko pats raksti??

OK, tu man apniki,ar tevi nav interesanti. Pašol na***j

Nju, tukšpļūti, parādi man, kur es ko reklamēju???

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nju, skaidrs!

Labi nuhajkundze, mans iet gulēt, rītvakar piekāpšu...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

To līmeņošanu sagudrojuši visādi kabinetu ierēdņi Brauc pa bedrainu ceļu, skaties, brauc pretī viens ar zilganiem, mirgojošiem lukturiem, zini, oriģinālais ksenons brauc Vispār interesanti kā koyote iekombinēja savam [nu jau laikam bijušajam] ziepjutraukam lukturos A6 ksenonu ar TT lēcām...

Tu droši vien esi gudrāks savos 19 gados ar savu mucas pieredzi par auto būves inženieriem Un tavs draugs koijots ar. Pārgudrie auto pārbūvētāji uzradušies....gan drīz pienāks laiks,kad CP uz ceļa jūs izķers,noplēsīs TA uzlīmi par šitādām pārbūvēm,visādām 100w lampām,pseido ksenoniem un zilajām kapota lampelēm.

Labais skats-veca muca,pusplikas ziemenes,pie stūres 'ass' , un galvenais-'ksenoni'. Savaldīt auto nevar,jo nejēdz un nemaz ar nevar,jo riepu ta nav un plus vēl žilbina visus un pats ar ne vella neredz,jo reāla labuma no tiem ksenoniem jau nav,tikai 'krutais' izskats,lai Liepājas puņķutapas ievērtētu kruto čali uz ceļa

Apmēram tā tas izskatās.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Visādiem pamuļķiem apmēram tā tas arī izskatās Izskaidro man gudrais inženieri, kāpēc spēcīgi parastie lukturi var būt bez augstuma regulatoriem un viss ir normāli, bet ksenoniem vajag un tie ar saviem augstuma regulatoriem žilbina? Diemžēl koyote nav mans draugs, nebūtu slikti, spriežot pēc ss.lv uzrakstītās viņa ziepjutrauka komplektācijas [tas sludeklis tur bija pirms dažiem mēnešiem] cilvēks kārtīgi izracies cauri. Domāju, tu skaities vecs iauto lietotājs, acīmredzot neesi, jau jau pat neesi šito piefiksējis www.iauto.lv/... Jā, par visādām debīlām zilajām spuldzītēm derētu izķert, tik brauc un skaties, atkal kāds zilais pretī brauc Tu laikam nezināji ka ksenons domāts lai labāk redzētu? Nabadziņš...

Ak jā, \"ass\" tak esi tu, kurš te vakar draudēja, ka visi braukšot grāvjos? Kā izpaužas tā mana mašīnas nesavaldīšana? Jā, pagājušo ziemu bija tāds joks ar vissezonas slikiem, bet tos sestdien servisā noplēsa, pagaidām zapasku apriepojums, diskiem vajag smilšu strūklu, koridorā sakrautas radzētas ziemenes

P.S. deksim gadījumā nav ta - jo mazāk paliek matu, jo mazāk galvā prāta?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 topica autors:

a tu tos voltus pamērīji ????

Tu brīnīsies cik daudz volti vecām mašīnām pazūd nekontaktos un zaļajos - savienojums ir, bet ar pretestību

Ieliksi jaudīgākas spuldzes, tās patērēs vairāk strāvas, visas vieta, kur kontakts švakāks, karsīs vēl vairāk un var izraisīt aizdegšanos ... viss lôģiski

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Visādiem pamuļķiem apmēram tā tas arī izskatās Izskaidro man gudrais inženieri, kāpēc spēcīgi parastie lukturi var būt bez augstuma regulatoriem un viss ir normāli, bet ksenoniem vajag un tie ar saviem augstuma regulatoriem žilbina? Diemžēl koyote nav mans draugs, nebūtu slikti, spriežot pēc ss.lv uzrakstītās viņa ziepjutrauka komplektācijas [tas sludeklis tur bija pirms dažiem mēnešiem] cilvēks kārtīgi izracies cauri. Domāju, tu skaities vecs iauto lietotājs, acīmredzot neesi, jau jau pat neesi šito piefiksējis www.iauto.lv/... Jā, par visādām debīlām zilajām spuldzītēm derētu izķert, tik brauc un skaties, atkal kāds zilais pretī brauc Tu laikam nezināji ka ksenons domāts lai labāk redzētu? Nabadziņš...

Ak jā, "ass" tak esi tu, kurš te vakar draudēja, ka visi braukšot grāvjos? Kā izpaužas tā mana mašīnas nesavaldīšana? Jā, pagājušo ziemu bija tāds joks ar vissezonas slikiem, bet tos sestdien servisā noplēsa, pagaidām zapasku apriepojums, diskiem vajag smilšu strūklu, koridorā sakrautas radzētas ziemenes

P.S. deksim gadījumā nav ta - jo mazāk paliek matu, jo mazāk galvā prāta?

ir man mazdai origjinaalais ksenons ar to automaatisko augstuma reguleeshanu, varu pateikt tikai vienu- tas ir galiigi garaam.

Man domaat ka ar to automaatisko augstuma reguleeshanu vinjsh var apzhilbinaat aatraak, nekaa vispaar bez buutu.Ljoti labi to var redzeet braucot pa neliidzenu celju- tomeer straadaa vinjsh ar taadu kaa aizturiiti bik. Katraa gadiijumaa, ja nospraags taa pashreguleeshanaas, atrubiishu nafig vinju , noreguleeshu lukturus kaa pienaakas un miers maajaas.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

P.S. deksim gadījumā nav ta - jo mazāk paliek matu, jo mazāk galvā prāta?

Piever žaunas,pussprāgusī vārna. Kaut ko saklausījis,ko daži verkš un tagad gudro mēta. Puišelis tu vēl esi,sūkātāj.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pats tu esi sūkātājs Par mani zina tikai vecumu, bet tas deksim netraucē izteikt visādus ļoti gudrus spriedumus Spriežot pēc tava augstā intelekta un arī vienu tavu commentu iepriekš šajā topikā, tu droši vien piederi lielajam intelektuālo ierēdņu baram, kas sēž uz tautas [arī mana] kakla

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ai, labāk ar deksi nestrīdēties - strīdoties ar idiotu tu nolaidies līdz viņa līmenim, un tad viņš tevi sakauj ar savu pieredzi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pats tu esi sūkātājs Par mani zina tikai vecumu,

Ar to pietiek Klau,ko tu redzi,kad zemu pieliecies??

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nemēdzu zemi pieliekties

Man ļoti patīk tavi aizspriedumi Ja man ir 19 gadī, tātad manai mucai ir lisas riepas, priekšējo lukturu šķūnings un piedevām es galīgi nemāku braukt Vai nav traki? Sevišķi smieklīgi tas liekas pēc tam, kad google ir izspļāvus pārdesmit rezultātus ar tavu vārdu un uzvārdu, kas ir tikai kaut kādu ralliju rezultāti. Viens kas izbrīna, ir tas, ka tu pat nez kāpēc kāp mucveidīgā šrotmobīlī [ ], bet otrs, kas izraisīja skaļus smieklus - 14 mēnešus vecas rallija ziņas ar tēmu - deksis kopā ar vēl vienu labi paēdušu tipu attiecīgajā posmā road klasē otrie vai pirmie, bet tie, kas nākamie, gadā čempioni, pilots mans bijušais kaimiņš, kuram tolaik varēja būt 17 gadi Sanāk, ka tu ņih.u.jā nemāki braukt, ja jau kopvērtējumā labāku rezultātu par tevi iegūst tāds, kas [pēc tavas tukšās pļūtīšanas] galīgi nemāk braukt Vai šogad tu esi iemācījies braukt, nepiefiksēju, tiem googles rezultātiem sistemātiski cauri negāju

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

msh rakstīja: Visādiem pamuļķiem apmēram tā tas arī izskatās Izskaidro man gudrais inženieri, kāpēc spēcīgi parastie lukturi var būt bez augstuma regulatoriem un viss ir normāli, bet ksenoniem vajag un tie ar saviem augstuma regulatoriem žilbina? Diemžēl koyote nav mans draugs, nebūtu slikti, spriežot pēc ss.lv uzrakstītās viņa ziepjutrauka komplektācijas [tas sludeklis tur bija pirms dažiem mēnešiem] cilvēks kārtīgi izracies cauri. Domāju, tu skaities vecs iauto lietotājs, acīmredzot neesi, jau jau pat neesi šito piefiksējis www.iauto.lv/... Jā, par visādām debīlām zilajām spuldzītēm derētu izķert, tik brauc un skaties, atkal kāds zilais pretī brauc Tu laikam nezināji ka ksenons domāts lai labāk redzētu? Nabadziņš...

Ak jā, "ass" tak esi tu, kurš te vakar draudēja, ka visi braukšot grāvjos? Kā izpaužas tā mana mašīnas nesavaldīšana? Jā, pagājušo ziemu bija tāds joks ar vissezonas slikiem, bet tos sestdien servisā noplēsa, pagaidām zapasku apriepojums, diskiem vajag smilšu strūklu, koridorā sakrautas radzētas ziemenes

P.S. deksim gadījumā nav ta - jo mazāk paliek matu, jo mazāk galvā prāta?

ir man mazdai origjinaalais ksenons ar to automaatisko augstuma reguleeshanu, varu pateikt tikai vienu- tas ir galiigi garaam.

Man domaat ka ar to automaatisko augstuma reguleeshanu vinjsh var apzhilbinaat aatraak, nekaa vispaar bez buutu.Ljoti labi to var redzeet braucot pa neliidzenu celju- tomeer straadaa vinjsh ar taadu kaa aizturiiti bik. Katraa gadiijumaa, ja nospraags taa pashreguleeshanaas, atrubiishu nafig vinju , noreguleeshu lukturus kaa pienaakas un miers maajaas.

Automaatiskaas reguleeshanas pamatdoma tomeer ir nepieljaut to, ka gadiijumaa, ja piekraamee bagazhnjiku ar paars kartupelju maisiem+veel ieseedini pakaljeejaa seedeklii 3 normaala izmeera talceniekus, super duper ksenoni smuki neizgaismotu debesis. Un liidz ar to nepadariitu aklus pretimbraucoshos. Jo, kaut noreguleeti, zhilbina vinji speeciigaak, nekaa parastie lukturi.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ja slikti redzi ceļu un pretējie žilbina, liec virsū četrus papildtālos lukturus. Garantēju, neviens nežilbinās. Labāk liec uz jumta, iespaidīgāks skats būs.

Ja nopietni, sāc ar priekšējo stiklu. Slikti notīrīts un saskrāpēts priekšējais stikls lauž gaismas starus un pasliktina redzamību.

Par stiklu 100% taisniiba. It seviskji tik vecam auto.Mazaas shviikas stiklu paarveersh necaurredzamaa plekjii. Arii spilgtaa saulee.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

baigais rādītājs google,kaut kāds tev msh tas teksts galīgi nesakarīgs. Kur es tev taicu,ka esmu baigais braukšanas ass???? Un marčika vienīgais zināmais teksts-kūdras purvs un plika galva Tizleņi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Protams, ka google ir baigais rādītājs, vienīgais, ko googles tante nemāk pateikt, ir tava krāniņa garums Ja jau tu vari teikt, ka es nemāku braukt, tātad tu esi ass [kuru saliek par mani jaunāki ]

kalfonso kā tev liekas, kāpēc mašīnām sākot ar deviņdesmitajiem parasti komplektācijā ietilpst tāds ripulītis priekšējajā panelī ar vairākām atzīmēm?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nopirku auto, kuram jau bija ļevie zenoni.

Nav jau slikti - redzamība labāka kā ar parastiem lēcu lukturiem. Izmetu ārā zilās spuldzes, ieliku 4300k - nav vairs pretīgais paskats arī...

Jebajā tāds komplektiņš nāk pa 70-80 latiem ar visiem balastiem, un kamēr vēl uz ceļa par to nedrāš var jau braukt...

Galvenais tos lukturus noregulēt lai citiem acīs nespīd.

Tāpat pilna pasaule ar tādiem, kas žilbina arī ar nesaregulētām parastajām gaismām.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Protams, ka google ir baigais rādītājs, vienīgais, ko googles tante nemāk pateikt, ir tava krāniņa garums

Nu tev gan neveselīgas intereses...gej.

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Protams, ka google ir baigais rādītājs, vienīgais, ko googles tante nemāk pateikt, ir tava krāniņa garums Ja jau tu vari teikt, ka es nemāku braukt, tātad tu esi ass [kuru saliek par mani jaunāki ]

kalfonso kā tev liekas, kāpēc mašīnām sākot ar deviņdesmitajiem parasti komplektācijā ietilpst tāds ripulītis priekšējajā panelī ar vairākām atzīmēm?

beidz gruzīt virsū deksteram, lai nu kā - bet gadiem ir liela nozīme...

te runa neiet par to kurš ir braušnas ass bet par dzīves pieredzi kopumā.

Kaut gan pats neesu iez cik vecs lai to visu spriest, bet tā nu tā ir...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Deksteram galva nekaa nav. tikai tie kuudras taarpi kas vina purvaa dziivo

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Deksteram galva nekaa nav. tikai tie kuudras taarpi kas vina purvaa dziivo

Kā tu tur ieskatījies,pilsētas lauķi?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Deksteram galva nekaa nav. tikai tie kuudras taarpi kas vina purvaa dziivo

izraadas, ka tu ar skjidrajiem meesliem galvaa kaut ko sakariigu esi speejiigs izdomaat...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Vispār nemēdz būt ideālu cilvēku, katrs ir "ass" savā jomā !!!

Bet par to lietu kas ir galvā tas nu būtu jāzin visiem, kauns...

Tie kas nezin tur ir tāda pelēka viela kas saucas smadzenes...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti