Spēcīgākas gaismas VW 2

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Nesen iegādājos gaismas 80/100, šobrīd iekšā stāv 55/60(standarta).

Ar tām standarta es drīz kokā iebraukšu, jo tiem krutajiem autiņiem ir tādas gaismas,skaties kur gribi tāpat spiež acīs un ceļu protams neredz.

Vai ir nepieciešams relejs liekot spēcīgakas gaismas?Kā tas relejs pieliekams,kur dabūnams.Paldies.

 
1 2 3 4 5
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Radās jautājums. msh,cik klases tu esi beidzis?? Pēc izteikšanās un rakstības- ne vairāk par 5.

zubite Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Protams, ka google ir baigais rādītājs, vienīgais, ko googles tante nemāk pateikt, ir tava krāniņa garums

Nu tev gan neveselīgas intereses...gej.

nu ar kraniņu viņš naudu pelna,medicinas akademijā studentiem radot,ka mazako eksemplaru Latvijā

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Es gan teikti PAR xenoniem. Vienīgais, tiem jābūt labiem un pareizi noregulētiem, ne tādiem komplektiem, ko te vairumā piedāvā vietējie kantori. Man auto no Vācijas atnāca ar pašliktiem xenoniem (interesanti... tur tas ir atļauts?). Protams, ka uz TA laiku ir jāmaina, bet braucot ikdienā ir stipri labāk. Ielikti ir kvalitatīvi un noregulēti pareizi... ne tā kā to dara tūnētāji no Lietuvas. Principā uz tādas pašas mašīnas, ko lietoju pirms tam - nebija xenoni, bet gan parastās gaismas... atšķiras ar to, ka 2 reizes labāk ir pārredzama labā puse, kas stipri palīdz paildzināt mūžu kādam MIB’am, kas bez atstarotāja soļo pa šosejas malu un ātrāk pamanīt kādu veicot labo pagriezienu. Bet tālumā spīd apmēram tikpat tālu cik parastās... tikai gaisma ir baltāka un skaidrāka. Cik ir pārbaudīts, neviens nav sūdzējies, ka žilbinātu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viktos rakstīja:

msh rakstīja: Protams, ka google ir baigais rādītājs, vienīgais, ko googles tante nemāk pateikt, ir tava krāniņa garums Ja jau tu vari teikt, ka es nemāku braukt, tātad tu esi ass [kuru saliek par mani jaunāki ]

kalfonso kā tev liekas, kāpēc mašīnām sākot ar deviņdesmitajiem parasti komplektācijā ietilpst tāds ripulītis priekšējajā panelī ar vairākām atzīmēm?

beidz gruzīt virsū deksteram, lai nu kā - bet gadiem ir liela nozīme...

te runa neiet par to kurš ir braušnas ass bet par dzīves pieredzi kopumā.

Kaut gan pats neesu iez cik vecs lai to visu spriest, bet tā nu tā ir...

Nav nemaz tik liela nozīme... Vismaz ne lai respektētu. Agrāk tā uzskatīju, līdz sāku strādāt.

Jā, deksi, bet cik klases tu man dod par gramatiku? Un kur tev radās ģeniālā doma par piecām klasēm? Tava izglītība?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. tas "jā" nenozīmēja ka man ir 5 klases.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. tas "jā" nenozīmēja ka man ir 5 klases.

Netaisnojies,arvien vairāk pēc gejiska loša sāc izklausīties. Ej un patamborē.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja: Protams, ka uz TA laiku ir jāmaina, bet braucot ikdienā ir stipri labāk. .

Tātad-nav atļauti tev tie ksenoni,ja jau jāliek uz TA citi....

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

taxman rakstīja: Protams, ka uz TA laiku ir jāmaina, bet braucot ikdienā ir stipri labāk. .

Tātad-nav atļauti tev tie ksenoni,ja jau jāliek uz TA citi....

Zini, mūsu valstī daudz kas nav atļauts... daudz, kas ir aizliegts, daudz kas ir ierobežots, daudz kas ir piegriezts... es nedomāju, ka lielākā daļa no tā ir pietiekami pamatota un lietderīga. Te var runāt bezgalīgi daudz un tāpat katram būs savs viedoklis par daudzām tēmām; sākot ar bezjēdzīgu un nepārdomātu automašīnu iedalīšanu pēc mistiskā motora tilpuma... gemaroju ar amerikāņu autiņiem un to sertificēšanu, beidzot ar tizlu valdības kunkstēšanu par nepietiekmiem līdzekļiem ceļu remontiem un izbūvēm un jaunām vīzijām par to, kā palielinot vēl vairāk nodokļus mēs varētu kautko atrisināt. Kāpēc Lietuvā ir daudz labāki ceļi, bez problēmām var piereģistrēt amerikāņu auto un tajā pašā laikā inflācijas līmenis nav tik graujošs kā pie mums? Varbūt ne viss, ko izdomā mūsu vīri uzvalkos ir tas pareizākais un mums latviešiem optimālākais?

Es domāju, ka, ja veiktu statistiku par to, cik cilvēku Latvijā iet bojā uz ceļiem dēļ slikta apgaismojuma (un nevajag te vainot tikai gājējus bez atstarotajiem), seguma kvalitātes, debīli izbūvētiem kustojumiem un turpat izvietotām tikpat „gudrām” ceļu zīmēm utt - un salīdzinātu to ar negadījumiem, kas notiek, ja tevi kāds apžilbina ar „krutkas” xenoniem, attiecība būtu graujoša. Protams, ka var akli malt, ka ja aizliegts, tad mūsu valtij kārtējo reizi ir taisība.

Es piemēram, jūtos daudz drošāk uz ceļa, jo apzinos, ka man tagad būs lieka sekunde, lai nenotriektu nakts laikā gar ceļa malu soļojošu dzēraju vai velosipēdistu, kuru atstarotāju iegāde īpaši neuztrauc.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

taxman, kā tu nesaproti, deksis grib būt īpašs, viņš ar sava megarullza [kurš jamam droši vien mēnesī kādu sotu izmaksā ] ksenoniem grib apžilbināt citus, bet viņš negrib, ka viņu sāktu visi šrotmobīļi pēc kārtas apžilbināt

Deksi btw es vismaz vizuāli daudz mazāk atgādinu geju par tevi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja:

Baisulis rakstīja:

taxman rakstīja: Protams, ka uz TA laiku ir jāmaina, bet braucot ikdienā ir stipri labāk. .

Tātad-nav atļauti tev tie ksenoni,ja jau jāliek uz TA citi....

Zini, mūsu valstī daudz kas nav atļauts... daudz, kas ir aizliegts, daudz kas ir ierobežots, daudz kas ir piegriezts... es nedomāju, ka lielākā daļa no tā ir pietiekami pamatota un lietderīga. Te var runāt bezgalīgi daudz un tāpat katram būs savs viedoklis par daudzām tēmām; sākot ar bezjēdzīgu un nepārdomātu automašīnu iedalīšanu pēc mistiskā motora tilpuma... gemaroju ar amerikāņu autiņiem un to sertificēšanu, beidzot ar tizlu valdības kunkstēšanu par nepietiekmiem līdzekļiem ceļu remontiem un izbūvēm un jaunām vīzijām par to, kā palielinot vēl vairāk nodokļus mēs varētu kautko atrisināt. Kāpēc Lietuvā ir daudz labāki ceļi, bez problēmām var piereģistrēt amerikāņu auto un tajā pašā laikā inflācijas līmenis nav tik graujošs kā pie mums? Varbūt ne viss, ko izdomā mūsu vīri uzvalkos ir tas pareizākais un mums latviešiem optimālākais?

Es domāju, ka, ja veiktu statistiku par to, cik cilvēku Latvijā iet bojā uz ceļiem dēļ slikta apgaismojuma (un nevajag te vainot tikai gājējus bez atstarotajiem), seguma kvalitātes, debīli izbūvētiem kustojumiem un turpat izvietotām tikpat „gudrām” ceļu zīmēm utt - un salīdzinātu to ar negadījumiem, kas notiek, ja tevi kāds apžilbina ar „krutkas” xenoniem, attiecība būtu graujoša. Protams, ka var akli malt, ka ja aizliegts, tad mūsu valtij kārtējo reizi ir taisība.

Es piemēram, jūtos daudz drošāk uz ceļa, jo apzinos, ka man tagad būs lieka sekunde, lai nenotriektu nakts laikā gar ceļa malu soļojošu dzēraju vai velosipēdistu, kuru atstarotāju iegāde īpaši neuztrauc.

Bat mani uztrauc ta sekunde kuru es neredzešu pec izmainišanas ar tevi.Ta ka nost ar krutku ksenoniem

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Bat mani uztrauc ta sekunde kuru es neredzešu pec izmainišanas ar tevi.Ta ka nost ar krutku ksenoniem

Es sāku runāt par kautko citu. Es saku, ka kvalitatīvi xenoni kā suga, kas normāli uzstādīti un noregulēti, neapžilbina vairāk par parastiem xenoniem vai umņikiem ar sastādītiem megawatiem priekšā. Mazgātāja uzlikšana nemaksā dārgi (protams, ja xenona uzlikšnai pieiet nopietni, nevis lai priekšā „forši zili uguntiņi degtu”).

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja:

Bat mani uztrauc ta sekunde kuru es neredzešu pec izmainišanas ar tevi.Ta ka nost ar krutku ksenoniem

Es sāku runāt par kautko citu. Es saku, ka kvalitatīvi xenoni kā suga, kas normāli uzstādīti un noregulēti, neapžilbina vairāk par parastiem xenoniem vai umņikiem ar sastādītiem megawatiem priekšā. Mazgātāja uzlikšana nemaksā dārgi (protams, ja xenona uzlikšnai pieiet nopietni, nevis lai priekšā „forši zili uguntiņi degtu”).

Nestasti nu.Tur kur ir domata parasta halogenspuldze tur kvalitativi ksenonu nevar ielikt

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

muusu fateri brauca piecdesmit gadus, jobtvai, viss bij labi...a shitiem punjku tapaam nekas nav labi..ta shitaadu lampinju priekshaa , ta shitaadu pakaljaa...da brauc ar to savu suuda golfu , kaads ir, ja neredzi , tad ej pie acu arsta,debiilikji....ksenonu , redz, shim savajadzeejies..skaties , ka peec tam tev kaads tos ksenonus aiz vaigiem nesabaaz!!!! ej un nodrochii uz savu golfiu izjaato...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Deksi btw es vismaz vizuāli daudz mazāk atgādinu geju par tevi

Mute gan tev kā laidara vārti,dēliņ..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Deksi btw es vismaz vizuāli daudz mazāk atgādinu geju par tevi

Mute gan tev kā laidara vārti,dēliņ..

Mācos... Man reku ir labs skolotājs

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Deksi btw es vismaz vizuāli daudz mazāk atgādinu geju par tevi

Mute gan tev kā laidara vārti,dēliņ..

Mācos... Man reku ir labs skolotājs

Tev daudz jāmācās,pašlaik tu esi tāds apčurājies suņuks.

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

A ko tu gribēji, ja tu padirzstu bērnību kūdras purvā, tad būtu tāds pats. Pirmā un vienīgā rotaļlieta (internets), neskaitot mašu kulakovu, kuras dēļ viņam ir nopietns komplekss attiecībā uz onanēšanu, viņam parādījās tikai tad, kad sāka krist ārā mati.

.....dienas citāts.......

P.S. ...agrākais Dexters bija kulturālāks.....

P.P.S.....negribas jau ticēt,ka kļuvis tik "baiss" ...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja:

Bat mani uztrauc ta sekunde kuru es neredzešu pec izmainišanas ar tevi.Ta ka nost ar krutku ksenoniem

Es sāku runāt par kautko citu. Es saku, ka kvalitatīvi xenoni kā suga, kas normāli uzstādīti un noregulēti, neapžilbina vairāk par parastiem xenoniem vai umņikiem ar sastādītiem megawatiem priekšā. Mazgātāja uzlikšana nemaksā dārgi (protams, ja xenona uzlikšnai pieiet nopietni, nevis lai priekšā „forši zili uguntiņi degtu”).

pļaķ tasmazgātājs takš nekādi neietekmē apžilbināšanu ...

kā jau te teica: augstuma regulators cīnās pret iepriekšējā saimnieka līķa, kopā ar kāpostu ražas maisiem bagāžniekā radīto purna pacelšanos. UN VISS! Pa bedrēm viņš tur īpaši neko neregulē !

Mazgātājs ir TIKAI lai tu pats redzētu ceļu, jo netīri xenoni ir 10x sūdīgāki par netīriem parastajiem lukturiem

biju uz 1 rally aizbraucis - loga mazgaashana, lukturu mazgaashana = 6 litri šķidruma cūkām un rezultātā netīri llukturi ... izbraucu uz šosejas - jop..tvj - pagrieziena lukturis spiid spilgtaak par xenonu

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Klau, redaktor!

Te viens čaiņiks nepārtraukti propagandē likumu pārkāpšanu. Man domāt, ka tas ir tikpat slikti, kā publiski kādu nosaukt par m**ku, pi**i, p**u utt.

Derētu tā kā šamo uz kādu laiku izbanot!?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Klau, redaktor!

Te viens čaiņiks nepārtraukti propagandē likumu pārkāpšanu. Man domāt, ka tas ir tikpat slikti, kā publiski kādu nosaukt par m**ku, pi**i, p**u utt.

Derētu tā kā šamo uz kādu laiku izbanot!?

a priekš šitiem txt apakšā ir speciāla forma

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso kā tev liekas, kāpēc mašīnām sākot ar deviņdesmitajiem parasti komplektācijā ietilpst tāds ripulītis priekšējajā panelī ar vairākām atzīmēm?

Un kaa tev shkjiet, cik preciizi tu ar to jobano rulliiti tu tos lukturus sareguleesi? ikreiz pirms braukshanas staasies pretii sienai, ziimeesi uz sienas kuulja optimaalo gjeometriju un reguleesi? Vai arii reguleesi taa, lai tev tie lukturi celju taalaak gaismotu? m?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

taxman rakstīja:

Baisulis rakstīja:

taxman rakstīja: Protams, ka uz TA laiku ir jāmaina, bet braucot ikdienā ir stipri labāk. .

Tātad-nav atļauti tev tie ksenoni,ja jau jāliek uz TA citi....

Zini, mūsu valstī daudz kas nav atļauts... daudz, kas ir aizliegts, daudz kas ir ierobežots, daudz kas ir piegriezts... es nedomāju, ka lielākā daļa no tā ir pietiekami pamatota un lietderīga. Te var runāt bezgalīgi daudz un tāpat katram būs savs viedoklis par daudzām tēmām; sākot ar bezjēdzīgu un nepārdomātu automašīnu iedalīšanu pēc mistiskā motora tilpuma... gemaroju ar amerikāņu autiņiem un to sertificēšanu, beidzot ar tizlu valdības kunkstēšanu par nepietiekmiem līdzekļiem ceļu remontiem un izbūvēm un jaunām vīzijām par to, kā palielinot vēl vairāk nodokļus mēs varētu kautko atrisināt. Kāpēc Lietuvā ir daudz labāki ceļi, bez problēmām var piereģistrēt amerikāņu auto un tajā pašā laikā inflācijas līmenis nav tik graujošs kā pie mums? Varbūt ne viss, ko izdomā mūsu vīri uzvalkos ir tas pareizākais un mums latviešiem optimālākais?

Es domāju, ka, ja veiktu statistiku par to, cik cilvēku Latvijā iet bojā uz ceļiem dēļ slikta apgaismojuma (un nevajag te vainot tikai gājējus bez atstarotajiem), seguma kvalitātes, debīli izbūvētiem kustojumiem un turpat izvietotām tikpat „gudrām” ceļu zīmēm utt - un salīdzinātu to ar negadījumiem, kas notiek, ja tevi kāds apžilbina ar „krutkas” xenoniem, attiecība būtu graujoša. Protams, ka var akli malt, ka ja aizliegts, tad mūsu valtij kārtējo reizi ir taisība.

Es piemēram, jūtos daudz drošāk uz ceļa, jo apzinos, ka man tagad būs lieka sekunde, lai nenotriektu nakts laikā gar ceļa malu soļojošu dzēraju vai velosipēdistu, kuru atstarotāju iegāde īpaši neuztrauc.

Bat mani uztrauc ta sekunde kuru es neredzešu pec izmainišanas ar tevi.Ta ka nost ar krutku ksenoniem

ple, tas spaarda

Uzliec normaalas miglas max 100 ls veertiibaa, un labo lukturi noregulee vairaak pa labi,tas ir-uz celja malu. nekaadus zenonus vairaak nevajadzees....redzeesi visu un visus, ij citus netrauceesi....tas ieteikums šitiem golfu-ksenonu onānistiem...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

domāju, ka tas normālākais un legālākais risinājums.. tas nekas, ka miglinieki būs spožāki par tuvajiem..

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Miglaam ir cita reguleesana kaa tuvajiem...

stars iet paraleeli zemei un max zemu..Tu reaali skaties mazliet sliipi tam staram..taapeec taas ir miglas.

Un netraucee paareejiem, jo staru kuulis ir max 1 metru augsts.

Tuvie/taalie savukaart tomeer ir ar zinaamu lenkji, pie tam izkliedeetaa kuulii aiz tam miglas apstaakljos arii atstarojas un ir "kaa pret sienu" efekts, jo tavs redzes lenkjis nesakriit ar gaismas izstarošanas lenkji...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

biju domājis - spožāki - no paša redzēšanas iespējām..

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti