A4 (2000) B5 pagrieziena kloķis

Apsara Reģ.: 21.10.2002

Sācis gļukot pagrieziena rādītāja kloķis. To šancē, to nešancē. Kādam ir idejas, kur varētu iegādāties jaunu un cik tas maksā?

Paldies!

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: Sācis gļukot pagrieziena rādītāja kloķis. To šancē, to nešancē. Kādam ir idejas, kur varētu iegādāties jaunu un cik tas maksā?

Paldies!

bensonaa nava , toch zinu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Rīgas audistam muļķīgs jautājums - protams, ka AR

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Kaadreiz Gros auto bija, ne originalie, toties krietni letak kaa AR.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

jauns tikai AR,jo tāpat tas Gross ņem no Ar tikai uzliek vēl savu uzcenojumu! Ja, slēdzis ar kruīzi, tad maksā ap 25 Ls, vismaz man A6 2002.g. tā maksā! Sākumā iesaku paskatīties releju,kas atrodas pie avārijas pogas, tas ir visbiežākais iemesls pagrieziena atteikšanai, un pats arī gandrīz samainīju slēdzi,jo tas strādāja ar pārtraukumiem,kamēr atteica vispār! nomainos releju viss štokos, maksāja AR ap 15 Ls,nomaiņa elementāra!

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: jauns tikai AR,jo tāpat tas Gross ņem no Ar tikai uzliek vēl savu uzcenojumu! Ja, slēdzis ar kruīzi, tad maksā ap 25 Ls, vismaz man A6 2002.g. tā maksā! Sākumā iesaku paskatīties releju,kas atrodas pie avārijas pogas, tas ir visbiežākais iemesls pagrieziena atteikšanai, un pats arī gandrīz samainīju slēdzi,jo tas strādāja ar pārtraukumiem,kamēr atteica vispār! nomainos releju viss štokos, maksāja AR ap 15 Ls,nomaiņa elementāra!

Aizdomīgi lēti, ja tā ir arī reālajā dzīvē. Cerams, ka SAABisti nelasa šo topiku

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: jauns tikai AR,jo tāpat tas Gross ņem no Ar tikai uzliek vēl savu uzcenojumu! Ja, slēdzis ar kruīzi, tad maksā ap 25 Ls, vismaz man A6 2002.g. tā maksā! Sākumā iesaku paskatīties releju,kas atrodas pie avārijas pogas, tas ir visbiežākais iemesls pagrieziena atteikšanai, un pats arī gandrīz samainīju slēdzi,jo tas strādāja ar pārtraukumiem,kamēr atteica vispār! nomainos releju viss štokos, maksāja AR ap 15 Ls,nomaiņa elementāra!

AR solīja piegādāt pēc laiciņa par 49 Ls. Ar releju visam vajadzētu būt OK, jo avarījas auguņi tikšķ kā pulkstens!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

es iesaku pārbaudīt to releju,jo man arī likās, ka vaina slēdzī un arī avārijas slēdzis strādā kā pulkstenis! man ar pārtraukumiem strādāja tieši kreisais pagrieziens un arī uzreiz pats izdomāju,ka vainīgs slēdzis, bet veselais saprāts ņēma virsroku un iebraucu servī, kur šie tūlīt 5 min laikā samainīja to releju un viss! Relejs atrodas aiz avārijas slēdža, to dekoratīvo plastmasu noņem nost, tad izvelk ārā to releju un viss! Par 49 Ls laikam inflācija pastrādāja, man pirms 4 mēn solīja krietni lētāk!

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

to: Jaspers!

Kuru servisu tu apmeklēji? Kurā katrā jau tas relejs diezvai būs.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: Sācis gļukot pagrieziena rādītāja kloķis. To šancē, to nešancē. Kādam ir idejas, kur varētu iegādāties jaunu un cik tas maksā?

Paldies!

Šodien biju Gross Auto uz Maskavas ielas, un tieši tas kloķis iekrita acīs. Man liekas 26 ls viņš maksāja - viss blociņš.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Apsara rakstīja: to: Jaspers!

Kuru servisu tu apmeklēji? Kurā katrā jau tas relejs diezvai būs.

Es apmeklēju Auto Union, kas atrodas blakus AR un tur tad šie uzreiz arī paņēma releju un apmainīja! Releju jau vari pārbaudīt, kaut vai no kāda paziņas uz īsu laiku noņemtu,jo man gribas domāt,ka tieši tur Tev vaina,jo man bija pat ļoti līdzīgi!

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

Tev kloķis ar kruīzi, vai bez?

Apsara Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: Tev kloķis ar kruīzi, vai bez?

BEZ KRUĪZA.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti