Sabiedriskais transports

kaartmenc Reģ.: 13.08.2004

Vajadzeetu izshkjirt striidu par to vai kaadreiz Riiigaa sabiedriskajam transportam bija zonas vai nee. Man liekas, ka bija. Kaadreiz, piemeeram, ar tramvaju braucot bija jaakompostree jauna biljete iebraucot naakamaajaa zonaa. Vai es kaut ko jaucu? Netaa nekur nevaru atrast info par sho... Varbuut juus varat paliidzeet ar kaadu info vai pakomenteet sho lietu?

 
1 2
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaartmenc rakstīja: Vajadzeetu izshkjirt striidu par to vai kaadreiz Riiigaa sabiedriskajam transportam bija zonas vai nee. Man liekas, ka bija. Kaadreiz, piemeeram, ar tramvaju braucot bija jaakompostree jauna biljete iebraucot naakamaajaa zonaa. Vai es kaut ko jaucu? Netaa nekur nevaru atrast info par sho... Varbuut juus varat paliidzeet ar kaadu info vai pakomenteet sho lietu?

jaa un nee....

ja par zonaam var uzskatiit to, ka piemeeram, liidz Ropažiem nenoziimee to pašu ko tepat ap stuura, tad jaa-zonas ir...pilseetas marsrutos nav..

Bet tu veel Noasa laikus atceries

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Bija. Ja nemaldos, aptuveni kādā 1992. vai 93. gadā.

kaartmenc Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

Jaa, apmeeram ap to laiku vareetu buut. Liekas, ka bija Riigas karte pieejama, kur vareeja redzeet kur katra zona saakas un beidzas. Nav kaadam taada kaut kur aizkjeerusies?

Marchux Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

ja atminja nevilj, shkjiet bija triis zonas... un liekas, ka arii cennjiks zonaam atshkjiiraas...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

kaartmenc rakstīja: Vajadzeetu izshkjirt striidu par to vai kaadreiz Riiigaa sabiedriskajam transportam bija zonas vai nee. Man liekas, ka bija. Kaadreiz, piemeeram, ar tramvaju braucot bija jaakompostree jauna biljete iebraucot naakamaajaa zonaa. Vai es kaut ko jaucu? Netaa nekur nevaru atrast info par sho... Varbuut juus varat paliidzeet ar kaadu info vai pakomenteet sho lietu?

Liekas, ka bija biļetes kur bija virsū rakstītas zonas, resp., brauc 1,2 zonā kompostrē abas kopā kaut kā tā.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Bija.

Un vēl bija laiki, kad trambulis maksāja 3, troļuks 4 un busis 5 kapeikas.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Bija 3 zonas !

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

lv.lv/...

Ceturtā rinkopa no beigām!

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: lv.lv/...

Ceturtā rinkopa no beigām!

ceturtā no beigām ir par zaudējumiem sakarā ar lielajām atlaidēm skolniekiem un penčām..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Karti diez vai digitālā veidā kaut kur var dabūt, jo tas bija tomēr tikai īsi pēc PSRS sabrukuma, kad datori un internets diez ko izplatīts nebija

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

F323F rakstīja:

Velomens rakstīja: lv.lv/...

Ceturtā rinkopa no beigām!

ceturtā no beigām ir par zaudējumiem sakarā ar lielajām atlaidēm skolniekiem un penčām..

Izlasi šīs rindkopas pēdējo teikumu.

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Bija! Pirmā zona bija centrs. Sestajam trambulim lidz Gaisa tiltam, septītajam lidz Fridriķa depo gāja. Tālāk lidz galapunktam otrā zona. Trešā zona bija ārpus pilsētas, tikai autobusiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kas tie par murgiem? Ko jūs tādu esat pīpējušī? Kādas zonas?

Zonas bija vilcieniem. Iekšrīgas sab tr. nav tāda zvēra redzējis ka vienīgi projektā un uz papīra.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Kas tie par murgiem? Ko jūs tādu esat pīpējušī? Kādas zonas?

Zonas bija vilcieniem. Iekšrīgas sab tr. nav tāda zvēra redzējis ka vienīgi projektā un uz papīra.

Es nezkāpēc arī atceros tās kartes sabtransportā pie sienam, kur bija norādītas tās zonas, tik neatceros - vai bija speciālas biļetes pa zonam, jeb bija jākomostrē papildus tādas pašas kā iepriekš...

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

bija zonas, autobusiem 100%. 92 gadā, vai 93

var jau pajautāt šeit! www.rigassatiksme.lv/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu bija tās zonas, arī tramvajiem točna!

Katrai zonai bija savas biļetes, ja maršruts gāja pa 2 zonām, šķērsojot zonas robežu, vajadzēja kompostrēt citu biļeti atbilstoši zonai.

Tajā laikā es vēl Rīgā nedzīvoju, braucām uz kaut kādām sacenēm ar tramvaju (kaut kur pa Ganību dambi laikam), kad mainījās zona, pa mikrafonu ziņoja, ka laiks kompostrēt jaunu biļeti

kaartmenc Reģ.: 13.08.2004
0 0 Atbildēt

Re kaa domas dalaas Joprojaam nekaadus taustaamus pieraadiijumus shim faktam neesmu atradis, bet ir skaidrs peec cilveeku atminjaam, ka bija zonas sabiedriskajam transportam Riigaa

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Bija zonas.

Kā jau tikko skaidroja, tad pa centru bija 1.zona, uz mikrorajoniem jau bija otrā zona, bet 3.zona bija ārpus Rīgas un tā bija tikai autobusiem.

Tā arī bija, ka bija jākompostrē attiecīgās zonas biļetes.

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Bija, bija, man toreiz nebija vairāk kā kādi 5 gadi, bet es atceros. Starp citu, kaut kur laukos man vēl pirms dažiem gadiem mētājās vien kaut kādas zinas biļete zaļā krāsā ar fenomenālu cenu - 4 vai 8 santīmi.

Kad būšu laukos, mož atradīšu to biļeti un ieskanēšu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autoritatīvi ziņoju, ka bija.....

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

TROLEJBUSIEM NĒEEEEĒ!

TROLEJBUSIEM NĒEEEEĒ!

TROLEJBUSIEM NĒEEEEĒ!

TROLEJBUSIEM NĒEEEEĒ!

TROLEJBUSIEM NĒEEEEĒ!

TROLEJBUSIEM NĒEEEEĒ!

TROLEJBUSIEM NĒEEEEĒ!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

tauta runā!

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Kas tie par murgiem? Ko jūs tādu esat pīpējušī? Kādas zonas?

Zonas bija vilcieniem. Iekšrīgas sab tr. nav tāda zvēra redzējis ka vienīgi projektā un uz papīra.

Zonas bija .... vismaz 6.tramvajā Pie VEFa mainījās.

Šo to vēl atceros.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

uupis rakstīja: Kas tie par murgiem? Ko jūs tādu esat pīpējušī? Kādas zonas?

Zonas bija vilcieniem. Iekšrīgas sab tr. nav tāda zvēra redzējis ka vienīgi projektā un uz papīra.

Zonas bija .... vismaz 6.tramvajā Pie VEFa mainījās.

Šo to vēl atceros.

ZONAS BIJA.

TROLEJBUSIEM NĒ!

TROLEJBUSIEM NĒ!

TROLEJBUSIEM NĒ!

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Zonas ir joprojām...

Jā, bet toreiz visi rīdzinieki dzīvoja zonā....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti