Gāzes apkures katls

Ozz Reģ.: 25.11.2002

Dziive piespiezh intereseeties...

Gaazes apkures katls 70 kvadraatu lielam dziivoklim....

Kaadu tur vajag, cik eediis utt ieteicamie risinaajumi un personiskaa pieredze..

wellcome!

 
1 2 3 4 5 6
wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: 1 punkts neies cari

aizmirsti - tu nemūžam nedabūsi atļauju atteikties no tās centrālapkures

p.n.

nu ja arī dabūsi, tad par tādiem kukuļiem, ka TAS tev paliks atmiņā vēl gadus piecus pēc tavām bērēm

Atkal tu nekko nezini be tsulbi varkšķi ... Atļauju dabūt var - ir ar tiesas palīdzību klienti izkarojuši ... Bet ir viens bet - ir stajusies spekā jaunā piesārņojuma zoonējuma karte - ja tavs dzīvoklis būsnelabvēlīgā zonā - tad gan aizmirsti ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: kurš lielījās, ka pieslēgšot skaitītāju kur vajag

karoče, te tavam nabagu kantorītim klientu nebūs

tirgo labāk sābus

Varu tev pārvietot skaitītāju kur gribi ... normu robežās - ja tā būs cita telpa būs jātaisa projekts ...

pieslēgt nav pārvietot, ja es būtu domājis pārvietošanu, tad tā arī būtu teicis.....

p.n.

bet vispār besī ārā mani šitā kuiņa ar "licenzētām" firmām

drīz arī tualetes podus uzstādīt varēs tikai licenzēts asenizators

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: p.n.

bet vispār besī ārā mani šitā kuiņa ar "licenzētām" firmām

drīz arī tualetes podus uzstādīt varēs tikai licenzēts asenizators

Nu vot - a mums ir viss nepieciešamais legalai darbībai gan pazemes darbiem gan iekšvadiem.. Tāka Pašol PN - tālu tālu ....

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tt rakstīja:

wvfans rakstīja:

tt rakstīja: vW fans - vai Tu to vari izdarīt manā vietā? Protams, par atlīdzību.

Nav ne pieredzes, ne vēlmes pa tiem katoriem ņemties.

Ko tu vēlies un kas tev tur jādara ..

2 gadījumi:

1. parasts dzīvoklis, kur gribu atteikties no centrālās apkures un uztaišīt gāzes apkuri un arī ūdeni sildīt ar gāzi.

2. dzīvoklis ar krāsns apkuri, kur jāuztaisa gāzes apkure un siltais ūdens

1 punkts neies cari

aizmirsti - tu nemūžam nedabūsi atļauju atteikties no tās centrālapkures

p.n.

nu ja arī dabūsi, tad par tādiem kukuļiem, ka TAS tev paliks atmiņā vēl gadus piecus pēc tavām bērēm

kurš pieņem lēmumu par atļauju atteikties no centrālapkures?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: 1 punkts neies cari

aizmirsti - tu nemūžam nedabūsi atļauju atteikties no tās centrālapkures

p.n.

nu ja arī dabūsi, tad par tādiem kukuļiem, ka TAS tev paliks atmiņā vēl gadus piecus pēc tavām bērēm

Atkal tu nekko nezini be tsulbi varkšķi ... Atļauju dabūt var - ir ar tiesas palīdzību klienti izkarojuši ... Bet ir viens bet - ir stajusies spekā jaunā piesārņojuma zoonējuma karte - ja tavs dzīvoklis būsnelabvēlīgā zonā - tad gan aizmirsti ...

vot davaj aizej un nokārto kautvai kādam lietuviuešu projekta dzīvoklim rīgā ar centrālapkuri to atļauju tā vienkārši bez tiesas

un ja dzīvoklis būs kādā 2 stāvā kautvai kautkādā 5stāvu mājā un tur nebūs (protams, ka nebūs) skursteņu, tad tu iztiesāsi atļauju ar nosacījumu izvadīt dūmgāzes virs jumta.... un tad taisīsi smuku skursteni par pāris štukām ja paveiksies, tad ar visādām fasādes izmaiņām

gāzes apkure ir forši līdz brīdim, kamēr tas ir reklāmas bukletā

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

tt rakstīja:

kurš pieņem lēmumu par atļauju atteikties no centrālapkures?

Rīgas domes komunalais departaments - kurš vadās pēc zonējuma kartes ...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un ja dzīvoklis būs kādā 2 stāvā kautvai kautkādā 5stāvu mājā un tur nebūs (protams, ka nebūs) skursteņu, tad tu iztiesāsi atļauju ar nosacījumu izvadīt dūmgāzes virs jumta.... un tad taisīsi smuku skursteni par pāris štukām ja paveiksies, tad ar visādām fasādes izmaiņām

gāzes apkure ir forši līdz brīdim, kamēr tas ir reklāmas bukletā

Līdz 3 staviem "Turbo" ...

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja:

tt rakstīja:

kurš pieņem lēmumu par atļauju atteikties no centrālapkures?

Rīgas domes komunalais departaments - kurš vadās pēc zonējuma kartes ...

vai bēniņu pievienošana var būt arguments?

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

tt rakstīja:

wvfans rakstīja:

tt rakstīja:

kurš pieņem lēmumu par atļauju atteikties no centrālapkures?

Rīgas domes komunalais departaments - kurš vadās pēc zonējuma kartes ...

vai bēniņu pievienošana var būt arguments?

Jepkurai jaunai lokalai gāzes apkures ierīkošanai vajag šo atļauju ... Protams ja pateiksi ka patreiz bēniņi tiek apkurinati ar malku - viņiem automātā jāzidod atļauja jo gāzes izmeši tomēr ir nekaitīgāki ... Tas jāpiemin iesniegumā ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tt rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tt rakstīja:

wvfans rakstīja:

tt rakstīja: vW fans - vai Tu to vari izdarīt manā vietā? Protams, par atlīdzību.

Nav ne pieredzes, ne vēlmes pa tiem katoriem ņemties.

Ko tu vēlies un kas tev tur jādara ..

2 gadījumi:

1. parasts dzīvoklis, kur gribu atteikties no centrālās apkures un uztaišīt gāzes apkuri un arī ūdeni sildīt ar gāzi.

2. dzīvoklis ar krāsns apkuri, kur jāuztaisa gāzes apkure un siltais ūdens

1 punkts neies cari

aizmirsti - tu nemūžam nedabūsi atļauju atteikties no tās centrālapkures

p.n.

nu ja arī dabūsi, tad par tādiem kukuļiem, ka TAS tev paliks atmiņā vēl gadus piecus pēc tavām bērēm

kurš pieņem lēmumu par atļauju atteikties no centrālapkures?

kā to dienestu sauc tagad, prasi reku fanam

kādreiz to lietu sauca "Dzīvokļu centrālās apkures atslēgšanas komisija"

viņi to lietu izskatīja regulārās sēdēs.... reizi 1 vai 2 nedēļās.

tas viss notika uz "Noteikumi par centrālās apkures sistēmas atslēgšanu dzīvokļos Rīgā" pamata

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

P.s - tas ir tikai Rīgā ... !!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: un ja dzīvoklis būs kādā 2 stāvā kautvai kautkādā 5stāvu mājā un tur nebūs (protams, ka nebūs) skursteņu, tad tu iztiesāsi atļauju ar nosacījumu izvadīt dūmgāzes virs jumta.... un tad taisīsi smuku skursteni par pāris štukām ja paveiksies, tad ar visādām fasādes izmaiņām

gāzes apkure ir forši līdz brīdim, kamēr tas ir reklāmas bukletā

Līdz 3 staviem "Turbo" ...

vot uzliec un nolegalizē turbokatlu, ja atzinumā ir teikts, ka dūmgāzes ir jāizvada virs jumta....

davaj labāk pievērsies reālam gadījumam un izbīdi cauri TT piedāvāto projektu ar regulārām atskaitēm par veiktajām darbībām, iegūtajiem rezultātiem un izmaksām

tad arī padiskutēsim tālāk.... bet pagaidām tas viss ir Bulketa Līmenī

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Nē nu tu točna kautko pīpē - iedod man ar ... - tu kaut reizi esi redzejis ko viņi raksta tanīs atļaujās ... ?? ... Latvijas normatīvs nosaka ka es esmu tiesīgs ēkai kuras ir 3 vai mazak stavu augstas uzsstādīt turbo izvadu - basta - a piecstāvīgai jau skursteņslauķis pirms projekta būs noradījis kāda dūmgāzu novadīšanas shēma jāīzvēlās ...

Fiksi iedo man uzpīpet to savu labo mantu ...

Es diendienā ar šito strādaju - ko tu man te tagad centies iebatonet ... ??? ...

tt Reģ.: 02.01.2003
0 0 Atbildēt

kādreiz to lietu sauca "Dzīvokļu centrālās apkures atslēgšanas komisija"

viņi to lietu izskatīja regulārās sēdēs.... reizi 1 vai 2 nedēļās.

tas viss notika uz "Noteikumi par centrālās apkures sistēmas atslēgšanu dzīvokļos Rīgā" pamata

tur ir spēcīgs Rīgs Siltuma lobijs, lai mazinātu iedzīvotāju vēlmi atbrīvoties no RS...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Nē nu tu točna kautko pīpē - iedod man ar ... - tu kaut reizi esi redzejis ko viņi raksta tanīs atļaujās ... ?? ... Latvijas normatīvs nosaka ka es esmu tiesīgs ēkai kuras ir 3 vai mazak stavu augstas uzsstādīt turbo izvadu - basta - a piecstāvīgai jau skursteņslauķis pirms projekta būs noradījis kāda dūmgāzu novadīšanas shēma jāīzvēlās ...

Fiksi iedo man uzpīpet to savu labo mantu ...

Es diendienā ar šito strādaju - ko tu man te tagad centies iebatonet ... ??? ...

pļkē, tu lasi arī, ko es rakstu???? vai tikai diendienā strādā?????

man nocitēt to vietu, kur runa bija par 5st

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Nē nu tu točna kautko pīpē - iedod man ar ... - tu kaut reizi esi redzejis ko viņi raksta tanīs atļaujās ... ?? ... Latvijas normatīvs nosaka ka es esmu tiesīgs ēkai kuras ir 3 vai mazak stavu augstas uzsstādīt turbo izvadu - basta - a piecstāvīgai jau skursteņslauķis pirms projekta būs noradījis kāda dūmgāzu novadīšanas shēma jāīzvēlās ...

Fiksi iedo man uzpīpet to savu labo mantu ...

Es diendienā ar šito strādaju - ko tu man te tagad centies iebatonet ... ??? ...

pļkē, tu lasi arī, ko es rakstu???? vai tikai diendienā strādā?????

man nocitēt to vietu, kur runa bija par 5stāvu leišu projektu ar centrālapkuri.......

moš gāzes vadus sametināt tu arī proti labāk par visiem......

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Labi atslābsti .... - tu man jau apniki ...

Karoča kam vajadzes tas mani atradīs ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Nē nu tu točna kautko pīpē - iedod man ar ... - tu kaut reizi esi redzejis ko viņi raksta tanīs atļaujās ... ?? ... Latvijas normatīvs nosaka ka es esmu tiesīgs ēkai kuras ir 3 vai mazak stavu augstas uzsstādīt turbo izvadu - basta - a piecstāvīgai jau skursteņslauķis pirms projekta būs noradījis kāda dūmgāzu novadīšanas shēma jāīzvēlās ...

Fiksi iedo man uzpīpet to savu labo mantu ...

Es diendienā ar šito strādaju - ko tu man te tagad centies iebatonet ... ??? ...

jā un skurstenslauķa ziņojumu, ka viņs ieska turbokatlu, tā pati komisija noraus podā un ierakstīs savā papīrītī "atļaujam ierīkot gāzes apkuri otrajā stāvā, pie nosacījuma, ja dūmgāzes tiek ievadītas virs jumta"

un nekādi fani tur nespēs neko mainīt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Labi atslābsti .... - tu man jau apniki ...

Karoča kam vajadzes tas mani atradīs ...

no šitā sapratu, ka tu TT ne tikai ievilksi drātis, bet arī dabūsi visas nepieciešamās atļaujas no rīgas pilsētas

citādi, pagaidām izklausās pēc tukšas drišanas

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Tavai zināšai - Skursteni ekspluatācijā pieņem un atzinumu dod skursteņslauķis nevis ta komisija ....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: p.n.

bet vispār besī ārā mani šitā kuiņa ar "licenzētām" firmām

drīz arī tualetes podus uzstādīt varēs tikai licenzēts asenizators

Nu vot - a mums ir viss nepieciešamais legalai darbībai gan pazemes darbiem gan iekšvadiem.. Tāka Pašol PN - tālu tālu ....

man arī ir viss nepieciešamais.

tajā skaitā krāsu lāzernieks smuku sertifikātu izdrukāšanai

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Ar ko tu nodarbojies ja nav noslēpums - faņķikus druka uz sava A4 lāzernieka ... ??? ...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

plaša profila sertificēts speciālists

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Tavai zināšai - Skursteni ekspluatācijā pieņem un atzinumu dod skursteņslauķis nevis ta komisija ....

eu da nu PN.... vai arī tomēr iemācies lasīt.....

ja tā komisija būs uzrakstījusi, ka dūmgāzes ir jāizvada virs jumta tad pilnīgi poohj kam jānodod skurstenis ekspluatācijā, bet maksās tas "nedaudz vairāk par pieciem latiem" (un es tev varu parādīt vismaz vienu tādu komisijas lēmumu un tajā pašā dzīvoklī skursteņskauļis bija atzinis, ka jāliek turbokatls.... man ir vismaz 10 dzīvokļi ar gažes apkurēm, kas taisītas dažādos laikos.... tā, ka tā gluži nav, ka grāmatu neesmu atšķīris)

bet tūlīt jau tu smuki drisīsi, ka tu skursteņus nebūvē, tikai gāzes trubiņas savelc un laik kleints pats sipas ar attiecīgajām institūcijām

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Birokrātija karoče

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti