Gāzes apkures katls

Ozz Reģ.: 25.11.2002

Dziive piespiezh intereseeties...

Gaazes apkures katls 70 kvadraatu lielam dziivoklim....

Kaadu tur vajag, cik eediis utt ieteicamie risinaajumi un personiskaa pieredze..

wellcome!

 
1 2 3 4 5 6
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

projekti ,shmojekti , akti , pakti ......

zvani piem.Junekss tuuliit un saac uzzinaat

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ir vieglaak....

tas viss jau tur ir tajaa dziivaaklii...trubas utt...vai ir papiiri kaartiibaa-nezinu, gan jau ka ir...

Vecais katls ir demonteets un aizvest projaam, bet pie vajadziibas var dabuut atpakalj....

es tajos kW neko nejeedzu...cik tos kW vajag uz 70-80 kvadraatu dziivokli...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Vnk ir aizdoma, ka tas vecais katls nav nekaads cukurs(iespeejami neekonomisks, prasts utt)

Nav nekaada grandioza luste pirkt pa nezincik simtiem ls jaunu (arii)

Taapat tas ir tikai iireets dziivoklis, un kaut ko baigi taisiit ar negribaas....

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

+/- 100W uz kvadrātmetru atkarībā cik labi siltināti tie 70-80 kv.m, + siltais ūdens. Ar kādiem 12-15 kW pietiks.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Labi-

un ekspluataacijas izmaksas (reaalaas, cik ziemas meeneshos naudas izteiksmee sanaak)

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

eksplutacijas izmaksas gāzei vai katlam?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Abiem....

katlam nekas liels tur nebuus, vairaak interesee pati gaaze...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

katlam rekomendeejas pirms/peec katras sezonas veikt apkopi- patiiriit utml.

ir katli kuriem ir karstaa uudens tvertne- aatraak var tikt pie karstaa uudens, bet jamais biezhaak sleedzas iekshaa un piesilda to tvertni.

rekomendeejas JUNKERS katli, jo junkeram ir detalju baaze Riigaa. visaadiem citaataadiem aparaatiem var sanaakt gaidiit kaadu detalju no razhotaajvalsts- attieciigi liidz 4 nedeeljaam.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kas tur tiem junkersiem ir garaam

samudriiti vai juutiigi

Jautaajums- tajaa rajonaa ir diezgan kaļķains uudens...

kaa katlos vinji ir noorganizeejusi ciinju ar katlakmeni

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Labi-

bet kur ir galvenaa probleema

degkameras sadeg vai kas

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu cik manam katlam jauda, jāskatās papīros, bet 170 kvadrātmetru māju piesilda pa Ls 37 mēnesī. Junkers katls. Četru gadu laikā nekādu probzu, reizi gadā apkope un lieta darīta. Arī karsto ūdeni ar šo pašu silda, bez boilera ar caurplūdi. Maksājums izlīdzinātais, visu gadu konstanta summs, pagājušo gadu bija pat paliela pārmaksa, Ls 140, līd ar to šogad ikmēneša maksājumi mazāki.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Labi-

un ekspluataacijas izmaksas (reaalaas, cik ziemas meeneshos naudas izteiksmee sanaak)

uz 135 kv.m jau ceturto gadu lietoju junkersu (kaut kāds no lētā gala) un koments ir šāds:

1) iztikt var, bet pats būtu licis ko labāku;

2) 2x bija jāmaina manometrs;

3) apkopei gadā 1x tērēju ap 50 ls. kas tur tiek darīts - neprasi

4) silto ūdeni spēj nodrošināt vienam patērētājam, tā ka mazgāt traukus un dušoties vienlaicīgi nav ieteicams;

5) apkurei un siltajam ūdenim gada izlīdzinātais tarifs par gāzi ir 30 ls mēnesī;

6) dažas reizes ir izrubījies pats no sevis.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Junkers 24kw , maaja 120m2 , uudens -dziifs kalkjis ( juurmala ), iztureeja 5gadus , tad atkaljkjoja , citaadi ok . gaazes 'meeneshreize' ~ls45,- . karstais

uudens - caurtecee sildaas .

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Standarta lētie(400-600Ls) katli ir ar sākotnējo jaudu 10- 24kw un ar mazāku jaudu neir dabonami. Katli dalās atmosfēriskais-tāds kuram degšanas kamera ir vaļēja ( pēc projektētāja viedokļa ir skaļāks par turbo katlu) un turbo ar slēgtu degšanas kameru kur gaiss tiek pūsts ar ventlatoru. Parasti katla tipu norāda skursteņslauķis, kad nāk apsekot katla pieslēguma vietu, ar nosacījumu ja nav gatavs projekts, kurā ir norādīta katla marka.

Man mājai uz 75m2 LG veiktais teorētiskais aprēķins vidējam patēriņam ir 120M3 gāzes mēnesī. Ziemas mēnešos reālais patēriņs ir lielāks.

Protams var iesipt santīmā un pirkt kondensācijas tipa katlu ar mistisko lietderības koificientu 109% un cena tam būs ap 2000Ls , bet nezin kad uz tādu platību sagaidīsi tos santīmus.

Par kondensācijas tipa katliem neieskot Junkeru jo tam siltummainis esot no alumīnija sakausējuma un ātri aizaugot no kondensāta ,tad dižā lietderība izbeidzoties. Wiessmanis esot ar nerūsējošā tērauda siltummaini, tas kalpojot labāk.(Šito basņu satāstīja džeks kurš ir veicis Junkers katlu apkopi)

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Aha...skaidrs....

atsleegas vaards ir "izliidzinaatais maksaajums", un maksimaali iespeejams siltinaajums...

Liidz šim paldies!

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Aha...skaidrs....

atsleegas vaards ir "izliidzinaatais maksaajums", un maksimaali iespeejams siltinaajums...

Liidz šim paldies!

ja piesakies LG par jaunu klientu - atslēgas vārds būs "izlīdzinātais no zila gaisa" (nu ok, pēc viņu tabulām), taču pēc gada saņemsi pavestku ar faktiski patērēto (tātad - parādu vai pārmaksu) un daudz maz reālu "izlīdzināto" nākamajam gadam ...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

Ozz rakstīja: Aha...skaidrs....

atsleegas vaards ir "izliidzinaatais maksaajums", un maksimaali iespeejams siltinaajums...

Liidz šim paldies!

ja piesakies LG par jaunu klientu - atslēgas vārds būs "izlīdzinātais no zila gaisa" (nu ok, pēc viņu tabulām), taču pēc gada saņemsi pavestku ar faktiski patērēto (tātad - parādu vai pārmaksu) un daudz maz reālu "izlīdzināto" nākamajam gadam ...

taj zinjaa LG i baigie zikjeri mee pieinsteleeja 2x42kw griidas graapiishus , bet zisteemu ta nepalaidu( njefik celtiniekus sildiit) a LG jau naakamaa meenesii cedeli piesuuta -tjipa ls200,- varoot saakt jau ielobiit es 'call' taauntaa negribu , shie ok nemaksaa , naakam meenesi atkall 'dajosh 200 ' , es atkal 'call' un taa 1/2 gadu jau ampeleejamies

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jaa, taa LG buushana ir baigi tislaa....

Agraak, kad bija no reaalaa skaitiitaaja, vienaa zinjaa bija labaak....

tagad-kaa kunigiem ienaaks praataa...vienreiz taas aploksnes uz kuraam skaitiitaaju raadiijums bija jaaraksta suutiija ik pa 2 nedeeljaam, tad atkal gads mieraa... taa kaa ar biteem...

stulbs kantoris, a cita ta naff...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

No pieredzes - 95kvm dzīvoklim (4 istabas radiatori+ siltā grīga tuļķi/vannenē+ ūdens sildīšana) mēnesī par gāzi bija jāmaksā aptuveni 17Ls (pagājušogad), bet tas ir jāmaksā visu gadu, nevis kā centrālapkurei tikai aukstajos mēnešos. Paši katli ir dāāāārgi. Ja vari - dabon veco katlu atpakaļ. Ja nav galīgi nodedzis, tad būs OK. Un izpaliks gemors ar trubu locīšanu. Paņem iekšpusi ap un virs degļiem izšrubē ar asāku (ne metāla) birstīti un izsūc ar putekļu sūcēju. Bet kādu specu, kas uzstāda un pieslēdz katlu tā pat vajadzēs.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 kliks

njaa, es juutu ka taa arii buus jaadara...vismaz izpaliks pisuaars ar trubu pielociisanu...

2 Marciks...

no saakuma jau vispaar bija ideja par cietaa kurinaamaa katlu, kuru var par pliiti izmantot...bet kaut kaa izpalika..paaraak sarezgjiiti.

Kaa jau teicu-neveelos nekaadus megaieguldiijumus, jo tas taapat buus tikai iireets dziivoklis...

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Es nezinu, bet man 10 gadus ir krievu AOGV aparāts (tiesa tikai apkure) un kalpo labi. Esmu tikai patīrijis degļus un viss. Tagad 80 kv.m. dzīvoklim maksāju 15 Ls mēnesī - izlīdzināto. Mīnuss, ka temperatūras diapazons ir 10 grādi, resp. ielēdzas/izslēdzas.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

drags rakstīja: Es nezinu, bet man 10 gadus ir krievu AOGV aparāts (tiesa tikai apkure) un kalpo labi. Esmu tikai patīrijis degļus un viss. Tagad 80 kv.m. dzīvoklim maksāju 15 Ls mēnesī - izlīdzināto. Mīnuss, ka temperatūras diapazons ir 10 grādi, resp. ielēdzas/izslēdzas.

un pat termoventiiliiti neesi na xr enizeejis ?? tad teu ir paveicies

rehis Reģ.: 11.05.2004
0 0 Atbildēt

Dažreiz ebajā.dē šo to sakarīgu var izrakt arī no gāzes apkures katliem , piem. par šo

cgi.ebay.de/... :MEWAX:IT&item=110209969927&_trksid=p3984.cWAT.m240.lVI

interesi neviens neizrādīja, bet gan jau ar saimnieku varētu vienoties.

Pēc tam tik brauc pakaļ, vai caur lbss.de.

heimwerker.listings.ebay.de/...

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

un pat termoventiiliiti neesi na xr enizeejis ?? tad teu ir paveicies

Kādā ziņā - paskaidro.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ja tajā vonī jau bija gāze, sevišķi ja ir normāla izmēra skurstenis tad iesaku nemaz nerunāt ar gāzes kantori, skursteņskauķiem un citiem piedrasiem....

fiška ir tajā, ka antīkajiem katliem pietika ar 10cm skursteņtrubu.... bet jaunajiem nepietiek

tas tev ietaupīs lieku štuku.... par to varēsi 5 gadus kurināt

es šitam sunim esmu kāpis pāri trīs reizes... ar dažādiem starta parametriem... ja baigi interesē - piezvani, pakonsultēšu, vakarā varu iedot telefonu...

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti