LandCruiser

repse Reģ.: 22.11.2007

esmu beidzot izdomaajis, jaanjem toyota (vislabaakaa slava izturiibas zinjaa) arii budzets ir 'uzaudzeets' liidz 14 000 eur. jautaajums: kam pieveerst uzmaniibu peerkot LC 90 3.0 TD, kas vaajaas vietas, kaa paarbaudiit vai blokjis straadaa, vai mekelet labaak 3.0 D-4D?

Karo4e, izliidzat ar pieredzi un man nezinaamiem knifinjiem shim modelim.

Jau ieprieksh paldies

 
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Bet nu tups tu gan esi,cirvis.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Galvenais lai nav lozhu caurumu durvīs - uz servisu prom un tur lai dod rezumē, ieteiktu pat vairākus servisus izbraukt. Ar šiem auto ir liela pat ļoti liela iespēja iegrābties gan slikonī gan pārsistos numuros utt.....

Mašīnīte jau laba, bet baigi uzmanīgi - varb'yt kāds no www.landcruiserclub.lv tev var ar ko palidzēt

Bestās vishes meklejumos - un ne viss ir s... kas smird un otrādi

repse Reģ.: 22.11.2007
0 0 Atbildēt

ej tak tu dirs_st, jobanaat, kaa lai es zinu vai un kur te cilveeki naak... ieliku vairaakaas vietaas - nu, kas notika? ja tu vispaar nejeedz kas ir LC tad neizsakies, shie mani topiki tak tev neflasho uz ekraana, kaa tikliidz ienaac internetaa!? nedomaaju ka tik daudz idioti visu dienu seezz (jo atbildes paraadiijaas uzreiz), bet zinaashanas par autinjiem ir 0, kuras tiek kompenseetas ar nodir_shanu un piesieshanos par siikumiem. karo4e: pis nah_uj, un gaidi 24x7, kad kaads atkal peec meenesha ieliks kaadu topiku

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

repse rakstīja: blabla

apnīk trubiņi... sen būtu dabūjis normālu info, je nebūtu spameris... redzēji, ka sataisīji sūdus, atvainojies, un topika apakšā ir teksts un logs tādiem gadījumiem:

"Ja Tu uzskati, ka šis topiks ir izveidots neatbilstošā vietā vai tas vispār nav lietderīgs, ziņo par to iAuto moderatoram!"

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

cerams ka pirms tam jau bija izbanots...

cik tupam jaabuut lai sagjenereetu 5 topikus ar domu ka 5x vairaak cilveeku izlasiis šo domas peerli

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

repse, nu tu esi rupeklis Un pie tam 5 kārtīgs

jukans Reģ.: 09.01.2008
0 0 Atbildēt

Nja, perdeli, tu neesi LC cienigs. Es noperc Opel Frontera vai PN

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti