Ceļus satiksmes sodi.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
 
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Jautājums tāds, vai pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus piespriestais naudas sods par ātruma pārsniegšanu ir kaut kādas kādās robežās (kā tas, piem., ir minēts tepat iauto www.iauto.lv/... vai arī tas ir absolūts un nemaināms, kā tas piemēram, minēts APK ko var lasīt likumos.lv

Un vēl radās jautājums par radara kļūdu, ka tevi 'nošauj' ar videoradaru no braucošas mašīnas. Vai kļūda tiešām ir tikai 1 km/h?

... zinu,ka vienam no radariem gāja runa par 1%

citiem radariem 7km/h , bet vai tie 7 ir ari tagad? HVZ

Kas i ? Uzrāvies? Izdrāza tevi par 73km/h pie zimes 70 ???

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Jautājums tāds, vai pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus piespriestais naudas sods par ātruma pārsniegšanu ir kaut kādas kādās robežās (kā tas, piem., ir minēts tepat iauto www.iauto.lv/... vai arī tas ir absolūts un nemaināms, kā tas piemēram, minēts APK ko var lasīt likumos.lv

Un vēl radās jautājums par radara kļūdu, ka tevi 'nošauj' ar videoradaru no braucošas mašīnas. Vai kļūda tiešām ir tikai 1 km/h?

Katram radaram tiek pieļautas dažādas kļūdas. Ir arī 1km/h.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tevi soda pēc APK - tur pantā, viss ir pateikts - ja ir 50.-Ls un nav rakstīts "līdz" vai "no", tad ir 50.-...

par 1km... pilsētā var uzvilkt uz žaņa arī par 56km/h, uz šosejas par 104km/h (pēc GPS)nekad nav bijis pretenziju...

neesmu dzirdēji, ka kāds būtu sodīts par 51 vai 91 km/h, ja nu tu vienīgi CP priekšnieku vai viņa sievu esi sevišķi perversā veidā piesmējis...

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Tizlas apstākļu sakritības dēļ paņēma ar 85 km/h apdzīvotā vietā.

Par radara kļūdu būtu it kā noskaidrots, bet kā paliek ar naudas sodu, vai tas ir "līdz" noteiktam ciparam, vai tieši un precīzi noteikts cipars?

Man kā bez-kredītpunktu vadītājam negribās makāt tikpat lielu sodu, kā agrsīvajam, kurš ar 85 brauc pa Tērbatas ielu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kur tev te +1?

85 apdzīvotā ir +35

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:...

Par radara kļūdu būtu it kā noskaidrots, bet kā paliek ar naudas sodu, vai tas ir "līdz" noteiktam ciparam, vai tieši un precīzi noteikts cipars?

...

lasi pantu APK...

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: tevi soda pēc APK - tur pantā, viss ir pateikts - ja ir 50.-Ls un nav rakstīts "līdz" vai "no", tad ir 50.-...

kur tev te +1?

85 apdzīvotā ir +35

Ja radara kļūda agrāk bija 5 km/h, tad es varētu tikt iepriekšējā cenu līmenī tāpēc arī jautāju.

Un ja par šo pārkāpumu ir noteitks sods, tād kāda jēga ir tai butaforiskai lietas izskatīšani? Ja viņi pēc likuma neko nedrīkst samazināt. Viņi protams teiks, ka visu saprotu, bet viņiem nav iespēju, jo, redz, likumā tā ir rakstīts.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: tevi soda pēc APK - tur pantā, viss ir pateikts - ja ir 50.-Ls un nav rakstīts "līdz" vai "no", tad ir 50.-...

par 1km... pilsētā var uzvilkt uz žaņa arī par 56km/h, uz šosejas par 104km/h (pēc GPS)nekad nav bijis pretenziju...

neesmu dzirdēji, ka kāds būtu sodīts par 51 vai 91 km/h, ja nu tu vienīgi CP priekšnieku vai viņa sievu esi sevišķi perversā veidā piesmējis...

nez, es pat par +20 neesmu atrāvies. Vienreiz gan gribējās paspēt pie zaļā, un gatavs bija, šie parādīja, ka +24 esot bijis. Bet tiku cauri ar Ls 10, pēc protokola.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

lasi pantu APK...

Tad iauto ievietotā informācija nav pareiza?!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Yetti rakstīja:

lasi pantu APK...

Tad iauto ievietotā informācija nav pareiza?!

kad aiziesi uz izskatīšanu vari mēģināt atsaukties uz iAuto publicēto un mēģināt pierādīt, ka CP pārstāvis ir ēzelis, jo iAuto ir pareizāk kā APK...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

Yetti rakstīja: tevi soda pēc APK - tur pantā, viss ir pateikts - ja ir 50.-Ls un nav rakstīts "līdz" vai "no", tad ir 50.-...

kur tev te +1?

85 apdzīvotā ir +35

Ja radara kļūda agrāk bija 5 km/h, tad es varētu tikt iepriekšējā cenu līmenī tāpēc arī jautāju.

Tik un tā nesanāks, iepriekšais cēnu līmenis būtu 79kmh.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Tizlas apstākļu sakritības dēļ paņēma ar 85 km/h apdzīvotā vietā.

Par radara kļūdu būtu it kā noskaidrots, bet kā paliek ar naudas sodu, vai tas ir "līdz" noteiktam ciparam, vai tieši un precīzi noteikts cipars?

Man kā bez-kredītpunktu vadītājam negribās makāt tikpat lielu sodu, kā agrsīvajam, kurš ar 85 brauc pa Tērbatas ielu.

mani paņēma uz 40

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Tizlas apstākļu sakritības dēļ paņēma ar 85 km/h apdzīvotā vietā.

Par radara kļūdu būtu it kā noskaidrots, bet kā paliek ar naudas sodu, vai tas ir "līdz" noteiktam ciparam, vai tieši un precīzi noteikts cipars?

Man kā bez-kredītpunktu vadītājam negribās makāt tikpat lielu sodu, kā agrsīvajam, kurš ar 85 brauc pa Tērbatas ielu.

mani paņēma uz 40

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Tizlas apstākļu sakritības dēļ paņēma ar 85 km/h apdzīvotā vietā.

Par radara kļūdu būtu it kā noskaidrots, bet kā paliek ar naudas sodu, vai tas ir "līdz" noteiktam ciparam, vai tieši un precīzi noteikts cipars?

Man kā bez-kredītpunktu vadītājam negribās makāt tikpat lielu sodu, kā agrsīvajam, kurš ar 85 brauc pa Tērbatas ielu.

mani paņēma uz 40-x-50 par to sods ir 60-y-80 + 4 kredītpunkti

tavā gadījumā vaidzētu būt vismaz 2 punkti + vismaz sarakovņiks

p.n.

mazāks vai vienāds nevar uzrakstīt, tas priekš iauto laikam ir tegs

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Mūkusalas ielā sodīja par 65km/h, vietā kur atļautais 50km/h.

Sods 10Ls.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirms pāris gadiem paziņu paņēma pa +97 (ar radara kļūdu 7km/h), tika pie pirmajiem 5 p-ktiem, 70 latu soda un 3 vasaras mēneši bez tiesībām

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: Jautājums tāds, vai pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus piespriestais naudas sods par ātruma pārsniegšanu ir kaut kādas kādās robežās (kā tas, piem., ir minēts tepat iauto www.iauto.lv/... vai arī tas ir absolūts un nemaināms, kā tas piemēram, minēts APK ko var lasīt likumos.lv

Un vēl radās jautājums par radara kļūdu, ka tevi 'nošauj' ar videoradaru no braucošas mašīnas. Vai kļūda tiešām ir tikai 1 km/h?

Nu aiziesi pie CP priekšnieka un viņš pateiks cik jāmaksā, atkarīgs būs no tavas pagātnes, vai bijuši iepriekš sodi!

Nu tavā gadījumā no 80-100Ls un divi punkti!! Ja neesi sodīts, tad būs 80Ls , bet punktus jau gan neviens neatlaidīs!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

par to "kaadreiz"... bija +10% tb 5 uz radara kljuudu+ spidometra kljuuda... dabaa izskatiijaas sekojoshi- Barjer 2M tapa iestatiita robezjveertiiba 74km.h pie kura jams fikseeja paarkaapumu...

bet autors- tupaks- lidoji- maksaa un tas ka taads cipars vai shitaads... palasiit vajag pirms pedaalja nospieshanas vai ziimes neredzeeshanas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti