Wess Berģos

Andrik Reģ.: 27.03.2004

Sveiki!

vai kāds ir saskaries ar šo servisu?domāju aizvest uz turieni savu avensi.kā tur cenas uz apkopem/attieksme?Auto 2003 gada.

Paldies

 
1 2
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Oglracis rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Oglracis rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Oglracis rakstīja:

Bla 4ista te vieni vienigi s.m.e.r.d.e.l.i. apgrozaas

Tu to par sevi?

Nee par tevi , jo tavs niks jau norada kads l.o.h.s. tu esi

lien ka nu atpakalj tajaa pakaljas caurumaa no kura esi izliidis

KUr sitadi RODAS???

Ogļrači ir kurmji.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kàdi klienti,tåds serviss!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

kapēc gribi uz dīlerservisu dzīt, tev takš garantija vairs nav .

Bet iespējams jautājumas nav lieks ,jo kā saka jaunu auto lietotāji cenas pa telefonu un mājas lapā ir viena medaļas puse, vai pareizķ sakot beigās viss kopā ir dārgāk , bieži ilgāk ,kā sākumā plānots ( jāpiebilst tikko esmu iepircies Amservā un drīzumā varēšu padalīties ar savu pieredzi)

lietus Reģ.: 23.04.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: kapēc gribi uz dīlerservisu dzīt, tev takš garantija vairs nav .

Bet iespējams jautājumas nav lieks ,jo kā saka jaunu auto lietotāji cenas pa telefonu un mājas lapā ir viena medaļas puse, vai pareizķ sakot beigās viss kopā ir dārgāk , bieži ilgāk ,kā sākumā plānots ( jāpiebilst tikko esmu iepircies Amservā un drīzumā varēšu padalīties ar savu pieredzi)

un kur tad citur tu domaa apkopi var uztaisiit?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

lietus rakstīja:

rudens68 rakstīja: kapēc gribi uz dīlerservisu dzīt, tev takš garantija vairs nav .

Bet iespējams jautājumas nav lieks ,jo kā saka jaunu auto lietotāji cenas pa telefonu un mājas lapā ir viena medaļas puse, vai pareizķ sakot beigās viss kopā ir dārgāk , bieži ilgāk ,kā sākumā plānots ( jāpiebilst tikko esmu iepircies Amservā un drīzumā varēšu padalīties ar savu pieredzi)

un kur tad citur tu domaa apkopi var uztaisiit?

Tikai un vienigi Japanā toyotas rupnicā

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Labas atbildes. No sērijas, kņigu ņe četal, no mņeņije imeju. Biju pagaiš nedēļ berģu toyotas servisā. Vispār cepuri nost, salīdzinot ar ulmaņgatves servisu. Rindas nav vispār. Piedāvāja apkopi tajā pašā dienā veikt. Sīki un smalki izstāstija visas auto problēmas. Pateica ko būtu ieteicams uzreiz mainīt, kas var pagaidīt. Nu lēti tur nav, bet kvalitatīvi.

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

Paklausijos apdirsienus sava virziena un aizbraucu uz turieni. Piekritu iepreksejam komentaram,rindu tur vispar nav,tada sajuta ka toyotu lietotaji nezin par to vietu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU ne to chtob nezin, bet vnk. ir vietas no kurienes vieglāķ izņemt auto utt. Šī iemesla dēļ savu pavisam nejaunu Avensi dzenu uz Amservu, un saņemu normālu attieksmi ( nē nav tā ka iepriekš ar veco auto būtu bijis neapmierināts to citu servisu), un tas ka maksāju dargāk kā kādā cita servisā, nu poh, varu atļauties, un man rūp lai māšīna nav ik pa 10 kkm bezmaz jāpārlasa visos kaktos ( sencis manam vecajam auto pārlasa piekares bukses par 8+Ls/gab katru gadu pie maza (~10kkm) nobraukuma / es apmēram 1 x uz 100kkm par ~ 20+ Ls/gab. utml. pie ~ 25 kkm/gadā)

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti