Hroma noņemšana diskie ar smilšu strūklu

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008

Vai kāds to ir darījis? Ja jā, tad kur?

Šobrīd uz drapaka ir hromēti diski, kuriem no iekšpuses hroms sācis lobīties

nost. Sāls, ziema, utt. Jautājums ir kur to hromu var nahrenizēt, iespējams ar smilšu strūklu un pēc tam normāli, ar alumīnija vai citu krāsu diskus nokrāsot. Hromētie jau ļoti labi izskatās, tikai pabraucot slapjā laikā pa dubļiem, disku iekšpusē, zem atlupušā hroma sakrājas dubļi, līdz ar to ripuļiem disbalanss un vibrācija. Mazgāšana ar vairs nelīdz, ja vien pēc katra dubļu reida neskrūvē nost visas riepas un ar Karčeri neizskalo disku iekšpuses.

 
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ārprāts,kā tad tev tas hroms ir atlipis,ja tur tik daudz dubļu sakrājas???

Nez vai ar smilšu strūklu to izdarīsi...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 1 Atbildēt

rīgā vai pierīgā tāda vieta bija, netā kaut kad rudenī reklāma griezās.

tante gūgle nepalīdz?

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Diezgan iespaidīgi tas viss no iekšpuses izskatās.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: rīgā vai pierīgā tāda vieta bija, netā kaut kad rudenī reklāma griezās.

tante gūgle nepalīdz?

Tante paliek tante. Es vairāk vēlos uzzināt citu bēdubrāļu pieredzi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu,es piezvanītu uz to kantori un pajautātu,vai var noņemt un ja var, tad to izdarītu. Bet nu var jau to darīt arī virtuāli ,protams.

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu,es piezvanītu uz to kantori un pajautātu,vai var noņemt un ja var, tad to izdarītu. Bet nu var jau to darīt arī virtuāli ,protams.

Nu ta iesaki TO kantori!

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

www.smilsustrukla.lv/...

principā - viss tā arī izskatās, kā bildēs rādīts.

zvanīsi pats?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Uh_ti rakstīja:

Baisulis rakstīja: Nu,es piezvanītu uz to kantori un pajautātu,vai var noņemt un ja var, tad to izdarītu. Bet nu var jau to darīt arī virtuāli ,protams.

Nu ta iesaki TO kantori!

Nu bļā, nu paņem un atrodi!! Tev ko,kurpes ar sasiet un maizi nopirkt???? Tev jau teica,kur skatīties!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: www.smilsustrukla.lv/...

principā - viss tā arī izskatās, kā bildēs rādīts.

zvanīsi pats?

ne, piezvani,sarunā,aizbrauc pie džeka,paņem diskus,aizved,sadari visu un atdod viņam.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu,es piezvanītu uz to kantori un pajautātu,vai var noņemt un ja var, tad to izdarītu. Bet nu var jau to darīt arī virtuāli ,protams.

virtuāli noņemam virtuālo hromu

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

aizvest varu virtuāli

samaksa par to - naturāla

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

izklausās briesmīgi,

tev vajag paņemt nomā kārtīgu perforatoru un kompresoru, ar ko asfaltu dolbī. ar smilšu strūklu tur nekas nesanāks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: www.smilsustrukla.lv/...

principā - viss tā arī izskatās, kā bildēs rādīts.

zvanīsi pats?

Paldies vispirms. Biju jau šo un vēl dažus uzracis. VNK jautājums ir vai kāds cits arī ir ko tādu darījis? Ja ir, tad kur un kāda ir kvalitāte?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

uiiii pļē....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Vispār, tas nav retums,ka rokas bremze ieķeras.

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

man bija probl. ar hroma diskiem,starp riepu un disku -pagaidu risin. notīrīt+ hermētiķis.Cilvēki teica,ka hr. diski neder mūsu netīrajām ielām,vai arī katru dienu tie jāmazgā. Un vēl teica,ka hromu notīīt nav iespējams ne ar kādām tehnoloģijām. Ir bijusi situācija-prastaks nopērk jaunus hr. diskus pie obnagļevš. comersantiem pa 2000 ls un pēc 1ziemas jāmet ārā.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

vinstrols baigi krutais čoms, varena leksika

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

vinstrol rakstīja: man bija probl. ar hroma diskiem,starp riepu un disku -pagaidu risin. notīrīt+ hermētiķis.Cilvēki teica,ka hr. diski neder mūsu netīrajām ielām,vai arī katru dienu tie jāmazgā. Un vēl teica,ka hromu notīīt nav iespējams ne ar kādām tehnoloģijām. Ir bijusi situācija-prastaks nopērk jaunus hr. diskus pie obnagļevš. comersantiem pa 2000 ls un pēc 1ziemas jāmet ārā.

Diski nāca komplektā ar auto, vai otrādi!

P.s. Būtu lieki 2k ls, nedomājot ņemtu orģinālos, bet citus.

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Leksika es domāju ir ļoti atturīga. Lai atspoguļotu reālo dzīves īstenību jālieto cita lexika,ko te formāts neļauj.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kāpēc tad neļauj?? Bans tak tikai uz 7 dienām

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Apskaties labāk cik maksā diski 20\'\' piem x5 4.8 šeit:www.tirerack.com/... -lētākos var nopirkt par 139usd,borbet-ap 300 usd. Un cik maksā lētākie pie mums.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pilnīgas muļķības! Ja gribi sačakarēt tos diskus tad laid tik virsū smilšu strūklu! Hroms diemžēl ir ievērojami cietāks par tēraudu vai alumīnija sakausējumiem, smilšojot radīsies dziļas bedrītes tais vietās kur hroma nav. Derēs tikai un vienīgi ķīmiska metode - griezies kantoros kas hromē. Tiem ir iespēja veikt atpakļ procesu.

Kaut gan jāsaka vieglāk un droši ka lētāk būs iegādāties jaunus diskus nekā šos lāpīt!

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Vispār hromu noņem ķīmiskā veidā,ar smilšstrūklu sačakarēs virsu.Kādreiz to darīju maskačkā,bet laikam kopš h..ova prihvatizācijas,tā rūpnīca ir ciet.Vispār meklē galvaniku,nevis peskostruju.

quattro Reģ.: 17.06.2001
0 0 Atbildēt
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti